Dodaj do ulubionych

Nie wszyscy przeżyli "Dobrą zmianę"

30.07.19, 06:06
Co prawda Goclever, polski producent taniej elektroniki przeżył dłużej niż konie, które zdechłu zaraz po jej wprowadzeniu, ale w końcu też nie przeżył " ułatwień jakie mu dobra zmiana zaoferowała.
next.gazeta.pl/next/7,151003,25040622,goclever-znika-z-rynku-polski-producent-taniej-elektroniki.html#s=BoxOpImg2

--
Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
Edytor zaawansowany
  • no-popis 30.07.19, 06:36
    A co to ma wspólnego z Dobrą Zmianą?
    Czy wylisrtować ci listę upadłych firm za rządów Tuska ?
    Lecz się bo na kształcenie nie masz szans bo nie zrozumiesz.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • kadziteusz 30.07.19, 06:39
    no-popis napisała:

> A co to ma wspólnego z Dobrą Zmianą?
    > Czy wylisrtować ci listę upadłych firm za rządów Tuska ?
    > Lecz się bo na kształcenie nie masz szans bo nie zrozumiesz.
    >
    >
    Zapytaj koni które zdechły w jej wyniku, drzew i które zostały wykarczowane

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
  • no-popis 30.07.19, 06:48
    kadziteusz napisał:

> no-popis napisała:
    >
    > > A co to ma wspólnego z Dobrą Zmianą?
    > > Czy wylisrtować ci listę upadłych firm za rządów Tuska ?
    > > Lecz się bo na kształcenie nie masz szans bo nie zrozumiesz.
    > >
    > >
    > Zapytaj koni które zdechły w jej wyniku, drzew i które zostały wykarczowane
    To ty potrafisz rozmawiać ze zwierzętami i masz wizje :)
    Ja jestem zdrowy.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • kolor 30.07.19, 06:50
    Wątpię
  • no-popis 30.07.19, 07:00
    kolor napisał:

> Wątpię
    Podobnie jak człowiek z buszu,któru został przeniesiony na wykład działaniu komputera. Też wątpi. Niemal każdy twój post o tym świadczy.
    Miałeś prawo skorzystać z prawa do milczenia.

--
  • kadziteusz 30.07.19, 07:09
    no-popis napisała:
    > > Zapytaj koni które zdechły w jej wyniku, drzew i które zostały wykarczowa
    > ne
    > To ty potrafisz rozmawiać ze zwierzętami i masz wizje :)
    > Ja jestem zdrowy.
    >

Ty jesteś zdrowy inaczej, tak jak większość z PiSiej ferajny.

--
  • no-popis 30.07.19, 07:42
    kadziteusz napisał:
    > Ty jesteś zdrowy inaczej, tak jak większość z PiSiej ferajny.
    Po co ta zasłona dymna? Przecież powszechnie wiadomo, że takich idiotów nie ma w realu i ty masz zlecenie z Nowogrodzkiej na ośmieszanie opozycji wobec PiS poprzez jej kompromitowanie swoimi postami i "stanem intelektualnym".

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka