Dodaj do ulubionych

Dlaczego Owsiak tak uwiera Kaczyńskiego?

01.08.19, 19:36
To proste, ZK nie może pogodzić się z tym, ze tam się spotykają się dziesiątki tysięcy Polaków, młodych i starych, a nawet młodych z dziećmi. Są tam i hetero i homo i biseksualni i wszyscy przez cały czas trwania imprezy są zjednoczeni, nic i nikt ich nie dzieli, a lączy ich miłość do siebie i muzyki.
Tyle tysięcy ludzi , muzyka rockowa i żadnych incydentów!
Nikt nikogo nie bije, nikt nikogo nie obraża, nikt nie odnosi żadnych obrażeń!!!
Zawistny Kurdupel nigdy tego nie zrozumie, bo on bez nienawiści nie potrafi funkcjonować!
Myślę, ze w chwili, kiedy Owsiak odbierze Nobla to ZK się powiesi.
I tak mu dopomóż Bóg,

--
Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
Edytor zaawansowany
  • kadziteusz 01.08.19, 19:44
    wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25050173,godzina-w-na-pol-and-rock-festival-bohaterowie-walczyli.html#s=BoxMMtCzol1

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
  • horpyna4 01.08.19, 20:30
    Uwiera przede wszystkim z powodu WOŚP. Kaczyńskiego aż skręca z zawiści, że Owsiak odwala tak dobrą robotę, bo przecież to on, prezespan, ma monopol na wszelkie dobro.

Jarozbaw potrzebuje uwielbienia i nienawiści. Uwielbienie podnosi mu ego, nienawiść również - ma mentalność tyrana, a takich rajcuje to, że są ludzie, którzy ich nie cierpią, a mimo to nic im nie mogą zrobić. A Owsiak i ludzie z nim sympatyzujący mają gdzieś prezesa i jego chore emocje. Robią swoje niezależnie od tego, kto jest u władzy i czy mu się to podoba, czy nie. Postępują tak, jakby prezesa nie było, więc gnom czuje się zlekceważony.
  • wsk175 01.08.19, 21:27
    Uśmiechnięte szczęśliwe twarze, luz-blues, miłość i tolerancja.
    Jak patrzy na to zgorzkniały, zakompleksiały krypto gej to go przecież szlag trafia i ryj mu się wykrzywia.
  • kadziteusz 02.08.19, 00:08
    wsk175 napisał:

> Uśmiechnięte szczęśliwe twarze, luz-blues, miłość i tolerancja.
    > Jak patrzy na to zgorzkniały, zakompleksiały krypto gej to go przecież szlag tr
    > afia i ryj mu się wykrzywia.

On zawsze ma krzywy ryj

--
  • ceppisowski 01.08.19, 21:45
    Dlaczego Stalin trzymal za morde takwielki narod?
    Powymieszal ich i sklocil.
    dokladnie to samo robia pisowskie scierwa.
    Pisowski wyborce kazdego dnia dostaje "info" kogo ma nienawidzic
    lekarze, sedziowie, nauczyciele, Walesa, przedsiebiorcy, obcokrajowcy, LGBT, opozycja, ci co domagaja sie przestrzegania prawa i konstytucji
    itp itd
    To sa wrogowie wskazani przez Pislam
    ciemnota pisowska ma ich nienawidzic
    To z ich powodu ciemnocie jest zle a tylko Pislam moze to zmienic
    Oczywiscie scierwo rozszerza program nienawisci o inne sprawy ktore przynosi zycie.
    Zamach w smolensku, jak wygasaly zyski z tego to scierwo podjelo decyzje o ekshumacjach.
    Ida wybory wiec scierwo wyciagnie znowu tasmy
    a Owsiak?
    Owsiak pokazuje ze dzielenie spoleczenstwa nie jest dobre
    Scierwo jest wk....... bo sukces Owsiaka jest bezdyskusyjny
    Scierwo jest wk..... bo nie ma na niego haka i Owsiak moze miec kurduple gleboko w doopie.
    Kaczynskiemu bedzie zawsze zalezalo na podziale spoleczenstwa. Tylko tak mozna rzadzic bedac takim prymitywem.
    To wykorzystywal Stalin i Hitler - wymyslal ludziom wrogow

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka