Dodaj do ulubionych

Nagrania polityków - Ujawnione może służyć jako ko

31.07.19, 02:31
Nagrania polityków - Ujawnione może służyć jako kompromat, a nieopublikowane jako narzędzie szantażu.
Ile osób mogło zostać zaszantażowanych taśmami i w ten sposób skaptowanym przez służby obcego państwa jako agenci?
Nic nie wiem, żeby ktoś zadał sobie trud, żeby to wyjaśnić.
Ziebrowym na tym nie zależy, są tłumieni.
Chodzi o unikniecie ujawnienia tych już szantażowanych, którzy podjęli współpracę cyrylicą?
Pisane cyrylicą?
Edytor zaawansowany
  • no-popis 31.07.19, 05:25
    kawa_poranna napisała:

> Nagrania polityków - Ujawnione może służyć jako kompromat, a nieopublikowane ja
    > ko narzędzie szantażu.
    > Ile osób mogło zostać zaszantażowanych taśmami i w ten sposób skaptowanym przez
    > służby obcego państwa jako agenci?
    > Nic nie wiem, żeby ktoś zadał sobie trud, żeby to wyjaśnić.
    > Ziebrowym na tym nie zależy, są tłumieni.
    > Chodzi o unikniecie ujawnienia tych już szantażowanych, którzy podjęli współpra
    > cę cyrylicą?
    > Pisane cyrylicą?

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • no-popis 31.07.19, 05:31
    kawa_poranna napisała:

> Nagrania polityków - Ujawnione może służyć jako kompromat, a nieopublikowane ja
    > ko narzędzie szantażu.
    > Ile osób mogło zostać zaszantażowanych taśmami i w ten sposób skaptowanym przez
    > służby obcego państwa jako agenci?
    > Nic nie wiem, żeby ktoś zadał sobie trud, żeby to wyjaśnić.
    > Ziebrowym na tym nie zależy, są tłumieni.
    > Chodzi o unikniecie ujawnienia tych już szantażowanych, którzy podjęli współpra
    > cę cyrylicą?
    > Pisane cyrylicą?
    Dotknęłaś istoty rzeczy. Fakt!
    Tusk nie występuje na żadnym nagraniu jakby nie sPOtykał się że swoimi ludżmi. Jego sPOlegliwość wobec Putina i Rosji była rzeczywiscie bardzo wyrażna czego nie ukrywaly nawet media rosyjskie a na koryyarzach brukselskich wszyscy do wiedzieli.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka