Dodaj do ulubionych

"Michnikowy pomiot" to kolejny podział Polaków

31.07.19, 09:23
Następny po gorszym sorcie, niższej półce kulturowej czy zdradzieckich mordach!
Tak wygląda sianie nienawiści i dzielenie Polaków przez PiSią ferajnę, która jest przy władzy.
A potem się dziwicie ulicznym mordobiciom, a jak ma być skorą tak się wyrażają posłowie PiS?

fakty.interia.pl/polska/news-posel-pis-do-dziennikarza-nie-rozmawiam-z-michnikowymi-pomio,nId,3123901
--
Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
Edytor zaawansowany
  • witek.bis 31.07.19, 09:31
    Poseł Zaremba ma powody, by nie znosić tego michnikowego pomiotu, bo kiedy jego dziadek dla dobra Ojczyzny urabiał sobie ręce w KW PZPR, Michnik i jemu podobni wylegiwali się na więziennych pryczach.

--
    Strefa wolna od Jarosława Kaczyńskiego w oczywisty sposób nie jest wymierzona przeciwko jego osobie, tylko przeciw promowaniu ideologii niskiego wzrostu.
  • kadziteusz 31.07.19, 09:39
    witek.bis napisał:

> Poseł Zaremba ma powody, by nie znosić tego michnikowego pomiotu, bo kiedy jego
    > dziadek dla dobra Ojczyzny urabiał sobie ręce w KW PZPR, Michnik i jemu podobn
    > i wylegiwali się na więziennych pryczach.
    >
    >
    Ale Willi od władzy ludowej za poświęcenie się socjalizmowi i wierną dla niego służbę raczej chyba nie dostał, tak jak ojciec innego PiSowca?

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
  • witek.bis 31.07.19, 09:43
    A tego to już nie wiem. Wikipedia zachowuje dyskrecję w tej sprawie.

--
    Strefa wolna od Jarosława Kaczyńskiego w oczywisty sposób nie jest wymierzona przeciwko jego osobie, tylko przeciw promowaniu ideologii niskiego wzrostu.
  • no-popis 01.08.19, 06:57
    witek.bis napisał:

> Poseł Zaremba ma powody, by nie znosić tego michnikowego pomiotu, bo kiedy jego
    > dziadek dla dobra Ojczyzny urabiał sobie ręce w KW PZPR, Michnik i jemu podobn
    Klasyczna POPiSowa , prymitywna argumentacja. Trzeba było dodać , że Gomułka też w takim czasie siedział w więzieniu.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • witek.bis 01.08.19, 07:20
    "Gomułka też w takim czasie siedział w więzieniu"? Niby w jakim czasie? Coś ci się chyba popieprzyło.
    A ja w tej prymitywnej argumentacji pójdę jeszcze dalej i dodam, że gdyby zsumować odsiadki Gomułki i Michnika, to i tak nie dorównają one odsiadce dziadunia tego poronionego prawiczka, bo ów dziadunio został osadzony w KW PZPR na długie 17 lat.

--
  • kadziteusz 01.08.19, 08:25
    no-popis napisała:

> witek.bis napisał:
    >
    > > Poseł Zaremba ma powody, by nie znosić tego michnikowego pomiotu, bo kied
    > y jego
    > > dziadek dla dobra Ojczyzny urabiał sobie ręce w KW PZPR, Michnik i jemu
    > podobn
    > > i wylegiwali się na więziennych pryczach.
    > Klasyczna POPiSowa , prymitywna argumentacja. Trzeba było dodać , że Gomułka te
    > ż w takim czasie siedział w więzieniu.

Jest twój idol.
    Dotychczas!

--
  • mazala2 03.08.19, 16:58
    witek.bis napisał:

>
    >

Michnik był wyjątkowym więźniem w PRL-u i za tą wyjątkowość się odwzdzięczał.
  • qwardian 31.07.19, 10:12
    Głupi pisior. Adamowi Michnikowi zawdzięczamy pozbycie w 1968 roku piątej kolumny..

--
    Kosiniak-Kamysz: Tęczowe barwy to barwy spółdzielczości.
  • kadziteusz 31.07.19, 13:08
    qwardian napisał:

> Głupi pisior. Adamowi Michnikowi zawdzięczamy pozbycie w 1968 roku piątej kolum
    > ny..
    >

PiSiory uważają, ze to zasługa Kaczyńskich.

--
  • mazala2 03.08.19, 17:30
    qwardian napisał:

> Głupi pisior. Adamowi Michnikowi zawdzięczamy pozbycie w 1968 roku piątej kolum
    > ny..
    >
    Niektórzy uważają, że to on był jej przedstawicielem.
  • mazala2 03.08.19, 19:11
    qwardian 31.07.19, 10:12
    Głupi pisior. Adamowi Michnikowi zawdzięczamy pozbycie w 1968 roku piątej kolumny..

Fakt.
  • ceppisowski 31.07.19, 10:29
    Co ciekawe 100% pisowskiej katolickiej holoty bije brawa bydlakowi ktory zapewne do kosciolka zapierd...... a pisowska holota zza firanek "co za Bogobojny katolik"
  • kadziteusz 31.07.19, 17:57
    ceppisowski napisał(a):

> Co ciekawe 100% pisowskiej katolickiej holoty bije brawa bydlakowi ktory zapewn
    > e do kosciolka zapierd...... a pisowska holota zza firanek "co za Bogobojny kat
    > olik"

--
  • taziuta 31.07.19, 10:36
    kadziteusz napisał:
    Re: "Michnikowy pomiot" to kolejny podział Polakó

> /.../ posel-pis-do-dziennikarza-nie-rozmawiam-z-michnikowymi-pomiotem /.../

Dziennikarzowi zabrakło refleksu, bo powinien natychmiast zapytać posła czy gardzi on czytelnikami i słuchaczami michnikowych mediów.
  • kadziteusz 31.07.19, 14:21
    taziuta napisał:

> kadziteusz napisał:
    > Re: "Michnikowy pomiot" to kolejny podział Polakó
    >
    > > /.../ posel-pis-do-dziennikarza-nie-rozmawiam-z-michnikowymi-pomiotem /..
    > ./
    Myślę, że go zatkało, gdyż nie przywykł jeszcze do takiego CHAMSTWA
    > Dziennikarzowi zabrakło refleksu, bo powinien natychmiast zapytać posła czy gar
    > dzi on czytelnikami i słuchaczami michnikowych mediów.

--
  • no-popis 01.08.19, 06:53
    Zaremba to były działacz i poseł PO, partner POlityczny również nadpobudliwego Nitrasa , równiez Szczecin. Czym skorupka za młodu nasiąknie....zachowanie identyczne jak u Nitrasa czy Brejzy.
    Typowe dla POPiS.
    --
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • witek.bis 01.08.19, 07:29
    "Partnerstwo polityczne" Zaremby i Nitrasa było tak intensywne, że ten pierwszy musiał odejść z PO, zmienić poglądy i dopasować je do nowych partnerów politycznych z PiS-u. On wie, że pisowcy pamiętają jego przeszłość, więc musi być od nich dwa razy bardziej prawicowy, pryncypialny i bojowy. No i jest.

--
  • no-popis 01.08.19, 07:42
    witek.bis napisał:

> "Partnerstwo polityczne" Zaremby i Nitrasa było tak intensywne, że ten pierwszy
    > musiał odejść z PO, zmienić poglądy i dopasować je do nowych partnerów polityc
    > znych z PiS-u. On wie, że pisowcy pamiętają jego przeszłość, więc musi być od n
    > ich dwa razy bardziej prawicowy, pryncypialny i bojowy. No i jest.
    Poszło o niszczenie stoczni przez PO.
    A była dewastowana i zniszczona.
    To nie była sprawa prawicowych czy innych przekonań.
    ...ale wracając do tematu to chamstwo Nitrasa i Zaremby POdobne. Czym skorupka za młodu.....
    --
  • witek.bis 01.08.19, 07:58
    Mam rozumieć, że ta zapiekła nienawiść Zaremby do Michnika wzięła się stąd, , że Michnik systematycznie wpadał do tego Szczecina i temu Zarembie stocznię dewastował? W takim razie hańba na niego i na jego pomiot aż do czwartego pokolenia.

A tak na marginesie, to polecam ciekawą stronkę o grudniu 1970 w Szczecinie. W tekście o strzelaniu do robotników i o tym, że komunistyczny reżim pokazał wtedy swą prawdziwą twarz. A na górze namiary na posła PiS Krzysztofa Piotra Zarembę - wnuka Piotra Zaremby, członka KW PZPR w latach 1962-1979.

--
  • no-popis 02.08.19, 18:35
    witek.bis napisał:

> Mam rozumieć, że ta zapiekła nienawiść Zaremby do Michnika wzięła się stąd, , ż
    > e Michnik systematycznie wpadał do tego Szczecina i temu Zarembie stocznię dewa
    > stował? W takim razie hańba na niego i na jego pomiot aż do czwartego pokolenia
    To twój problem jak ty rozumieć tzn jak ty nie rozumieć.
    --
  • oszo-lom-z-rm 02.08.19, 08:29
    a moherowy beret kato-taliby to niby przejaw pojednania i jednoczenia Polaków?
  • witek.bis 02.08.19, 08:54
    Reklamacje w sprawie "moherowego beretu" proszę kierować do autora, czyli Jacusia Kur..skiego.

--
  • kod_matrixa 02.08.19, 22:17
    Jak na razie za rządów PO-PSL większe były mordobicia - na Marszu Niepodległości dzięki policyjnym prowokacjom, podpalenie budki przy ambasadzie rosyjskiej czy strzelanie do górników z broni.

Przy tamtych zadymach to można rzec że obecnie to szkolne igraszki.

--
    Myślenie krytyczne czyni wolnym
  • taniarada 03.08.19, 07:27
    Nie od dziś wiadomo że gazeta Wyborcza dzieli Polaków i judzi.
  • mazala2 03.08.19, 17:00
    walk z tzw. "komuną".
  • mazala2 03.08.19, 17:02
    podczas lat transformacji ustrojowej w Polsce?
  • mazala2 03.08.19, 17:13
    jawnym ale jednocześnie tajemniczym.
  • mazala2 03.08.19, 18:56
    Trzoda intelektualnych oszustów i barbarzyńców cywilizacyjnych.
  • forumforum101 03.08.19, 20:35
    "mazala" , znajdż sobie kobitkę lub kolegę wedle preferencji ,
    wtedy trochę zejdzie tobie ciśnienie na beret , twoje obsesje mają bardzo przyziemne powody

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka