Dodaj do ulubionych

PiS PiSiemu krzywdy nie zrobi zastąpiło Kruk

06.08.19, 09:41
krukowi oka nie wykole.
Znaczy jesteś w PiSie to jesteś bezkarny:

www.tvn24.pl/wroclaw,44/wniosek-o-warunkowe-umorzenie-postepowania-wobec-doradcy-wojewody-opolskiego,949934.html
--
Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
Edytor zaawansowany
  • sverir 06.08.19, 09:56
    "Jak powiedziała Aneta Kawka z Prokuratury Rejonowej w Lwówku Śląskim, w śledztwie ustalono, że od maja 2015 do stycznia 2019 roku Arkadiusz Sz. kilka razy popełnił przestępstwo polegające na prowadzeniu pojazdu mimo utraty uprawnień"

Przez cztery lata zaledwie kilka razy prowadził samochód.

Dobre.

--
    „Z Leninem żyj, z Leninem śpij, z Leninem zbieraj kwiatki, z Leninem coś tam jeszcze, życzenia te od matki”
  • kadziteusz 06.08.19, 10:01
    sverir napisał:

> "Jak powiedziała Aneta Kawka z Prokuratury Rejonowej w Lwówku Śląskim, w śledzt
    > wie ustalono, że od maja 2015 do stycznia 2019 roku Arkadiusz Sz. kilka razy po
    > pełnił przestępstwo polegające na prowadzeniu pojazdu mimo utraty uprawnień"
    >
    > Przez cztery lata zaledwie kilka razy prowadził samochód.
    >
    > Dobre.
    >

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
  • sverir 06.08.19, 10:05
    Z pewnością. Te kilka razy to wtedy, gdy akurat dostał, co mu się słusznie należało.

--
    „Z Leninem żyj, z Leninem śpij, z Leninem zbieraj kwiatki, z Leninem coś tam jeszcze, życzenia te od matki”
  • aniechto.only 06.08.19, 10:47
    I żaden pisowiec nie ciska gromy na FK za jazdę bez prawka. Niesamowite, jeszcze niedawno domagali się tutaj co najmniej dożywocia dla Najsztuba za to samo
  • kadziteusz 06.08.19, 10:59
    aniechto.only napisała:

> I żaden pisowiec nie ciska gromy na FK za jazdę bez prawka. Niesamowite, jeszcz
    > e niedawno domagali się tutaj co najmniej dożywocia dla Najsztuba za to samo

Jak jako prawnik się tłumaczył na konferencji prasowej, ze nie wiedział, ze jak ma zatrzymane przez policję prawko, to nie moze jeździć?
    I co mu zrobili?
    Ano dostał od KAczyńskiego posadę członka zarządu spółki skarbu państwa i ...zamochodem słuzbowym z kierowcą.
    Tak działa PiS.

--
  • yoma 06.08.19, 10:06
    Urwa urwie łba nie urwie, powiada ludowe przysłowie.

--
    Demon Duck of Doom™
  • szwampuch58 06.08.19, 10:32
    drugie rzecze "reka reke myje"
    wyborcza.pl/7,75398,25061324,krolowie-zycia-ziobry-jak-dobra-zmiana-dopieszcza-lojalnych.html#s=BoxWyboLink

--
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka