Dodaj do ulubionych

A to ci Krempa

26.07.19, 16:31

"Jak ustaliło RMF FM, Beata Kempa zatrzymała się w trzygwiazdkowym hotelu w wielokulturowej brukselskiej dzielnicy Ixelles. Jak sprawdziła dziennikarka radia, europosłanka, która nie zna języków obcych, zatrzymała się w tym hotelu, ponieważ może się tam porozumieć po polsku. Hotel prowadzony jest przez Polkę. W dodatku za pokój płaci się około 100 euro."

Światowa, pełną gębą europejka. Na dodatek oszczędna

Czytaj więcej na fakty.interia.pl/swiat/news-belgijska-prokuratura-incydent-przed-hotelem-nie-mial-zwiazk,nId,3115851?fbclid=IwAR2zEtqrh55vkrHOCsUB7Lmy9gmRAeNFfy0l6uoPXyOkxiXfNx5mGWehnLs#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

--
"Ojciec Rydzyk powinien dostać Nagrodę Nobla z fizyki, bo udowodnił, że fale radiowe mogą przyciągać ciemną masę - stwierdził Stefan Niesiołowski."
Edytor zaawansowany
  • margit49 26.07.19, 16:46
    "Według świadka, Beata Kempa przebywała przez cały czas w hotelu. - Jadła śniadanie. Gdy zauważyła sytuację - stała przy recepcji - mówi świadek.
    Według niego to nie na prośbę Kempy wezwano policję. Po mundurowych zadzwoniła recepcjonistka hotelu."

fakty.interia.pl/swiat/news-belgijska-prokuratura-incydent-przed-hotelem-nie-mial-zwiazk,nId,3115851?
    a tak zapewniała, że posługuje się angielskim podstawowym w stopniu bardzo dobrym

wiadomosci.wp.pl/beata-kempa-szykuje-sie-do-brukseli-o-jezyk-angielski-sie-nie-martwi-6361362013316737a
  • eiran 26.07.19, 16:47
    Swoją drogą, straszni niewdzięcznicy z tych panów o arabskiej urodzie. Pani Beata, jeszcze jako ministra, dołożyła tyle nadludzkich starań żeby pomóc ich pobratymcom, a ci tego nie docenili.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • kadziteusz 26.07.19, 16:51
    bo jestem przed kolacją.

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
    ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
  • man_sapiens 26.07.19, 21:26
    Kempa: "Widać, że bezpiecznie nie jest. Nawet w biały dzień takie ataki tutaj są i to jest po prostu karygodne" - podkreślała Kempa w TVP Info.
    Co innego w Polsce PiS. to, że tutaj są takie ataki to normalne:
    Mężczyzna wysiadł z auta, uderzył pieszą, a potem próbował rozjechać. Wszystko nagrała kamera monitoringu.

--
    Łż jak pis (dawniej: łże jak pies)
  • pies.na.czarnych 27.07.19, 21:25
    :D:D:D
    tabloidonline.blog/2019/07/27/jak-to-bylo-z-tym-napadem-na-beate/?fbclid=IwAR3l0pNiAoASRb8eHVU6mwqknAJwEP-rMxwilwz6KGE19JFMSjmM67USeaY

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 27.07.19, 21:48
    Ty wiesz co? To nie ludzie, to wilki 😅

--
    Breaking rocks in the hot sun
    They fought the law and the law won

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka