Dodaj do ulubionych

A nie mówiłem

03.08.19, 02:46
Zaproponowałem Państwowej Komisji Wyborczej możliwie jak najszybszy termin wyborów parlamentarnych, 13 października
I żeby był jeszcze śmieszniej, to, Wcześniej rozmawiałem z panem premierem Morawieckim, zanim miał swoje wystąpienie i mówiłem mu, że chciałbym, żeby wybory odbyły się jak najszybciej i pewnie sobie to zakodował Dowcipnioś ten wasz Duda, jak nie podpisywanie na stojaka u Trump..ka, to szybkie wykonanie polecdenia gnoma i pinokia z długim kinolem, on naprawdę nie zna pojęcia wstydu, patrząc na jego fizys dochodzę do wnieosku, że w poprzednim życiu musiał być bardzo ograniczoną istotą.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25054035,andrzej-duda-zaproponowal-pkw-termin-wyborow-zarzadzenie-bedzie.html#a=66&c=159&s=BoxNewsLink

--
Niezwłocznie potrzebuję czcionki do sarkazmu.
Edytor zaawansowany
  • kadziteusz 03.08.19, 07:16
    ZK mu kazał, to ten wykonał!

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
    ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
  • eiran 03.08.19, 07:24
    Szokujące, jak dużo czasu potrzebował, żeby wykoncypować ten idiotyczny wykręt.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • taniarada 03.08.19, 07:29
    eiran napisał:

> Szokujące, jak dużo czasu potrzebował, żeby wykoncypować ten idiotyczny wykręt.
    >
    Jaki przekręt majeranek ?Czytaj ze zrozumieniem.
  • snajper55 03.08.19, 10:50
    taniarada napisał(a):

> eiran napisał:
    >
    > > Szokujące, jak dużo czasu potrzebował, żeby wykoncypować ten idiotyczny w
    > ykręt.
    > >
    > Jaki przekręt majeranek ?

On nie napisał o przekręcie tylko o wykręcie. Nie widzisz różnicy?

> Czytaj że zrozumieniem.

Lekarzu, lecz się sam.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • buldog2 03.08.19, 10:31
    Przy okazji i mimochodem zrobił jedną rzecz pożyteczną - swoje kretyństwo publicznie w sposób przekonujący okazał rozmiar swojego kretyństwa. Podobnie tradycyjnie zachował się w Gabinecie Owalnym, jakby przeznaczonym do obciągu - dawniej prywatnego, a dziś w jego wykonaniu - publicznego, przy kamerach.
    Gratulacje dla PIS, następnym razem Ławrow nie przyjmie was w Moskwie w czworakach dla służby, tylko na jakim wysypisku śmieci.

--
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
  • aniechto.only 03.08.19, 07:31
    Wcześniej rozmawiałem z panem premierem
    > Morawieckim, zanim miał swoje wystąpienie i mówiłem mu, że chciałbym, żeby wybo
    > ry odbyły się jak najszybciej i pewnie sobie to zakodował

Żałosne tuszowanie przykrej prawdy, że dla własnej formacji jest się zerem. Na Ukrainie rządzi Sługa Narodu, w Polsce "rządzi" sługa prezesa.
  • lech1966 03.08.19, 07:44
    aniechto.only napisała:

> Wcześniej rozmawiałem z panem premierem
    > > Morawieckim, zanim miał swoje wystąpienie i mówiłem mu, że chciałbym, żeb
    > y wybo
    > > ry odbyły się jak najszybciej i pewnie sobie to zakodował

>
    > Żałosne tuszowanie przykrej prawdy, że dla własnej formacji jest się zerem. Na
    > Ukrainie rządzi Sługa Narodu, w Polsce "rządzi" sługa prezesa.

Czyżbyś miał na myśli imigrantów w POstaci lemingów? Balcerowicza i Nowaka? Ci dwaj mają POdobno dostać wsparcie od Święcickiego. To dobry z znak że lemingi wybierają swoją ojczyznę.

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
  • aniechto.only 03.08.19, 08:00
    Tobie lesiu nie przeszkadza, że prezydent RP jest poniżany przez własną formację , pozbawiony swoich podstawowych prerogatyw, takich jak ogłoszenia terminu wyborów i musi za siebie i Morawieckiego tłumaczyć się w mediach robiąc z siebie pośmiewisko?

Pis,pis,pis, które ci kapie na łeb to nie deszczyk złoty, lesiu, to Kaczyński szcza na was,pelikany.
  • taniarada 03.08.19, 08:07
    aniechto.only napisała:

> Tobie lesiu nie przeszkadza, że prezydent RP jest poniżany przez własną for
    > mację , pozbawiony swoich podstawowych prerogatyw, takich jak ogłoszenia ter
    > minu wyborów i musi za siebie i Morawieckiego tłumaczyć się w mediach robiąc z
    > siebie pośmiewisko?
    >
    > Pis,pis,pis, które ci kapie na łeb to nie deszczyk złoty, lesiu, to Kaczyński
    > szcza na was,pelikany.
    Only kto kogo poniża?To wy z Wyborczej opluwacie prezydenta.Pod tym tym nickiem pisze kobieta?Śmie wątpić.Sraczki dostajecie z wyborami.Bo PIS wygra w cuglach kolejne wybory .Amen.A teraz marsz do kąta przypomnieć sobie co ma PO do zaoferowania ludziom.
  • aniechto.only 03.08.19, 08:47
    Pis, pis,pis, tanizna , szerzej dziobek otwieraj. Tylko nie oddychaj za głęboko, bo się jeszcze tym "deszczykiem" udławisz.
  • lech1966 03.08.19, 11:35
    aniechto.only napisała:

> Pis, pis,pis, tanizna , szerzej dziobek otwieraj. Tylko nie oddychaj za głęboko
    > , bo się jeszcze tym "deszczykiem" udławisz.

Nie sprawialas wrażenia że akurat to lubisz aniechto.

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
  • taziuta 03.08.19, 07:40
    czandra1 napisał:

> /.../ patrząc na jego fizys dochodzę do wnieosku, że w poprzednim życiu musiał być bardzo
    > ograniczoną istotą.

Może pantofelkiem, takim najgłupszym z pierwotniaków?
  • taniarada 03.08.19, 07:49
    Piękny termin!!!! VI Objawienie w Fatimie!
  • czandra1 03.08.19, 07:59
    Również dzień w którym szwagier puścił kilka lat temu pawia, piękny termin.

--
  • czandra1 03.08.19, 08:04
    Ale żeby nie było za poważnie, to jego jakiś przydupas wydalił z siebie, że, Duda CHCIAŁBY by wybory odbyły się 13 X, on chciałby, oni naprawdę mają Polaków za idiotów?
    On może chcieć, ale pogadać, z "Ob..leśnym ruchadełkiem" a i to nie zawsze, bo jego barbi pauperum może go na tych świństwach przyłapać, i wytargać za uszyska.

--
  • taniarada 03.08.19, 08:10
    czandra1 napisał:

> Ale żeby nie było za poważnie, to jego jakiś przydupas wydalił z siebie, że, [
    > b]Duda CHCIAŁBY by wybory odbyły się 13 X[/b], on chciałby, oni naprawdę mają P
    > olaków za idiotów?
    > On może chcieć, ale pogadać, z "Ob..leśnym ruchadełkiem" a i to nie zawsze, bo
    > jego barbi pauperum może go na tych świństwach przyłapać, i wytargać za uszyska
    > .
    > Super To imieniny Edwarda.Komuchy nie pójdą na wybory .Trza opić imieniny wodza Gierka.🤩🤣😉
    >
  • czandra1 03.08.19, 08:25
    A co mnie obchodzi kiedy ty chlejesz, chwalisz się czy co? A to że na wybory komuchu nie pójdziesz, to twoja sprawa komuchu.

--
  • witek.bis 03.08.19, 08:59
    Pójdą, pójdą... Zygzakiem, ale pójdą... Przecież prezes na pewno wypije za tego patriotę, a wyborów też nie opuści.
    Zresztą Kulawy chyba zawsze pije przy okazji wyborów. Kiedy Kwaśniewski wygrał z Wałęsą, to z radości samodzielnie opędzlował flaszkę wina.

--
    Strefa wolna od Jarosława Kaczyńskiego w oczywisty sposób nie jest wymierzona przeciwko jego osobie, tylko przeciw promowaniu ideologii niskiego wzrostu.
  • stasi1 03.08.19, 09:13
    witek.bis napisał:

> Pójdą, pójdą... Zygzakiem, ale pójdą... Przecież prezes na pewno wypije za tego
    > patriotę, a wyborów też nie opuści.
    > Zresztą Kulawy chyba zawsze pije przy okazji wyborów. Kiedy Kwaśniewski wygrał
    > z Wałęsą, to z radości samodzielnie opędzlował flaszkę wina.
    >
    Przecież wszystko co ludzkie jest mu obce. Prócz nienawiści oczywiście
  • snajper55 03.08.19, 10:57
    czandra1 napisał:

> Ale żeby nie było za poważnie, to jego jakiś przydupas wydalił z siebie, że, [
    > b]Duda CHCIAŁBY by wybory odbyły się 13 X[/b], on chciałby, oni naprawdę mają P
    > olaków za idiotów?

Swoich wyborców - tak. I mają rację. Co widać choćby na tym forum. No są jeszcze jurgieltnicy, którzy za kasę udają idiomów.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka