Dodaj do ulubionych

jak działają służby Kamińskiego i Bejdy,...

05.08.19, 12:18
...nie chodzi tu o to, że zamknięto dwóch agentów, gdy już nie dało się sprawy ukryć. Chodzi o prowokowanie działań przestępczych, za co, przypomnę, Kamiński dostał wyrok.
www.tvn24.pl/dwoch-agentow-cba-zatrzymanych-przez-cba-uslyszeli-prokuratorskie-zarzuty,958560,s.html
A przede wszystkim o kryszowanie przestępstw i afer polityków PiSu. Obydwaj ci agenci byli zamieszani w ostrzeżenie polityka PiS, że ma na głowie śledztwo CBA, tuż po przepędzeniu Wojtunika i przyjściu Bejdy na jego miejsce. Szef delegatury lubelskiej doniósł o przecieku przełożonym i... stracił pracę. List do Jarosława Kaczyńskiego, capo di tutti capi mafii pisowskiej, nie pomógł, a zapewne zaszkodził. Podejrzany funkcjonariusz pracował oczywiście dalej i został nagrodzony.
Na pewno są w CBA uczciwi funkcjonariusze, ale co z tego, skoro czapa szefowska składa się ze zdemoralizowanych PiSowskich czekistów. Sądzę, że w sytuacji, która już trwa od dawna, CBA powinna zostać zlikwidowana i zastąpiona przez nową służbę ostrożnie stworzoną od podstaw. CBA bowiem jest zatrute przez Kamińskiego od swoich narodzin, nikt nie przypuszczał, że stanie się prywatną bojówką tego mentalnego i moralnego czekisty oraz jego kumpli od używek, zwierząt i chłopców.
Edytor zaawansowany
 • lech1966 05.08.19, 23:14
  Mieli dobrych nauczycieli.

  --
  Nic nam teraz nie wychodzi
  PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
  Autor KZP
  Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka