Dodaj do ulubionych

Ale z tymi taksówkami to już przesadzają

02.08.19, 12:27
Totalna opozycja podniosła krzyk, że nasz marszałek kochany, który przez całą dobę dysponuje służbową limuzyną z ochroną i różnymi statkami powietrznymi na zawołanie, wydał w ciągu roku ponad trzy tysiące na taksówki.
Na szczęście znalazł się jeden przytomny i sprawiedliwy, a przede wszystkim prawdomówny (czyli dyrektor CIS Grzegrzółka Andrzej), który wyjaśnił rozwścieczonej opozycji, że nasz pan marszałek kochany ma przecież prawo od czasu do czasu zrezygnować z ochrony i skorzystać z taksówki, szczególnie na południu Polski.
I tutaj nie sposób nie przyznać racji panu dyrektorowi, bo przecież jeśli - dajmy na to - nasz pan marszałek kochany po smacznym i pożywnym obiedzie domowym poczuje apetyt na loda, to przecież nie skorzysta wtedy z limuzyny z ochroniarzami, tylko z taksówki, żeby następnego dnia nie przeczytać w brukowcach, że wożono go do lodziarni.

--
Strefa wolna od Jarosława Kaczyńskiego w oczywisty sposób nie jest wymierzona przeciwko jego osobie, tylko przeciw promowaniu ideologii niskiego wzrostu.
Edytor zaawansowany
  • kadziteusz 02.08.19, 13:58
    witek.bis napisał:
    > j opozycji, że nasz pan marszałek kochany ma przecież prawo od czasu do czasu z
    > rezygnować z ochrony i skorzystać z taksówki, szczególnie na południu Polski.
    > I tutaj nie sposób nie przyznać racji panu dyrektorowi, bo przecież jeśli - daj
    > my na to - nasz pan marszałek kochany po smacznym i pożywnym obiedzie domowym p
    > oczuje apetyt na loda, to przecież nie skorzysta wtedy z limuzyny z ochroniarza
    > mi, tylko z taksówki, żeby następnego dnia nie przeczytać w brukowcach, że wożo
    > no go do lodziarni.
    >
    >

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
    ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
  • witek.bis 02.08.19, 13:59
    A ja daruję sobie komentowanie twoich "niedobiorów", bo nie mam dzisiaj aż tyle czasu.

--
    Strefa wolna od Jarosława Kaczyńskiego w oczywisty sposób nie jest wymierzona przeciwko jego osobie, tylko przeciw promowaniu ideologii niskiego wzrostu.
  • witek.bis 02.08.19, 14:01
    Ups... Widzę, że admin dzisiaj pod parą :-) Proszę o usunięcie tego postu jako w tej chwili już niepotrzebnego.

--
  • eiran 02.08.19, 14:55
    To drobiazg. W innym wątku, dzięki adminowi, gawędzisz sam ze sobą.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • witek.bis 02.08.19, 15:01
    Widać admin bardzo chce mnie skompromitować :-(

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka