Dodaj do ulubionych

Zamach na Morawieckiego

04.08.19, 10:25
Zamach na Morawieckiego. Na nieszczęście dla harcerzy wiatr się odwrócił i to im się dostało.
www.tvn24.pl/zaslabniecia-harcerzy-podczas-zlotu-zhr-w-rybakach,958328,s.html

--
Uwaga szczur!
Edytor zaawansowany
  • witek.bis 04.08.19, 11:27
    Może harcerze mają alergię na łgarstwo? I dobrze. Tak być powinno. Ale w takim razie nie wolno ich narażać na kontakt z Morawieckim.

--
    Strefa wolna od Jarosława Kaczyńskiego w oczywisty sposób nie jest wymierzona przeciwko jego osobie, tylko przeciw promowaniu ideologii niskiego wzrostu.
  • man_sapiens 04.08.19, 11:52
    Gdybym musiał spotkać się z Morawieckim to też zrobiłoby mi się niedobrze.
    Pamiętam jak w dzieciństwie byłem przez bolszewików zapędzany na akademie i wiece "ku czci" i z udziałem różnych bolszewickich prominentów. PRL wrócił, pisiewicze bardzo starają się o to.

--
    PiS- grupa rekonstrukcyjna PRL+
  • 141288bs 04.08.19, 12:20
    man_sapiens napisał:

> Gdybym musiał spotkać się z Morawieckim to też zrobiłoby mi się niedobrze.
    > Pamiętam jak w dzieciństwie byłem przez bolszewików zapędzany na akademie i wie
    > ce "ku czci" i z udziałem różnych bolszewickich prominentów. PRL wrócił, pisie
    > wicze bardzo starają się o to.
    >
    - miales nieszczesliwe dziecinstwo, ale teraz, na starosc, Prawo i Sprawiedliwoosc zrekompesowalo twoje nieszczesliwe dziecinstwo i nie zapedza cie na zadne akademie w tym na te z Panem Morawieckim...,sam dobrowolnie byles na tym spotkaniu, bo skad wiesz o nim?
  • pies.na.czarnych 04.08.19, 12:46
    > miales nieszczesliwe dziecinstwo

Jedynie ty i pozostali pisi w PRL czuliście się jak ryba w wodzie. Polacy i ich dzieci mieli przejebane. Dzisiaj jesteście drugi raz w życiu bardzo szczęśliwi bo idzie stare.

--
    Uwaga szczur!
  • 141288bs 04.08.19, 12:55
    Z tym PRL-owskim czasem to jest tak, ze nie kazdy potrafil sobie radzic i dlatego byl posluszny na wymogi tamtej wladzy,
    uzaleznionej od przyjaciol moskiewskich - i to bylo to nieszczescie.
  • man_sapiens 04.08.19, 12:55
    > sam dobrowolnie byles na tym spotkaniu, bo skad wiesz o nim?

Bo potrafie czytać. Wiem, tobie trudno to sobie wyobrazić, jak to jest kiedy się potrafi czytać - nie poddawaj sie, kiedyś to pojmiesz, numerku.

--
    Państwo peerelowskie wstydziło się tego, co robiło.[...] A w rządzie PiS - zero wstydu Karol Modzelewski
  • 141288bs 04.08.19, 12:58
    man_sapiens napisał:

> > sam dobrowolnie byles na tym spotkaniu, bo skad wiesz o nim?
    >
    > Bo potrafie czytać. Wiem, tobie trudno to sobie wyobrazić, jak to jest kiedy si
    > ę potrafi czytać - nie poddawaj sie, kiedyś to pojmiesz, numerku.
    >
    - zainteresowanie jednak jest...,spytam tylko; czy ktos cie przymusil do czytania, czy zrobiles to dobrowolnie?
  • kadziteusz 04.08.19, 13:08
    tego osobnika.

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
    ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
  • 141288bs 04.08.19, 23:29
    na lgarstwa i prowokacje osobnikow z lewackich partii.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka