Dodaj do ulubionych

To nie koniec! Ile lotów prywatnych rządowymi

05.08.19, 17:27
samolotami i wyjazdów prywatnych samochodami rządowymi odbyła Szydło, ta której się wszystko ponoć należy jak psu zupa?

Kuchciński nabroił a PiS zaraz ruszył Tuska (helikopter to nie odrzutowiec - tak nawiasem).
No to pójdźmy dalej,
co z prywatą tej, co się wszystko należało i należy?

--
]:->
Edytor zaawansowany
  • kadziteusz 05.08.19, 17:34
    weteran-czasu napisał:

> samolotami i wyjazdów prywatnych samochodami rządowymi odbyła Szydło, ta której
    > się wszystko ponoć należy jak psu zupa?
    >
    > Kuchciński nabroił a PiS zaraz ruszył Tuska (helikopter to nie odrzutowiec - ta
    > k nawiasem).
    > No to pójdźmy dalej,
    > co z prywatą tej, co się wszystko należało i należy?
    >
    >

Bo musiała wydoić tatowe krowy

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
    ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
  • m.c.hrabia 05.08.19, 17:45
    o cholera, a niby skąd mamy wiedzieć jaka jest jego wola
  • zdybex 05.08.19, 17:51
    a ten pijaczek co latał do juraty uwalić się co tydzień to jak się nazywał? Czas przeszły, bo już nie chleje i nie lata. Nawet nie musieli balsamować.
  • wsk175 05.08.19, 19:54
    Kaczyński
  • pies.na.czarnych 05.08.19, 20:15
    Lesiu zresztą

--
    Uwaga szczur!
  • kawa_poranna 05.08.19, 20:14
    zdybex napisała:

> a ten pijaczek co latał do juraty uwalić się co tydzień to jak się nazywał? Cza
    > s przeszły, bo już nie chleje i nie lata. Nawet nie musieli balsamować.
    Czasami brat Jarosław do niego dołączał, quadami go wozili po wydmach.
  • no-popis 05.08.19, 20:15
    weteran-czasu napisał:

> samolotami i wyjazdów prywatnych samochodami rządowymi odbyła Szydło, ta której
    > się wszystko ponoć należy jak psu zupa?
    >
    > Kuchciński nabroił a PiS zaraz ruszył Tuska (helikopter to nie odrzutowiec - ta
    > k nawiasem).
    > No to pójdźmy dalej,
    > co z prywatą tej, co się wszystko należało i należy?
    Tym się różnię od Ciebie i od pisich, że wtedy o tym pisałem krytycznie i teraz o Kuchcińskim również pisałem krytycznie a wy POPiSki macie pogląd w zależności czy Mienszewik czy Bolszewik, czyli czy swój , czy obcy.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • weteran-czasu 05.08.19, 20:19
    Bardzo chciałbyś przykleić mnie do jakiejś politycznej mafii,
    ale Ci się to nie uda.

--
  • weteran-czasu 05.08.19, 20:25
    Rybeńko!
    --
  • m.c.hrabia 05.08.19, 20:26
    Popisowy cymbał zawsze pisze w dwu wersjach, np o Polański m kiedyś i dziś😁
  • no-popis 05.08.19, 20:31
    m.c.hrabia napisał:

> Popisowy cymbał zawsze pisze w dwu wersjach, np o Polański m kiedyś i dziś😁
    Przecież wiadomo, że cymbałem jesteś ty. Po co więc stosujesz metodę złodzieja i krzyczysz : łapać złodzieja ...kiedy to ty jesteś.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • no-popis 05.08.19, 20:30
    weteran-czasu napisał:

> Bardzo chciałbyś przykleić mnie do jakiejś politycznej mafii,
    > ale Ci się to nie uda.
    Bardzo bym się więc cieszył gdyby to mi się nie udało bo niewielu jest na tym forum w miarę niezależnych i niefanatyków. Przekonałbyś mnie gdybyś przytoczył jakąkolwiek krytykę rospasania w latach 2017-2015 jak np wożenie samolotem, skoro już o samolotach i władzy, narzeczonego Kasi Tusk samolotem rządowym:) Dawaj panie obiektywny !

--
  • wsk175 05.08.19, 20:33
    To podaj popis chociaż setkę swoich ników wówczas używanych......
  • no-popis 06.08.19, 06:36
    wsk175 napisał:

> To podaj popis chociaż setkę swoich ników wówczas używanych......
    Setkę ? Masz chorobliwe tendencje do przesady. Nicków było tyle ile zablokował moderator.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka