Dodaj do ulubionych

W końcu padły TE słowa

29.07.19, 22:21
W końcu padły w mediach o sporej sile rażenia TE słowa. No bo dlaczego bydło nazywać niebydłem?

"Polacy wspierają osoby homoseksualne, biseksualne i transpłciowe, którym odbiera się prawo do godnego życia i do życia w ogóle. Sprzeciwiają się nienawiści szerzonej przez skrajną prawicę, Kościół katolicki, a także środowiska nazistowskie."

"20 lipca w Białymstoku próbowano dokonać mordu na nastolatkach. Jeżeli ktokolwiek ma jakiekolwiek wątpliwości, co do tego, co chcieli zrobić tam bandyci namaszczeni przez polityków, wielu księży i hierarchów, powinien raz jeszcze włączyć filmy z tamtych wydarzeń. Gdyby nie i tak spóźniona reakcja policji, doszłoby do rzezi. "

"Nie było zamieszek, nie było nazistów. Niestety na proteście nie było także przedstawicieli Kościoła katolickiego. Oprócz Roberta Biedronia przyjechali Adrian Zandberg, Włodzimierz Czarzasty, prof. Joanna Senyszyn."

"Oni o grze politycznej, a na ulicach w tym czasie masakruje się ludzi. W tej sytuacji Biedroń, nawet jeżeli gra politycznie, stoi u boku tych masakrowanych na ulicy."

natemat.pl/blogi/damianmaliszewski/280151,bialystok-jednak-kocha-kosciol-sie-zastanawia
Pozwolę sobie jeszcze przypomnieć słowa Władysława Bartoszewskiego o bydle i niebydle:

"Są sytuacje, w których milczeć po prostu nie wolno. W kraju za rządów braci Kaczyńskich działo się coraz gorzej. Koszmarna koalicja Prawa i Sprawiedliwości z Samoobroną i Ligą Polskich Rodzin przynosiła skandal za skandalem. Polityczne wiarołomstwo stało się normą. Kolejne obietnice wyborcze Jarosława Kaczyńskiego rozwiewały się w pył. Stało się dla mnie jasne, że jego wizja budowy lepszej Polski, której zaufały miliony Polaków, okazała się jednym wielkim oszustwem. Dlatego też postanowiłem nazwać rzeczy po imieniu i – jak ujął to jeden z przedwojennych satyryków – „przestać uważać bydło za niebydło”"

zawisza.neon24.pl/post/121827,odklamywanie-wladyslawa-bartoszewskiego

To nie jest prawica, to nie są kibice czy kibole, to są bandyci, to są naziści.

S.
--
Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
Edytor zaawansowany
 • borrka 29.07.19, 22:27
  Nie można udawać, że parobek jest uosobieniem subtelności, a wójtowa z broszką wzorcem inteligencji z Brzeszcz, nie, nie pod Paryżem.


  --
  Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
 • buldog2 29.07.19, 22:31
  Bandyci.
  Inaczej przecież nie jest.

  --
  Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
 • 141288bs 29.07.19, 22:45
  snajper, jestes prowokatorem wynajetym, albo na trwale tkwiacym w srodowisku totalnej opozycji - slowa ktore uzywasz...nazisci, mord, bandyci, masakra ,...w kontekscie bialostockim, mimo ujecia zdan w cudzyslowiu, sa prowokacyjne swiadomie uzyte,
  ja jestem przekonany o twojej przynaleznosci do grupy prowokatorow czynnie wspierajacej wszystkie nieformalne organizacje antyrzadowe ... nie zdziwie sie jesli uslysze lament,ze nie dali ci sie wyspac bo zwineli cie o 6-rano
 • snajper55 29.07.19, 23:22
  141288bs napisał:

  > snajper, jestes prowokatorem wynajetym, albo na trwale tkwiacym w srodowisku t
  > otalnej opozycji - slowa ktore uzywasz...nazisci, mord, bandyci, masakra ,...w
  > kontekscie bialostockim, mimo ujecia zdan w cudzyslowiu, sa prowokacyjne swiado
  > mie uzyte,

  To są fragmenty artykuły a słowa oczywiście są świadomie użyte. Świadomie bandyci zostali nazwani bandytami, naziści - nazistami, a masakrowanie ludzi - masakrowaniem ludzi. Ja tych słów tu na forum używam już od dawna.

  > ja jestem przekonany o twojej przynaleznosci do grupy prowokatorow czynnie wspi
  > erajacej wszystkie nieformalne organizacje antyrzadowe ...

  Tak, jestem ekstremOM opozycyjnOM, elementem animalnym i łżeelitą. Jestem gorszym sortem, złodziejem i komunistOM.

  > nie zdziwie sie jesli uslysze lament,ze nie dali ci sie wyspac bo zwineli cie o 6-rano

  Ludzie domagający się wolności siedzieli za czasów PRL, ja mogę posiedzieć za czasów neoPRL. Wtedy mi się upiekło to może teraz będzie moja kolej.

  S.
  --
  Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
 • 141288bs 29.07.19, 23:31
  Upieklo ci sie za PRL-u. - Takich opozycjonistow ktorym upieklo sie za PRL-u, niczym ZBOWID-owcow wciaz przybywa.
  ):te bialostocka mozaike okreslen, Marian Cimoszewicz moze ci pozazdroscic. - mozesz juz byc dumny
 • taniarada 30.07.19, 10:01
  Dziwisz się.Te lata pisania w tym środowisku.Wypaliły mu mózg.On żyje w swoim realu.I za nic ma rzeczywistość Nie zaadoptuje jednego geja.I przestanie chrzanić.Amen
 • x2468 30.07.19, 14:42
  Kopniak w glowe czy rzucanie brukowcami, butelkami itp sa niczym innym jak probami morderstwa. Wolalbys dostac w leb kamieniem czy butelka od piwa wypelniona pisim moczem?

  --
  Financial Times:
  Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
 • 141288bs 30.07.19, 15:20
  x2468 napisał:

  > Kopniak w glowe czy rzucanie brukowcami, butelkami itp sa niczym innym jak prob
  > ami morderstwa. Wolalbys dostac w leb kamieniem czy butelka od piwa wypelniona
  > pisim moczem?
  >
  - gdybys nie byl homosiem to, to co piszesz byloby niezrozumiale
 • ukos 30.07.19, 15:45
  141288bs napisał:

  > - gdybys nie byl homosiem to, to co piszesz byloby niezrozumiale

  Oczywiście PiSdacka menda "nie rozumie", że można się solidaryzować z ofiarami bandyckiej agresji brunatnej swołoczy, niezależnie od tego, kim są te ofiary. Zupełnie tak samo kiedyś czerwona zaraza (dzisiaj licznie reprezentowana w PiS) "nie rozumiała" sprzeciwu wobec brutalności ZOMO. Bydło niezależnie od koloru zawsze "myśli" tak samo.
  --
  ka*prawica
  * to
  Rak płuc+, chcesz na to umrzeć? Głosuj na PiS!
  Zatruje Cię wunglem i pozbawi opieki zdrowotnej.
 • 141288bs 30.07.19, 15:59
  to juz jest wscieklizna ktora toczy ciebie,ukos.
 • sverir 30.07.19, 16:02
  " to juz jest wscieklizna ktora toczy ciebie,ukos"

  Ciebie toczy, bynajmniej nie wścieklizna. Nie ignoruj tego, bo to śmiertelne, a nawet jak nie umrzesz, to i tak ci odpadnie. Musisz następnym razem powiedzieć chłopakowi, że tym razem z prezerwatywą.

  --
  „Z Leninem żyj, z Leninem śpij, z Leninem zbieraj kwiatki, z Leninem coś tam jeszcze, życzenia te od matki”
 • 141288bs 30.07.19, 16:09
  sverir napisał:

  > " to juz jest wscieklizna ktora toczy ciebie,ukos"
  >
  > Ciebie toczy, bynajmniej nie wścieklizna. Nie ignoruj tego, bo to śmiertelne, a
  > nawet jak nie umrzesz, to i tak ci odpadnie. Musisz następnym razem powiedzieć
  > chłopakowi, że tym razem z prezerwatywą.
  >
  - odtracony jestes i dlatego wyobraznia ulge sobie robisz
 • sverir 30.07.19, 16:11
  " - odtracony jestes i dlatego wyobraznia ulge sobie robisz"

  Jeśli myślisz, że w ogóle was sobie razem wyobrażasz, to jest gorzej niż myślałem. Nie chcę ci robić nadziei - jestem hetero.

  --
  „Z Leninem żyj, z Leninem śpij, z Leninem zbieraj kwiatki, z Leninem coś tam jeszcze, życzenia te od matki”
 • 141288bs 30.07.19, 19:26
  Z ciebie taki hetero, jak z Truskolaskiego katolik(przed wyborami), jezeli nie jestes homosiem to na bank jestes ekshibicjonista.
 • sverir 30.07.19, 22:13
  "Z ciebie taki hetero, jak z Truskolaskiego katolik(przed wyborami), jezeli nie jestes homosiem to na bank jestes ekshibicjonista"

  Naprawdę uparcie usiłujesz znaleźć u mnie akceptację dla swoich dewiacji. Nie mógłbyś zamęczać tym swojego chłopaka? z pewnością okaże ci zrozumienie.

  --
  „Z Leninem żyj, z Leninem śpij, z Leninem zbieraj kwiatki, z Leninem coś tam jeszcze, życzenia te od matki”
 • 141288bs 31.07.19, 09:01
  Wijesz sie jak przejechana zmija, ale nie bede macil twego blogiego stanu wiedzy o mnie. Tlumaczenie komus z wiedza wokol krocza i posladkow, to jest to samo co zawracanie kijem nurtu rzeki.
 • sverir 31.07.19, 11:10
  Jasne, że nie masz co tłumaczyć swojej wiedzy o męskim kroczu, bo ci nie dorównuję doświadczeniem.

  --
  „Z Leninem żyj, z Leninem śpij, z Leninem zbieraj kwiatki, z Leninem coś tam jeszcze, życzenia te od matki”
 • quetinos 31.07.19, 10:47
  PiS to żadna prawica, owszem są konserwatywni, ale poza tym to nie mają nic wspólnego z prawicową ideologią działania państwa. Nie rozumiem, tego nie zrozumienia wśród Polaków podstawowych zagadnień ideologicznych w polityce.
 • quetinos 31.07.19, 10:45
  A co z niego za prowokator, skoro mówi jak jest, cała Polska o tym słyszała. Zamiast nazistów nazwałbym ich faszystami chociaż naziści też pasuje, przy takiej agresji, jeśli ktoś rzuca w Ciebie butelką, kamieniem to jest to usiłowanie zabójstwa. Owszem, świadomie używam tych słów i są one jedynie prowokacyjne ze względu na to co się stało w Białymstoku, ale podobne rzeczy dzieją się w wielu miejscach w Polsce. Bardzo dobrze, że jest to nagłaśniane, bo w cywilizowanym kraju nie ma miejsca dla takiego bydła. ONR, Młodzież Wszechpolska od dawna powinny być zdelegalizowane za szerzenie nienawiści wobec wybranych grup społecznych i za zorganizowaną przemoc na ulicach naszych miast. W tej chwili jest bardzo dużo organizacji antyrządowych, oczywiście nie z definicji, ale ze względu na obecne praktyki oraz działania lub ich brak. Swoją drogą KK powinien jednoznacznie i aktywnie zabrać głos i udział w tym co się dzieje i stanąć w obronie mniejszości. Nie powinno mieć to dla nich znaczenia czy są wierzący, czy grzeszą, czy kanonicznie są wykluczeni ze wspólnoty kościelnej. Religia ich do tego zobowiązuję, a przede wszystkim zwykła ludzka przyzwoitość. Jeśli chcą oni nadal pełnić w naszym społeczeństwie czynną rolę to właśnie mają pole do działania.
 • pies.na.czarnych 29.07.19, 22:52
  Coraz częściej pada slowo FASZYZM. Jeszcze nie tak dobitnie jak powinno, ale widać, że coraz więcej ludzi widzi jego zagrożenie.
  www.tvn24.pl/75-rocznica-wybuchu-powstania-warszawskiego-powstaniec-stanislaw-aronson-rysiek-w-faktach-po-faktach,956844,s.html


  --
  Uwaga szczur!
 • 141288bs 29.07.19, 23:03
  Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
 • buldog2 29.07.19, 23:11
  Tak, donosicielu. Dzięki ich spadkobiercom PIS zdobył władzę.

  --
  Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
  Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
  Partia Interesów Sowieckich - Obraza
  Susanne Abbuehl - The Twilight Turns From Amethyst
 • lech1966 29.07.19, 23:15
  buldog2 napisał:

  > Tak, donosicielu. Dzięki ich spadkobiercom PIS zdobył władzę.

  Ja myślę że dzięki nim PO ja straciło.  --
  Nic nam teraz nie wychodzi
  PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
  Autor KZP
  Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
 • snajper55 29.07.19, 23:25
  lech1966 napisał:

  > buldog2 napisał:
  >
  > > Tak, donosicielu. Dzięki ich spadkobiercom PIS zdobył władzę.
  >
  > Ja myślę że dzięki nim PO ja straciło.

  Tak, masz rację, dzięki spadkobiercom stalinistów PO straciło władzę a PiS ją zyskało. Swołocze takie jak mocodawcy Falenty zadbali, aby ich ludzie zdobyli w Polsce władzę. Spadkobiercy stalinistów o to zadbali.

  S.
  --
  Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
 • lech1966 29.07.19, 23:35
  Sami się o to POstarali. Nie musieli się prowadzać POd rączkę że stalinistami. Swolocze takie jak mocodawcy PO i współpracownicy Sorosa doprowadzili do upadku te partie, a resztę zalatwią mocodawcy LGBT.

  --
  Nic nam teraz nie wychodzi
  PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
  Autor KZP
  Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
 • snajper55 30.07.19, 00:48
  lech1966 napisał:

  > Sami się o to POstarali. Nie musieli się prowadzać POd rączkę że stalinistami.
  > Swolocze takie jak mocodawcy PO i współpracownicy Sorosa doprowadzili do upadku
  > te partie, a resztę zalatwią mocodawcy LGBT.

  Zapomniałeś o mocodawcach zwolenników szczepionek i mocodawcach naukowców ostrzegających przed katastrofą klimatyczną. Może od razu dołącz też mocodawców cyklistów.

  S.
  --
  Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
 • sverir 30.07.19, 09:52
  "Sami się o to POstarali. Nie musieli się prowadzać POd rączkę że stalinistami"

  To raczej nie problem, skoro pisowcy doskonale wPiSują się w stalinizm.

  --
  „Z Leninem żyj, z Leninem śpij, z Leninem zbieraj kwiatki, z Leninem coś tam jeszcze, życzenia te od matki”
 • quetinos 31.07.19, 10:57
  Po pierwsze to program PiS jest bardzo nastawiony społecznie, więc to im bliżej do komunistów. Tak samo kiedy chodzi o centralizację i ograniczenie wpływów samorządów. W końcu PO zarzucaliście działania jedynie na korzyść firm, a przeciw pracownikom, to gdzie tu analogia do komunistów. Ponoć także nie wspierali rodzin oraz a jedynie wielki kapitał. Gdzie tu komunizm? W czyich szeregach partyjnych mamy byłych działaczy PZPR? W PiSie. Trzymajmy się faktów, wiem, że są niewygodne, żeby nie było dla PO również, ale zupełnie w innej materii.
  Ja rozumiem, że można być zwolennikiem rządów twardej ręki, konserwatystą, nawet godząc się po trochę na metody autorytarne i tym samym być zwolennikiem "dobrej zmiany", ale trzeba także być w stanie pogodzić się z rzeczywistością i nazywać rzeczy po imieniu.
 • 141288bs 30.07.19, 15:55
  bo opisalem prawde do czego sa uzywani homoseksualni - to sa grupy szkolone w celach dokonywania napadow o charakterze zbrodni na tle politycznym. Polska jest na celowniku jako jedyny kraj,ktory oparl sie procesom demoralizacji Rodziny i ladu spolecznego. Inzynierowie nowego ladu spolecznego sa mocno zniecierpliwieni, ze przez Polske nie moga zakonczyc rewolucji kulturowej
  w Europie. Rewolucji ktora na trwale zniszczy wiezy rodzinne, co przyspieszy procesy calkowitej
  demoralizacji spolecznej. - Wowczas masoneria, zapanuje nad swiatem spoleczenstwa niewolniczego.
  W Polsce podatnym gruntem wspierajacym te rewolucje, jest opozycja z platforma, psl-em i sld.-
  To w jej imieniu Janusz Palikot pisze: "Robic Marsze Rownosci non stop. I dac sie pobic. Stac i czekac, az cie zjedza biciem. Zero reakcji. Milczenie. Byc pobitym w milczeniu. To da zwyciestwo."
  Okazuje sie, ze ta cierplwosc wyczekiwania juz sie wyczerpuje, stad ten napad na Kosciol w Szczecinie. Co w tej sytuacji powinnismy robic, by sie temu przeciwstawic to; nie ulegac manipulacjom, nie zezwalac na szerzenie ideologii lgtb, zabezpieczac interes rodziny, formowac niezalezne media i knsekwentnie dbac o polska tozsamosc.
 • sverir 30.07.19, 15:58
  "Polska jest na celowniku jako jedyny kraj,ktory oparl sie procesom demoralizacji Rodziny i ladu spolecznego"

  Z tą demoralizacją to ja bym nie przesadzał. Wprawdzie nieco razi, że większość z was nie ma ani dzieci, ani żon, ani w ogóle stałych partnerek, bo wolicie męskie towarzystwo, ale mimo wszystko macie ojców. To też rodzina.

  --
  „Z Leninem żyj, z Leninem śpij, z Leninem zbieraj kwiatki, z Leninem coś tam jeszcze, życzenia te od matki”
 • pies.na.czarnych 30.07.19, 17:08
  141288bs napisał:

  > bo opisalem prawde do czego sa uzywani homoseksualni - to sa grupy szkolone w
  > celach dokonywania napadow o charakterze zbrodni na tle politycznym.

  Faktycznie. Ten w białej koszulce jakieś przeszkolenie musiał przejść.
  www.tvn24.pl/marsz-rownosci-w-bialymstoku-zatrzymany-podejrzewany-o-pobicie-nastolatka,956937,s.html
  --
  Uwaga szczur!
 • quetinos 31.07.19, 11:08
  @141288bs
  Smutny z Ciebie człowiek wypisując takie bzdury.
  Wiesz, kto bardziej nieświadomie (a może to oni są tą masonerią, żarcik) demoralizuje nas i zakłóca ład społeczny. Aktualna władza publicznie piętnuję miliony Polaków, ubliżając im, a następnie Kościół jawnie atakując i dyskryminując mniejszości. Nie tędy droga, szczególnie na KK się zawiodłem, gdzie niektóre środowiska swoimi czynami i słowami jawnie łamią idee naszej religii i przykazań Bożych. To jest większy problem niż LGBT, którzy zwyczajnie chcą żyć i być dyskryminowani. Dajmy im te związki partnerskie i koniec tematu, przecież nie muszą być przykładnymi katolikami. Nie ma co im zaglądać do łóżka. Bo kogo to interesuje, no chyba nie Ciebie?
 • 141288bs 31.07.19, 11:21
  quetinos, nikt im nie zaglada do lozka, oni sami publicznie obnosza sie z swoja dewiacja...,to trudno nie zauwazyc, ale powiedz mi
  dlaczego obrazaja przy tym nasza wiare, profanuja nasze symbole religijne?, czy to ma sluzyc wymuszeniu na nas odejscia od naszej wiary?,mysle, ze o to im chodzi
 • quetinos 31.07.19, 11:49
  Jak dla mnie są to dziecinne, ale owszem prowokacyjne (i w zasadzie bez sensu) zaczepki na prowokacyjną postawę i słowa KK i innych środowisk. Tak u nas wygląda debata publiczna, albo biją się, albo wyzywają nawzajem albo nikt nikogo nie pyta o zdanie. Słyszałem o tęczy jako aureola Matki Boskiej, nie znam oczywiście kontekstu, ale dla mnie to nie było aż tak prowokacyjne i obrazoburcze, biorąc pod uwagę wartości i podstawy naszej wiary. Za to porównywanie Matki Boskiej to części intymnych kobiet to już była przesada. Więcej prowokacji LGBT zw. z profanacją nie znam, bo bardziej się skupiam na tej drugiej stronie, bo jednak brzydki obrazek to nie jest na równi z dostaniem kamieniem w twarz lub zmasakrowanie jej w inny sposób.
  Nie mów mi, że oni na tych marszach kopulują, bo co masz na myśli z obnoszeniem się z dewiacją? Dewiacją również jest bicie ludzi. Całowanie i przytulanie, no cóż, jak dla mnie mają prawo to robić, ja też to robię i obnoszę się w ten sposób ze swoim heteroseksualizmem. Kiedyś mężczyźni całowali się w usta na powitanie, a teraz panuje propagowanie bycia pseudo-macho.
  Powiem Ci tak. Gdyby nikt się ich nie czepiał to tak głośno o nich nie byłoby. Gdyby politycy i kościół nie walczył z nimi, byłby spokój, oni też nie szukaliby zaczepki. Jest to otwarta wojna ideologiczna, tylko, że to tylko jednych można nazwać bandytami i gorzej. Tak naprawdę robi się problem przed faktycznymi trudnymi sprawami i moralnie i etycznie i kulturowo, bo nikomu nie powinno się robić pod górkę jeśli chce sformalizować swój związek z facetem, czy z kobietą. Problem jest kiedy chodzi o dzieci, ale tutaj nie czuję się na siłach, by ten temat rozwijać, wiem, że mój problem to nigdy nie będzie, czy moich dzieci to już inna sprawa, ale wówczas to niech one walczą o swoje prawa i wartości, ale nigdy nie będę popierał barbarzyństwa.
 • 141288bs 31.07.19, 12:00
  Elaborat symetrysty.
 • quetinos 31.07.19, 12:14
  Jaki symetryzm? Bzdura. Jasno, określiłem, kto tu powinien być mądrzejszy i ponosi winę, nie wspominając oczywiście o tej hołocie, którzy uważają się za patriotów. Nic nie wiedzą o historii naszego kraju. Jak to jest, że nasi przodkowie byli bardziej tolerancyjni niż nowocześni "patrioci".
  Chciałem być dokładny, a widzę, że zgubiłeś wątek. Tak, więc by nie być nazwanym symetrystą, rząd i KK niekompetentni, LGBT walczą o swoje prawa, mają rację.
 • 141288bs 31.07.19, 13:34
  "rzad i KK niekompetentni, LGBT walcza o swoje prawa, maja racje"... znaczy rzad i KK sa bez praw
  albo, "Wiecej prowokacji LGBT zw. z profanacja nie znam, bo bardziej sie skupiam na tej drugiej stronie, bo jednak brzydki obrazek
  to nie jest na rowni z dostaniem kamieniem w twarz lub zmasakrowanie jej w inny sposob" i tu mozna by dodac jako przyklad masakrowania "w inny sposob", sposob uzyty w kosciele w szczecinie, czy Turku,...wspominasz o porownaniu Matki Boskiej do
  czesci intymnych kobiet, uwazasz ten fakt za przesade i okreslasz jako brzydki obrazek, dalej jest cos w rodzaju; nie slyszlem nie widzialem - wielu z was, obroncow homoseksualistow, tak wypowiada sie, by uniknac dania niewygodnej odpowiedzi... wiec czym to jest?, jesli nie podoba ci sie okreslanie symetria, nazwe to zachowanie sie, zaklamywaniem rzeczywistosci i tak to jest.
 • sverir 31.07.19, 13:39
  "sposob uzyty w kosciele w szczecinie, czy Turku,.."

  No, w Turku - jak się okazało - do niczego takiego nie doszło, co by mogło ciebie oburzać. Chyba że sam akt apostazji, ale to mało prawdopodobne, skoro sam nie jesteś chrześcijaninem.

  --
  „Z Leninem żyj, z Leninem śpij, z Leninem zbieraj kwiatki, z Leninem coś tam jeszcze, życzenia te od matki”
 • 141288bs 31.07.19, 14:10
  sverir napisał:

  > "sposob uzyty w kosciele w szczecinie, czy Turku,.."
  >
  > No, w Turku - jak się okazało - do niczego takiego nie doszło, co by mogło cieb
  > ie oburzać. Chyba że sam akt apostazji, ale to mało prawdopodobne, skoro sam ni
  > e jesteś chrześcijaninem.
  >
  - czy jestes pewny, ze nie dojdzie?
 • sverir 31.07.19, 14:15
  " - czy jestes pewny, ze nie dojdzie?"

  Nie, prawdę nie jestem pewny, tak jak nie mogę wykluczyć, że chwycisz za maczetę i zaczniesz rżnąć księży. Ale ten brak pewności nie jest uzasadnieniem do stosowania wobec ciebie represji, nie uważasz?

  --
  „Z Leninem żyj, z Leninem śpij, z Leninem zbieraj kwiatki, z Leninem coś tam jeszcze, życzenia te od matki”
 • 141288bs 31.07.19, 14:25
  Uwazam,ze jestes z teczowych i po tobie mozna spodziewac sie wszystkiego. sverir.
 • sverir 31.07.19, 14:29
  "Uwazam,ze jestes z teczowych i po tobie mozna spodziewac sie wszystkiego. sverir"

  Uważam, że jesteś gejem z Olgino i powinieneś uważać z obnoszeniem się w Polsce ze swoją orientacją.

  --
  „Z Leninem żyj, z Leninem śpij, z Leninem zbieraj kwiatki, z Leninem coś tam jeszcze, życzenia te od matki”
 • forumforum101 29.07.19, 22:57
  Niedaleko jest Jedwabne , Wąsosz i inne miejscowości gdzie były pogromy . Dla Podlasia potrzebny jest duży program edukacyjny w zakresie praw człowieka , demokracji i tolerancji .
 • pies.na.czarnych 29.07.19, 23:04
  Na początek trzeba wyplewić chwasty.

  --
  Uwaga szczur!
 • lech1966 29.07.19, 23:17
  pies.na.czarnych napisała:

  > Na początek trzeba wyplewić chwasty.
  >
  --
  Nic nam teraz nie wychodzi
  PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
  Autor KZP
  Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
 • pies.na.czarnych 29.07.19, 23:52
  Nic nie powiesz lesiu? Jako dzialkowiec uprawiajacy kartofle jestes na tym forum chyba jedynym ekspertem w plewieniu chwestow.

  --
  Uwaga szczur!
 • snajper55 30.07.19, 00:49
  pies.na.czarnych napisała:

  > Nic nie powiesz lesiu? Jako dzialkowiec uprawiajacy kartofle jestes na tym foru
  > m chyba jedynym ekspertem w plewieniu chwestow.

  On chyba hoduje chwasty, tak jak PiS do spółki z Kościołem Katolickim pielęgnuje polskich nazistów i innych bandytów.

  S.
  --
  Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
 • lech1966 30.07.19, 07:49
  Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
 • sverir 30.07.19, 09:53
  "Jestescie swoloczą która sprzeda własną matkę i własne ideały za kasę. Nawet nie jest dla was ważne kto płaci, byle kasa wplywala na wasze konto"

  No, trochę to kontrastuje ze stwierdzeniem, że poprzedni rząd nic nie zrobił dla przeciętnego Kowalskiego. Znaczy z tym ostatnim się zgadzam, ale to raczej wyklucza, że ktoś się za coś sprzedał.

  "Pustymi,, bo będąc przy władzy nie zrobiliście NIC DOBREGO dla przeciętnego Kowalskiego"

  Wy dla mnie w sumie też niczego nie zrobiliście, ale widać jestem nieprzeciętnym Kowalskim.

  --
  „Z Leninem żyj, z Leninem śpij, z Leninem zbieraj kwiatki, z Leninem coś tam jeszcze, życzenia te od matki”
 • lech1966 31.07.19, 17:42
  Ja nic nie mogłem dla ciebie zrobić sverir. Ja jestem w jednej osobie. Ale tak jak ty oczekuje od rządzących aby zrobili coś dla mnie czy dla ciebie

  --
  Nic nam teraz nie wychodzi
  PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
  Autor KZP
  Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
 • inocom 30.07.19, 01:28
  Polacy powiedzą ostatnie słowo w dniu wyborów.

  --
  Aby dowiedzieć się kto naprawdę usiłuje Tobą rządzić, sprawdź po prostu kogo nie wolno Ci komentować.
 • snajper55 30.07.19, 02:06
  inocom napisał:

  > Polacy powiedzą ostatnie słowo w dniu wyborów.

  Nie, to nie będzie ostatnie słowo.

  S.
  --
  Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
 • pies.na.czarnych 30.07.19, 09:27
  inocom napisał:

  > Polacy powiedzą ostatnie słowo w dniu wyborów.
  >

  To beda jakies wybory?


  --
  Uwaga szczur!
 • horpyna4 30.07.19, 10:24
  Pewnie, że będą, nawet w raju były - Pan Bóg postawił przed Adamem Ewę i powiedział "a teraz wybierz sobie żonę".

  Głosowanie bez skreśleń już kiedyś przerabialiśmy, może wrócić. A że będzie się to oficjalnie nazywać "wybory"? Też już przyzwyczailiśmy się do nazw zaprzeczających rzeczywistości, jak choćby nazwa partii będąca dwoma kłamstwami połączonymi spójnikiem.
 • qwardian 30.07.19, 14:52
  Jeżeli naziści to mam w końcu na kogo głosować w wyborach. Tylko czy znowu nie zostanę wystrychnięty na dutka przez Forum Kraj, a działacze PiS będą redagować ustawy w Jerozolimie...

  --
  Kosiniak-Kamysz: Tęczowe barwy to barwy spółdzielczości.
 • quetinos 31.07.19, 12:02
  W wyborach prezydenckich, samorządowych i ostatnio europejskich byli już kandydaci ze środowisk faszystowskich, czy tam neonazistowskich. Młodzież Wszechpolska już od jakiegoś czasu miesza się do polityki krajowej, a PiS nawet zrobił z jednego wiceministra.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka