Dodaj do ulubionych

Wyszkowski oderwał na chwilę wzrok...

04.08.19, 13:13
... od przedziałka w pupie angielskiej dyrygentki i ta chwila rozproszenia może go sporo kosztować. Im więcej, tym lepiej.

wiadomosci.wp.pl/dulkiewicz-pozywa-wyszkowskiego-za-wpisy-o-corce-prezydent-gdanska-6409677138122369a

--
Strefa wolna od Jarosława Kaczyńskiego w oczywisty sposób nie jest wymierzona przeciwko jego osobie, tylko przeciw promowaniu ideologii niskiego wzrostu.
Edytor zaawansowany
  • no-popis 04.08.19, 13:18
    witek.bis napisał:

> ... od przedziałka w pupie angielskiej dyrygentki i ta chwila rozproszenia może
    > go sporo kosztować. Im więcej, tym lepiej.
    >
    > wiadomosci.wp.pl/dulkiewicz-pozywa-wyszkowskiego-za-wpisy-o-corce-prezydent-gdanska-6409677138122369a
    Chamstwo Wyszkowskiego powinno być konsekwentnie ukarane. Nie można dopuścić do rozprzeszczeniania się tego prymiotywnego i wulgarnego chamstwa co dopuszcza się na tym forum w twoim przypadku i habrabieku,zapijaczonego, wsk, cepapisowskiego, aniechtoonly wi ielu innych knajaków jak ...w tym przypadku Wyszkowski.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • witek.bis 04.08.19, 13:21
    Habrabieku rzeczywiście jest niemożliwy do wytrzymania :-)

--
    Strefa wolna od Jarosława Kaczyńskiego w oczywisty sposób nie jest wymierzona przeciwko jego osobie, tylko przeciw promowaniu ideologii niskiego wzrostu.
  • szwampuch58 04.08.19, 13:22
    Pisior w sobote wypic musi,ludzik

--
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
  • eiran 04.08.19, 13:23
    O tej porze taki odjazd. Choroba się rozprzeszczenia.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • kadziteusz 04.08.19, 13:22
    i tyle

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
    ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
  • pies.na.czarnych 04.08.19, 13:24
    Dawna legenda PRL z pięknym życiorysem. Więcej o nim nie muszę wiedzieć.

--
    Uwaga szczur!
  • aniechto.only 04.08.19, 13:28
    i ta chwila rozproszenia może
    > go sporo kosztować. Im więcej, tym lepiej.

A chętnych do pomagania brak:
    Przypomnijmy, że były opozycjonista pod koniec kwietnia zaapelował do internautów o pomoc finansową. W ten sposób chciał zgromadzić środki na publikację przeprosin po przegranym procesie z Lechem Wałęsą. Z założonych w zbiórce 12 tys. złotych udało mu się zgromadzić 225 zł.
  • witek.bis 04.08.19, 13:36
    Jak Gliński zrobi go dyrektorem jakiejś filharmonii, to będzie miał i na następne grzywny. Zresztą to grzech, żeby się taki meloman marnował.

--
  • yoma 04.08.19, 13:53
    😂

--
    Feral
  • margit49 04.08.19, 15:14
    aniechto.only napisała:

A chętnych do pomagania brak:
    > Przypomnijmy, że były opozycjonista pod kon
    > iec kwietnia zaapelował do internautów o pomoc finansową. W ten sposób chciał z
    > gromadzić środki na publikację przeprosin po przegranym procesie z Lechem Wałęs
    > ą. Z założonych w zbiórce 12 tys. złotych udało mu się zgromadzić 225 zł.

ale, ale- niejaki xystos tu na forum zapowiadał, że da się załatwić tę sumę
    forum.gazeta.pl/forum/w,28,168023824,168023824,Wyszkowski_prosi_o_pomoc.html#p168026082
  • aniechto.only 04.08.19, 15:21
    Wierzę, że wierzył, że da się załatwić i że on wpłacił te 250zł. :)
  • aniechto.only 04.08.19, 13:37
    Członek Kolegium IPN.
    IPN magnesem:
    natemat.pl/280695,chomik-w-odbytnicy-na-wykladzie-ipn-prof-chodakiewicz-wideo
  • witek.bis 04.08.19, 13:41
    Bez członków nie poprują.

--
  • eiran 04.08.19, 13:51
    .... zapomniałem o co chodzi z tą dyrygentką...

www.polsatnews.pl/wiadomosc/2018-02-23/u-pani-dyrygent-widac-odcisk-stanika-i-przeswit-w-kroczy-to-zobaczyl-w-filharmonii-doradca-ipn/
    Knajak Wyszkowski (ale nie tak knajacki jak Habrabieku) pisał po ciemku i pewnie dlatego użył formy "krocza", zamiast krocze, za którą to pomyłkę słusznie przeprosił.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • yoma 04.08.19, 13:55
    Haha o kompleksie braku penisa to słyszałam, co go jakiś facet wymyślił, ale kompleks ekhem prześwitu w kroczu? 😂😂

--
    Grupa G8. Kraje rozwinięte. Trzeci Świat. IV RP.
  • witek.bis 04.08.19, 14:03
    Sorki - coś mi się popiórkowało. Zapomniałem, że meloman Wyszkowski woli się przypatrywać pauzom, a nie nutom.

--
  • yoma 04.08.19, 14:09
    Mówi się: popisdołkowało.

--
    Tęp pisiaki: hoduj dziki!
    Chcesz mieć las - posadź Szyszkę.
  • forumforum101 04.08.19, 15:44
    Wykształcenie : podstawowe
    Czy są pytania dotyczące tego leśnego dziadka ?

-
    apostazja.info
  • aniechto.only 04.08.19, 15:57
    forumforum101 napisał(a):

> Wykształcenie : podstawowe
    > Czy są pytania dotyczące tego leśnego dziadka ?

Ja mam. A co z tym osobnikiem?

natemat.pl/280695,chomik-w-odbytnicy-na-wykladzie-ipn-prof-chodakiewicz-wideo
    Wykształcenie: wyższe, profesor.
    Leśny dziadek czy może już obleśny?

Pytam, bo zaistniała tu wspólnota instytucji oraz poglądów, choć nie wykształcenia.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka