Dodaj do ulubionych

Nie ma żadnego problemu z lekami

26.07.19, 14:50
Jak powiedział minister zdrowia Łukasz Szumowski:

"Apeluję do naszych adwersarzy politycznych o umiar, odpowiedzialność i przekaz zgodny z rzeczywistością. Hasło, że nie ma leków jest nieprawdziwe."

Tak jak powiedział Pan Minister leków jest tyle, że każdy chory jakiś lek dostanie. Świadczy o tym liczba opakowań leków, wielokrotnie przekraczająca liczbę chorych. Tak więc proszę nie rozpowszechniać fałszywych informacji mogących wyrządzić szkodę interesom RP.

S.
--
Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
Edytor zaawansowany
  • horpyna4 26.07.19, 15:23
    Jaaasne... tylko element antysocjalistyczny rozsiewa fałszywe informacje w celu obalenia ustroju. To już przerabialiśmy; pan minister mógłby zaserwować coś nowego i oryginalnego, a nie kotlety wydobyte z peerelowskiej zamrażarki.
  • yoma 26.07.19, 16:34
    Bardzo chętnie poobalam ten ustrój. Chce się ktoś przyłączyć?

--
    Shylmagoghnar
  • kadziteusz 26.07.19, 15:35
    A nawet są jeszcze wolne miejsca!
    Tylko uczniowie i nauczyciele o tym jeszcze nie wiedzą.

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
    ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
  • horpyna4 26.07.19, 16:02
    Grunt, ze suweren jest zachwycony.

Kiedyś uważałam za zabawne powiedzenie "szanujmy głupców, albowiem stanowią większość", a teraz wcale mi nie do śmiechu. To wcale nie dowcip, tylko smutna prawda.
  • yoma 26.07.19, 16:33
    >Hasło, że nie ma leków jest nieprawdziwe."

No. Aspiryna jest. Gruszki do lewatywy też.

--
    Demon Duck of Doom™
  • kadziteusz 26.07.19, 16:46
    yoma napisała:

> >Hasło, że nie ma leków jest nieprawdziwe."
    >
    > No. Aspiryna jest. Gruszki do lewatywy też.
    >
    Na ch... leki, poczytaj Szwejka

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
    ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
  • yoma 26.07.19, 16:53
    A myślisz, że do czego nawiązuje mój post, drogi Ryju? Jak pisiemu ci trzeba wszystko tłumaczyć?

--
    Shylmagoghnar

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka