Dodaj do ulubionych

Dla dzieci 500+, a Rydzykowi 8 000 000+

28.07.19, 07:24
PiS znalazł sposób na zbycie rezerwy budżetowej!
To ile płacimy za agitację na rzecz PiSu z ambon i radioMaRyja:
wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Polityka/Morawiecki-przekazal-kolejne-miliony-Rydzykowi

--
Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
Edytor zaawansowany
  • no-popis 28.07.19, 07:52
    kadziteusz napisał:

> PiS znalazł sposób na zbycie rezerwy budżetowej!
    > To ile płacimy za agitację na rzecz PiSu z ambon i radioMaRyja:
    > wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Polityka/Morawiecki-przekazal-kolejne-miliony-Rydzykowi
    Obywatelu! Słoniu ! Zostaw tę żyrafę w spokoju. To nie ma sensu bo kompromitujesz oPOzycję i wzmacniasz PiS.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • kolor 28.07.19, 07:58
    Pisowscy i kościelni złodzieje
  • no-popis 28.07.19, 08:01
    kolor napisał:

> Pisowscy i kościelni złodzieje
    Bingooooo !

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • kadziteusz 28.07.19, 11:03
    no-popis napisała:

> kadziteusz napisał:
    >
    > > PiS znalazł sposób na zbycie rezerwy budżetowej!
    > > To ile płacimy za agitację na rzecz PiSu z ambon i radioMaRyja:
    > > wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Polityka/Morawiecki-przekazal-kolejne-miliony-Rydzykowi
    > Obywatelu! Słoniu ! Zostaw tę żyrafę w spokoju. To nie ma sensu bo kompromituje
    > sz oPOzycję i wzmacniasz PiS.
    >
    >
    Zdecyduj się n coś, bo sam sobie przeczysz

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
  • wolves-land 28.07.19, 08:48
    To prosty mafijny układ, pisi dostarczają kasę, a ojczulek radiosłuchaczy. Ciekawe o ilu jeszcze takich kwotach nie ma informacji w Monitorze Polskim, a pieniądze zostały przekazane pod stołem. I pomyśleć, że w starej, dobrej III RP rząd Millera upadł po dopisaniu dwóch słów w projekcie ustawy, która nigdy nie weszła w życie.
  • wolves-land 28.07.19, 08:59
    *...nowelizacji ustawy, który nigdy nie wszedł...
  • kadziteusz 28.07.19, 11:05
    wolves-land napisał:

> To prosty mafijny układ, pisi dostarczają kasę, a ojczulek radiosłuchaczy. Ciek
    > awe o ilu jeszcze takich kwotach nie ma informacji w Monitorze Polskim, a pieni
    > ądze zostały przekazane pod stołem. I pomyśleć, że w starej, dobrej III RP rząd
    > Millera upadł po dopisaniu dwóch słów w projekcie ustawy, która nigdy nie wesz
    > ła w życie.

--
  • taniarada 28.07.19, 08:53
    Fake news.Przeczytałeś ten artykuł .Jakiś pan to odkrył .Co za bzdety
  • x2468 28.07.19, 10:40
    Limuzyny od bezdomnego to fake news?

--
    Financial Times:
    Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
  • ceppisowski 28.07.19, 17:16
    fake news ...... ale mu se nalezy?
    pisowski idioto
  • m.c.hrabia 28.07.19, 09:11
    Jak się mafii nie zwalcza, to trzeba się jej oplacac
  • kadziteusz 28.07.19, 17:14
    m.c.hrabia napisał:

> Jak się mafii nie zwalcza, to trzeba się jej oplacac

--
  • borrka 28.07.19, 09:11
    Bardziej niepokojące, iż cały Kościół Katolicki (w Polsce) wstąpił do PiS-u.
    To ewidentni szkodnicy na mega-skalę.

--
    Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
  • x2468 28.07.19, 10:58
    Ostatnio mowiom ze Rydzyk nie jest i nigdy nie byl ksiedzem. Jesli to prawda, bedzie smiesznie.

--
    Financial Times:
  • ceppisowski 28.07.19, 11:49
    "Kancelaria Premiera jak dotąd nie wyjaśniła, dlaczego informacji o przekazanej kwocie nie można znaleźć ani na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych, ani na stronie Monitora Polskiego. "

Kaczynski i Morawiecki wiedza ze Rydzykowcy to niewielka czesc pisowskiej holoty, czesto uwazana za zlo w PIS
    Przed wyborami umiarkowane glupki pisowski kolejna dotacje mogliby odebrac negatywnie.
    dlatego łamia prawo pislamskie katole
  • x2468 28.07.19, 19:57
    Bezdomnego darczyncy rowniez nie mozna znalezc.

--
    Financial Times:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka