Dodaj do ulubionych

Historia o "ataku na Kempę" poooszła w pisdu

27.07.19, 05:30
ale teraz za to Kempa będzie chodzić w urorce czy aurelce, nie znam się na tym, w każdym razie coś jej będzie świecić nad łżełbem, i jako że to ofiara "ataku Brukselskiego" jest, więc jej syna wybiorą do sejmu, bo on taki wyklęty jest, wszyscy go wyklinają, mam nadzieję że rozum odziedziczył po mamusi, będzie robił za Pawłowicz. Ale wracając do ataku, wcale go nie było, po prostu ten babochłop sobie go zmyśliła, i na tym chce budować swoją legendę, mniej więcej tak jak Kaczyński był internowany, przez cztery godziny.

natemat.pl/279979,atak-na-kierowce-kempy-swiadek-zwykla-klotnia-z-pijanymi-o-stluczke

--
Błogosławieni, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.
Edytor zaawansowany
  • horpyna4 27.07.19, 07:48
    Martyrologia pisich. Dla tłustego flejtucha była to pewnie taka sama trauma, jak dla jej guru torturowanie pączkiem.

Swoją drogą, już na wstępie przekonała się, jak to jest, kiedy nie potrafi się nawet wezwać policji. Oczywiście nie każdy musi znać obce języki, ale jak nie zna, to niech nie pcha się tam, gdzie ich znajomość jest pożądana.
  • smutas13 27.07.19, 08:15
    Zabrakło ochrony i już mają strachu pełne gacie. Własnego cienia się boją, tak, jak ich guru.

--
  • lumpior 27.07.19, 11:57
    A co na to ZBoWiD?

--
    www.youtube.com/watch?v=EdmZYu9Lths
  • kadziteusz 27.07.19, 08:54
    czandra1 napisał: po prostu ten babochło
    > p sobie go zmyśliła, i na tym chce budować swoją legendę, mniej więcej tak jak
    > Kaczyński był internowany, przez cztery godziny.
    >
    > natemat.pl/279979,atak-na-kierowce-kempy-swiadek-zwykla-klotnia-z-pijanymi-o-stluczke
    >

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
    ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
  • taniarada 27.07.19, 10:07
    Od Kopacz nie ma.Ale jest.Kempa się nazywa.
  • czandra1 27.07.19, 10:15
    A popatrzałaś w lustro?

--
  • man_sapiens 27.07.19, 10:16
    A tymczasem w Polsce rządzonej przez PiS
    www.tvn24.pl/poznan,43/leszno-kierowca-uderzyl-piesza-i-probowal-ja-rozjechac,955377.html
    Najwyższa pora otworzyć granice dla uchodźców. Takich bydląt poza pislandem nie ma wiele.

--
    Rozmowa dwojga Japończyków (podpatrzone w Internecie):
    - Myślę, że Polacy tak jak my, Japończycy, są ludźmi i tak jak my zasługują na akceptację i szacunek.
    - Skończ z tą ideologią PL, polonizacją dzieci i terrorem!
  • taniarada 27.07.19, 10:23
    man_sapiens napisał:

> A tymczasem w Polsce rządzonej przez PiS
    > www.tvn24.pl/poznan,43/leszno-kierowca-uderzyl-piesza-i-probowal-ja-rozjechac,955377.html
    > Najwyższa pora otworzyć granice dla uchodźców. Takich bydląt poza pislandem nie
    > ma wiele.
    >
    Zacznij się leczyć.Choć w twoim przypadku to już za późno.Na sto procent to zwolennik PIS,albo sam Kaczyński siedział za kierownicą.Idiotów nie sieją sami się rodzą.
  • pies.na.czarnych 27.07.19, 10:33
    Myślisz Tanju, że jest inaczej? Kierowca drugiego sorta za kierownicą Porszaka do dzisiaj niezydentyfikowany? Właściciel nie wie kto jeździ jego autkiem? Moim zdaniem to musiał być jakiś ważny pisi, albo ksiądz.

--
    Uwaga szczur!
  • taniarada 27.07.19, 12:29
    pies.na.czarnych napisała:

> Myślisz Tanju, że jest inaczej? Kierowca drugiego sorta za kierownicą Porszaka
    > do dzisiaj niezydentyfikowany? Właściciel nie wie kto jeździ jego autkiem? Moim
    > zdaniem to musiał być jakiś ważny pisi, albo ksiądz.
    >
    Porskami to tylko peowcy.Nie na darmo przez osiem lat nakradli.Nawet pasuje porsche i ośmiorniczki .I cygara kubańskie takie palił Tusk.Ten to szpanował.Z malarza kominów na salony wskoczył.Z gumofilców.
  • man_sapiens 27.07.19, 11:44
    > Zacznij się leczyć.Choć w twoim przypadku to już za późno.Na sto procent to zwo
    > lennik PIS,albo sam Kaczyński siedział za kierownicą.

A w Brukseli na sto procent sam Tusk z hordą lewackich imigrantów szarpał się kierowcą Ubera.

> Idiotów nie sieją sami się rodzą.

Zagraniczni politycy w Polsce skarżą się, że takie rzeczy w Polsce dzieją się w biały dzień, nie jest bezpiecznie i to skandal. Prawda, taniu?

--
    Zjednoczona Europa to maleńki przystanek na drodze do zjednoczonego świata Jacek Kuroń
  • pies.na.czarnych 27.07.19, 10:35
    Kempa wynajęła pokój w różowej dzielnicy Brukseli i się porobiło. Alfonsi walczyli o jej nocny zarobek:)

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 27.07.19, 11:30
    Pies, kurde, ja mam automatyczną wyobraźnię... 😅😅

--
    Black Tusk
  • taniarada 27.07.19, 12:16
    Nie mów że ty tam byłeś Czarny .Bo skąd byś wiedział.Ja cię kręcę.
  • czandra1 27.07.19, 12:23
    Jesteś nielogiczna, lub nie umiesz się wysłowić w języku polskim, opcja druga, obie razem, nie wiesz co to logika i nie potrafisz się wysłowić w naszym pięknym języku boś ruska.

--
  • taniarada 27.07.19, 13:52
    Aczandra1 napisał:

> Jesteś nielogiczna, lub nie umiesz się wysłowić w języku polskim, opcja druga,
    > obie razem, nie wiesz co to logika i nie potrafisz się wysłowić w naszym piękny
    > m języku boś ruska.
    >
    Wykształciuchy z PO pięknym językiem gadają.Słychać to było w nagraniach "u Sowy .Tobie też dużo nie brakuje.Język rodem z blokowisk.
  • pies.na.czarnych 27.07.19, 14:57
    Morawiecki bardzo ładnie tam rozprawiał o ryżu.

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 27.07.19, 13:02
    A ty taniysza nie wiesz, gdzie jest w Częstochowie różowa dzielnica? No nie mów 😆😆😆

--
    Shylmagoghnar
  • pies.na.czarnych 27.07.19, 13:05
    Tanja tam na nieszpary:) chodzi.

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 27.07.19, 14:53
    Tania tam chodzi, jak ją koleżanki z litości zaproszą, kiedy zmoknie na poboczu :)

(Tekst doceniam ☺)

--
    Dedicado a todos los casos de abuse sexual por parte de miembros de la Iglesia Cristiana

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka