Dodaj do ulubionych

Dzisiaj cała wierchuszka PiSu będzie szczytować

01.08.19, 07:38
Gdyż ich nic tak nie rajcuje jak rocznice naszych narodowych tragedii.
Zacznie zapewne tzw panprezydent, który będzie się jak zwykle nadymał i wydzierał na temat który my Polacy wszyscy znamy i bez jego występów. Po nim zapewne da głos ten co się od tygodnia nie odzywa, czyli podniebny wędrowiec na krzywy ryj, a następnie jego odpowiednik z senatu. Na koniec pewnie i sam naczelny decydent da głos.
A na sam koniec wszyscy razem solidarnie na kolanach przed kieckowymi będą się modlić.
I przez cały ten dzień zapewne żaden z nich nawet nie wspomni o tym, ze to powstanie było całkowicie niepotrzebne, że nadaremnie zginęło setki tysięcy Warszawiaków, a sama Warszawa, która była zwana Paryżem Północy legła w gruzach.
Co oczywiście w niczym nie umniejsza bohaterstwa powstańców, który nie mogli wiedzieć o tym, ze zostali wykorzystani w niepotrzebnej sprawie.

--
Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
Edytor zaawansowany
  • yoma 01.08.19, 10:26
    >podniebny wędrowiec na krzywy ryj

😀😀😀

--
    Uwaga Miemiec!
  • wsk175 01.08.19, 11:05
    Może poznamy tez kilka nowych szczegółów z życia sanitariuszki prowadzącej starachowickie przedstawicielstwo powstania warszawskiego....
  • yoma 01.08.19, 11:28
    I powstańca kieleckiego Gosia...

--
    Shylmagoghnar
  • kadziteusz 01.08.19, 11:23
    yoma napisała:

> >podniebny wędrowiec na krzywy ryj
    >
    > 😀😀😀
    >
    Dzięki.
    A swoją drogą to adekwatna ksywa

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
  • yoma 01.08.19, 11:28
    Gatecrashing Skywalker 😂😂😂😂

--
    Uwaga Miemiec!
  • kadziteusz 01.08.19, 16:47
    yoma napisała:

> Gatecrashing Skywalker 😂😂😂😂
    >

Tyż niezłe, ale nie po polskiemu

--
  • yoma 01.08.19, 16:53
    No przecież nie napiszę Planecrashing, jeszcze nie, a Skywalker się dobrze kojarzy 😁

--
    Dedicado a todos los casos de abuse sexual por parte de miembros de la Iglesia Cristiana
  • alistair_p 01.08.19, 17:06
    Nazwanie Kuchcińskiego vicepierdołą to by była dla niego nobilitacja,pasuje mi Scheisegeneral :-)

--
    ''Inteligentni ludzie są często zmuszeni do picia, by bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami''
    Jerzy Pilch
  • yoma 01.08.19, 17:49
    Popieram :) Nawet Marschal czy jak to tam.

--
    Breaking rocks in the hot sun
    They fought the law and the law won
  • kadziteusz 01.08.19, 18:44
    alistair_p napisał:

> Nazwanie Kuchcińskiego vicepierdołą to by była dla niego nobilitacja,pasuje mi
    > Scheisegeneral :-)
    >
    Pierdoła, która wszystko moze na co mu prezes pozwoli

--
  • snajper55 01.08.19, 17:29
    yoma napisała:

> >podniebny wędrowiec na krzywy ryj
    >
    > 😀😀😀

Czepiasz się. Jego rodzina po prostu korzystała z bla bla plane.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • yoma 01.08.19, 17:50
    To nie ja, to Ryj. To mu wyszło :)

--
    Grupa G8. Kraje rozwinięte. Trzeci Świat. IV RP.
  • ceppisowski 01.08.19, 17:39
    Jaka pisowska menda wylansuje sie dzisiaj najskuteczniej z okazji rocznicy Powstania?
  • kadziteusz 02.08.19, 07:39
    ceppisowski napisał(a):

> Jaka pisowska menda wylansuje sie dzisiaj najskuteczniej z okazji rocznicy Pows
    > tania?

Pewnie niejedna w tym nawet jeden arcybiskup

--
  • yoma 01.08.19, 18:58
    Donoszę, że na mieście pełno gostków w koszulkach z kotwicą i napisem Pamiętamy. A gówno ty możesz pamiętać, gówniarzu...

Widziałam też gościówę handlującą warzywami na chodniku. W ziemniaki miała wetkniętą Biało-Czerwoną, a na ramieniu powstańczą opaskę.

Yeah.

--
    Uwaga Miemiec!
  • kadziteusz 01.08.19, 19:00
    24 godzinny orgazm powstańczy!

--
  • no-popis 02.08.19, 07:45
    kadziteusz napisał:

> Gdyż ich nic tak nie rajcuje jak rocznice naszych narodowych tragedii.
    Na tych tragediach powstała Polska gdzie możesz teraz pisać te swoje frustracje bez więzienia, kary i pisać w języku polskim.
    Widać, że masz kompleks przed ludżmi , którzy walczyli o taką Polskę prawdopodobnie z tego powodu, że służyłeś tamtemu systemowi lub tamtejszej bezpiece.

> Zacznie zapewne tzw panprezydent, który będzie się jak zwykle nadymał i wydzier
    > ał na temat który my Polacy wszyscy znamy i bez jego występów. Po nim zapewne d
    > a głos ten co się od tygodnia nie odzywa, czyli podniebny wędrowiec na krzywy r
    > yj, a następnie jego odpowiednik z senatu. Na koniec pewnie i sam naczelny decy
    > dent da głos.
    > A na sam koniec wszyscy razem solidarnie na kolanach przed kieckowymi będą się
    > modlić.
    > I przez cały ten dzień zapewne żaden z nich nawet nie wspomni o tym, ze to pows
    > tanie było całkowicie niepotrzebne, że nadaremnie zginęło setki tysięcy Warszaw
    > iaków, a sama Warszawa, która była zwana Paryżem Północy legła w gruzach.
    > Co oczywiście w niczym nie umniejsza bohaterstwa powstańców, który nie mogli wi
    > edzieć o tym, ze zostali wykorzystani w niepotrzebnej sprawie.
    >
    >

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • ktos_z_kosmosu 02.08.19, 08:31
    no-popis napisała:

> Na tych tragediach powstała Polska

Właśnie, "gorszy sort" wyginął, bo marionetki na uchodźstwie czując się pomijani, pokazówkę postanowili zrobić, a "lepszy sort" przejął władzę i włada, a władał będzie do czasu, gdy w woreczku z którego na lewo i prawo cymes rozdają, dno się pokaże.
  • kadziteusz 02.08.19, 08:42
    no-popis napisała:

>
    > Na tych tragediach powstała Polska gdzie możesz teraz pisać te swoje frustracje
    > bez więzienia, kary i pisać w języku polskim.
    > Widać, że masz kompleks przed ludżmi , którzy walczyli o taką Polskę prawdopodo

Lecz się PiSiorze, bo o Polańskim zapomniałeś.
    --
  • x2468 02.08.19, 09:27
    "Suzyl" jak Kaczynski, pani Basia, Kujda, Krasulski czy Jasinski?

--
    Financial Times:
    Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka