Dodaj do ulubionych

Trzeba zapytać ekspertów

27.07.19, 17:46
Młodszą córkę pani Beaty Juraszek-Kopacz spotkała na ulicy niemiła przygoda.

Wczoraj po południu moja młodsza córka została zaatakowana werbalnie za noszenie kolorowej torby w paski. Starszy pan z laską zaczął tą laską wymachiwać i krzyknął do Oli: obiję ci mordę za tę torbę! "Mamo, ja się go nawet nie bałam, może przez chwilę, ale jest mi smutno, że to się w ogóle wydarzyło". Mnie też jest cholernie smutno.

No, rzeczywiście - wesoło nie jest. Powodów do radości jest tym mniej, że 9 miesięcy temu w roli dziadka z lagą wystąpiła małżonka posła PiS-u, która innej dziewczynie z taką samą torbą doradziła życzliwie: "Won z Mojego Miasta".

www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/zona-posla-pis-lukasza-schreibera-do-mlodej-dziewczyny-won-z-mojego-miasta/sv329f2

Wielu ludzi zastanawia się dzisiaj nad tym, jak to się mogło stać, że w kraju tolerancyjnych i miłujących wolność Polaków za noszenie kolorowej torby można dostać po mordzie.

Pani Beata Juraszek-Kopacz jest w tej szczęśliwej sytuacji, że jako prezeska Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ma swoim zespole ekspertkę, niejaką Katarzynę S. ps. "Kataryna", która z pewnością po ekspercku wyjaśni jej, jakim cudem taki element jest dzisiaj w Polsce siłą przewodnią.

--
Strefa wolna od Jarosława Kaczyńskiego w oczywisty sposób nie jest wymierzona przeciwko jego osobie, tylko przeciw promowaniu ideologii niskiego wzrostu.
Edytor zaawansowany
  • witek.bis 27.07.19, 17:47
    natemat.pl/279995,ataki-na-lgbt-nastolatka-zwyzywana-na-ulicy-z-powodu-teczowej-torby

--
    Strefa wolna od Jarosława Kaczyńskiego w oczywisty sposób nie jest wymierzona przeciwko jego osobie, tylko przeciw promowaniu ideologii niskiego wzrostu.
  • m.c.hrabia 27.07.19, 17:57
    Wielu ludzi zastanawia się dzisiaj nad tym, jak to się mogło stać, że w kraju tolerancyjnych i miłujących wolność Polaków za noszenie kolorowej torby można dostać po mordzie.

ten kraj nigdy nie był tolerancyjny, nigdy nie był miłującym wolność.
  • no-popis 27.07.19, 19:22
    m.c.hrabia
    > ten kraj nigdy nie był tolerancyjny, nigdy nie był miłującym wolność.
    ty po prostu nienawidzisz Polski i wyznajesz zasadę swojego guru niePOkalanie POczętego , że : Polskość to nienormalność.
    Mylisz się i zaprzecza temu historia i fakty.
    Musk ci zlasowali tak obłudni ludzie jak ten niżej i inni:
    youtu.be/y5VtvXV5pyk

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • m.c.hrabia 27.07.19, 19:29
    jak zwykle , argument gnidy ad personam.

a ten jest zajebisty:) youtu.be/y5VtvXV5pyk
  • jabbaryt 27.07.19, 23:47
    Cieszę się że społeczeństwo polskie zaczyna czynnie bronić się przed homonazizmem.
  • x2468 28.07.19, 00:05
    Pogonia Kaczynskiego?

--
    Financial Times:
    Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
  • pies.na.czarnych 28.07.19, 00:22
    scontent-bru2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/67383194_914147575613177_4325831862996959232_n.png?_nc_cat=105&_nc_eui2=AeFWcv7SUp21MY0s6WC11NdJbX1Hmm-2JSGuyzBNaztW6FIe8eQGQOLKDE61eUXAiEKPz9xHV_5QT1NmR0nKU252Xo8HOAp_Nk0uoY1fJWLleQ&_nc_oc=AQn4KEr8RiavrCAFjSeNcdaIGlE07PSnGNCAYToeJ2S_YnirXYdxoKHO5yvpWW6OES_AoSyoupU5ZgZVGHw0cvr9&_nc_ht=scontent-bru2-1.xx&oh=1ca57be6a6f89888261f50ca3b8c769f&oe=5DE611F1
    --
    Uwaga szczur!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka