Dodaj do ulubionych

spadajcie, niczym nie różnicie się od PiSu...

28.07.19, 13:37
...w praktyce politycznej, tak samo szczuliście i szczujecie na inaczej myślących, a teraz przywłaszczacie sobie - jak PiS - hasła Polaków z czasów Solidarności. Zatem - precz, hipokryci.
wyborcza.pl/7,75968,25030513,musimy-byc-solidarni-bo-inaczej-nikt-nie-zaprotestuje-kiedy.html#s=BoxWyboImg1
Edytor zaawansowany
  • erte2 28.07.19, 14:07
    piq
    Rozumiem że adresujesz swój wpis do "Gazety Wyborczej" i związanego z nią środowiska. Więc podaj proszę przykłady szczucia, nawoływania do przemocy czy wykluczenia które ukazały się na jej łamach. Gdzie i kiedy ktoś tam napisał o "gorszym sorcie", o wieszaniu, biciu czy zamykaniu do więzień tych którzy nie zgadzają się z tzw. linia polityczną czy poglądami redaktorów.
    Bo widzisz misiu - nie odróżniasz polemiki od negacji, przeciwstawiania się cudzym poglądom od szczucia, a dyskusje od kłótni.
    Nie ze wszystkim co pisze "GW" trzeba się zgadzać (nie raz mi się to zdarzyło), ale jakoś nie znalazłem tam nigdy szczucia, odczłowieczania czy nawoływania do przemocy.
  • inocom 28.07.19, 14:57
    Dlaczego środowiska LGTBQG+ odmawiają wolności poligamistom? Gazeta Żydowska jakoś o tym milczy. KO również.

--
    Szerszeń może mieć około 4,5 cm długości, 7,5-centymetrową rozpiętość skrzydeł i 6-centymetrowe żądło. W jednym gnieździe mogą żyć nawet tysiące owadów. Żądła wstrzykują toksyny, które prowadzą do wstrząsu anafilaktycznego, ciężkiego stanu nagłego, który charakteryzuje się szybkim obniżeniem ciśnienia tętniczego, stanowiąc realne zagrożenie dla życia.
    web.archive.org/web/20190302152056/wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24507742,grozne-szerszenie-coraz-blizej-polski-ich-uzadlenia-moga-byc.html
  • pies.na.czarnych 28.07.19, 15:51
    Kto ci odmawia?

--
    Uwaga szczur!
  • inocom 28.07.19, 16:11
    pies.na.czarnych napisała:

> Kto ci odmawia?
    >

Z tego co wiem poligamia jest zakazana w całej postępowej UE. A może się mylę? Co na to tęczowowi?

Ludzie dorośli, chcący miłości, nie mogą się kochać tak jak chcą w Europie wolności.

--
    Gwiazda Polarna tiny.pl/gz1ck
  • pies.na.czarnych 28.07.19, 17:16
    Najpierw piszesz „Dlaczego środowiska LGTBQG+ odmawiają wolności poligamistom?”, a teraz „Co na to tęczowowi?„
    Zdecyduj się czego właściwie chcesz.

--
    Uwaga szczur!
  • taniarada 28.07.19, 17:55

Minister Zdrowia ostrzega: Czytanie Gazety Wyborczej może być powodem wielu poważnych chorób.
  • inocom 28.07.19, 19:27

> Najpierw piszesz „Dlaczego środowiska LGTBQG+ odmawiają wolności poligamistom?”
    > , a teraz „Co na to tęczowowi?„
    > Zdecyduj się czego właściwie chcesz.
    >

To tęczowowi już nie są pro wolnosciowi i LGTBQG+?

Odmawiasz innym spełnienia w miłości?!

--
    Jako społeczeństwo bardzo potrzebujemy platformy, która nie decyduje się banować ludzi odbiegających od mentalności tłumu - Mikhaila Peterson.
  • pies.na.czarnych 28.07.19, 19:46
    Twoja logika mnie powala. Spadaj na drzewo filozofie.

--
    Uwaga szczur!
  • inocom 28.07.19, 19:57

> Twoja logika mnie powala. Spadaj na drzewo filozofie.
    >

Miast w rodzinę wolisz wierzyć w ZUS? :-)

Kontakty międzyludzkie są na tyle skomplikowane, że rozwiązaniem nie jest głoszenie n do n płci.

www.taraka.pl/kobieca_seksualnosc
    Rację ma Piq
    "Człowiek posiada nieuniknioną tendencję do patrzenia na świat ze swojego własnego centrum. Dawne mity, ale i współcześnie spotykane stereotypy przekonują, że to właśnie my żyjemy w środku świata, jesteśmy narodem wybranym przez Boga, ludem cywilizowany, podczas gdy oni to sekciarze i barbarzyńcy.1 Ten etnocentryczny punkt widzenia pozwala nam trwać w przekonaniu, że zasady i normy obowiązujące w naszej kulturze są tymi właściwymi, najlepszymi, oczywistymi, bo podyktowanymi przez Boga i wspieranymi przez usankcjonowaną tradycję. To przekonanie nadaje sens naszemu życiu, wyborom, ukierunkowuje postępowanie i pozwala czuć się względnie bezpiecznie w otaczającej rzeczywistości. Nie można jednak nie zauważyć, że ogranicza naszą perspektywę widzenia.

Rolą antropologii jest burzenie owej bezpiecznej perspektywy oglądu. Jak stwierdza Dariusz Czaja: "Antropologia to przede wszystkim sztuka zdziwienia. To umiejętność 'bycia w' kulturze i jednoczesnego spojrzenia na nią 'z zewnątrz'. "

--
    ~Dawid
    "Na listach bezpartyjnych są wszyscy Ci, którym nie wyszło w partiach. I tyle w temacie."
  • piq 29.07.19, 01:14
    ...oraz niczym nie poparte zarzuty wobec politycznego przeciwnika. Podaję przykłady szczucia: wieloletnie szczucie na zwolenników lustracji, nazywanie ich oszołomami, co niczym nie różni się od "gorszego sortu"; jeśli podasz mi, gdzie i w którym miejscu Poputczycy i Sprzedawczycy ględzili o wieszaniu, biciu i zamykaniu do więzień za poglądy, to może potraktuję cię poważnie.

GW zorganizowała - jeśli chodzi o nawoływanie do przemocy, rozróby i bicie - napaść na legalny, zgodny z prawem Marsz Niepodległości, ze sławnym Blumsztajnowskim "nie ma tolerancji dla wrogów tolerancji". To hasło w istocie nazistowsko-bolszewickie, a oprócz tego zerżnięte z tego masowego zbrodniarza i sukinsyna Saint-Justa.

Jeśli chodzi o odwoływanie się do dziedzictwa Solidarności ("nie ma wolności bez solidarności"), to środowisko GW straciło do tego moralne prawo po tym, jak utuliło w żalu ochroną, posadą, akcjami pracowniczymi i sowitymi zarobkami wyjątkową swołocz "Ketmana" Maleszkę po ujawnieniu, jakim był donosicielem. Właśnie na zwolenników ujawniania ketmanów piórem Ketmana szczuła GW przez lata.

Jeśli chodzi o nieodróżnianie polemiki od negacji - przypomnę solidarne sponiewieranie JKMa przez GW na spółkę z GaPolem, tak, tak, michnikowców z sakiewszczykami, gdzie próżno było szukać polemiki. Bo wystartował w wyborach i wygłaszał zdania nie podobające się ani jednym, ani drugim.

Co do rzetelności dziennikarskiej GW - na zawsze zapadła mi w pamięć maksyma Heleny Łuczywo, która wizytując redakcję w Krakowie wypowiedziała następującą kwestię, spotykając się z zarzutem miejscowych, że sprzeniewierza się pewnym materiałem zasadom zawodowym dziennikarstwa: "przecież trzeba jakoś pomóc tej biednej Unii Wolności". Tę samą zasadę wyznają Karnowscy w drugą stronę.

Powtarzam i dowiodłem tego: GW niczym nie różni się od PiSu.

Dzisiaj trwa festiwal wybielania Durczoka, który mając 2,6 promille spowodował wypadek na autostradzie. Bierze w nim udział niejaki profesor Hartmann, człowiek ze "środowiska GW", pupil redakcji i narrator treści "postempu", zwolennik obrony "prześladowanych" LGBTQw oraz tezy, że katolik polski wyssał antysemityzm, brutalność i sukinsyństwo z mlekiem tej dziwki swojej matki (sławny tekst o polskich katolikach po tym, jak ktoś zastrzelił mu pieska z wiatrówki). To Hartmann nazwał publicznie elektorat PiSu "chamy, prostaki i żule", raczej mocniej niż "gorszy sort". Tenże Hartmann dzisiaj na temat Durczoka rzekł: "żal mi go", "pamiętajmy, ile dobrego zrobił". To się niczym nie różni od obrony kierowców Szydło po wypadku przez PiS. Szydło była lepsza, bo nie kierowała i nie była na fleku.

Przypomnę przy okazji, jak GW broniła pedofila Polańskiego. "Pamiętajmy ile dobrych filmów zrobił". Dla swoich są szczególne względy i specjalne traktowanie. Gdyby była ujawniona ta sławna taśma z Kuchcińskim grzmocącym nieletnią Ukrainkę, to ta sama GW by go ukamienowała; nie zrobiła tego, bo nie ma dowodu. Każdy ksiądz podejrzany o pedofilię natychmiast znajduje się w niusach. Polański nie był krytykowany za to samo - bo kolega on jest wszak.

Nie masz argumentów, że piszę nieprawdę, bo piszę prawdę.

Zatem, ślepcze, nie nauczaj bystrze widzącego o tym, czego ty nie widzisz, a ja widzę. Jesteś zresztą typowym przedstawicielem myślenia: "nasz biedny, bo ukradl banana, pewnie był głodny, ich - zlodziej, bo ukradł banana, nie ma dla niego usprawiedliwienia".

Zastanów się nad sobą.
  • eiran 29.07.19, 10:29
    piq napisał:

> Dzisiaj trwa festiwal wybielania Durczoka, który mając 2,6 promille spowodował
    > wypadek na autostradzie. Bierze w nim udział niejaki profesor Hartmann, człowie
    > k ze "środowiska GW", pupil redakcji i narrator treści "postempu", zwolennik ob
    > rony "prześladowanych" LGBTQw oraz tezy, że katolik polski wyssał antysemityzm,
    > brutalność i sukinsyństwo z mlekiem tej dziwki swojej matki (sławny tekst o po
    > lskich katolikach po tym, jak ktoś zastrzelił mu pieska z wiatrówki). To Hartma
    > nn nazwał publicznie elektorat PiSu "chamy, prostaki i żule", raczej mocniej ni
    > ż "gorszy sort". Tenże Hartmann dzisiaj na temat Durczoka rzekł: "żal mi go", "
    > pamiętajmy, ile dobrego zrobił". To się niczym nie różni od obrony kierowców Sz
    > ydło po wypadku przez PiS. Szydło była lepsza, bo nie kierowała i nie była na f
    > leku.

A jaki jest związek Hartmanna z wyborczą? Co świadczy o tym, że jest pupilem redakcji? Hartmann publikował felietony w tygodniku Polityka, ale poszedł cokolwiek za daleko i juz go tam nie ma. Ma swoją przestrzeń na blogu w redakcyjnej domenie, pewnie dlatego, że to co pisze jest nadmiernie kontrowersyjne. Miał taki feletonik zahaczający o tolerancje dla kazirodztwa, który został uznany za przesadny.

> Przypomnę przy okazji, jak GW broniła pedofila Polańskiego. "Pamiętajmy ile dob
    > rych filmów zrobił". Dla swoich są szczególne względy i specjalne traktowanie.
    > Gdyby była ujawniona ta sławna taśma z Kuchcińskim grzmocącym nieletnią Ukraink
    > ę, to ta sama GW by go ukamienowała; nie zrobiła tego, bo nie ma dowodu. Każdy
    > ksiądz podejrzany o pedofilię natychmiast znajduje się w niusach. Polański nie
    > był krytykowany za to samo - bo kolega on jest wszak.

Zgodnie z polskim prawem przestępstwo Polańskiego, jakkolwiek obrzydliwe, uległo przedawnieniu. To po pierwsze. Po drugie - Polański ma obywatelstwo polskie (i francuskie) a nie amerykańskie. W takiej sytuacji (obywatel polski, oskarżony w związku z przestępstwem, które uległo przedawnieniu, popełnionym w kraju, którego nie jest obywatelem) - obowiązkiem polskiego państwa jest niewydanie go amerykańskiemu sądowi. Taką samą decyzję podjęli zresztą Szwajcarzy. A do Francuzów USA nawet nie próbowały się zwracać. Kuchciński, gdyby informacja byłaby prawdziwa, miałby popełnić przestępstwo na terenie RP. Nic do rzeczy nie ma tu ani narodowość ofiary, ani tym bardziej regulacje dotyczące przedawnienia i związane z tym różnice pomiędzy krajami.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • europitek 01.08.19, 03:54
    eiran napisał:
    > Zgodnie z polskim prawem przestępstwo Polańskiego, jakkolwiek
    > obrzydliwe, uległo przedawnieniu. To po pierwsze. Po drugie -
    > Polański ma obywatelstwo polskie (i francuskie) a nie amerykańskie.
    > W takiej sytuacji (obywatel polski, oskarżony w związku
    > z przestępstwem, które uległo przedawnieniu, popełnionym w kraju,
    > którego nie jest obywatelem) - obowiązkiem polskiego państwa jest
    > niewydanie go amerykańskiemu sądowi. Taką samą decyzję podjęli
    > zresztą Szwajcarzy.

W przypadku sprawy Polańskiego istotne znaczenie miał chyba też przebieg procesu przed sądem amerykańskim, który pokazał brak obiektywizmu sędziego, co było powodem ucieczki Polańskiego z USA. Wznowienie tej sprawy przez strasznie ambitną ówczesną (kilka lat temu) prokurator stanową też wyglądało nieciekawie. Wszystko to wskazywało, że nie może on liczyć na sprawiedliwy proces.
    I tak na wszelki wypadek, żeby nie było nieporozumień: czytałem amerykańskie dokumenty sądowe z tego procesu. Nie będę zanudzał szczegółami.
  • wkkr 29.07.19, 11:52
    Piq nie ma symetrii pomiędzy tym co robiła GW a tym co robią media związane z PiS.
    NIE MA!
    To co wymieniłeś to są pierdoły poza atakami na legalne marsze narodowców. Nawet zatrudnienie Ketmana to pierdoła.
    Szczucie na zwolenników lustracji bo nazywano ich oszołomami? Gościu, ci ludzie (np.JKM czy AM) oszołomami są i bez lustracji! Poza tym wygląda na to że twoim zdanie jakakolwiek opozycja wobec lustracji to jest szczucie...
    Wyborcza wybiela Durczoka? Za linku bo ja nic takiego nie widziałem. To że sobie coś tam wypisuje Hartman nie znaczy ze robi to na rachunek GW.
    Gościu coś się tego Hartmana tak uczepił? Z twojej wypowiedzi wynika że to chyba redaktor naczelny GW jest....
    GW broniła Polańskiego kretyńskimi metodami (znacznie gorszymi od wyprawowanych przez KK) do momentu jak ich własna redaktorka ich za to zjebała. Środowisko GW się zreflektowało i od tej pory Polańskiego już nie bronią.
    Kamienowanie Kuchcińskiemu by się należało bez względu na to jakie błędy w przeszłości popełniała GW.
    zwróć uwagę na to, że GW w całej aferze Kuchcińskiego zachowała się bardzo powściągliwie.
    Piszesz prawdę? Gościu ty hiperbolizujesz. Czepiasz się GW o pierdoły albo przypisujesz GW cudze winy.
    ====
    Ludzie mają wyjebane na lustrację. Gdyby było inaczej to PiS grzałby temat przed wyborami.

--
    Ceterum censeo Russia delendam esse
  • sverir 29.07.19, 12:25
    "To co wymieniłeś to są pierdoły poza atakami na legalne marsze narodowców"

Kiedy uczestnik legalnego marszu narodowców leży nieprzytomny po pobiciu przez "antyfaszystów", to nie jest to pierdoła.

--
    „Z Leninem żyj, z Leninem śpij, z Leninem zbieraj kwiatki, z Leninem coś tam jeszcze, życzenia te od matki”
  • piq 29.07.19, 12:40
    ...wprawdzie zręczniej maskowana formą (bo kierowana do innego tzw. targetu), ale uzus jest identyczny. Za czasów, gdy lustrację należało przeprowadzić, GW robiła niedorozwiniętych z każdego przeciwnika lustracji, odpierając postulaty piórem... Ketmana. Okazało się, że w sprzeciwie lustracji jest również drugim PiSem, który wysadził w powietrze lustrację i dekomunizację na początku 2007 roku, wypełniając wspólny z GW cel: nie dopuścić narodu do akt poubeckich.

Sam przyznałeś, że w sprawie Polańskiego GW postępowała haniebnie. I pozamiatane.

Jeśli chodzi o kamienowanie Kuchcińskiego, to pedofilia jest pedofilią bez względu na to, czy ktoś jest kolegą, czy nie. Należało kamienować Polańskiego, wtedy miałoby się moralne prawo do zajęcia stanowiska. Nie ma się. Pamiętam też sławne stwierdzenie człowieka gazety Najsztuba o tym, że każdy facet jest skrycie pedofilem (w kontekście golenia cipek). Nikt się nawet nie zająknął, gdy sławny predator staruszek na przejściach dla pieszych wygłaszał swoje skandaliczne stwierdzenia. Ale Najsztub to Najsztub, swój, a inni to inni, nie swoi, i nie mają takich samych praw jak Najsztub z Polańskim.

W sprawie Kuchcińskiego wszyscy zachowują się powściągliwie i napisałem dlaczego. Następnym razem czytaj ze zrozumieniem.

PS. Ludzie może i mają wywalone na lustrację, ale jest 30 lat później. Dzisiaj rękami aktywistów postempackich na fk w typie snajpera (i twoim o dziwo też) za mój sprzeciw wobec hipokryzji "środowiska gazety" zostałem zaliczony do nazistów, zwolenników bicia studentek z tęczowymi torbami i kopania po głowie nastoletnich homoseksualistów. Tak działa "środowisko gazety" i tak działa środowisko PiS. Ten wątek świetnie to zilustrował. Ty też w tym wziąłeś udział.
  • no-popis 30.07.19, 08:02
    erte2 napisał:

> piq
    > Rozumiem że adresujesz swój wpis do "Gazety Wyborczej" i związanego z nią środo
    > wiska. Więc podaj proszę przykłady szczucia, nawoływania do przemocy czy wykluc
    > zenia które ukazały się na jej łamach. Gdzie i kiedy ktoś tam napisał o "gorszy
    > m sorcie", o wieszaniu, biciu czy zamykaniu do więzień tych którzy nie zgadzają
    > się z tzw. linia polityczną czy poglądami redaktorów.
    > Bo widzisz misiu - nie odróżniasz polemiki od negacji, przeciwstawiania się cud
    > zym poglądom od szczucia, a dyskusje od kłótni.
    > Nie ze wszystkim co pisze "GW" trzeba się zgadzać (nie raz mi się to zdarzyło),
    > ale jakoś nie znalazłem tam nigdy szczucia, odczłowieczania czy nawoływania do
    > przemocy.
    Twój post i protekscjonalny post wobec piga o tym właśnie świadczy.
    CZyli jak każdy schetyn udowodniłeś własnie, że ....nie masz racji. Gratuluję.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • buldog2 28.07.19, 14:07
    No, że niczym, to przegięcie. Różnice są.
    Ale przy zachowaniu własnych dekoracji, zmiany idą w kierunku upodobnienia się do siły wiodącej:
    - nic z tego, co zostało dane, nie będzie kwestionowane,
    - podwyższenie wieku emerytalnego było błędem,
    - nie będzie rozliczeń przestępstw PISu.

Jeszcze stanowisko wobec, że tak to nazwę, kwestii LGBT. To wymaga odrębnego wpisu, bo sprawa skomplikowana. Niezależnie od różnic światopoglądowych i w propagandzie, trzeba być z tymi, których biją. Co innego utożsamiać się z ich postulatami.
    W wątku Haena chciałem napisać o tym szerzej, ale nie chciało mi się, bo to pracochłonne. Zrobię to tu, też nie od razu.

--
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Partia Interesów Sowieckich - Obraza
    Susanne Abbuehl - The Twilight Turns From Amethyst
  • pies.na.czarnych 28.07.19, 14:29
    Zapomnijmy o LGTB. Nie pozwolmy aby nas sklocili jeszcze bardziej. Pig robi tu za pożytecznego idiote.

--
    Uwaga szczur!
  • snajper55 28.07.19, 14:32

> Zapomnijmy o LGTB.

Dlaczego mamy zapomnieć o dyskryminowanej grupie? O kim jeszcze chcesz zapomnieć?

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • pies.na.czarnych 28.07.19, 14:37
    snajper55 napisał:

> pies.na.czarnych napisała:
    >
    > > Zapomnijmy o LGTB.
    >
    > Dlaczego mamy zapomnieć o dyskryminowanej grupie? O kim jeszcze chcesz zapomnie
    > ć?
    >
    > S.

To taki zwrot.
    Chodzi o to, ze my wszyscy jestesmy na celowniku, nie tylko LGBT. LGBT w tym wypadku jest tylko koleczkiem, ktorym kreci Kulawy.

--
    Uwaga szczur!
  • inocom 28.07.19, 15:01
    snajper55 napisał:

> pies.na.czarnych napisała:
    >
    > > Zapomnijmy o LGTB.
    >
    > Dlaczego mamy zapomnieć o dyskryminowanej grupie?

Dlaczego są prześladowani, w tym karnie.
    --
    "Pokud žijete v zemi, kde můžete být potrestáni za chytání ryb bez povolení, ale nikoliv za ilegální vstup do země bez povolení, máte plné právo říci, že ta země je vedena idioty" - Miloš Zeman
  • piq 29.07.19, 01:31
    ...możesz podać przykłady prześladowania przez państwo polskie?
  • wkkr 29.07.19, 11:32
    brak związków cywilnych
    to generuje cały łańcuch dyskryminacyjny,
    nawet konkubinaty homo są gorzej traktowane niż konkubinaty hetero.
    funkcjonariusze publiczni nie są szkoleni w sprawie równego traktowania homoseksualistów.
    Potem zdarza się że policjanci urządzają sobie podśmiechujki z jakieś cioty będącej ofiarą przestępstwa.
    Zdarza się że urzędnicy nie potrafią poważnie potraktować jakiegoś przegiętego pedzia.
    brak edukacji szkolnej uczących dzieci tolerancji.
    PS
    I nie pisz o tym nieszczęsnym nauczaniu masturbacji, bo jak byś przeczytał cały dokument WHO to byś wiedział że są to brednie powielane przez idiotów nie potrafiących czytać ze zrozumieniem.

--
  • piq 29.07.19, 12:44
    ...są w takim razie, abstrakt, równie mocno dyskryminowane. Sam w wątku haena wypowiedziałem się za regulacją związków partnerskich, oczywiście nie na równi z małżeństwem i rodziną. Więc spadaj, chłopcze, bo nudzisz nie mając ani pół argumentu.
  • wkkr 31.07.19, 19:43
    A ja jestem zdecydowanie przeciw związkom partnerski. Co to qrwa ma być? Małżeństwo z o.o.?
    Związki partnerskie są realnym zagrożeniem dla małżeństwa i rodziny a nie związki homo.
    Moim zdaniem należy wprowadzić dla homo związki cywilne tak samo wiążące partnerów jak małżeństwo ale z prawem adopcji w obrębie rodziny (dzieci partnera, może dzieci rodzeństwa).
    Adopcje pozarodzinna wykluczam ze względu na dobro dziecka a nie dlatego że homo nie potrafią dziećmi się zajmować.

--
  • sverir 31.07.19, 20:04
    " A ja jestem zdecydowanie przeciw związkom partnerski. Co to qrwa ma być? Małżeństwo z o.o.?"

Ja też uważam, że pary nieformalne nie powinny być uwzględniane przy wszelkich kwestiach dotyczących gospodarstwa domowego. Jeśli ktoś nie ma ślubu, to nie powinien być traktowany jako wspólnota. Dlatego nie widzę powodów, aby nieślubnym sumować dochód przy ubieganiu się o jakieś świadczenia socjalne lub aby gminy uznawały, że matka wychowująca dziecko w związku pozamałżeńskim nie była samotną matka.

--
    „Z Leninem żyj, z Leninem śpij, z Leninem zbieraj kwiatki, z Leninem coś tam jeszcze, życzenia te od matki”
  • wkkr 05.08.19, 11:28
    Oczywiście, ale powinny istnieć związki cywilne dla homo.

--
  • snajper55 01.08.19, 01:28
    wkkr napisał:

> A ja jestem zdecydowanie przeciw związkom partnerski. Co to qrwa ma być? Małżeń
    > stwo z o.o.?
    > Związki partnerskie są realnym zagrożeniem dla małżeństwa i rodziny a nie związ
    > ki homo.
    > Moim zdaniem należy wprowadzić dla homo związki cywilne tak samo wiążące partne
    > rów jak małżeństwo ale z prawem adopcji w obrębie rodziny (dzieci partnera, moż
    > e dzieci rodzeństwa).
    > Adopcje pozarodzinna wykluczam ze względu na dobro dziecka a nie dlatego że hom
    > o nie potrafią dziećmi się zajmować.

A dlaczegóż to dobro dziecka jest zagrożone w przypadku adopcji przez parę homo?

S.
    --
  • wkkr 05.08.19, 11:26
    Przy adopcji wybierane są rodziny jak najbardziej standardowe.
    Brane są pod uwagę takie kryteria jak np. wiek rodziców, stan majątkowy, zaangażowanie zawodowe itp.
    No i ludzie w zaawansowanym wieku, biedni czy też pracujący na niestandardowych zasadach (np. marynarze) mają minimalne szanse na adopcję. Nikt nie uważa tego za dyskryminację.
    Rodzina homoseksualna nie jest rodzina standardową, dlatego może to mieć negatywny wpływ na dziecko wychowane przez taką rodzinę.
    Postrzeganie dziecka przez samego siebie umieszczonego w takiej rodzinie może być źródłem np. kompleksów (wszystkie dzieci maja mamę i tatę a ja dwóch tatusiów - jestem gorszy). Dziecko umieszczone w takiej rodzinie może mieć problemy z socjalizacją.

--
  • piq 01.08.19, 02:45
    ...sprowadzanie związku partnerskiego do roli małżeństwa z o.o. jest zwyczajnie głupie. Związek partnerski powinien regulować pozostawanie w faktycznej wspólnocie majątkowej i wspólnym gospodarstwie domowym. Czyli również cioci z bratankiem, trzech emerytowanych kumpli z wojska, królewny Śnieżki i siedmiu krasnoludków itd.
  • europitek 01.08.19, 04:24
    piq napisał:
    > Związek partnerski powinien regulować pozostawanie w faktycznej
    > wspólnocie majątkowej i wspólnym gospodarstwie domowym.

To oznaczałoby jakąś ustawową wspólność majątkową i sądowy podział majątku w przypadku rozwiązania związku, by był on sprawiedliwy. Czyli rozwód z możliwością kilkuletniego procesowania się. Czyli brak atrakcyjności - niemożność zawarcia kolejnego związku do czasu zakończenie sprawy sądowej.
    Brak obowiązkowe kontroli sądowej też by niczego nie załatwiał, ponieważ rozwiązanie związku i tak wymagałoby podziału majątku wspólnego za zgodą obu stron. Czyli de facto obustronnej zgody na rozwiązanie związku. I znów możliwość wieloletnich sporów uniemożliwiających stronom zawarcie kolejnych związków.
  • wkkr 05.08.19, 11:17
    To ty jesteś bezmyślny. Związki partnerskie to jest droga do zniszczenia małżeństwa.
    To o czy mówisz załatwiają umowy cywilnoprawne.
    Nie ma potrzeby tworzenia małżeństwa z o.o.

--
  • snajper55 28.07.19, 14:31
    buldog2 napisał:

> Jeszcze stanowisko wobec, że tak to nazwę, kwestii LGBT. To wymaga odrębnego wp
    > isu, bo sprawa skomplikowana. Niezależnie od różnic światopoglądowych i w propa
    > gandzie, trzeba być z tymi, których biją. Co innego utożsamiać się z ich postul
    > atami.

Ja nie zgadzam się z postulatami fanatycznych katoli a'la Godek, ale ich nie biję.

S.
    --
  • pies.na.czarnych 28.07.19, 14:39
    Tak samo moje estetyczne uczucia obrazane sa przez katolickie marsze. Chetnie bym im przylozyl, ale tego nie zrobie nawet za 500+.

--
    Uwaga szczur!
  • taniarada 28.07.19, 18:02
    Nie od dziś Wyborcza manipuluje.No i w ten sposób na czele mojej listy znalazła się Gazeta Wyborcza – z linkiem do dowodów kłamstwa. Jeśli ktoś znajdzie inne medium z dowodem na dopuszczenie się większego kłamstwa niż kłamstwo GW na temat afery Getback, lub po prostu z dowodem na jawne kłamstwo i manipulację, to dodam do mojej listy. Może w ten sposób uda nam się wspólnie stworzyć wiarygodna listę, bo dla pojedynczej osoby to mi wygląda na sprzątanie stajni Augiasza.
    Salon 24 pl.
  • inocom 29.07.19, 04:36
    taniarada napisał(a):

> Nie od dziś Wyborcza manipuluje.No i w ten sposób na czele mojej listy znalazła
    > się Gazeta Wyborcza – z linkiem do dowodów kłamstwa. Jeśli ktoś znajdzie inne
    > medium z dowodem na dopuszczenie się większego kłamstwa niż kłamstwo GW na tema
    > t afery Getback, lub po prostu z dowodem na jawne kłamstwo i manipulację, to do
    > dam do mojej listy. Może w ten sposób uda nam się wspólnie stworzyć wiarygodna
    > listę, bo dla pojedynczej osoby to mi wygląda na sprzątanie stajni Augiasza.
    > Salon 24 pl.

Mniej emocji :)))

--
    Szerszeń może mieć około 4,5 cm długości, 7,5-centymetrową rozpiętość skrzydeł i 6-centymetrowe żądło. W jednym gnieździe mogą żyć nawet tysiące owadów. Żądła wstrzykują toksyny, które prowadzą do wstrząsu anafilaktycznego, ciężkiego stanu nagłego, który charakteryzuje się szybkim obniżeniem ciśnienia tętniczego, stanowiąc realne zagrożenie dla życia.
    web.archive.org/web/20190302152056/wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24507742,grozne-szerszenie-coraz-blizej-polski-ich-uzadlenia-moga-byc.html
  • piq 29.07.19, 01:28
    ...to się niczym nie różnisz od tych, co wołają "pedały" za homoseksualistami.
  • prawdawaszaboli 29.07.19, 10:38
    snajper , jako człowiek GW wyznaje jej "tolerancję-inaczej"...
  • wkkr 29.07.19, 11:34
    piq czy ty narzucasz się ze swoją heteroseksualnością?
    Czy kiedykolwiek pocałowałeś kobietę na ulicy? Czy w miejscu publicznym przytulałeś się do niej, obejmowałeś ją a może trzymałeś za rękę? Czy tańczyłeś publicznie kiedykolwiek z kobietą?

--
  • piq 29.07.19, 12:47
    ...na które odpowiadasz? Snajper wyraził się z pogardą o ludziach, którzy uważają aborcję za zło (i mają rację oraz prawo tak uważać). Masz coś na ten temat do powiedzenia?
  • wkkr 05.08.19, 11:14
    Odpowiedz na pytanie. Manifestujesz swoją heteroseksualność publicznie czy nie?
    Zachowujesz się publicznie tak, że ludzie postronni są w stanie stwierdzić że jesteś heteroseksualista czy nie?

--
  • pies.na.czarnych 28.07.19, 14:26
    Spadaj na forum Rydzyka i pisiej swoloczy.

--
    Uwaga szczur!
  • snajper55 28.07.19, 14:28
    piq napisał:

> ...w praktyce politycznej, tak samo szczuliście i szczujecie na inaczej myślący
    > ch, a teraz przywłaszczacie sobie - jak PiS - hasła Polaków z czasów Solidarnoś
    > ci. Zatem - precz, hipokryci.

Więc stawiasz na równi bijących i bitych. Pewnie sam byś chętnie tym bezczelnym gejom przpier.olił.

S.
    --
  • don.kichote 28.07.19, 14:40
    snajper55 napisał:

> piq Pewnie sam byś chętnie tym bezczelnym gejom przpier.olił.

I nie tylko!
    Po wpisach wiem, że lista jego "ulubionych ulubieńców', jest o wiele dłuższa...

--
    Na ignorancje lekarstwem są książki, na głupotę - strzelba i szpadel
  • buldog2 28.07.19, 15:31
    Jaka to lista, napisz, albowiem bardzo zaciekawiło to mnie.

--
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
  • buldog2 28.07.19, 14:45
    Myślę, że to wszystko także zabieg retoryczny i zamierzona prowokacja, za przykładem leszaba. Tego złodzieja PISowskiego.

--
  • piq 29.07.19, 01:37
    ...propagandystą. Pokaż mi, ciemniaku, w którym miejscu w swoim tekście popieram bijących przeciw bitym. Ja tylko pokazuję hipokryzję twojego środowiska, snajper, a ty wzmacniasz swoim bezczelnym łgarstwem moje argumenty. Swoją drogą: trzeba być swołoczą na moralnej równi z Misiem Karnowskim, żeby napisać na mój temat to, co napisałeś. Niczym się od niego nie różnisz.
  • yoma 29.07.19, 03:28
    I co, znowu prowokujesz, bohaterze za 100 groszy?

--
    Curse of Denial
  • inocom 29.07.19, 03:51
    yoma napisała:

> I co, znowu prowokujesz, bohaterze za 100 groszy?
    >

Bohaterka się znalazła, że SzcCina.

--
    „GOOOOOOOL! To już jest pogrom! Prowadzimy z Izraelem 4:0!”. Nacechowany antysemicko wpis został zmodyfikowany po naszej publikacji.
    web.archive.org/web/20190613101459/https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1796358,1,to-juz-jest-pogrom-czyli-antysemicki-wpis-pzpn.read
    wpolityce.pl/polityka/450497-to-juz-jest-pogrom-polityka-atakuje-pzpn-za-wpis-na-fb
  • wkkr 29.07.19, 11:37
    Zluzuj majty piq i powiedz, czy:
    a) popierasz bijących w Białymstoku
    b) popierasz bitych w Białymstoku
    c) zachowujesz symetrię po między bitymi i bijącymi.

--
  • piq 29.07.19, 12:57
    ...żebym opowiadał oczywistości, bo twoja umysłowość nie jest w stanie rozkminić prostych rzeczy, to proszę uprzejmie:
    1. Nie tylko nie popieram bijących w Białymstoku, ale zdecydowanie ich potępiam. Każdemu z tych brysiów chętnie osobiście spuściłbym łomot, bo to tchórze.
    2. Nie popieram bitych w Białymstoku, albowiem głęboko nie zgadzam się z tzw. ruchami LGBTQ. To, że jestem głęboko oburzony tym, iż ich atakowano, nie oznacza, że ich popieram. Nawiasem mówiąć, abstrakt, jest to jedna z tych podłości, których w tym "apelu", o który chodzi, dopuściła się GW: jeśli nie popierasz "bitych" LGBTQw, to jesteś nazistą. Typowa zażywka zarówno GW, jak i PiSu. Dziękuję za podrzucenie tematu.
    3. Nie zachowuję symetrii między bitymi a bijącymi, głupku, zawsze jestem po którejś stronie, ale zawsze mając za podstawę zasady. W wypadku Białegostoku jestem przeciwko bijącym, w wypadku spuszczania łomotu przez policję kibolom albo przeze mnie jakimś gnojkom napastującym ludzi na ulicy (nigdy się od tego nie uchylam) jestem za bijącymi.

Wystarczy? To nie nudź mnie więcej, matołku.
  • wkkr 05.08.19, 11:12
    Ale pomiędzy PO a PIS symetrie zachowujesz choć PIS jest dla Polski zagrożeniem śmiertelnym a PO nie.
    I to tu jest głupkiem....

--
  • prawdawaszaboli 29.07.19, 11:02
    snajper55 napisał:
    > Więc stawiasz na równi bijących i bitych.

Ja nie stawiam na równi, ale środowiska LGBT nie są bez winy , skoro wcześniej wielokrotnie dokonały przemocy symbolicznej na chrześcijanach (profanowanie symboli religijnych). Nie słyszałem z tych środowisk ani jednego głosu protestu wobec tej przemocy !

Ponadto nie należy utożsamiać bojówek kiboli z katolikami pokojowo protestującymi w manifestacji anty-LGBT
  • sverir 29.07.19, 11:43
    "Nie słyszałem z tych środowisk ani jednego głosu protestu wobec tej przemocy !"

A słyszałeś głos protestu przeciw tej przemocy ze swojego środowiska? Dla wielu z was "uczucia religijne" to - wybacz - cipkomaryjki, tęcze na ikonach i podobne. Nie sprzeniewierzenie się naukom Kościoła, nie popełnianie grzechów ciężkich, nie występowanie przeciw naukom papieży, ale właśnie coś takiego. Jak dochodzi do fizycznej przemocy, to jeszcze jakoś te sprzeciwy wyglądają, ale gdy dochodzi do "normalnego grzechu" - w mowie, w myśli i zaniedbaniu - to protestów brak. Nie uraża Twojego środowiska, kiedy ktoś z Chrystusem na ustach drze ryja, że trzeba kogoś wieszać. Ale jak inne środowisko Chrystusa ubierze w tęczową koronę, to zaraz płacz i zgrzytanie zębów, że tu się uczucia religijne obraża.

"Ponadto nie należy utożsamiać bojówek kiboli z katolikami pokojowo protestującymi w manifestacji anty-LGBT"

Jasne, oczywiście. To ile razy pokojowo protestujący anty-LGBT potępili bojówek kiboli? Ile razy się od nich odcięli? Ile razy stwierdzili wprost, że to przekroczenie granic?

--
  • prawdawaszaboli 29.07.19, 23:22
    > To ile razy pokojowo protestujący anty-LGBT potępili bojówek kiboli? Ile razy się od nich odcięli? Ile razy stwierdzili wprost, że to przekroczenie granic?

Dlatego obie strony nie są bez winy...
  • inocom 29.07.19, 23:31
    sverir napisał:

> "Nie słyszałem z tych środowisk ani jednego głosu protestu wobec tej przemocy !
    > "
    >
    > A słyszałeś głos protestu przeciw tej przemocy ze swojego środowiska? Dla wielu
    > z was "uczucia religijne" to - wybacz - cipkomaryjki,

To
    Kaplice stawiane autostradom i odwiedziny u sprzyjających pedofilii o 6 rano.
    --
    Aby dowiedzieć się kto naprawdę usiłuje Tobą rządzić, sprawdź po prostu kogo nie wolno Ci komentować.
  • wkkr 29.07.19, 11:23
    piq jest wyznawcą symetrii pomiędzy nosem i pięścią.

--
  • piq 29.07.19, 13:04
    ...z pałkarzem snajperem i pozostałymi pałkarzami zbliżonymi do "ludzi gazety". Z powodu mojej opinii, na odparcie której na dodatek nie masz ani pół argumentu, pomówiłeś mnie publicznie o to, że jestem złoczyńcą. Można by z tego wyciągnąć prawne konsekwencje wobec ciebie, wobec snajpera i wobec innych głupków występujących w tym wątku, ale wystarczy mi wasz kaminałt jako lustrzanego odbicia PiSowskich durniów.

Założyłem kiedyś taki wątek, jak to lemingi wolą u lokalnej władzy przestępcę niż uczciwego PiSowca. Zarzucili mi piszący również w tym wątku, że powołany autor jest nieuczciwy i dane są nierzetelne. Sami dowiedli strzelając mi z lubością w potylicę w niniejszym wątku, jak bardzo nie mylił się tamten człowiek - i ja, zakładając tamten wątek.
  • wolves-land 29.07.19, 22:51
    Skoro "można by wyciągnąć konsekwencje", to nie zwlekaj, tylko pisz pieniaczu zawiadomienie do pisiej prokuratury, ciekaw jestem personaliów internetowego mądrali, który w wątku o Najsztubie chce na sędziego z Piaseczna "poczekać" i go "rozjechać".
  • piq 30.07.19, 01:41
    ...ze zrozumieniem tego, co czytasz. Wróć i się postaraj, nie marnuj mojego cennego czasu na twoje profuzje.
  • wolves-land 30.07.19, 05:26
    ...że hasło o braku wolności bez solidarności nie jest dla gejów i lesbijek, pierwszorzędna myśl.
    Teraz już zaspokoiłem Twoje ego i możemy zakończyć ten wątek ?
  • piq 30.07.19, 10:55
    ...twierdzisz, że Gazeta Wyborcza to "geje i lesbijki"? Jesteś może od Sakiewicza czy raczej z band kibolskich Dżagi Białystok?

Pisałem, ćwierćinteligencie, żebyś się nauczył czytać ze zrozumieniem. I na tym moim nader światłym pouczeniu - zupełnie darmowym w ramach pracy społecznej na rzecz proletariatu umysłowego - możemy zakończyć ten wątek.
  • no-popis 30.07.19, 11:56
    piq napisał:

> ...twierdzisz, że Gazeta Wyborcza to "geje i lesbijki"? Jesteś może od Sakiewic
    > za czy raczej z band kibolskich Dżagi Białystok?
    >
    > Pisałem, ćwierćinteligencie, żebyś się nauczył czytać ze zrozumieniem. I na tym
    > moim nader światłym pouczeniu - zupełnie darmowym w ramach pracy społecznej na
    > rzecz proletariatu umysłowego - możemy zakończyć ten wątek.
    Możę też być od leminga z sopotu i twierdzić, że jest murzynem :)

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • wolves-land 30.07.19, 12:26
    W sumie do twarzy Ci z pisowcami, którym zupełnie nie przeszkadza, że masz ich za cymbałów.
  • no-popis 30.07.19, 12:39
    wolves-land napisał:

> W sumie do twarzy Ci z pisowcami, którym zupełnie nie przeszkadza, że masz ich
    > za cymbałów.
    Klasyka gomułkowszczyzny. Kto POdnosi rękę na niePOkalane POczęcie ...chociaż nieśmiało i raz na rok:) , ten....

--
  • no-popis 30.07.19, 06:43
    piq napisał:

> ...z pałkarzem snajperem i pozostałymi pałkarzami zbliżonymi do "ludzi gazety".
    > Z powodu mojej opinii, na odparcie której na dodatek nie masz ani pół argument
    > u, pomówiłeś mnie publicznie o to, że jestem złoczyńcą. Można by z tego wyciągn
    > ąć prawne konsekwencje wobec ciebie, wobec snajpera i wobec innych głupków wyst
    > ępujących w tym wątku, ale wystarczy mi wasz kaminałt jako lustrzanego odbicia
    > PiSowskich durniów.
    Reakcje POPiSów są podobne jak tylko dotkniesz ich fundamentalnych świętości. Nawet "argumentacja" jest podobna.
    >
    > Założyłem kiedyś taki wątek, jak to lemingi wolą u lokalnej władzy przestępcę n
    > iż uczciwego PiSowca. Zarzucili mi piszący również w tym wątku, że powołany aut
    > or jest nieuczciwy i dane są nierzetelne. Sami dowiedli strzelając mi z lubości
    > ą w potylicę w niniejszym wątku, jak bardzo nie mylił się tamten człowiek - i j
    > a, zakładając tamten wątek.

--
  • eiran 30.07.19, 12:06
    piq napisał:

> Założyłem kiedyś taki wątek, jak to lemingi wolą u lokalnej władzy przestępcę n
    > iż uczciwego PiSowca. Zarzucili mi piszący również w tym wątku, że powołany aut
    > or jest nieuczciwy i dane są nierzetelne.

Ależ nic z tych rzeczy - stwierdziłem jedynie, że autor tekstu nie przeprowadził żadnych badan (nawet mikrobadań, czy minibadań, lub jak też je nazwał, nie chce mi się sprawdzać), a jedynie pogadał sobie z paroma znajomymi i ogłosił swoje wnioski jako rezultaty badań. W dość oczywisty sposób wynikało to z samego tekstu owego "felietonisty". Dyskusja o "rzetelności danych" byłaby w takim przypadku kompletnie niepoważna.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • wkkr 05.08.19, 11:31
    Ja pis uważam za zarazę, ale w wyborach lokalnych oddałem na gościa z listy pisu bo facet naprawdę sie angażuje, jest ideowcem i mieszka na mojej ulicy.
    No poparłem ucziwego, pracowitego ziomala.....

--
  • wkkr 05.08.19, 11:10
    piq jest różnica pomiędzy dążącym do samodzierżawia PiSem a leniwym PO.
    Ty temu zaprzeczasz.

--
  • wolves-land 28.07.19, 15:03
    Nie wszyscy zamierzają się przyglądać jak aktyw narodowy spuszcza profilaktyczny łomot studentkom z tęczowymi torebkami, jak czujesz się tego powodu zaszczuty to może udaj się do psychiatry.
  • buldog2 28.07.19, 15:29
    Akurat tego to on nie napisał, ani nie dał do zrozumienia.

--
  • taniarada 28.07.19, 17:49
    wolves-land napisał:

> Nie wszyscy zamierzają się przyglądać jak aktyw narodowy spuszcza profilaktyczn
    > y łomot studentkom z tęczowymi torebkami, jak czujesz się tego powodu zaszczuty
    > to może udaj się do psychiatry.
    .
    Parsknąłem śmiechem jak wczoraj wlazłem na Wyborczą. Czy oni są aż tak głupi? Ten ich patos tego tekstu " że przyjdą po nas" robi chyba wrażenie tylko na idiotach .Ja cię kręcę.
  • x2468 28.07.19, 18:56
    Sluszna uwaga, dlatego zrobil na tobie tak wielkie wrazenie ze parsknales niczym kon.

--
    Financial Times:
    Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
  • snajper55 28.07.19, 18:58
    taniarada napisał(a):

> Parsknąłem śmiechem jak wczoraj wlazłem na Wyborczą. Czy oni są aż tak głupi? T
    > en ich patos tego tekstu " że przyjdą po nas" robi chyba wrażenie tylko na idio
    > tach .Ja cię kręcę.

Na idiotach nie robi wrażenia. Jak widać.

S.
    --
  • taniarada 28.07.19, 19:49
    snajper55 napisał:

> taniarada napisał(a):
    >
    > > Parsknąłem śmiechem jak wczoraj wlazłem na Wyborczą. Czy oni są aż tak gł
    > upi? T
    > > en ich patos tego tekstu " że przyjdą po nas" robi chyba wrażenie tylko n
    > a idio
    > > tach .Ja cię kręcę.
    >
    > Na idiotach nie robi wrażenia. Jak widać.
    >
    > Sorry że zostawię to bez komentarza .Jak w tej opowieści nie rozmawiam bo sprowadzi cię do swojego poziomu.Itd i itp
  • lech1966 29.07.19, 20:37
    snajper55 napisał:

> taniarada napisał(a):
    >
    > > Parsknąłem śmiechem jak wczoraj wlazłem na Wyborczą. Czy oni są aż tak gł
    > upi? T
    > > en ich patos tego tekstu " że przyjdą po nas" robi chyba wrażenie tylko n
    > a idio
    > > tach .Ja cię kręcę.
    >
    > Na idiotach nie robi wrażenia. Jak widać.
    >
    > S.

Pewnie byłeś autorem tych słów. Dlatego tak toksycznie reagujesz.

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
  • no-popis 28.07.19, 18:54
    wolves-land napisał:

> Nie wszyscy zamierzają się przyglądać jak aktyw narodowy spuszcza profilaktyczn
    > y łomot studentkom z tęczowymi torebkami, jak czujesz się tego powodu zaszczuty
    > to może udaj się do psychiatry.
    A skąd wyssałeś te POdejrzenia ? Trzeba było dodać jeszcze ...TY, Ty antysemito !

--
  • x2468 28.07.19, 18:58
    Wywachal SpisEK.

--
    Financial Times:
  • yoma 28.07.19, 16:00
    Sam spadaj.

--
    Uwaga Miemiec!
  • taniarada 28.07.19, 17:45
    Stoimy po stronie bitych uczestników Marszu Równości w Białymstoku, po stronie osób LGBT+. Zawsze będziemy z krzywdzonymi i poniżanymi, z tymi, którym odmawia się praw. "Wyborcza" wraca do hasła: "Nie ma wolności bez solidarności" - czytamy.Musimy być solidarne i solidarni, bo inaczej nikt nie zaprotestuje, kiedy przyjdą po ciebie, po mnie, po nas - alarmuje "Wyborcza"
    Jakoś nigdy nie przeczytaliśmy w tym medium o najbardziej prześladowanej grupie społecznej na świecie, jaką są chrześcijanie. Zresztą wtedy szereg artykułów pełnych mowy nienawiści wobec Kościoła i duchowieństwa należałoby z medium Michnika usunąć. Wyborcza szczuje więc na rząd Prawa i Sprawiedliwości, bo przecież Jarosław Kaczyński własnoręcznie pobił geja w Białymstoku.- Autorytarna władza potrzebuje wciąż nowego wroga. Szczuła na uchodźców, opozycję uliczną, kobiety z "czarnego protestu", Niemców, Żydów i Ukraińców, na elity od Sorosa i NGO-sy, na lekarzy rezydentów, niepełnosprawnych, uczniów i nauczycieli, „ideologię gender”, na WOŚP Jurka Owsiaka i prezydenta Pawła Adamowicza... Dziś szczuje na środowisko LGBT+ - analizuje GW.Dobrze że ktoś to zauważył.Amen.
  • aniechto.only 28.07.19, 18:26
    taniarada napisał(a):

> Jakoś nigdy nie przeczytaliśmy w tym medium o najbardziej prześladowanej grupie
    > społecznej na świecie, jaką są chrześcijanie. Zresztą wtedy szereg artykułów p
    > ełnych mowy nienawiści wobec Kościoła i duchowieństwa należałoby z medium Michn
    > ika usunąć.

Tania jak zawsze działa prymitywnie, tekst ukradła z fronda.pl powielając kłamstwa.

wyborcza.pl/0,128956.html?tag=prze%B6ladowanie+chrze%B6cijan
  • x2468 28.07.19, 19:02
    Tania staje w obronie "przesladowanych" kosciolowych pedofili. Dzieci sa winne a przesladuja biskupow i czesc sukienkowych zboczkow.

--
    Financial Times:
  • pies.na.czarnych 28.07.19, 19:17
    Jedno slowko tanjusza dopisala. Od razu widac, w ktorym miejscu poniewaz tam nie ma spacji :D

--
    Uwaga szczur!
  • aniechto.only 28.07.19, 19:35
    > Jedno slowko tanjusza dopisala. Od razu widac, w ktorym miejscu poniewaz tam ni
    > e ma spacji :D

Spacja jak owoc:

„15 Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w odzieniu owczym, wewnątrz zaś są wilkami drapieżnymi !
    16 Po ich owocach poznacie ich. Czyż zbierają winogrona z cierni albo z ostu figi ?
    17 Tak każde dobre drzewo wydaje dobre owoce, ale złe drzewo wydaje złe owoce.
    18 Nie może dobre drzewo rodzić złych owoców, ani złe drzewo rodzić dobrych owoców.
    19 Każde drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, wycina się i rzuca w ogień
    20 Tak więc po owocach poznacie ich. „

Niewydawszy ani jednego dobrego owocu w swoim życiu w ogniu będzie się smażyć taniarada. Amen .
  • pies.na.czarnych 28.07.19, 19:53
    a za to, ze Mniemcom sie wysluguje jeszcze raz! Amen i hosanna.

--
    Uwaga szczur!
  • stasi1 01.08.19, 08:44
    Gdzie są tak prześladowani ci chrześcijanie? Chyba nie w Polsce
  • taniarada 28.07.19, 20:53
    Taki fajowy post znalazłem w Wyborczej.Czytajcie: mkk1726.07.2019, 15:31
    Czyli >>Zespół "Gazety Wyborczej"<< też gdzieś utknął w okolicach 1980 roku i nie zauważył, że świat się zmienił.
    Kiedy PiS zaczął rozwalać nam państwo pan Łoziński zaproponował "obronę demokracji". Powstał KOD, który wzorował się na KOR, czyli organizacji działającej w państwie totalitarnym. Pan Łoziński nawet sugerował zorganizowanie jakiejś konspiracji, żeby wróg nie znał prawdziwych struktur organizacji. Tym samym zanegował istnienie demokracji, w której przecież każdy może założyć sobie partię polityczną i wygrać wybory. Co więcej, KOD od początku zaznaczył, że nigdy nie będzie partią (bo się obraził na demokrację?), czyli nigdy nie będzie zagrożeniem dla PiS.
    Żeby było śmieszniej, KOR w cztery lata doprowadził do powstania potężnej siły politycznej udającej związek zawodowy, a KOR zmarnował mnóstwo energii. Nikt inny niczego nie zaproponował, bo chyba nie warto wspominać o naszym showmanie.
    Zespół wyraźnie też nie zauważył, że jeszcze nie jesteśmy państwem totalitarnym. A w państwie w miarę demokratycznym ze złą władzą się nie walczy, nie protestuje się na ulicach i nie popiera mniejszości - zwyczajnie zakłada się partię polityczną, wygrywa wybory i zmienia władzę. Tego nie zrobi za społeczeństwo żadna z istniejących partii politycznych, bo są zbyt podobne i zbyt powiązane z PiS. A jeśli nie ma w społeczeństwie wystarczająco dużo obywateli, którzy chcieliby żyć w demokratycznym państwie prawa i poświęcić na to trochę czasu, to pewnie trzeba będzie poczekać następne 30 lat.Amen i proszę przestać beczeć.
  • m.c.hrabia 28.07.19, 21:10
    o q ,ale zajebisty towar walisz.
  • inocom 28.07.19, 21:17
    m.c.hrabia napisał:

> o q ,ale zajebisty towar walisz.

Koszerny

--
    Sadists just want to have fun ... and the Internet is their playground - Personality and Individual Differences 67 (2014) 97–102
    doi.org/10.1016/j.paid.2014.01.016
  • buldog2 28.07.19, 21:28
    Skarbie,
    Jakby konspiracja miała szansę na utrzymanie się w konspiracji, to sam bym do niej wstąpił. Ale dzień po zwycięstwie nad reżymem PIS zgłosiliby się prokurator Piotrowicz i sędzia Kryże, jeszcze Wolfgang i Kujda, i wielu innych prawdziwych patriotów, i powiedzieliby, że za zasługi w obalaniu reżymu należy się im co najmniej moje miejsce w szeregu, a prócz tego po Srebrnej dla każdego.
    Albo Powstanie Ogólnopolskie - może być, pisałem o tym już trzy lata temu.

--
  • lech1966 29.07.19, 20:43
    buldog2 napisał:

> Albo Powstanie Ogólnopolskie - może być, pisałem o tym już trzy lata temu.

A ilu was towarzysze jeszcze zostało? O jakim ogólnopolskim powstaniu mówisz???. Liczysz na wsparcie ze wschodu? Może znów jacyś "separatyści"?????

--
    Autor KZP
  • no-popis 29.07.19, 07:14
    piq napisał:
    > ...w praktyce politycznej, tak samo szczuliście i szczujecie na inaczej myślący
    > ch, a teraz przywłaszczacie sobie - jak PiS - hasła Polaków z czasów Solidarnoś
    > ci. Zatem - precz, hipokryci.
    To stało się już w 1989 roku i pierwszych latach transformacji a teraz to już tylko jaskrawo widoczne efekty. Tak, zarówno po stronie PiS jak i PO.

--
  • suender 29.07.19, 07:20
    piq 28.07.19, 13:37

> wyborcza.pl/7,75968,25030513,musimy-byc-solidarni-bo-inaczej-nikt-nie-zaprotestuje-kiedy.html#s=BoxWyboImg1

Wiadomo: Dzień bez LHBT dniem straconym!

Pozdr.
  • no-popis 29.07.19, 07:42
    ...bo , zdaniem działacza lgbt, a zdanie to wyraził publicznie na wiecu, PO robiło TO SAMO:
    "– Dominik nie żyje, bo ubierał się jak pedał. Została po nim kartka, na której napisał „jestem zerem”. Rządziła wtedy PO, Rządziliście wy, panie pośle! Wy! Po śmierci Dominika pytaliśmy się ministry Kluzik-Rostkowskiej z rządu PO, co zrobi. Potępiła wszelką przemoc. Potępiła nieskutecznie. Dwa lata później z tego samego powodu zabił się Kacper"
    Nic dziwnego, że obłudnicy z PO nie uczestniczą w manifestacji przeciwko przemocy w Białymstoku. Mają tyle wspólnego ze standardami europejskimi co ....Kaczyński.

--
  • wkkr 29.07.19, 11:23
    Ty jednak jesteś durniem.

--
  • lech1966 29.07.19, 21:41
    wkkr napisał:

> Ty jednak jesteś durniem.

Czyżby cię prawda zabolała???. To są fakty, niezaprzeczalne fakty. Dlaczego PO i PSL nie załatwili związków partnerskich?.....
    Chyba tylko dlatego że nie mieli z kim przegrać. Uważali że będą grać wszystkim na nosie a obywatele będą ich wybierać jako mniejsze zło.

Obecnie są większym złem. Mimo że dla mnie są zerami.

--
    Autor KZP
  • onyl 29.07.19, 21:33
    Dzień dobry Państwu
  • taniarada 30.07.19, 06:37
    Przeważnie na Pisowców.I to od rana do wieczora.Tu nie przeczytasz o sprawach krajowych .Bo jak nie ma o PIS ,Kaczyńskim ,Dudzie i Morawieckim to bon ton .Reszta wylatuje na oślą .Tu trzeba napisać ,że Kaczyński obalił wieże w Nowym Jorku i pobił geja w Białymstoku.Morawiecki zabrał leki seniorom.A Duda zniszczył sądownictwo komusze w Polsce .To są tematy.i jeszcze sprawy wiary .Choć są od tego fora religijne i jeden admin je prowadzi.Amen.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka