Dodaj do ulubionych

Kaczyński kazał

30.07.19, 08:43
Główny pisior nie chce, żeby "rodzinne" loty Marszałka Sejmu rzuciły się cieniem na partię i jej rząd. Dlatego zaraz po wybuchu afery miał nakazać Kuchcińskiemu przekazanie rekompensaty za bilety na cele charytatywne, a teraz chce ekspresowej zmiany przepisów.
Czyli loty organizowały Caritasy, czy inne szemrane fundacje kościołowe, jeden lot to koszt circa about 100 tys złotych, a lotów było 23, a ćpun przekazał 15 K, to ja się pytam gdzie reszta tej kasy? A tak po prawdzie, to gnom sam doi nas z kasy na miliony rocznie, a to ochrona, a to samochody, a to karma dla niego, nawet nie chcę wiedzieć kto go ubiera, bo to wstrętne jest.


wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25041313,kaczynski-gasi-pozar-po-rodzinnych-lotach-kuchcinskiego-trzeba.html#s=BoxOpImg1

--
Niezwłocznie potrzebuję czcionki do sarkazmu
Edytor zaawansowany
 • pies.na.czarnych 30.07.19, 09:37
  Sumienie Narodu oraz Nasz Przyw/ut/ca plus Wielki Nauczyciel, zabrał głos w sprawie Pierwszego Ogrodnika, śmiesznie od paru lat zwanego "Marszałkiem Sejmu".
  ""Marszałek Marek Kuchciński wykonał gest, którego oczekiwaliśmy od niego, czyli wpłacił 15 tys. zł na cele charytatywne. Natomiast jeśli chodzi o całość problemu, to uważamy, że trzeba się liczyć z oczekiwaniami społecznymi i w związku z tym zwróciłem się do ministra obrony i szefa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, bo tutaj mogę działać tylko jako szef partii, ale poproszę o to także prezydenta, żeby zwrócił się do szefa swojej kancelarii, aby odpowiednie przepisy regulujące te sprawy zostały stworzone" .
  Dodał, że chodzi o to, aby w sytuacjach, "kiedy to rodzina korzysta z przelotu, odpowiednia kwota o wartości ceny biletów rejsowych była płacona". Jednocześnie bronił marszałka, twierdząc że "nie uczynił on niczego, co byłoby sprzeczne z prawem".
  Panie Kwaczynski, to ja tak "bez żadnego trybu" wpisem znalezionym "w sieci":
  "Było sprzeczne z prawem.
  HEAD to procedura dla wypraw służbowych, nie rodzinnych.
  Żadnych postronnych osób, panie deweloper. Naruszanie procedur w waszej rodzinie powinno być pamiętane. Utrwalaliście sobie to na miesiączkach.
  Poza tym. W jakim trybie tow. deweloper przemawia? Jako kto? Potencjalnie zainteresowany?
  Tow. deweloperowi należy się PIT8c za darmową ochronę, transport i rozrywki w postaci bezkarnego niszczenia kraju.
  Dojna zmiana turbo, bo sobie nawet regulaminy złodziejstwa piszą."
  oraz
  "Rozbestwienie Dojnej Zmiany zaczyna przypominać Szwedów Gustawa Adolfa podczas Potopu, tyle że Kanclerz Oxenstierna nie latał na lewo z rodziną do Sztokholmu i nie doił państwa szwedzkiego, natomiast znakomicie i bezwzględnie doił państwo polskie, czym dał przykład naszym uzurpatorom!!!"  --
  Uwaga szczur!
 • borrka 30.07.19, 09:56
  By dokopać jarkowym.
  Myśl jedna winna przyswiecac: j...ć PiS.

  Ale po prawdzie malo istotne, że kogoś zabrał.
  Skandalem jest wykorzystywania rządowego samolotu na trasie, gdzie są połączenia liniowe.


  --
  Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
 • pies.na.czarnych 30.07.19, 10:21
  Skandalem jest wykorzystywanie rzadowych samolotow w celach prywatnych. Dla mnie rowniez skandalem jest latanie w te i wewte samolotem HEAD do jakiejs malo waznej pipidowki tylko dlatego, ze tak mozna. Kiedys skoczyli z morda na Tuska, ze zabral do samolotu swojego syna. Tusk nie powtorzyl tego bledu. Zaczal latac nawet na spotkania zagraniczne samolotem rejsowym.
  Przypomne jeszcze, ze kazdy lot HEAD to sa zawsze dwa samoloty z pelna obsada. Jeden leci, a drugi jest w St-By.

  --
  Uwaga szczur!
 • taniarada 30.07.19, 09:51
  Widzisz Czaruś i to nas różni od PO i pozostałych.Peowce wszystkie opadły na potęgę .I używały za darmochę.Ĺącznie z tym łobuzem Tuskiem.Tu Naczelnik nie pozwoli kraść .Bo sam żyje skromnie.I od razu po łapach.Taka to różnica.Jarzysz to?
 • kolor 30.07.19, 09:54
  PiS kradnie jak Szwedzi w czasie potopu.
  Kumasz?
 • taniarada 30.07.19, 09:56
  Miało być kradły.Dziwny ten słownik w telefonie.Siema Czaruś.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka