Dodaj do ulubionych

IKEA a teraz UBER

29.07.19, 22:01
Kolejna kapitalistyczna firma łamie zasady będące podstawą naszej chrześcijańskiej cywilizacji - tolerancję i miłość bliźniego. Kolejna obca firma łamie wolność pracownika i chce go ukarać za przestrzeganie zasad wpojonych mu przez matkę, ojca i Kościół.

"Jak relacjonował na Twitterze działacz partii Wiosna Patryk Janczewski, wraz z grupą manifestantów zamówił w sobotę po południu kurs w aplikacji Uber. Samochód podjechał na Placu Defilad w centrum Warszawy, ale pasażerów... nie wziął. Dlaczego?

Ponieważ Janczewski i jego znajomi mieli tęczową flagę, a działacz Wiosny miał dodatkowo koszulkę z motywem tęczy. "Podjeżdża kierowca i informuje, że z nim nie przejedziemy, że jest przeciw ideologii LGBT – anulował kurs" – napisał na Twitterze."

Na tę jakże naturalną reakcję Polaka katolika tak zareagowała firma UBER:

"Różnorodność i integracja tworzą DNA firmy Uber. Zarówno we wszystkich biurach firmy na świecie, jak i wśród kierowców oraz pasażerów korzystających z naszej aplikacji, promujemy zasady otwartości i zgodnie z nimi budujemy naszą platformę. Incydentalna sytuacja, do której doszło w niedzielę w Warszawie, jest niedopuszczalna i naganna. Stosujemy politykę zero tolerancji wobec takich zachowań. Przypadek ten został przez nas potraktowany bardzo poważnie i dokładnie zbadany. Jakiekolwiek przejawy zachowań o charakterze homofobicznym, ksenofobicznym, rasistowskim lub dyskryminującym w jakikolwiek inny sposób, są niezgodne z zasadami firmy Uber. W przypadku niestosowania się do naszego regulaminu i polityki firmy, zarówno kierowcy, jak i pasażerowie, muszą liczyć się z możliwością podjęcia względem nich radykalnych kroków, łącznie z usunięciem z platformy."

Proponuję zorganizować po siedzibą firmy modlitwy aby szatan przestał rządzić w UBERze.

natemat.pl/280167,warszawa-uber-nie-wzial-pasazerow-poniewaz-mieli-teczowa-flage-lgbt

S.
--
Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
Edytor zaawansowany
 • pies.na.czarnych 29.07.19, 22:06
  Policzek wymierzony w polski Kościół.
  Od jutra każdy polski katolik musi bojkotować firmę UBER.

  --
  Uwaga szczur!
 • borrka 29.07.19, 22:09
  UBER alles i tak dalej...


  --
  Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
 • inocom 30.07.19, 02:50
  Dobranoc morski potworze. To szukanie wrogów zaczyna przypominać schizofrenię. Agorze gratuluję schizofrenika jako moderatora :)))

  --
  ~Dawid
  "Na listach bezpartyjnych są wszyscy Ci, którym nie wyszło w partiach. I tyle w temacie."
 • inocom 30.07.19, 02:50
  Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka