Dodaj do ulubionych

Negatywna selekcja politycznego śmiecia.

31.07.19, 18:43
No, qr.. żesz jego mać. Znowu jako warszawiak nie mam na kogo głosować. Spadochroniarz z Wrocławia, damulka która wykańczała cały wachlarz partii z Nowoczesną ostatnio. Też przybłęda z miasta Łodzi. No i szacowny profesor kiedyś SLD, znany głównie z wyczynów łóżkowych jego jedynaczki. A porządna Kidawa - Błońska na wrocek. Świństwo i bezczelność Grzesia. I jeszcze gnojenie Zdrojewskich. Za co?
Czy ja jestem jakaś szmata pisowska żeby mi takie g. wciskać? Polityczne chamstwo wobec wyborcy panoszy się w najlepsze.
Mój skromny apel - nie głosować na te biorące kreatury. Nie jesteśmy moherem. Może trafi się ktoś przyzwoity i związany z regionem na dalszych miejscach.
Edytor zaawansowany
  • rabbi.rozencwajg 31.07.19, 18:51
    szacowny profesor...

Taa, w FOZZIE to oni wszyscy "szacowni"... pasożyt żydowski co to się do złoba brukselskiego nie załapał...

--
    Naród,który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.
    Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, co ją głoszą. Prawda jest mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania, jest rewolucyjnym czynem. George Orwell
  • m.c.hrabia 31.07.19, 18:52
    w 100% zgoda
    i na dokładkę stara poj3bka Fabisiak, cóż, widocznie mają rację ci co twierdzą ,że Schetyna chce przegrać , wystarczy mu sttus opozycjonisty i trzymanie kasy PO
  • haen2010 01.08.19, 08:11
    O jej, nie wiedziałem. Ta stara, bezkrytyczna dewota na czwórce? Włażąca zdegenerowanym klechom bez wazeliny?

Schetyna się przeliczy z pogardą dla warszawiaków. Zapomniał że nie jest Tuskiem, który raz startując w stolicy zainkasował pół mln głosów lejąc Kaczusia bez litości.
  • qqazz 31.07.19, 19:03

pozdrawiam
    --
    wiadomosci.wp.pl/gid,9847763,gpage,5,img,9847780,galeria.html
    ----
    "Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły."
  • haen2010 31.07.19, 19:41
    Wyobraź sobie, że znam od dawna tego świetnego brydżystę i szachistę. I bardzo cenię jego niezależny intelekt.

Tyle, że naprawdę inteligentnych wyborców Polsce blisko zera. Trzeba wybierać pomiędzy g. i zwyczajną swołoczą.
  • haen2010 31.07.19, 20:00
    Zapomniałem dodać, że bardzo popularną i zasiedziałą w Warszawie Nowacką Grzesiu spławił do Gdyni. Chyba tam grób jej śp. Mamy. Przypominam gradację wroga politycznego:

1. Wróg polityczny.
    2. Śmiertelny wróg polityczny.
    3. Kolega lub koleżanka z listy wyborczej.
  • yoma 01.08.19, 11:13
    Przestaniesz kiedyś jęczeć? Co kogo obchodzi, co ty masz albo nie?

--
    Över. Killer.
  • no-popis 01.08.19, 15:01
    haen2010 napisał:
    > Czy ja jestem jakaś szmata pisowska żeby mi takie g. wciskać? Polityczne chamst
    > wo wobec wyborcy panoszy się w najlepsze.
    Jak widać, jesteś traktowany znacznie gorzej niż szmata pisowska.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • eiran 01.08.19, 16:05
    Ambicją każdego szefa partii jest start z Warszawy i zdobycie tu najlepszego wyniku. Ponieważ Schetyna nie jest Tuskiem, który dwa razy z rzędu uzyskał ponad dwukrotną przewagę nad Kaczyńskim, więc - żeby uzyskać najlepszy wynik w okręgu, postanowił zesłać najsilniejszych kandydatów z KO, żeby mu nie zabierali głosów. Raczej nikt nie wyprzedziłby "jedynki", ale głos na Kidawę, Nowacką czy kogo tam jeszcze, to wprawdzie głos na koalicję, ale nie na jej lidera. Marian Krzaklewski w 1997 był liderem AWS, ale w swoim okręgu (Śląsk) zajął dopiero trzecie miejsce, co odebrało mu legitymację premiera.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • m.c.hrabia 01.08.19, 16:12
    Ambicją każdego szefa partii jest start z Warszawy i zdobycie tu najlepszego wyniku.

będzie pierwszym szefem PO który ambitnie przerżnie z Kaczyński,
    i mówiąc szczerze, nie będzie mi go żal.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka