Dodaj do ulubionych

Ziobro do dymisji

02.08.19, 15:28
W podobnym przypadku Ćwiąkalski się podał:

www.tvp.info/43761536/nie-zyje-znany-bokser-dawid-cygan-kostecki
--
Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
Edytor zaawansowany
  • kadziteusz 03.08.19, 17:13
    img8.demotywatoryfb.pl//uploads/201908/1564822175_chrzuh_600.jpg
    Ćwiąkalskiego:
    natemat.pl/214903,ziobro-domagal-sie-mojej-dymisji-byly-minister-sprawiedliwosci-zbigniew-cwiakalski-o-odpowiedzialnosci-politycznej
    --
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
  • no-popis 03.08.19, 20:01
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • kolor 03.08.19, 20:07
    Człowiek bez honoru
  • kadziteusz 04.08.19, 14:09
    kolor napisał:

> Człowiek bez honoru

img8.demotywatoryfb.pl//uploads/201908/1564822175_chrzuh_600.jpg
    RAczej za dużo wiedział.
    --
  • rzewuski1 04.08.19, 14:18
    Nie ma co porównywać człowieka z klasą , kulturą osobista i dużej wiedzy prawniczej z jakimś tam Ziobro.

--
    Nie ma takich bredni, w które ludzie nie byliby w stanie uwierzyć.
    Stanisław Lem
  • aniechto.only 04.08.19, 14:26
    To jeden z najmniej ważnych powodów do dymisji. Jeden z powaznieszych:
    Działania ministra sprawiedliwości we własnej sprawie
  • rzewuski1 04.08.19, 14:47
    Ziobro może nawet skazywać na dożywocie osobników których nie lubi bo pisowski "rząd" rozdał 100 miliardów ludziom.
    Kuchciński powinien oskarżyć dziennikarzy o to że go prześladują informując że lata sobie rządowym samolotem na narty z rodziną i że używa rządowego samolotu jak prywatnej taksówki.
    Wolno mu bo dobry Kuchciński rozdał 100 miliardów ludziom.
    Jesteśmy w takiej sytuacji ze klika doi państwo jak nigdy w historii tego kraju , może to robić bo rozdaje pieniądze , idziemy droga Grecji i krajów ameryki południowej.

--
    Nie ma takich bredni, w które ludzie nie byliby w stanie uwierzyć.
    Stanisław Lem
  • kadziteusz 04.08.19, 14:53
    aniechto.only napisała:

> To jeden z najmniej ważnych powodów do dymisji. Jeden z powaznieszych:
    > Działan
    > ia ministra sprawiedliwości we własnej sprawie

Ziobro nie odpuści, zmieni sład sądu na swoich i zacznie się od nowa , tak jak to było z Dr Garlickim, kiedy wstrzymał na dwa lata w Polsce transplantację!

--
  • kadziteusz 06.08.19, 14:49
    www.sport.pl/boks/7,64992,25062925,sa-wyniki-sekcji-zwlok-dawida-kosteckiego-sledczy-wydali-oswiadczenie.html#s=BoxOpImg3

--
  • yoma 13.08.19, 17:56
    Garlicki wstrzymał w Polsce transplantację? Czy ty się kuwa czasem zastanawiasz, co piszesz?

--
    Uwaga Miemiec!
  • horpyna4 13.08.19, 19:32
    Oj tam, oj tam, czepiasz się. Ryjkowi się napisało jak w tym ogłoszeniu "zaginął biały pies z czarnym ogonem, do którego było przywiązane chore dziecko".
  • yoma 13.08.19, 22:57
    Czepiam się, bo to cholerna piąta kolumna. Opowiada takie bzdety u cioci na imieninach i potem mamy, co mamy.

--
    Uwaga Miemiec!
  • stasi1 06.08.19, 15:02
    I niestety to był błąd, później był Gowin i to już PiS
  • yoma 13.08.19, 17:20
    Nie w podobnym - tam nie było podejrzenia zabójstwa.

--
    Freedom of Fear. Dziewczyna na wokalu.
  • piq 13.08.19, 17:34
    ...w Tenkraju. Nigdy nie powinien był objąć jakiegokolwiek stanowiska publicznego. Teraz widać, jak honorowy to buc, trzymający się bez żenady swojego stołka. Dymisji nie będzie i nie ma jak jej wymusić, bo ludzie Zera trzymają wszystkich w PiSie za jaja, z prezessimusem włącznie. Pisałem już ongiś o tym, że Zero zbudował sobie potężną pozycję i idzie po władzę. Nie ma honoru ani przyzwoitości, a przed osiągnięciem celu się nie cofnie. Gdyby ta sucz rządziła Polską, to Jarosława wspominalibyśmy jako dobrego pana.
  • kadziteusz 14.08.19, 08:57
    piq napisał:

> ...w Tenkraju. Nigdy nie powinien był objąć jakiegokolwiek stanowiska publiczne
    > go. Teraz widać, jak honorowy to buc, trzymający się bez żenady swojego stołka.
    > Dymisji nie będzie i nie ma jak jej wymusić, bo ludzie Zera trzymają wszystkic
    > h w PiSie za jaja, z prezessimusem włącznie. Pisałem już ongiś o tym, że Zero z
    > budował sobie potężną pozycję i idzie po władzę. Nie ma honoru ani przyzwoitośc
    > i, a przed osiągnięciem celu się nie cofnie. Gdyby ta sucz rządziła Polską, to
    > Jarosława wspominalibyśmy jako dobrego pana.

W PiSiu takich więcej, ale tylko dzięki niemu na pewno zmarła do dzisiaj nieokreślona liczba Polaków czekających na przeszczep, niestety Ziobro wstrzymał na kilka lat transplantację.
    I do tej pory za to nie beknął!

--
  • buldog2 13.08.19, 19:41
    Nie w podobnej sytuacji, Ćwiąkalski nie należał do mafii, która ukrywała dowody morderstwa. Resztki rozumu coś ci wyżarło.

--
    Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
  • kadziteusz 17.08.19, 18:16
    buldog2 napisał:

> Nie w podobnej sytuacji, Ćwiąkalski nie należał do mafii, która ukrywała dowody
    > morderstwa. Resztki rozumu coś ci wyżarło.
    >
    Ćwiąkalski to praktykujący adwokat i bardziej wykształcony niz kadry Piś, no i człowiek honorowy, a to PiSiu rzecz nieznana!

--
  • man_sapiens 14.08.19, 08:49
    Ziobro nie raz mówił, że jest za przywróceniem kary śmierci w Polsce.

Na razie zmarło trzech świadków w aferze podkarpackiej.

A ten brzydki Giertych pyta: Czy prokuratura dokonała przeszukania rzeczy współosadzonych z Kosteckim? Skoro zdaniem prokuratora Kapuścińskiego była igła, to może była strzykawka, albo paralizator? Jeśli nie było takiego przeszukania, to proszę łaskawie pana Ministra o unikanie słowa „profesjonalizm”.

--
    J.Woleński: w obecnej Polsce ma miejsce daleko idące przenikanie się partii i państwa,[...]jak to było w czasach słusznie minionych, gdy państwo działało wedle zasady: partia kieruje, rząd rządzi. Dawniej działo się to w imieniu ludu pracującego miast i wsi – obecnie rolę tę przejął suweren
  • kadziteusz 14.08.19, 08:58
    man_sapiens napisał:

> Ziobro nie raz mówił, że jest za przywróceniem kary śmierci w Polsce.
    >
    > Na razie zmarło trzech świadków w aferze podkarpackiej.
    >
    > A ten brzydki Giertych pyta: Czy prokuratura dokonała przeszukania rzeczy ws
    > półosadzonych z Kosteckim? Skoro zdaniem prokuratora Kapuścińskiego była igła,
    > to może była strzykawka, albo paralizator? Jeśli nie było takiego przeszukania,
    > to proszę łaskawie pana Ministra o unikanie słowa „profesjonalizm”.

>

--
  • yoma 14.08.19, 11:07
    Na razie wiemy tyle, że nie żyją. Nie feruj wyroków, bo nie jesteś sądem.

--
    Tęp pisiaki: hoduj dziki!
    Chcesz mieć las - posadź Szyszkę.
  • kadziteusz 17.08.19, 19:07
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • yoma 17.08.19, 20:07
    Uważaj Ryju, bo cię apopleksja tknie.

--
    Desolate Tapes
  • adria231 17.08.19, 21:09
    Zanosi się na to, że nigdy tego nie dowiemy się. Cała akcja mataczenia w tej sprawie świadczy o tym, że maczają w tym służby i ich szefowie. Chodzi więc o przykrycie bardzo dużego przestępstwa. I to jest niepokojące.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka