Dodaj do ulubionych

Historia siania nienawiści

28.07.19, 11:08
Historia siania nienawiści przez pisich bonzow partyjnych.

OKO.press wybrało 33 wypowiedzi polityków PiS - prezydenta, prezesa, premiera, ministrów, posłów - wyrażające homofobiczną nienawiść i pogardę w obronie "polskiej tradycji, religii i moralności". Przetłumaczone na angielski udostępnimy je światowym organizacjom praw człowieka, mediom, organom UE i posłom Parlamentu Europejskiego. Uzupełnij! Podaj dalej!
oko.press/homofobia-pis-jak-rozbudzali-nienawisc-do-lgbt-prezydent-prezes-ministrowie-poslowie-33-cytaty/?fbclid=IwAR3QcrW-kptOORfXDh9nosMfy_vd7sENwxFAb9lRRC5HGOL9z55f6LtNx2E

--
Uwaga szczur!
Edytor zaawansowany
  • kadziteusz 28.07.19, 11:20
    Orientacja seksualna prezesa wszystkich prezesów

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
    ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
  • yoma 28.07.19, 11:52
    Kurde, Ryj, możesz przestać przeżywać tę jego orientację jak żaba orgazm? Normalnie jak pisior. O czym innym jest wątek.

--
    Bloodred Hourglass. AOTY contender.
  • kadziteusz 28.07.19, 11:56
    yoma napisała:

> Kurde, Ryj, możesz przestać przeżywać tę jego orientację jak żaba orgazm? Norma
    > lnie jak pisior. O czym innym jest wątek.
    >
    I tu sobie przypomniałem o innej nienawiści z najczarniejszych czasów naszej historii.
    Pamiętasz dlaczego Hitler aż tak nienawidził Żydów?
    To sobire przypomnij, a otrzymasz odpowiedź na to dlaczego prezes tak nienawidzi gejów.

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
    ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
  • yoma 28.07.19, 12:01
    Wątek jest o sianiu nienawiści w ogóle, a ciebie najwyraźniej LGBT kręci jak pisią wierchuszkę. Przystopuj, proszę.

--
    Shylmagoghnar
  • ceppisowski 28.07.19, 11:45
    Pisowiec to kretyn, a kretyn nie jest w stanie ukryc swego kretynstwa, ba, uznaje je za mądrość
  • yoma 28.07.19, 11:50
    Dzięki dzięki, przyda mi się do zawiadomienia.

--
    Shylmagoghnar

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka