Dodaj do ulubionych

pan Kaczyński ostatnio na tle wsiowego aktywu

28.07.19, 20:25
Z tyłu babiny w strojach ludowych w barwach tęczy zwożone z całego powiatu o twarzach inteligentnych co najmniej Richard Obatel. Elektorat
Edytor zaawansowany
  • wsk175 28.07.19, 20:27
    Przechwytuje wyborców PSL......
  • kadziteusz 29.07.19, 07:10
    wsk175 napisał:

> Przechwytuje wyborców PSL......

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
    ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
  • no-popis 29.07.19, 07:19
    kadziteusz napisał:

> wsk175 napisał:
    >
    > > Przechwytuje wyborców PSL......
    Treść w tytule dowodzi, że funkcjonujesz w równoległym, wyrojonym świecie bo zaprzeczasz badaniom , statystyce, sondażom.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • no-popis 28.07.19, 22:07
    cogito50 napisał:

> Z tyłu babiny w strojach ludowych w barwach tęczy zwożone z całego powiatu o
    > twarzach inteligentnych co najmniej Richard Obatel. Elektorat
    Właśnie wyjaśniłeś dlaczego lemingi i lewacy stracili władzę i już jej nie odzyskają nawet jak już PiS przegra wybory, oby jak najszybciej, udowadniając, że nie rozumiesz demokracji i nie masz szacunku do współobywateli. System egalitarnych i najwyższych kast już się skończył.
    Reprezentujesz egalitaryzm typowy dla klonów systemów komunistycznych.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • szwampuch58 28.07.19, 22:38
    wiocha to polskosc,Borynowa,Kargulowa, Leperowa wszystko jedno to polskosc i jusz cieszmy siEm i wytnijmy ze dwa haupce na czesc wolskiego intiligenta mikrego wzrostu

--
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
  • yoma 29.07.19, 04:24
    >w strojach ludowych w barwach tęczy

Bingo :)

--
    Black Tusk

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka