Dodaj do ulubionych

Białystok, Białystok...

28.07.19, 15:11
Non stop w mediach. Przynajmniej w tych, które oglądam. Mam bardzo głupawe pytanie:

Czy ktoś wie, kto jako drugi zamówił sobie u Truskolawskiego demonstrację w tym samym dniu - Homosie czy Faszyści?

Dla mnie to bardzo ciekawe żeby uzyskać przyzwoity ogląd tej rozróby.
Edytor zaawansowany
  • yoma 28.07.19, 16:04
    Ten pan nazywa się trochę inaczej.

--
    Necronautical
  • buldog2 28.07.19, 16:42
    Porządki w Polsce to nie jest sprawa Europy!
    - "Zmierzch bogów" (z drobną zmianą)

--
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Partia Interesów Sowieckich - Obraza
    Susanne Abbuehl - The Twilight Turns From Amethyst
  • no-popis 28.07.19, 16:53
    buldog2 napisał:

> - "Zmierzch bogów"
    Zostaw w spokoju Kamila Durczoka. Nie martw się uniewinnią jak Najsztuba.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • kadziteusz 28.07.19, 17:12
    no-popis napisała:

> buldog2 napisał:
    >
    > > - "Zmierzch bogów"
    > Zostaw w spokoju Kamila Durczoka. Nie martw się uniewinnią jak Najsztuba.
    >
    >
    >
    >
    w nieczułe miejsca?

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
    ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
  • m.c.hrabia 28.07.19, 17:44
    a śmieć jak zwykle merytorycznie, w temacie Białystok
  • aniechto.only 28.07.19, 18:05
    Ludzikowi Durczok spadł z nieba. Symetryzuje nim co się da, pobitych dzieciaków na marszu, raport GUS o negatywach 500+, wszystko jak leci.
  • kadziteusz 28.07.19, 18:21
    aniechto.only napisała:

> Ludzikowi Durczok spadł z nieba. Symetryzuje nim co się da, pobitych dzieciaków
    > na marszu, raport GUS o negatywach 500+, wszystko jak leci.

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
  • 141288bs 28.07.19, 18:18
    kadziteusz napisał:

> no-popis napisała:
    >
    > > buldog2 napisał:
    > >
    > > > - "Zmierzch bogów"
    > > Zostaw w spokoju Kamila Durczoka. Nie martw się uniewinnią jak Najsztuba.
    >
    > >
    > >
    > >
    > >
    > w nieczułe miejsca?
    >
    - przeniosa sprawe do stollycy, Tuleya zrobi w/g swoich standardow
    >
  • aniechto.only 28.07.19, 18:30
    141288bs napisał:

> - przeniosa sprawe do stollycy, Tuleya zrobi w/g swoich standardow

O jej, ziobrowa prokuratura przeniesie sprawę do Warszawy?! No co ty nie powiesz, pisiątko numerkowe:)
  • 141288bs 28.07.19, 18:41
    aniechto.only napisała:

> 141288bs napisał:
    >
    > > - przeniosa sprawe do stollycy, Tuleya zrobi w/g swoich standardow
    >
    > O jej, ziobrowa prokuratura przeniesie sprawę do Warszawy?! No co ty nie powie
    > sz, pisiątko numerkowe:)
    - twoje nieszczescie jest umiejscowione w durnowatym rozumku,...nie wiem czy zdolasz zrozumiec, ale ci napisze( moze ktos usluzny ci wyjasni), ze prokuratura jeszcze nie jest ziobrowa, bo gdyby byla to Kamilek mialby na dlugie lata zyciorys zapuszkowany
  • aniechto.only 28.07.19, 18:52
    ale ci napisze( moze ktos usluzny ci wyjasni), ze prokuratura
    > jeszcze nie jest ziobrowa, bo gdyby byla to Kamilek mialby na dlugie lata zycio
    > rys zapuszkowany

Co ty nie powiesz ponumerowany pisdioto, Prokuratorem Generalnym nie jest Ziobro?! Od kiedy?!
  • 141288bs 28.07.19, 19:07
    aniechto.only napisała:

> ale ci napisze( moze ktos usluzny ci wyjasni), ze prokuratura
    > > jeszcze nie jest ziobrowa, bo gdyby byla to Kamilek mialby na dlugie lata
    > zycio
    > > rys zapuszkowany
    >
    > Co ty nie powiesz ponumerowany pisdioto, Prokuratorem Generalnym nie jest Ziob
    > ro?! Od kiedy?!
    - i co z tego scretyno?, a tuleje dalej wyroki w/g przyjetych standardow prl-owskich, feruja
  • aniechto.only 28.07.19, 19:17
    O jej ,numerkowy pisdioto, a gdzie "dziękuję" za uświadomienie, że prokuraturą rządzi twój ukochany przywódca nr 2 Ziobro?
  • no-popis 29.07.19, 06:00
    141288bs napisał:
    > - przeniosa sprawe do stollycy, Tuleya zrobi w/g swoich standardow
    Może w sprawie pomoże Milewski, sędzia na telefon z kancelarii od Tuska, który orzeka teraz w okręgu Białystok.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • aniechto.only 28.07.19, 16:52
    www.radio.bialystok.pl/wiadomosci/index/id/171674
  • haen2010 28.07.19, 17:31
    Dzięki. Wygląda na to, że to polska nazi swołocz dążyła do sprawienia łomotu homosiom. Co w Białymstoku musiało się wydarzyć. Chociaż zafrapowało mnie te kilka sekund - wyścigi tam były, czy jak?
  • aniechto.only 28.07.19, 17:43
    Wygląda na to, że to polska nazi swołocz dążyła do sprawienia łomotu ho
    > mosiom. Co w Białymstoku musiało się wydarzyć. Chociaż zafrapowało mnie te kilk
    > a sekund - wyścigi tam były, czy jak?

Raczej pościg, bo to '"nazi swołocz dążyła do sprawienia łomotu homosiom", nie odwrotnie.
  • haen2010 29.07.19, 06:33
    No właśnie. Dla mnie jest pewna różnica czy homosie nie chcieli łomotu by Biedroń mógł wrzeszczeć na całą Unię o swoich krzywdach, czy zwyczajnie sobie podemonstrować.
  • aniechto.only 29.07.19, 06:52
    Gratuluję, wykryłeś spisek. Inny geniusz, z TViS , mozolnie udowadniał, ze pobicie jednego z dzieciaków na marszu było ustawką, bo kopiący nie trafił. Pasuje do twojej teorii.
  • haen2010 29.07.19, 07:55
    Jak już pisałem, nie interesuje mnie pieprzenie polityków o ich ideałach, ale skutki ich działania. Mam np poważne przesłanki by partyjkę dwóch homosi uważać za agenturę PiS na dewastację szans szeroko rozumianej opozycji.
  • 141288bs 28.07.19, 18:15
    bo Truskolaski juz wczesnym przedpoludniem, nie pamieta co robil rano.
  • wsk175 28.07.19, 18:18
    Nadal brak polskiej czcionki w komputerze księdza pedofila?
  • kadziteusz 28.07.19, 18:25
    wsk175 napisał:

> Nadal brak polskiej czcionki w komputerze księdza pedofila?

posuwany w młodiości ministrant przez kieckowego zboka
    --
  • 141288bs 28.07.19, 18:25
    wsk175 napisał:

- moze bys raczyl wreszcie zgodnie z tematem,...skoro unikasz kokretow, to ci powiem, ze nie znam ksiedza pedofila i nie wiem na jakim komputreze pisze...,ja korzystam z laptopa, ktory wedruje ze mna po swiecie
  • yoma 28.07.19, 18:47
    Detrytus, a mówiłam, że ludzki ci jeszcze nie wychodzi? Musisz się jeszcze uczyć mnóstwo dużo.

--
    Black Tusk
  • wsk175 28.07.19, 20:09
    Seksturystyka-przenoszenie księdza z jednej parafii do drugiej....
  • taniarada 28.07.19, 19:53
    wsk175 napisał:

A Ty co poliglota .Spieprzaj dziadu.
  • wsk175 28.07.19, 20:13
    tanie kiełbasa katolicyzmem rzygnęła znowu.
  • m.c.hrabia 28.07.19, 20:22
    wsk175 napisał:

> tanie kiełbasa katolicyzmem rzygnęła znowu.
    z samych trzewi katolicyzmu.
  • no-popis 29.07.19, 06:37
    Jak piją sobie z dzióbków prezentując standardy europejskie :) i Gazety.

--
  • taniarada 28.07.19, 18:23
    Że nie są to żadne marsze równości.To marsze lewicowych degeneratów .I Biedronia.I tyle w pacierzu.
  • aniechto.only 28.07.19, 18:38
    Ojciec święty:
    "My chrześcijanie powinniśmy nie tylko przeprosić za to jak traktowaliśmy gejów, a także prosić o wybaczenie Boga, o którym zbyt często zapominamy"

• x2468 28.07.19, 20:02
    Ten Bialystok:
    www.instagram.com/p/B0OfBI4hWfh/

--
    Financial Times:
    Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
  • wsk175 28.07.19, 20:11
    Bez przesady, w każdym mieście jest kilku różnorakich zjebów.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka