Dodaj do ulubionych

pis jak była opozycją

04.08.19, 09:03
to obiecywała że gdy przejmie waadzę, to będzie skromniej, będzie inaczej, i jest inaczej, więcej kradną, więcej im się należy, będzie skromniej, i jest skromniej, samolot na każde zawołanie, dla siebie i dla rodziny, czyli to są działania prorodzinne, nagrodę ćpunowi dać pełen słoik toluenu, niech niucha, pazerna baba z Brzeszcz też skromnie jeździła tylko w parę aut ochrony do swojego chlewa, a mogła całą bandą, bo, przecież jej się należało, Duda do dzisiaj się nie rozliczył a bilokacji Bruksela-Nowy Tomyśl, coś ta zmiana drogą jest.

--
Są dwie możliwości, albo istnieje życie we wszechświecie, albo nie.
Obie są przerażające.
Arthur C. Clark.
Edytor zaawansowany
  • czandra1 04.08.19, 09:07
    Zapomniałem wspomnieć o oszałamiającym rekordzie, W CZTERY LATA WYBUDOWALI 33 KILOMETRY DRÓG, mają rozmach sk....... .

--
    Niezwłocznie potrzebuję czcionki do sarkazmu.
  • buldog2 04.08.19, 09:19
    A 700 m w gminie Brzeszcze, to pies?

--
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
  • kadziteusz 04.08.19, 09:21
    buldog2 napisał:

> A 700 m w gminie Brzeszcze, to pies?
    >

Przez kloconogą.

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
    ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
  • czandra1 04.08.19, 11:51
    To chyba mieści się w tych 33km.

--
    Są dwie możliwości, albo istnieje życie we wszechświecie, albo nie.
    Obie są przerażające.
    Arthur C. Clark.
  • pies.na.czarnych 04.08.19, 09:12
    Dopiero nabierają rozmachu. W drugiej kadencji pokażą na co naprawdę ich stać.

--
    Uwaga szczur!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka