Dodaj do ulubionych

Fundacja Kai Godek łączy homoseksualizm z pedofili

05.08.19, 15:23
Homofobiczne hasła przed Ikeą w Lublinie.
Fundacja Kai Godek łączy homoseksualizm z pedofilią

Dlaczego przed Ikeą?
Tam teraz rezyduje arcybiskup Paetz co to kleryków homoseksualnie?
Dlaczego przed Ikeą?
Paetz kleryków a ci dalej siali tę miłość dzieciom?
Przecież oni nie rezydują, nie pracują nawet w Ikei!
Hłe, hłe?
Edytor zaawansowany
  • wsk175 05.08.19, 15:47
    Strach pomyśleć, co się dzieje w głowie kai godek.
    Medycyna jest bezradna.
  • oszo-lom-z-rm 05.08.19, 15:58
    2/3 homosi to pedofile koniec kropka
  • kolor 05.08.19, 16:00
    Ładnie opisałeś księży
  • m.c.hrabia 05.08.19, 16:09
    oszo-lom-z-rm napisał:

> 2/3 homosi to pedofile koniec kropka

wierzymy, twoje empiryczne badania na wybranej losowo grupie czarnych zboków, potwierdzają
    potwierdzają ludową wiedzę ,ze klechy to zboczeńcy.
  • snajper55 05.08.19, 16:16
    oszo-lom-z-rm napisał:

Tak to tylko wśród księży

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • wsk175 05.08.19, 16:27
    "2/3 homosi to pedofile koniec kropka "
    nawet forumowy oszołom prezesa już atakuje....
  • buldog2 05.08.19, 17:07
    Pewnie w PISie tak jest, wierzymy, że masz świetne rozeznanie w temacie, sprawdzać nie będziemy.

--
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
  • kawa_poranna 06.08.19, 18:09
    oszo-lom-z-rm napisał:

Stąd ta nasilona pedofilia wśród księży kościoła katolickiego.
    Poza Polską - w Irlandii, Hiszpanii, USA problem zakończyli finansowo grZywnami i odszkodowaniami. Parafie, diecezje upadają, kościoły katolickie zmieniane na dyskoteki, meczety, domy kultury.
    Koniec, kropka!
  • buldog2 05.08.19, 17:03
    No, no! Warto wiedzieć, że dla PISowców to jedno i to samo.

--
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
  • m.c.hrabia 05.08.19, 17:04
    kawa jesteś rezydentem na psychiatrii ?

debile wchodzą w zakres twoich obowiązków?
  • oszo-lom-z-rm 05.08.19, 19:04
    www.fronda.pl/a/pedofile-na-marszu-rownosci-nasza-orientacja-ma-prawo-byc-czescia-spolecznosci-lgbt,131090.html
  • m.c.hrabia 05.08.19, 19:17
    Kaja Godek poinformowała na swoim profilu na Twitterze, że kanał jej fundacji "Życie i Rodzina" został zablokowany przez YouTube. Za powód platforma podała treści propagujące przemoc i zachęcają do nienawiści.
  • yoma 05.08.19, 21:31
    👍

--
    Över. Killer.
  • kawa_poranna 06.08.19, 14:08
    m.c.hrabia napisał:

> Kaja Godek poinformowała na swoim profilu na Twitterze, że kanał jej fundacj
    > i "Życie i Rodzina" został zablokowany przez YouTube. Za powód platforma podała
    > treści propagujące przemoc i zachęcają do nienawiści.

Dlaczego ona to robi?
    Ona jest katoliczką, chrześćjanką?
    Skąd się w tych ludziach bierze nienawiść do blixniego?
  • snajper55 06.08.19, 14:11
    kawa_poranna napisała:

> Dlaczego ona to robi?
    > Ona jest katoliczką, chrześćjanką?
    > Skąd się w tych ludziach bierze nienawiść do blixniego?

W ten sposób ona czuje się lepsza. Bo jest biała i hetero. A nie ma żadnych innych powodów, aby być z siebie zadowolona.

S.
    --
  • kawa_poranna 06.08.19, 18:11
    snajper55 napisał:

> W ten sposób ona czuje się lepsza. Bo jest biała i hetero. A nie ma żadnych inn
    > ych powodów, aby być z siebie zadowolona.

Może to syndrom niedopchniecia jak Kryśka Pawłowiczówna?
  • m.c.hrabia 06.08.19, 14:23
    kawa_poranna napisała:

> Dlaczego ona to robi?
    > Ona jest katoliczką, chrześćjanką?

Właśnie dlatego, ta ideologia tak ma.
  • snajper55 06.08.19, 14:31
    m.c.hrabia napisał:

> Właśnie dlatego, ta ideologia tak ma.

Nie! Ta ideologia tak nie ma. Podstawą tej ideologii jest miłość bliźniego.

S.
    --
  • m.c.hrabia 06.08.19, 14:34
    snajper55 napisał:

>
    > Nie! Ta ideologia tak nie ma. Podstawą tej ideologii jest miłość bliźniego.
    >
    > S.

cholera, a gdzie to można zobaczyć?
  • snajper55 06.08.19, 15:00
    m.c.hrabia napisał:

> snajper55 napisał:
    >
    >
    > >
    > > Nie! Ta ideologia tak nie ma. Podstawą tej ideologii jest miłość bliźniego.
    >
    > cholera, a gdzie to można zobaczyć?

Można sobie o tym poczytać. Co decyduje o ocenie ideologii? Teoria, czy to co robią ludzie, którzy do niej się przyznają? Czy na podstawie tego, co robili rządzący PRLem będziesz oceniać ideologię republikańską, bo oni twierdzili, że PRL jest republiką?

S.
    --
  • m.c.hrabia 06.08.19, 15:12
    snajper55 napisał:

>
    > Można sobie o tym poczytać. Co decyduje o ocenie ideologii?

no właśnie co? teoria czy praktyka?
    który komunizm był zły teoretyczny czy praktyczny?

Teoria, czy to co robią ludzie, którzy do niej się przyznają? Czy na podstawie tego, co robili rzą
    > dzący PRLem będziesz oceniać ideologię republikańską, bo oni twierdzili, że PRL
    > jest republiką?
    >
    > S.

powiem tak, urodziłem się w PRL-u ale do dzisiaj nie słyszałem ,że PRL "wyznawał" ideologię
    republikańską i PRL był republiką, ale co ja tam skromny żuczek, pewnie się nie znam.
  • snajper55 06.08.19, 15:24
    m.c.hrabia napisał:

> snajper55 napisał:
    >
    > > Można sobie o tym poczytać. Co decyduje o ocenie ideologii?
    >
    > no właśnie co? teoria czy praktyka?

Według mnie - teoria. Ocena moralna tylko na teorii może się opierać, gdyż ludzie każdą rzecz potrafią wykorzystać w złym celu. Czy to powoduje, że ta rzecz jest zła? Czy nóż jest zły?

> który komunizm był zły teoretyczny czy praktyczny?

Niewątpliwie zły był ten praktyczny, a w zasadzie nie tyle komunizm praktyczny, co ludzie twierdzący, że są komunistami. Ludzie, wykorzystujący hasła brane z komunizmu do zdobycia władzy. A potem do jej utrzymywania.

> powiem tak, urodziłem się w PRL-u ale do dzisiaj nie słyszałem ,że PRL "wyznawa
    > ł" ideologię
    > republikańską i PRL był republiką, ale co ja tam skromny żuczek, pewnie się nie
    > znam.

"PRL jest republiką ludu pracującego." - to z Konstytucji. W PRL oficjalnie panowała demokracja socjalistyczna. Nawet nazwa ze słowem Rzeczpospolita (res publica) to przyznawanie się do idei republikańskich.

A dziś mamy TV Republikę. Co w niej republikańskiego? Nazwać się tak czy inaczej może każdy. Katolikiem też może nazwać się każdy.

S.
    --
  • m.c.hrabia 06.08.19, 16:01
    snajper55 napisał:

> Niewątpliwie zły był ten praktyczny, a w zasadzie nie tyle komunizm praktyczny,
    > co ludzie twierdzący, że są komunistami. Ludzie, wykorzystujący hasła brane z
    > komunizmu do zdobycia władzy. A potem do jej utrzymywania.
    >

tu akurat pełna zgoda , dokładnie to samo dotyczy ludzi którzy twierdzą ,że są katolikami.
  • snajper55 06.08.19, 16:43
    m.c.hrabia napisał:

> snajper55 napisał:
    >
    >
    > > Niewątpliwie zły był ten praktyczny, a w zasadzie nie tyle komunizm prakt
    > yczny,
    > > co ludzie twierdzący, że są komunistami. Ludzie, wykorzystujący hasła br
    > ane z
    > > komunizmu do zdobycia władzy. A potem do jej utrzymywania.
    > >
    >
    > tu akurat pełna zgoda , dokładnie to samo dotyczy ludzi którzy twierdzą ,że
    > są katolikami.

Dokładnie tak samo. Im idea, ideologia bardziej jest porywająca, obiecująca, tym pewniej zostanie wykorzystana do niecnych celów. Grupa ludzi wykorzystując chrześcijaństwo zdobyła władzę nad całym światem. Potem pojawiła się konkurencyjna ideologia - komunistyczna, wykorzystana tak samo jak wcześniej chrześcijaństwo. Pytanie - czy jesteśmy w stanie obiektywnie ocenić wykorzystanie ideologii demokracji?

S.
    --
  • m.c.hrabia 06.08.19, 17:15
    snajper55 napisał:
    . Pytanie - czy jesteśmy w stanie obiektywnie ocenić wykorzystanie ideologii d
    > emokracji?
    >
    > S.

Nie ,nie jesteśmy , przecież nawet praw fizyki nie jesteśmy w stanie ocenić obiektywnie, a co dopiero jakieś ideologie.
    więcej, nie potrafimy obiektywnie ocenić co to jest obiektywnie , więc musimy bazować na mniej lub bardziej subiektywnych ocenach, chociaż to mniej czy bardziej to też ......:)
  • snajper55 06.08.19, 14:13
    m.c.hrabia napisał:

> Kaja Godek poinformowała na swoim profilu na Twitterze, że kanał jej fundacj
    > i "Życie i Rodzina" został zablokowany przez YouTube. Za powód platforma podała
    > treści propagujące przemoc i zachęcają do nienawiści.

Świetna wiadomość. Choć jeszcze lepszą wiadomością byłaby informacja o jej ukaraniu za propagowanie przemocy i nienawiści do grup mniejszościowych.

S.
    --
  • yoma 05.08.19, 21:16
    A z homeopatią?

--
    Black Therapy
  • oszo-lom-z-rm 05.08.19, 21:24
    Nieszkodliwa fanaberia
  • yoma 05.08.19, 21:30
    Wiesz oszoł, tu homo, a tu patia, ja bym nie lekceważyła.

--
    Shylmagoghnar
  • sverir 06.08.19, 14:33
    Osioł tak się brzydzi homo, że wystąpił z homo sapiens.

--
    „Z Leninem żyj, z Leninem śpij, z Leninem zbieraj kwiatki, z Leninem coś tam jeszcze, życzenia te od matki”
  • snajper55 06.08.19, 15:06
    sverir napisał:

> Osioł tak się brzydzi homo, że wystąpił z homo sapiens.

Przeniósł się do hetero stultus?

S.
    --
  • yoma 06.08.19, 17:13
    :)

--
    Desolate Tapes
  • man_sapiens 06.08.19, 15:36
    Ja na wszelki wypadek jestem man. Żeby mnie jakieś białostockie bojówki KK PiS nie ganiały.

--
    Zjednoczona Europa to maleńki przystanek na drodze do zjednoczonego świata Jacek Kuroń
  • yoma 06.08.19, 17:13
    A ja, uwaga, robię coming out: oglądam się za facetami 😃

--
    Dedicado a todos los casos de abuse sexual por parte de miembros de la Iglesia Cristiana
  • m.c.hrabia 06.08.19, 17:22
    yoma napisała:

> A ja, uwaga, robię coming out: oglądam się za facetami 😃
    >

nieśmiało zapytam , mają być w wieku..?
  • yoma 06.08.19, 21:50
    Nie zgrzybiały starzec i nie nastolatek :) W wieku, że pozwolę sobie to tak nazwać, użytkowym.

--
    Grupa G8. Kraje rozwinięte. Trzeci Świat. IV RP.
  • kadziteusz 06.08.19, 14:44
    Tylko w kk

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
    ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
  • wsk175 06.08.19, 15:30
    oszo-lom-z-rm 05.08.19, 15:58
    2/3 homosi to pedofile koniec kropka
    A twój ukochany prezes to w której grupie jest? w tej liczniejszej?
  • yoma 06.08.19, 17:18
    No i oszoł wziął i wydał wodza. Zabiją go?

--
    Shylmagoghnar
  • inocom 07.08.19, 01:29
    A czemu ma nie łączyć? Skoro to prawda - przypadek Holandii.

--
    Sadists just want to have fun ... and the Internet is their playground - Personality and Individual Differences 67 (2014) 97–102
    doi.org/10.1016/j.paid.2014.01.016
  • piq 07.08.19, 02:59
    ...odsetek pedofilów wśród homoseksualistów jest o rząd wielkości większy niż wśród normalnoseksualnych.
    www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/1556756
    5% męskiej populacji ma orientację "androfilną", czyli krótko mówiąc są homoseksualistami męskimi. Tymczasem 1/3 czynów pedofilnych liczona dla tej populacji (mężczyzn) jest popełniana na chłopcach, a 2/3 na dziewczynkach. Czyli nie zagłębiając się w szczegóły orientacja 5% mężczyzn odpowiada za 33,3% czynów pedofilskich, a 95% za 66,7%. Czyli wśród mężczyzn pedofilia - w pewnym uproszczeniu - jest około 10-krotnie częściej homoseksualna niż heteroseksualna.
  • matigrypl 07.08.19, 05:48
    Wydaje się ze trafiłem na wybitnych znawców życia seksualnego a do tego pełowców bez wątpienia najmądrzejszych ludzi na świecie. W zw. z tym mam pytanko; jak zdobyć kartę lgbt? Czy pomysłodawca tej idei czyli czaskoski w jakiś sposób testuje chętnych i robi to osobiście czy jest to komisyjne. Bo chyba musi sprawdzić czy ktoś nie chce wyłudzić tak poważnego papieru. Jestem pewny ze są na tym forum tacy co posiadają ten wspaniały dokument i podzielą się tą wiedzą. Moje watpliwości dotyczą komisyjnego przyjmowania; czy cała komisja musi przelecieć delikwenta? Jak sobie poradzić z pieczeniem odbytu? Gdzie można znaleźć siedzibę komisji i w jakich godzinach urzęduje czaskoski? Z góry dziękuję za pomoc bo chcę się przyczynić aby aby nasz kraj świecił przykładem dla reszty świata. Niech sobie różne głupole nie myślą ze tu panuje jakaś średniowieczna głupota. Nowoczesności to my będziemy uczyć a nie nas!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka