Dodaj do ulubionych

Miały być reparacje, a będzie restytucja mienia

06.08.19, 08:00
żydowskiego?
Znaczy zamiast sostać będziemy my oddawać.
Ciekawe co PiSi z tym zrobią, bo dla nich USA to największy sojusznik:

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,25061681,restytucja-mienia-ofiar-holocaustu-prawie-caly-senat-usa-chce.html#s=BoxOpImg2
--
Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
Edytor zaawansowany
  • lumpior 06.08.19, 08:09
    no to niech PiSlam zbojkotuje USA i ich pierwszym szeryfem który chce przybyć do W-wy. Ot co.

--
    www.youtube.com/watch?v=EdmZYu9Lths
  • kadziteusz 06.08.19, 08:17
    lumpior napisał:

> no to niech PiSlam zbojkotuje USA i ich pierwszym szeryfem który chce przybyć d
    > o W-wy. Ot co.
    >
    Wątpię zwolennicy PiS wylizuja rowa prezesowi, a sam prezes i jego najbliższa ferajna tak samo rowa Trumpa.

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
  • 141288bs 06.08.19, 08:25
    Wybory do parlamentu juz za dwa miesiace, ten czas bedzie wypelniany przeroznymi fejkami w nadziei, ze cos tam PiS-owi uszczupli.
  • kadziteusz 06.08.19, 08:32
    141288bs napisał:

> >
    > - wysoce inteligentnie to ujales i z duzym wyczuciem... rynsztoka

TAkie są fakty.

wiadomosci.wp.pl/wraca-sprawa-restytucji-mienia-ofiar-holocaustu-mocny-list-senatorow-usa-ws-polski-6410379168822913a

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka