Dodaj do ulubionych

Skąd się tacy biorOM?

30.07.19, 06:42

Wg jakiego klucza siEM dobierajOM i dlaczego aż tylu innych inaczej zadomowiło się tylko w jednej partii?

"Przede wszystkim musimy pamiętać, że nie walczymy z ludźmi! Walczymy z ideologią, która atakuje życie, rodzinę, wolność, wprowadza brutalną ingerencję w prywatną sferę życia Polek i Polaków oraz wytwarza sztuczne konflikty. Dlatego uważam, że bardzo wartościowe są wszystkie inicjatywy samorządów, które kładą tamę narzucaniu ideologii LGBT za pomocą instytucji publicznych"
- przekonywał polityk.

Marcin Romanowski ma 43 lata. Podsekretarzem stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości

--
Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
Edytor zaawansowany
  • kolor 30.07.19, 06:45
    Z Kulu
  • kadziteusz 30.07.19, 07:12
    kolor napisał:

> Z Kulu

Znaczy większość po przejściach ministrancki, ze skażoną psychiką i uszkodzonymi zwieraczami.

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
    ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
  • m.c.hrabia 30.07.19, 07:19
    Chodowle k k dają taki efekt

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka