Dodaj do ulubionych

Morawiecki powiedział prawdę!

28.07.19, 17:26
Stało się to w Stężycy, 28 lipca 2019 roku.

Matołusz powiedział:

"Dla nas europejskość to jest zasobność polskich portfeli, a nie eksperymenty kulturowe, czy obyczajowe"

Czyli: Jesteśmy europejczykami, bo dostaliście 500+ i żadne wyrzucanie z pracy sędziów czy bicie homosiów nie narusza naszej europejskości.

Dla nich żadne zasady nie są ważne. Dla nich możesz jeść rękami, bić żonę i dzieci, pierdzieć przy stole, nie znać języka ojczystego, chodzić obsypany łupieżem w butach zawiązanych sznurkiem - jeśli tylko masz dużo kasy, jesteś europejczykiem.

S.
--
Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
Edytor zaawansowany
  • ceppisowski 28.07.19, 19:10
    Ja mam zawsze watpliwosci
    Na ile pisowski polityk to kretyn a na ile manipuluje pisowska ciemnota.
    Np w sprawie katastrofy w Smolensku. Nie mam zadnych watpliwosci w to ze Kaczynski wiedzial ze to oglupianie ciemnoty.
    Z Macierewiczem nie wiem jakie byly proporcje glupoty do manipulacji.
    Jedno jest pewne - pisowscy wyborcy to najwieksi durnie tego kraju.
    No nikt mi nie zaprzeczy ze pasek w TVP opisujacy ludzi broniących sądów jako "obroncy pedofilow i alimenciarzy" jest dowodem na to ze pisowscy politycy uwazaja swoich wyborcow za kretynow. I to duzych kretynow.
    Ten pasek mowil wszystko - debilowi pisowskiemu ogladajacemu TVP trzeba wszczepic nienawisc do innych. Tak zbudujemy wygrana w wyborach
  • aniechto.only 28.07.19, 19:10

> "Dla nas europejskość to jest zasobność polskich portfeli, a nie > "Dla nas europejskość to jest zasobność polskich portfeli, a nie ekspery
    > menty kulturowe, czy obyczajowe"

A ujawnił, co jest "dla nich eksperymentem kulturowym, czy obyczajowym"? Czy na wszelki wypadek ominął temat szerokim łukiem?
  • inocom 28.07.19, 21:32
    aniechto.only napisała:

>
    > > "Dla nas europejskość to jest zasobność polskich portfeli, a nie &
    > #62; "Dla nas europejskość to jest zasobność polskich portfeli, a nie ek
    > spery
    > > menty kulturowe, czy obyczajowe"
    >
    > A ujawnił, co jest "dla nich eksperymentem kulturowym, czy obyczajowym"? Czy n
    > a wszelki wypadek ominął temat szerokim łukiem?

Ujawnił że liczyć powinna się kasa a nie jakiś eksperymenty. "Król" na być odpowiedzialny za królestwo. Od eksperymentów są alchemicy.

--
    "Pokud žijete v zemi, kde můžete být potrestáni za chytání ryb bez povolení, ale nikoliv za ilegální vstup do země bez povolení, máte plné právo říci, že ta země je vedena idioty" - Miloš Zeman
  • pies.na.czarnych 28.07.19, 19:19
    Powinni ten watek przyszpilic. Matolusz pierwszy raz jako premier powiedzial prawde. To co mowil u Sowy nie liczy sie bo wowczas nie byl premierem :D

--
    Uwaga szczur!
  • inocom 29.07.19, 04:05
    pies.na.czarnych napisała:

> Powinni ten watek przyszpilic. Matolusz pierwszy raz jako premier powiedzial pr
    > awde.

Według snajpera bankier, czy sprzedawca nie powinien kierować się ekonomią, a eksperymentami obyczajowymi. A gdzie tu miejce na konstytucję? Art.32.

Snajperze
    KON
    STY
    TUC
    JA
    :)))
    --
    "Stůjte v poznané pravdě, která vítězí nade vším a sílu má až na věky" AD 1415 (z dopisu Jana Husa z kostnického vězení Pražské univerzitě). Cit. z projevu V. Havla na konferenci o M. J. Husovi ve Vatikánu 1999. old.hrad.cz/president/Havel/speeches/1999/1712.html
  • pies.na.czarnych 29.07.19, 17:19
    > Według snajpera bankier, czy sprzedawca nie powinien kierować się ekonomią

Znowu nic nie rozumiesz o co chodzi w watku. :(

--
    Uwaga szczur!
  • inocom 29.07.19, 17:30
    pies.na.czarnych napisała:

> > Według snajpera bankier, czy sprzedawca nie powinien kierować się ekonomi
    > ą
    >
    > Znowu nic nie rozumiesz o co chodzi w watku. :(
    >

Jagiełło mógł prowadzić eksperyment i prowadzić wojnę z krzyżakami na terytorium Rzeczypospolitej. Wybrał inny wariant.

--
    Aby dowiedzieć się kto naprawdę usiłuje Tobą rządzić, sprawdź po prostu kogo nie wolno Ci komentować.
  • inocom 28.07.19, 21:11
    snajper55 napisał:

> Stało się to w Stężycy, 28 lipca 2019 roku.
    >
    > Matołusz powiedział:
    >
    > "Dla nas europejskość to jest zasobność polskich portfeli, a nie ekspery
    > menty kulturowe, czy obyczajowe"

Przywódca nie wyżywi narodu eksperymentami.

Morawieckiego zadaniem jest zapewnienie szekli. I to czyni.

--
    Jako społeczeństwo bardzo potrzebujemy platformy, która nie decyduje się banować ludzi odbiegających od mentalności tłumu - Mikhaila Peterson.
  • taziuta 28.07.19, 21:45
    inocom napisał:

> Przywódca nie wyżywi narodu eksperymentami.
    >
    > Morawieckiego zadaniem jest zapewnienie szekli. I to czyni.

'Przywódca' w demokracji nie ma nikogo wyżywiać.
    A co do eksperymentów, to co tu niby ma być eksperymentem?
  • inocom 28.07.19, 21:50
    taziuta napisał:

> inocom napisał:
    >
    > > Przywódca nie wyżywi narodu eksperymentami.
    > >
    > > Morawieckiego zadaniem jest zapewnienie szekli. I to czyni.
    >
    > 'Przywódca' w demokracji nie ma nikogo wyżywiać.
    > A co do eksperymentów, to co tu niby ma być eksperymentem?

In vitro gdy tyle dzieci czeka na rodziców w domach dziecka.
    Czy RP broni adopcji

Eksperymentem jest też kobieta hutnik. Za Związku Radosnego było to przerabiane. Z mizernym dla gospodarki sukcesem.

--
    ~Dawid
    "Na listach bezpartyjnych są wszyscy Ci, którym nie wyszło w partiach. I tyle w temacie."
  • jureek 29.07.19, 17:40
    inocom napisał:

> In vitro gdy tyle dzieci czeka na rodziców w domach dziecka.
    > Czy RP broni adopcji

Skoro nikt nie broni adopcji, to po co wydaje się z państwowej kasy 100 baniek na jakieś eksperymenty z naprotechnologią? Żeby mogli zarobić krewni i znajomi królika?
  • inocom 29.07.19, 18:01
    jureek napisał:

> inocom napisał:
    >
    > > In vitro gdy tyle dzieci czeka na rodziców w domach dziecka.
    > > Czy RP broni adopcji
    >
    > Skoro nikt nie broni adopcji, to po co wydaje się z państwowej kasy 100 baniek
    > na jakieś eksperymenty z naprotechnologią? Żeby mogli zarobić krewni i znajomi
    > królika?

Taka moda, czytaj gusta.
    Jeśli chodzi o mnie to nie bawiłem się w jakieś nanoprochy. Dwójkę mam adoptowaną, nie z domu dziecka, ale razem z ich mamą. W życiu nie zrobiłem lepszego interesu. Kolejne to już KDR. A wszystko w czasach przed PiS. Być może ktoś inny wychowuje moje biologiczne. Kto wie.

--
    "Stůjte v poznané pravdě, která vítězí nade vším a sílu má až na věky" AD 1415 (z dopisu Jana Husa z kostnického vězení Pražské univerzitě). Cit. z projevu V. Havla na konferenci o M. J. Husovi ve Vatikánu 1999. old.hrad.cz/president/Havel/speeches/1999/1712.html
  • yoma 29.07.19, 03:33
    Chcemy tylko waszego dobra - powiedział prezes. Polacy pokiwali głowami i poszli chować swoje dobro.

--
    The Boot Redemption
  • inocom 29.07.19, 03:43
    yoma napisała:

> Chcemy tylko waszego dobra - powiedział prezes. Polacy pokiwali głowami i poszl
    > i chować swoje dobro.

Już schowałaś, czy też nie jesteś Polką?

--
    Gwiazda Polarna tiny.pl/gz1ck

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka