Dodaj do ulubionych

Przyjemni i Sympatyczni

30.07.19, 20:27
Cezary Łazarewicz chciał porozmawiać z posłem PiS Krzysztofem Zarembą, ale okazało się, że pan poseł nie rozmawia z "michnikowymi pomiotami".
Niby w czasie kampanii wyborczej mieli być milusi i cacani, ale przecież nie każdy ma zdolności aktorskie.

natemat.pl/280285,dziennikarz-pokazal-obelzywy-sms-od-posla-pis

--
Strefa wolna od Jarosława Kaczyńskiego w oczywisty sposób nie jest wymierzona przeciwko jego osobie, tylko przeciw promowaniu ideologii niskiego wzrostu.
Edytor zaawansowany
  • kolor 30.07.19, 20:31
    Ale morda
  • witek.bis 30.07.19, 20:36
    Morda pełna, ale łeb pusty. Gdybym był wnukiem pepeerowca, to bym tak nie postponował tych "michnikowych pomiotów". No, chyba że on z tymi pomiotami wyskoczył w kontekście rasowym, a nie politycznym.

--
    Strefa wolna od Jarosława Kaczyńskiego w oczywisty sposób nie jest wymierzona przeciwko jego osobie, tylko przeciw promowaniu ideologii niskiego wzrostu.
  • witek.bis 30.07.19, 20:41
    Dlaczego ten Zaremba tak bardzo nie lubi Michnika? Dlatego, że kiedy dziadek Zaremby działał w KW PZPR, Michnik wolał siedzieć w mamrze?

--
  • buldog2 30.07.19, 21:17
    No i co z tego? Możemy sobie tak pisać do upadłego, dobrze napisałem. Bo na elektorat PIS nie będzie to mieć żadnego wpływu. A elektorat niegłosujący też nie czyta tego forum.
    Wyłącznie dla naszego samozadowolenia.

--
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    PISowcu! Zwalczaj zło większym złem!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka