Dodaj do ulubionych

Nie ma przyzwolenia. Czy jest potępienie? Nie ma.

27.07.19, 11:29
W ostatnich dniach były przypadki brutalnych napaści i pobić przez nacjonalistyczne i homofobiczne bojówki. Marsz równości w Białymstoku, Witkowski we Wrocławiu...

Pisowscy propagandziści prześcigają się w klepaniu jak mantrę Nie ma przyzwolenia. I co dalej? Nic. Potępienia nie ma. Czyli znane nam już Nie pochwalamy ale rozumiemy albo raczej Poczekajcie jeszcze trochę, aż damy przyzwolenie.

Czego można się spodziewać - wiadomo. Ziobrowa prokuratura będzie prowadzić postępowania w nieskończoność a potem umorzą. PiS będzie dalej judzić a nacjonalistyczni i homofobiczni bojówkarze bić.

--
Rozmowa dwojga Japończyków (podpatrzone w Internecie):
[i]- Myślę, że Polacy tak jak my, Japończycy, są ludźmi i tak jak my zasługują na akceptację i szacunek.
- Skończ z tą ideologią PL, polonizacją dzieci i terrorem!
Edytor zaawansowany
  • pies.na.czarnych 27.07.19, 11:35
    Nie tylko pisi tak reagują. Kulawy zaciera łapki. Dziel i rządź.

--
    Uwaga szczur!
  • kadziteusz 28.07.19, 14:57
    wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25019622,malgorzata-gosiewska-marsze-lgbt-i-kontrreakcje-to-w-wielu.html

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
    ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
  • inocom 28.07.19, 15:18
    Coś się zmieniło w mediach w tym głoszącym Dobra Nowinę Agorze czy TVN? Może miłościwie kogoś odbanowano tu na forum, o kim nie wiem...

Dalej tylko obłudny jad. Nie ma się więc czemu dziwić agresji.

--
    Aby dowiedzieć się kto naprawdę usiłuje Tobą rządzić, sprawdź po prostu kogo nie wolno Ci komentować.
  • borrka 27.07.19, 11:57
    Dobrą mam pamiec i oczyma duszy widze niejakiego Legierskiego, jak agituje za PiS.
    Bo Platforma nic nie robi dla homo.
    Mam nadzieje, że p. Legierski i podobne mądrale, czują dziś satysfakcję.
    I Bugaj, i Jadźka od Staniszkisów...

Nie wyobrażacie sobie, jak mnie takie mędrki irytują.

--
    Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
  • horpyna4 27.07.19, 12:11
    Nie pomyślał, kretyn jeden, że jak władza dla kogoś nic nie robi, to może być całkiem dobrze. Za to PiS robi, a jakże - podjudza bandziorów.

• no-popis 27.07.19, 12:10
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • wsk175 27.07.19, 13:56
    www.facebook.com/photo.php?fbid=2670026523027732&set=a.721411667889237&type=3&theater
  • kadziteusz 27.07.19, 14:23
    no-popis napisała:

> POprawiasz sobie samoPOczucie czy PO PrOstu kreujesz fikcyjną i nieprawdziwą rz
    > eczywistość , która pozwala ci walczyć z Zezpołem Odrzucenia.
    > Cytat z Morawieckie zawiera pojęcie "potępiam":
    > Bardzo potępiam to chuligańskie, agresywne zachowanie, które mieliśmy okazję
    > zaobserwować podczas wydarzeń w Białymstoku
    >

>
    >

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
    ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
  • prawdawaszaboli 27.07.19, 14:40
    > Witkowski we Wrocławiu...

Manipulujesz : tego misia-hipokrytę zaatakował przypadkowy chuligan , a nie jakaś bojówka...
  • pies.na.czarnych 27.07.19, 14:54
    Jego niskie czółko wyraznie wskazuje na przynaleznosc do nazistowskiej bojówki PiS
    r-scale-20.dcs.redcdn.pl/scale/o2/tvn/web-content/m/p1/i/29530de21430b7540ec3f65135f7323c/2ac2e41f-45a8-46c6-a9f7-07b7f18d4ed5.jpg?type=1&srcmode=3&srcx=1/2&srcy=0/1&srcw=308&srch=170&dstw=308&dsth=170&quality=80

--
    Uwaga szczur!
  • prawdawaszaboli 27.07.19, 17:28
    > Jego niskie czółko wyraznie wskazuje na przynaleznosc do nazistowskiej bojówki PiS

Niemieccy naukowcy na podstawie kształtu czaszki dzielili ludzi na "rasę panów" i podludzi...
    Nie spodziewałem się , że pójdziesz w tę stronę...
  • pies.na.czarnych 28.07.19, 14:45
    W jego wypadku to moze byc zagubione ogniwo Darwina.

--
    Uwaga szczur!
  • sverir 29.07.19, 08:36
    " Manipulujesz : tego misia-hipokrytę zaatakował przypadkowy chuligan , a nie jakaś bojówka..."

Jasne, że nie bojówka, ale nie pieprz głupot o "przypadkowych chuliganach". We Wrocławiu byli i są naziole, i mają się całkiem dobrze. Nie tak, żeby strach był chodzić ulicami, ale nietrudno się na nich natknąć.

--
    „Z Leninem żyj, z Leninem śpij, z Leninem zbieraj kwiatki, z Leninem coś tam jeszcze, życzenia te od matki”
  • wolves-land 27.07.19, 16:16
    man_sapiens napisał:

> Pisowscy propagandziści prześcigają się w klepaniu jak mantrę Nie ma przyzwolenia.

Przecież to nie ma żadnego znaczenia co mówi Morawiecki i pisie propagandowe dziwki.
    Nie tylko przyzwolenie ale sam sygnał do ataku dał Kaczyński na przedwyborczych konwencjach ("Wara od naszych dzieci" itp., 10. marca w Jasionce pod Rzeszowem, 16. marca w Katowicach itd.).
    To jest cały czas ten sam prymitywny schemat - wskazanie wroga, mobilizacja, propagandowy atak na masową skalę. Kiedy sytuacja zaczyna wymykać się spod kontroli, na ulicach popłynie krew, a po demokratycznej stronie zaczyna się kontrmobilizacja - łagodzenie nastrojów i fałszywe słowa o potępieniu aktów przemocy (skierowane głównie na zewnątrz i do mniej zorientowanych wyborców nastawionych na socjal, bo różnej maści Sakiewicze, jabbaryty i nopopisy przecież dobrze wiedzą o co chodzi).
  • prawdawaszaboli 27.07.19, 17:21
    "Nie tylko przyzwolenie ale sam sygnał do ataku dał Kaczyński na przedwyborczych konwencjach ("Wara od naszych dzieci" itp., "

1. Raczej kontr-ataku ...

2. Wolisz hasło : " Oddajmy nasze dzieci pederastom ! " ?...
  • wsk175 27.07.19, 17:24
    może do sukienkowych pedofili to powiedział?
    a pisie głąby jak zwykle nic nie skumały.
  • wolves-land 27.07.19, 19:48
    prawdawaszaboli napisał:

> 2. Wolisz hasło : " Oddajmy nasze dzieci pederastom ! " ?

Edukacja seksualna dzieci (będąca elementem karty LGTB+, do czego nawiązywał Kaczyński) jest potrzebna m.in. właśnie po to, żeby dzieci miały świadomość tego, że żaden zboczeniec nie ma prawa się do nich dobierać (niezależnie od tego czy nosi sutannę czy nie).
    Oczywiście Kaczyńskiemu o żadne dzieci nie chodziło, tylko o mobilizację swojego elektoratu, w każdym razie to pisi sprowokowali ataki na LGBT, a teraz w obliczu konsekwencji jak zwykle udają, że to nie oni (podobnie było z morderstwem Pawła Adamowicza).
  • 141288bs 29.07.19, 09:30
    Nie podoba ci sie, ze bronimy swoje dzieci przed ideologia lgbt?, zadasz prawa dla srodowisk homoseksualnych do wychowywania naszych dzieci zgodnie z homosiowa obyczajowoscia?
    Do ciebie,wolves-land, te pytania.
  • man_sapiens 29.07.19, 15:24
    > Nie podoba ci sie, ze bronimy swoje dzieci przed ideologia lgbt?

Co to jest ideologia LGBT? Już tyle razy prosiłem katonacjonalistów o jakiś opis o co im chodzi - i nic.

> zadasz prawa dla srodowisk homoseksualnych do wychowywania naszych dzieci zgodnie
    > z homosiowa obyczajowoscia?

Gdzież to homoseksualiści wymagają się wychowywania twoich dzieci zgodnie z ich obyczajowością? Czy chodzi ci o to, że chciałbyś uczyć swoje dzieci wyzwisk i rzucania kamieniami w ludzi o innych poglądach?

To do ciebie, numerek, te pytania

--
    - Myślę, że Polacy tak jak my, Japończycy, są ludźmi i tak jak my zasługują na akceptację i szacunek.
    - Skończ z tą ideologią PL, z tą polonizacją dzieci i z terrorem!
  • 141288bs 29.07.19, 16:40
    a masturbacja wpajana czterolatkowi juz w przedszkolu przez specpedagoga, nie jest ingerencja wychowawcza?, co masz do powiedzenia w tym temacie,mam_sapiens?
  • snajper55 29.07.19, 16:47
    141288bs napisał:

> a masturbacja wpajana czterolatkowi juz w przedszkolu przez specpedagoga, nie j
    > est ingerencja wychowawcza?, co masz do powiedzenia w tym temacie,mam_sapiens?

Wypisujesz brednie. Nikt nikomu nie ma wpajać masturbacji. Czasem zastanawiam się, jak ludzie mogą tak bezwstydnie kłamać.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • 141288bs 29.07.19, 17:03
    Czyzby to przeciwnicy mniejszosciowego ruchu spolecznego lgbt, podrzucili do warszawskich placowek wychowawczych instrukcje, jak wdrazac idee tego ruchu?
  • snajper55 29.07.19, 18:18
    141288bs napisał:

> Czyzby to przeciwnicy mniejszosciowego ruchu spolecznego lgbt, podrzucili do wa
    > rszawskich placowek wychowawczych instrukcje, jak wdrazac idee tego ruchu?

Nie wiem o jakich instrukcjach piszesz.

S.
    --
  • 141288bs 29.07.19, 22:48
    snajper55 napisał:

> 141288bs napisał:
    >
    > > Czyzby to przeciwnicy mniejszosciowego ruchu spolecznego lgbt, podrzucili
    > do wa
    > > rszawskich placowek wychowawczych instrukcje, jak wdrazac idee tego ruchu
    > ?
    >
    > Nie wiem o jakich instrukcjach piszesz.
    >
    > S.
    - tak wogole co ty wiesz?...samodzielnie
  • wolves-land 29.07.19, 18:23
    141288bs, prawda (której oczywiście nie przyjmiesz) wygląda tak, że warszawskim nauczycielom nikt nie musi niczego podrzucać, bo w znakomitej większości sami rozumieją, że nauka tolerancji jest ważnym celem wychowawczym, który wdrażają i bez karty lgbt+. Kaczyński jako żoliborski inteligent też to dobrze rozumie, co jednak wcale nie przeszkadza mu w wykorzystywaniu zacietrzewienia do własnych, politycznych celów.
  • 141288bs 29.07.19, 22:57
    wolves-land napisał:

> 141288bs, prawda (której oczywiście nie przyjmiesz) wygląda tak, że warszawskim
    > nauczycielom nikt nie musi niczego podrzucać, bo w znakomitej większości sami
    > rozumieją, że nauka tolerancji jest ważnym celem wychowawczym, który wdrażają i
    > bez karty lgbt+. Kaczyński jako żoliborski inteligent też to dobrze rozumie, c
    > o jednak wcale nie przeszkadza mu w wykorzystywaniu zacietrzewienia do własnych
    > , politycznych celów.
    - mamy chyba dwie prawdy - twoja i moja..., ale pominmy je, czy wiesz o zamiarze wprowadzenia nauki masturbacji juz w przedszkolu?
  • sverir 29.07.19, 23:00
    "ale pominmy je, czy wiesz o zamiarze wprowadzenia nauki masturbacji juz w przedszkolu?"

A czy wiesz o zamiarze nauczania dziecka, że nie może odmówić dorosłemu? tego prawica, żeby dzieci nie umiały mówić nie.

--
    „Z Leninem żyj, z Leninem śpij, z Leninem zbieraj kwiatki, z Leninem coś tam jeszcze, życzenia te od matki”
  • 141288bs 29.07.19, 23:06
    sverir napisał:

> "ale pominmy je, czy wiesz o zamiarze wprowadzenia nauki masturbacji juz w prze
    > dszkolu?"
    >
    > A czy wiesz o zamiarze nauczania dziecka, że nie może odmówić dorosłemu? tego p
    > rawica, żeby dzieci nie umiały mówić nie.
    >
    - ten drugi czlon twego zdania,moglbys doprecyzowac?
  • sverir 30.07.19, 08:18
    " - ten drugi czlon twego zdania,moglbys doprecyzowac?"

W owych "zamiarach LGBT" jest mowa o tym, żeby dziecko nauczyć seksualności, aby umiało powiedzieć "nie" dorosłemu, kiedy chce dorosły chce je dotykać lub czynić inne lubieżne rzeczy. Nawet jeśli metoda niesłuszna, to cel jak najbardziej tak. Prawica jednak sprzeciwia się wszystkiemu, bo dziecko nienauczone, to dziecko łatwiejsze w obsłudze. I o to prawicy tak naprawdę chodzi, żeby dziecko się nie sprzeciwiało.

--
  • snajper55 30.07.19, 02:13
    141288bs napisał:

> - mamy chyba dwie prawdy - twoja i moja..., ale pominmy je, czy wiesz o zamiarz
    > e wprowadzenia nauki masturbacji juz w przedszkolu?

Ja wiem. Mają to być zajęcia na lekcjach religii połączone z nauką robienia laski księdzu.

S.
    --
  • 141288bs 30.07.19, 08:39
    Cienias jestes, snajper55, ty to typowy przyklad homosia ktoremu przyswieca jedno - bic a nawet zabic tego ktory nie akceptuje jakim jestem. A to, ze homoseksualisci sa bliscy do dokonywania mordow, przykladem jest napad w kosciele w Szczecinie.
  • man_sapiens 31.07.19, 21:29
    > homoseksualisci sa bliscy do dokonywania mordow,
    > przykladem jest napad w kosciele w Szczecinie.

Nie wiedziałem, że ten pisiacki homofob, który kopał 14-latka w Białymstoku, jest homoseksualistą. Ciekawe.
    --
    PiS- grupa rekonstrukcyjna PRL+
  • snajper55 01.08.19, 01:24
    141288bs napisał:

> Cienias jestes, snajper55, ty to typowy przyklad homosia ktoremu przyswieca jed
    > no - bic a nawet zabic tego ktory nie akceptuje jakim jestem.

Coś ci się zajączku pokićkało. To naziści biją homosiów, gdyż nie akceptują tego, że są homosiami. Nie, nie jestem nazistą i nikogo nie biję.

> A to, ze homoseksualisci sa bliscy do dokonywania mordow, przykladem jest napad w
    > kosciele w Szczecinie.

Kolejna pislamska ustawka. Idiotów szukasz?

S.
    --
  • sverir 01.08.19, 09:06
    "Coś ci się zajączku pokićkało. To naziści biją homosiów, gdyż nie akceptują tego, że są homosiami. Nie, nie jestem nazistą i nikogo nie biję"

Ci "naziści" nie akceptują swojej własnej orientacji po prostu. To, co nazywają "męską przyjaźnią" to nic innego, jak ich homoseksualizm. Margines ma jakieś żony czy stałe partnerki, reszta spędza czas z kumplami, bo z mężczyznami lepiej się czują.

--
  • 141288bs 01.08.19, 09:24
    Hej, co ci po nocy chyba nie przespanej, pod sklepieniem musialo sie poprzestawiac - jeszcze przedwczoraj pisales o kibolach bijacych was, homosiow, teraz obarczasz tym nazistow?...
  • sverir 01.08.19, 09:43
    " jeszcze przedwczoraj pisales o kibolach bijacych was, homosiow, teraz obarczasz tym nazistow?..."

W większości przypadków to jedno i to samo.

--
  • man_sapiens 29.07.19, 18:07
    > > a masturbacja wpajana czterolatkowi juz w przedszkolu przez specpedagoga, nie j
    > > est ingerencja wychowawcza?, co masz do powiedzenia w tym temacie,mam_sapiens?
    >
    > Wypisujesz brednie. Nikt nikomu nie ma wpajać masturbacji. Czasem zastanawiam
    > się, jak ludzie mogą tak bezwstydnie kłamać.

snajper, daj spokój. Seksualne obsesje pisiewiczów są powszechnie znane, im się wszystko kojarzy. Kiedy mowa jest o edukacji rodziców kilkuletnich dzieci mającej wyjaśnić im, że bawienie się genitaliami przez małe dzieci nie ma nic wspólnego z seksem i jest tylko objawem zdrowego zainteresowania własnym ciałem i że budzenie w dzieciach z tego powodu poczucia winy to błąd - to pisiewicz natychmiast ma przed oczami masturbację - zapewne własną, seks, ejakulację i cholera wie co jeszcze.
    Ten model tak ma, taki defekt umysłowy, nic na to nie poradzisz.

--
    - Myślę, że Polacy tak jak my, Japończycy, są ludźmi i tak jak my zasługują na akceptację i szacunek.
    - Skończ z tą ideologią PL, z tą polonizacją dzieci i z terrorem!
  • snajper55 29.07.19, 18:19
    man_sapiens napisał:

> snajper, daj spokój. Seksualne obsesje pisiewiczów są powszechnie znane, im się
    > wszystko kojarzy. Kiedy mowa jest o edukacji rodziców kilkuletnich dzieci mają
    > cej wyjaśnić im, że bawienie się genitaliami przez małe dzieci nie ma nic wspól
    > nego z seksem i jest tylko objawem zdrowego zainteresowania własnym ciałem i że
    > budzenie w dzieciach z tego powodu poczucia winy to błąd - to pisiewicz natych
    > miast ma przed oczami masturbację - zapewne własną, seks, ejakulację i cholera
    > wie co jeszcze.
    > Ten model tak ma, taki defekt umysłowy, nic na to nie poradzisz.
    >

To nie powód, aby rozpowszechniał kłamstwa.

S.
    --
  • buldog2 27.07.19, 19:46
    Jakie tam nie ma przyzwolenia. Jest przyzwolenie wszędzie tam, gdzie nie uderza to bezpośrednio w PIS.

--
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Partia Interesów Sowieckich - Obraza
    Susanne Abbuehl - The Twilight Turns From Amethyst
  • pies.na.czarnych 28.07.19, 14:47
    Mularczyk nadal klepie pierdoly
    www.tvn24.pl/o-marszach-przeciw-przemocy-i-wydarzeniach-w-bialymtoku-komentarze-w-lawie-politykow,956451,s.html

--
    Uwaga szczur!
  • 141288bs 29.07.19, 09:17
    na marsze homoseksualnego obwoznego cyrku, obrazajacego uczucia religijne katolikow.
    - Ta sama grupa przewozona z miasta do miasta, chroniona przez policje, permanetnie obraza
    katolikow profanujac nasze symbole religijne i wysmiewajac uczucia religijne. Ostatnio dochodzi
    do profanacji symboli narodowych...,godlo Polski,Orzel, na teczowym tle, flaga panstwowa z fragmentem teczowych kolorow - ewidentna profanacja symboli panstwowych. - I co, cisza, nikt
    z obecnej wladzy panstwowej nie reaguje. - Czym to tlumaczyc..., strachem przed homosiowym jazgotem..., czy zwyczajnie tumiwisizm?
  • pies.na.czarnych 29.07.19, 09:25
    Sami profanujecie swoje symbole religijne.
    "Dzieciatko Rydzyk". koduj24.pl/rydzyk-na-obrazie-w-objeciach-matki-boskiej-czy-to-juz-nie-jest-profanacja/?fbclid=IwAR2i-_JU3ppRnSbCsc9cMvjaZsoZW8w5h8ZUCXQqtgs4FyIicvdtEwRC3FY

--
    Uwaga szczur!
  • 141288bs 29.07.19, 09:43
    pies.na.czarnych napisała:

> Sami profanujecie swoje symbole religijne.
    > "Dzieciatko Rydzyk". koduj24.pl/rydzyk-na-obrazie-w-objeciach-matki-boskiej-czy-to-juz-nie-jest-profanacja/?fbclid=IwAR2i-_JU3ppRnSbCsc9cMvjaZsoZW8w5h8ZUCXQqtgs4FyIicvdtEwRC3FY

- tak sadzisz, ze to my prfanujemy swoje uczucia religijne?..., jestes manipulantem, nic nie napisales w jakim kontekscie zostalo to pokazane w telewizji Trwam? - pokazano do jakiego zdziczalego artyzmu posunelo sie srodowisko homoseksualne
    - zdziczenie srodowiska homoseksualnego jest ewidentne, ukryc tego juz nie zdolacie to zakodowalo sie gleboko w waszej ulomnosci myslowej
    >
  • sverir 29.07.19, 10:15
    "- tak sadzisz, ze to my prfanujemy swoje uczucia religijne?"

Jeśli odwołujecie się do swoich rzekomych uczuć religijnych powiązanych z Kościołem rzymsko-katolickim, to tak, profanujecie. Kościół nie daje żadnego przyzwolenia na przemoc, nie uznaje zwalczania większego zła mniejszym. Po prostu nie ma opcji, żeby katolik wierny nauce Kościoła darzył kogoś nienawiścią i stosował przemoc wobec znienawidzonych osób, jest to wewnętrznie sprzeczne. Upierajcie się, jeśli chcecie, przy uczuciach religijnych, ale nie wycierajcie sobie gęby Kościołem.

--
  • man_sapiens 29.07.19, 15:26
    > pokazano do jakiego zdziczalego artyzmu

Po niemiecku, u twoich ulubionych nazistów, to się nazywało "entartete Kunst". U twoich ulubionych bolszewików to była "sztuka burżuazyjna".

--
    Polski Kościół wyparł się Chrystusa, wyparł się Ewangelii. Gdyby dziś Chrystus pojawił się na świecie zostałby ponownie ukrzyżowany – przez tych, którzy na krzyżu zbudowali sobie trony Jażdżewski
  • pies.na.czarnych 29.07.19, 15:39
    141288bs napisał:

> pies.na.czarnych napisała:
    >
    > > Sami profanujecie swoje symbole religijne.
    > > "Dzieciatko Rydzyk". koduj24.pl/rydzyk-na-obrazie-w-objeciach-matki-boskiej-czy-to-juz-nie-jest-profanacja/?fbclid=IwAR2i-_JU3ppRnSbCsc9cMvjaZsoZW8w5h8ZUCXQqtgs4FyIicvdtEwRC3FY
    >
    > - tak sadzisz, ze to my prfanujemy swoje uczucia religijne?..., jestes manipul
    > antem, nic nie napisales w jakim kontekscie zostalo to pokazane w telewizji Trw
    > am? - pokazano do jakiego zdziczalego artyzmu posunelo sie srodowisko homoseksu
    > alne
    > - zdziczenie srodowiska homoseksualnego jest ewidentne, ukryc tego juz nie zdol
    > acie to zakodowalo sie gleboko w waszej ulomnosci myslowej
    > >

Malowidlo Matki Bozej z Rydzykiem przy piersi nie przeszkadza ci, nie obraza twoich uczuc?

--
    Uwaga szczur!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka