Dodaj do ulubionych

Jeżeli pis nie wykonuje prawomocnego wyroku

31.07.19, 19:24
to niech nikt się nie dziwi, że w razie przegranej nie podadzą wyników wyborów, i co im kto zrobi? Jeśli to nie jest dyktatura, to co nią jest? Szeregowy poseł każe ministrom i marszałkowi sejmu zapłacić/zwrócić premię, a te eunuchy posłusznie wykonują polecenie, bez honoru, bez godności, bez cojones, no i bez mózgu.

--
Błogosławieni, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.
Edytor zaawansowany
  • horpyna4 31.07.19, 20:56
    No, nie wiem... jesteś pewien, że wszyscy pozwracali? Bo ja mam wrażenie, że skończyło się na przytaknięciu szeregowemu posłowi, a forsę jednak zatrzymali.

Myślę też, że szeregowy poseł nie ma im za złe tego zatrzymania, bo liczą się gesty na pokaz. Powiedzieli, że zwrócą i to wystarczy, żeby suweren zachwycił się ich uczciwością i bezinteresownością. A szeregowy poseł wścieka się nie z powodu draństw, tylko ich przecieków do opinii publicznej.
  • pies.na.czarnych 31.07.19, 21:34
    > Powiedzieli, że zwrócą

ale nie powiedzieli kiedy zwrócą.

--
    Uwaga szczur!
  • man_sapiens 31.07.19, 21:13
    > każe ministrom i marszałkowi sejmu zapłacić/zwrócić premię, a te eunuchy
    > posłusznie wykonują polecenie, bez honoru, bez godności, bez cojones, no i bez mózgu.

Żaden nie zwrócił, bo byłaby wpłata na rzecz Skarbu Państwa.
    Ale to na pewno nie znaczy, że mają honor i godność.

--
    Jeżeli, daj Boże, Pana Boga nie ma, to chwała Bogu; ale natomiast jeśli, nie daj Bóg, Pan Bóg jest, to niech nas ręka boska broni. Jan Tadeusz Stanisławski
  • lumpior 31.07.19, 21:26
    www.youtube.com/watch?v=SnkZGN_xIVs&feature=youtu.be&t=1 PiSlam,kaczyzm .Amen.

--
    www.youtube.com/watch?v=EdmZYu9Lths
  • buldog2 31.07.19, 22:37
    Zaraz przyjdzie ludzikow i powie, że to wina Tuska, a i tak lepiej, niż za rządów PO. A lesiu tylko mu przyklaśnie.

--
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    PISowcu! Zło własnym złem zwyciężaj!! - © Politbiuro KC PIS
  • snajper55 01.08.19, 00:23
    czandra1 napisał:

> to niech nikt się nie dziwi, że w razie przegranej nie podadzą wyników wyborów,
    > i co im kto zrobi? Jeśli to nie jest dyktatura, to co nią jest? Szeregowy pose
    > ł każe ministrom i marszałkowi sejmu zapłacić/zwrócić premię, a te eunuchy posł
    > usznie wykonują polecenie, bez honoru, bez godności, bez cojones, no i bez mózg
    > u.

Czy nazwiska na listach wyborczych nie naruszają ustawy o dostępie do danych osobowych? Przecież taki kandydujący z listy PiS może się tego wstydzić lub obawiać się represji, tak jak ci popierający kandydatów do neoKRS.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • buldog2 01.08.19, 00:49
    W kolejnych wyborach karty nie będą zawierały nazwisk, a tylko numery (uwaga: nie numery kandydatów, ale numery), na które będziemy głosować. Pełny spis tego, co każdy numer oznaczał, będzie zatwierdzał prezes PIS.

--
    PISowcu! Zło własnym złem zwyciężaj!! - © Politbiuro KC PIS

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka