Dodaj do ulubionych

Jasny dowód agresji środowisk LGBT

31.07.19, 22:52
Kuchciński jest atakowany za nadużywanie wojskowych samolotów do przewożenia swojej rodziny. To oczywisty dowód agresji i nienawiści środowisk LGBT, bo przecież one są zagrożeniem dla polskiej rodziny i ją niszczą - a Kuchciński woził rodzinę, a nie bezdomnych czy niepełnosprawnych albo, Boże broń, homoseksualistów.

Dla każdego myślącego Prawdziwego Polaka to jasne, że Kuchciński jest kolejną ofiarą zmasowanej agresji LGBT, przed która przestrzegał Kościół.

--
Było państwo z dykty, potem państwo z tektury. Teraz mamy państwo z koperty za Brejzą
Edytor zaawansowany
  • ktos_z_kosmosu 31.07.19, 23:42
    Jako, że jestem kosmitą, a nie prawdziwym Polakiem, to pozwolę sobie mieć w tym temacie zdanie odrębne.
    Wg moich kosmicznych kryteriów wartości i postrzegania tego typu ludzkich zachowań, Kuchciński jest pospolitym, drobnym, tępym i żałosnym złodziejaszkiem.
  • taniarada 05.08.19, 20:51
    ktos_z_kosmosu napisał:

> Jako, że jestem kosmitą, a nie prawdziwym Polakiem, to pozwolę sobie mieć w tym
    > temacie zdanie odrębne.
    > Wg moich kosmicznych kryteriów wartości i postrzegania tego typu ludzkich zacho
    > wań, Kuchciński jest pospolitym, drobnym, tępym i żałosnym złodziejaszkiem.
    To wypylaj w kosmos .Bo co tu się mieszasz .Nie twoja broszka .Nie twój świat .Twój to wszechświat.🐴
  • ta 01.08.19, 00:16
    Jedną poprawkę wniosę. To jest niespotykana agresja nie środowisk LGBT ale ideologii LGBT, co ma znaczenie kapitalne dla oceny bezprecedensowego ataku na ważny organ.
  • lech1966 05.08.19, 20:40
    Dorzucę kamyczek do tego ogródka. Ja uważam że to głupota,,,, totalna głupota .

nczas.com/2019/07/23/ziemkiewicz-zniszczyl-zandberga-filmik-okazal-sie-fejkiem-pobita-kobieta-kontrmanifestantka-lgbt-klamali-bezczelnie-i-zuchwale-powtorzysz-teraz-cos-o-wstydzie-i-odpowiedzialnosci-za-slowo/

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
  • kolor 05.08.19, 20:56
    Ten stary komuch to dla ciebie Lesiu autorytet?
  • lech1966 05.08.19, 21:13
    kolor napisał:

> Ten stary komuch to dla ciebie Lesiu autorytet?

Co się dla ciebie liczy? Prawda? Kłamstwo? Czy przynależność do PZPR czy może LGBT.?

--
    Autor KZP
  • taniarada 05.08.19, 21:32
    ta napisała:

> Jedną poprawkę wniosę. To jest niespotykana agresja nie środowisk LGBT ale ideo
    > logii LGBT, co ma znaczenie kapitalne dla oceny bezprecedensowego ataku na ważn
    > y organ.
    Czy ideologia LGBT jest dla ciebie wzorcem.
  • taniarada 05.08.19, 20:50
    Man sfichsowałeś na tę chwilę .Mieszasz pojęcia.POwielasz wątki.Totalna sraczka z Kukcińskim.Ale muszę cię zmartwić .Jest nie do ruszenia.
  • man_sapiens 05.08.19, 21:21
    Trzeźwym rozumowaniem nie da się zrozumieć krętactw Kuchcińskiego. Nie latał w ogóle, latał 6 razy, latał 36 razy, latał 109 razy. Latał sam, latał z rodziną, rodzina latała sama. Jak to zrozumieć rozumem? Nie da się. To nie druga osoba w państwie, to pierwszy krętacz w Polsce.

Do tego Kuchciński twierdzi, że latanie rodziny było zgodne z instrukcją HEAD. To fakt, w instrukcji jest napisane W wyjątkowych przypadkach, uzasadnionych potrzebą niesienia pomocy humanitarnej. Rodzina Kuchcińskiego potrzebowała pomocy humanitarnej, a pomoc humanitarna dla członków rodzin pisiewiczów to przecież specjalność partii "Pieniądze i Samoloty".

PiSs obiecywał, że będzie stosować się do standardów wyższych niż PO z PSL. No i faktycznie. Za czasów PO wielkim skandalem był zegarek Nowaka za 10tys. zł. nie wpisany do deklaracji majątkowej i kolacja z ośmiorniczkami za parę stów. Standardy PiS są bez porównania wyższe. Na przykład setki tysięcy czy wręcz miliony nie wpisane do deklaracji majątkowych Szyszki czy Morawieckiego. Koperta 50000+ wręczona naczelnemu deweloperowi Polski. KNF, NBP. GetBack - itd. itp. Za rządów PO-PSL takie standardy były faktycznie nie do pomyślenia.

--
    Prawo i Sprawiedliwość ma tyle wspólnego z prawem i sprawiedliwością, ile szczanie w piwnicy z piciem w Szczawnicybi.gazeta.pl/i/16/forum/wyslijBtn.gif
  • lech1966 05.08.19, 21:27
    man_sapiens napisał:

. Na przykład setki tysięcy czy wręcz milio
    > ny nie wpisane do deklaracji majątkowych Szyszki czy Morawieckiego. Koperta 500
    > 00+ wręczona naczelnemu deweloperowi Polski. KNF, NBP. GetBack - itd. itp. Za r
    > ządów PO-PSL takie standardy były faktycznie nie do pomyślenia.

No nie przesadzaj. Aż tak dobrze nie było za żadnego rzadu RP. Tusk i PO wykorzystało cały limit na POmylki, potknięcia, wpadki i afery. PiS ma jeszcze trochę limitu.😁

--
    Autor KZP
  • man_sapiens 05.08.19, 21:39
    > PiS ma jeszcze trochę limitu.

Wzięli na to pożyczkę parę miliardów czy to z dotacji UE podgrandzili? A może dostali z Caritasu z tych pieniędzy, co to im ministrowie od Szydłowej nie wpłacili?

--
    50 000+ Wystarczy nie kraść - i nie kradną, biorą jak swoje.
  • lech1966 05.08.19, 21:52
    Tego nie wiem. Nie jestem tak blisko jak ty byłeś z PO. Mnie jest lepiej, czuje się obywatelem tego kraju mimo tego że nie korzystam z żadnej formy wsparcia socjalnego ani moje dzieci. POdobnie czułem się jedynie za rządów SLD. Wszyscy POzostali nie są warci nawet tego by "POdlac " kwiatki na ich grobach. Kumasz?????

--
    Autor KZP
  • man_sapiens 05.08.19, 22:21
    A to pewnie wiesz kto się odkuła na prywatyzacji przez SLD autostrad. Zdradzisz to?
    --
    Z mojej zawodowej wiedzy wynika, że narody nie istniały od zawsze, więc można przypuszczać, że nie będą trwały wiecznie Karol Modzelewski
  • lech1966 05.08.19, 22:27
    Kulczyk? O to pytasz? Nie wiem kto się odkuł. Wtedy mnie to nie interesowało. Rząd Tuska był takim POdlym rządem że od tego momentu się interesuje

--
    Autor KZP
  • man_sapiens 05.08.19, 22:29
    Kolejny cud Kuchcińskiego.
    Według oświadczenia majątkowego ma on 15tys.zł + 200€ oszczędności.
    Do Caritasu wpłacił podobno 36tys.zł. Skąd on je wziął?
    Aha, już wiem, pewnie poleciał po nie samolotem.
    --
    Prawo i Sprawiedliwość ma tyle wspólnego z prawem i sprawiedliwością, ile szczanie w piwnicy z piciem w Szczawnicy
  • lech1966 05.08.19, 22:32
    Adamowicz Śp- prawnik nie był w stanie POliczyć mieszkań ani salda konta. Cud nad ,,,,,,, morzem.

--
    Autor KZP
  • inocom 05.08.19, 22:38
    man_sapiens napisał:

Po to by sobie pogadać z Radiem Wrocław, jaka to ona wspaniała nie jest. Oczywiście kampania przed kampanią prowadzona na koszt podatnika. Bo Kidawa-Błońska za samoloty nie płaci.

www.radiowroclaw.pl/articles/view/88984/Rozmowa-Dnia-Test-wiedzy-o-Wroclawiu-Malgorzaty-Kidawy-Blonskiej
    --
    Aby dowiedzieć się kto naprawdę usiłuje Tobą rządzić, sprawdź po prostu kogo nie wolno Ci komentować.
  • inocom 06.08.19, 00:05
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka