Dodaj do ulubionych

Wróble na mieście ćwierkają

04.08.19, 13:32
Wróble na mieście ćwierkają, że nasz kochany Podniebny Marek zostanie wywalony na zbity ryj
www.tvn24.pl/loty-marszalka-kuchcinskiego-komentarze-w-lawie-politykow,958357,s.html
Tak przy okazji. Co się z nim dzieje? Schował się gdzieś i raczy się kompotem z makowych łodyg!

--
Uwaga szczur!
Edytor zaawansowany
  • kadziteusz 04.08.19, 13:48
    ZA całokształt.
    Za chamstwo
    Odgrodzenie sejmu od narodu
    Podniebne wojaże na krzywy ryj
    próbę zamknięcia sejmu dla dziennikarzy...

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
    ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
  • witek.bis 04.08.19, 13:58
    I tylko pomyśleć, że nawet posłowie opozycji wspominają go jako sympatycznego i otwartego kolegę-posła. Na jego przykładzie najlepiej widać, co ten system Kulawego z ludzi robi.

--
    Strefa wolna od Jarosława Kaczyńskiego w oczywisty sposób nie jest wymierzona przeciwko jego osobie, tylko przeciw promowaniu ideologii niskiego wzrostu.
  • kadziteusz 04.08.19, 14:04
    witek.bis napisał:

> I tylko pomyśleć, że nawet posłowie opozycji wspominają go jako sympatycznego i
    > otwartego kolegę-posła. Na jego przykładzie najlepiej widać, co ten system Ku
    > lawego z ludzi robi.
    >
    Kulawy zaraża nienawiścią!!!

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
    ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
  • 141288bs 04.08.19, 15:56
    kadziteusz napisał:

> witek.bis napisał:
    >
    > > I tylko pomyśleć, że nawet posłowie opozycji wspominają go jako sympatycz
    > nego i
    > > otwartego kolegę-posła. Na jego przykładzie najlepiej widać, co ten sys
    > tem Ku
    > > lawego z ludzi robi.
    > >
    > Kulawy zaraża nienawiścią!!!
    >
    - bezrozumny typ taki jak ty zioniesz nienawiscia... mam nadzieje, ze niepelnosprawni ruchowo kiedys ci to przypomna...,gdy sam bedziesz chodzil z laska, albo jezdzil wozkiem inwalidzkim
  • yoma 04.08.19, 14:02
    kadziteusz napisał:

> ZA całokształt.
    > Za chamstwo
    > Odgrodzenie sejmu od narodu
    > Podniebne wojaże na krzywy ryj
    > próbę zamknięcia sejmu dla dziennikarzy...
    >
    Przede wszystkim za udział w obaleniu ustroju.

--
    Över. Killer.
  • 141288bs 04.08.19, 15:51
    dodam jeszcze; i za zakaz wwozenia w bagazniku ubywateli na teren Sejmu.
  • yoma 04.08.19, 14:01
    Znaczy Planecrashing Skywalker znowu poleci 😂😂😂

--
    Över. Killer.
  • witek.bis 04.08.19, 14:07
    Pewnie zrobią to "na brochę" - po śniadaniu obronią na Wiejskiej, a przed kolacją wypieprzą na Nowogrodzkiej.

--
    Strefa wolna od Jarosława Kaczyńskiego w oczywisty sposób nie jest wymierzona przeciwko jego osobie, tylko przeciw promowaniu ideologii niskiego wzrostu.
  • yoma 04.08.19, 14:07
    Wróble ćwierkają, lud się rzuca na niusa, a tymczasem pąrezydent...

--
    Shylmagoghnar
  • buldog2 04.08.19, 14:25
    Głupowata opozycja domaga się jego dymisji. A on powinien siedzieć na stołku i latać do Rzeszowa po kilka dziennie, a kiedy braknie czasu, wysyłać dzieci i dalszą rodzinę lotami head. PISowskiemu ludowi trzeba powiedzieć, że dla jego dobra, bo umoczony PIS*) będzie rozdawał jeszcze więcej łapówek i "tak trzymać" (cytowany fragment z instrukcji head dla Ukrainki).

*)należy mieć na uwadze i Czł... PIS, i cały PIS.

--
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
  • lech1966 04.08.19, 14:39
    pies.na.czarnych napisała:

> Wróble na mieście ćwierkają, że nasz kochany Podniebny Marek zostanie wywalony
    > na zbity ryj
    > www.tvn24.pl/loty-marszalka-kuchcinskiego-komentarze-w-lawie-politykow,958357,s.html
    > Tak przy okazji. Co się z nim dzieje? Schował się gdzieś i raczy się kompotem z
    > makowych łodyg!

W Belgii???

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
  • pies.na.czarnych 04.08.19, 16:27
    Nie lesiu. W Holandii namierzyli go w coffee shop. Ciekawe czym tam przyleciał?

--
    Uwaga szczur!
  • forumforum101 04.08.19, 15:35
    BungaBungaAir
  • yoma 04.08.19, 16:26
    ... a tymczasem pąrezydent podpisuje kodeks wyborczy.

--
    Bloodred Hourglass. AOTY contender.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka