Dodaj do ulubionych

To był samolot prywatny

30.07.19, 21:10
Rzplita ma dowody na to że samolotem latały dzieci technika ogrodnika, li tylko same co samo w sobie jest złamaniem prawa, ponieważ HEAD zezwala na lot tylko czterem osobom w państwie, a tu masz, takie hopsztosy nasza umiłowania waadza robi, a miało być tak pięknie, tak uczciwe, no i masz kaczorze, co się czegoś zlapiesz zamienia sia w merde.


--
Niezwłocznie potrzebuję czcionki do sarkazmu.
Edytor zaawansowany
 • weteran-czasu 30.07.19, 21:24
  Ponoć ten samolot Kuchciński kupił od państwa dokonując wpłaty na konto niejakiego Imperium Ojca Doktora symbolicznej kwoty 200 PLN. Ponoć na Nowogrodzkiej przygotowują akt notarialny w tej sprawie. Reasumując koniec sprawa. Kuchciński sam sobie płacił nie będzie. Elektorat pisowskich krętaczy usatysfakcjonowany. Poparcie gnojowiska bez zmian.

  --
  ]:->
 • witek.bis 30.07.19, 21:34
  I wreszcie się wydało, na co im te dwie wieże. Kiedy już wykupią od ojdyra wszystkie państwowe samoloty, to będą z tych wież kierować ich ruchem, bo do obcych kontrolerów lotów zaufania nie mają.

  --
  Strefa wolna od Jarosława Kaczyńskiego w oczywisty sposób nie jest wymierzona przeciwko jego osobie, tylko przeciw promowaniu ideologii niskiego wzrostu.
 • ktos_z_kosmosu 30.07.19, 21:45
  Samolot prywatny to nie był, ale może się okazać, że dygnitarz z rodzinką nie latał nim za free. Te loty opłacał mu bezdomny, który umarł i że są na to niezbite dowody. Na to, że umarł i że za życia opłacał loty w postaci, aktu zgonu, oraz stosownych oświadczeń na piśmie podpisanym przez rzeczonego nieboszczyka.
 • wsk175 30.07.19, 21:58
  A jak ktoś nie wierzy, to się ekshumację zrobi....

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka