Dodaj do ulubionych

W sieci walka trwa ?

06.08.19, 11:54
Ostatni często słyszymy, iż PiS korzysta z nowoczesnych technik badania opinii publicznej i tym, którzy jak ja, uważają pisich za wzorzec agresywnej ciemnoty, trudno w to uwierzyć.
A jednak, pewnie tak jest - gangi z poludniowoamerykańskich faweli tez używają telefonów komórkowych.

O metodach walki z tym prawdziwym nowotworem polskiego społeczeństwa, mówi ten artykuł:
warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,25062527,odsuniecie-pis-to-cel-na-krotka-mete-lex-paulson-wspolautor.html#s=BoxWyboMT
Ale ja nie o tym (artykuł niezbyt mnie przekonał).

W jednym z komentarzy, autor "bardzo spokojny", twierdzi, iż dziś walka polityczna rozstrzyga sie w ... internecie.
Co o tym sądzicie?
Patrząc chocby na forum Kraj - każdy troll ma do czoła przyklejoną etykietkę "PiS" i co, ma mnie przekonać do tej pokracznej i gangsterskiej zarazem "rewolucji" ?
No, wolne żarty:)

Konkludując, czy nie przeceniamy roli sieci?
--
Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
Edytor zaawansowany
 • pies.na.czarnych 06.08.19, 12:11
  Przed kontynuacja tego tematu proponuje obejrzec ten dokument. Calosc jest na Netflix
  --
  Uwaga szczur!
 • inocom 06.08.19, 12:19
  Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
 • no-popis 06.08.19, 16:31
  inocom napisał:

  > borrka napisał:
  >
  >
  > > Konkludując, czy nie przeceniamy roli sieci?
  >
  > W miastach żyje znikoma ilość wyborców.

  Gratuluję :) JAk to mówią dla idei nieważna jest prawda ale częstotliwość powtarzania kłamstwa.  --
  Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
 • inocom 06.08.19, 17:28
  no-popis napisała:

  > inocom napisał:
  >
  > > borrka napisał:
  > >
  > >
  > > > Konkludując, czy nie przeceniamy roli sieci?
  > >
  > > W miastach żyje znikoma ilość wyborców.
  >

  > Gratuluję :) JAk to mówią dla idei nieważna jest prawda ale częstotliwość powta
  > rzania kłamstwa.

  Wbrew pozorom Wrocław się wyludnia. Ludziska jak mogą spieprzają na wieś i do małych miasteczek, choćby z powodów ekonomiczno-bytowych. W małych miasteczkach i na wsi masz niższe o połowę OC, nie bulisz podatku za deszcz, który nie pada. Nie sponsorujesz klubu piłkarskiego a la WKS Śląsk, nie jesteś pieszym pasażerem. Tramwaje niedawno pobiły rekord, ponad 50 j3bnięć w ciągu miesiąca. Ulice masz oświetlone, a nie jak Hubska.

  www.facebook.com/czympkjeblo/
  wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,24988237,absurd-na-hubskiej-nowa-ulica-bez-oswietlenia-miasto-nie.html
  www.polskawliczbach.pl/najszybciej_wyludniajace_sie_miasta_w_polsce
  Do Wrocławia przyjechało 100 tys. Ukraińców. Ukraińcy zgodnie z polskim prawem, nie mogą uczestniczyć w wyborach do parlamentu.

  --
  Aby dowiedzieć się kto naprawdę usiłuje Tobą rządzić, sprawdź po prostu kogo nie wolno Ci komentować.
 • x2468 10.08.19, 15:31
  Ciesz sie pacanie, macie sukces!
  innpoland.pl/154085,sprawozdanie-finansowe-stadniny-w-janowie-podlaskim-i-wyniki-kontroli

  --
  Financial Times:
  Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
 • yoma 11.08.19, 01:12
  Latać nam suweren nie pozwala...
  ...limuzyny porozwalane...
  ...nawet na konie z Janowa nie można liczyć...
  ...jesteśmy komunikacyjnie wykluczeni!

  (Andrzejrysuje)

  --
  Över. Killer.
 • yoma 06.08.19, 12:36
  Ciebie nie, boś inteligentny. Zaraz poszukam jednego tekstu, może znajdę.

  --
  Freedom of Fear. Dziewczyna na wokalu.
 • yoma 06.08.19, 12:47
  Wspaniali Przyjaciele i Przyjaciółki z Avaaz!

  Jesteśmy dumni z naszego ruchu jak nigdy dotąd.

  Po zwycięstwie Trumpa w Stanach, Bolsonaro w Brazylii i po Brexicie, w tych wyborach miała przyjść kolej na Europę. Ostatnia trwale demokratyczna światowa potęga miała utonąć w powodzi fałszywych newsów i nienawiści skrajnej prawicy.

  By stawić czoła temu zagrożeniu, Avaaz ujawnił i doprowadził do zamknięcia bodaj największych w historii sieci dezinformacji, które w ciągu ostatniego roku miały aż 3 MILIARDY odsłon w zaledwie sześciu krajach. Taka liczba wyświetleń pozwala dotrzeć średnio dwadzieścia razy do każdego wyborcy!

  A ponieważ ekstremiści liczyli, że zwycięstwo w tych wyborach zapewni im niska frekwencja, zachęcaliśmy wyborców, by poszli głosować w obronie demokracji. Nasze apele dotarły do ponad 100 milionów osób w całej Europie.

  Efekt: najwyższa frekwencja w wyborach europejskich od 25 lat. Zamiast prawicowej fali – drobna zmarszczka na wodzie. Największą siłą pozostają prounijne partie centrowe i socjaldemokratyczne, a wzmocniona pozycja Zielonych i proeuropejskich demokratów daje nadzieję na skuteczną walką ze zmianą klimatu w nowej Europie.

  Nikt przed nami nie wypowiedział takiej wojny fałszywym newsom. O naszej kampanii pisały media całego świata, a dyrektor generalny Parlamentu Europejskiego ds. komunikacji Jaume Duch Guillot powiedział: „Avaaz był siłą napędową, która pomogła Parlamentowi Europejskiemu zmobilizować obywateli do udziału w tych wyborach”.

  Przeczytaj, jak wyglądała ta kampania od środka – i co robiliśmy od Hiszpanii po Dolinę Krzemową. Cała ta praca była możliwa dzięki 80 tysiącom darczyńców, kolejnym 80 tysiącom wolontariuszy i niemal dwóm milionom członków i członkiń naszej społeczności. Razem wpłynęliśmy na bieg historii. Dziękujemy!!

  Jesteśmy dumni z naszego ruchu jak nigdy dotąd.

  --
  Shylmagoghnar
 • yoma 06.08.19, 12:48
  Odebraliśmy skrajnej prawicy jej najsilniejszą broń

  Dezinformacja zabija demokrację – dlatego jest najgroźniejszą bronią skrajnej prawicy. Ekstremiści wygrywają tam, gdzie uda im się zalać media społecznościowe fałszywymi newsami i kłamstwami prowokującymi do nienawiści. Tylko jedno może ich skutecznie powstrzymać: rządy największych państw muszą wpłynąć na serwisy Facebook i YouTube, by oczyściły swoje platformy. Na świecie pozostała jednak jedna globalna siła, której siewcy dezinformacji nie zdołali jeszcze podbić: Europa. Gdyby i ona upadła, nadzieja na demokrację mogłaby upaść razem z nią.

  Dlatego przygotowaliśmy ambitny plan: stworzyć zespół wysoko wykwalifikowanych „elfów”, by tropili w sieci trolli, demaskowali ich kłamstwa i zgłaszali dezinformację platformom społecznościowym. Strona po stronie. Fałszywe konto za fałszywym kontem. Dzięki darowiznom od kilkudziesięciu tysięcy z nas mogliśmy zrealizować ten plan, a do pomocy zgłosiło się ponad 80 tysięcy avaazowców. Nikt przed nami nawet nie próbował czegoś takiego!

  --
  Över. Killer.
 • yoma 06.08.19, 12:50
  Pracując w naszym „sztabie kryzysowym” w Brukseli, nasz trzydziestoosobowy zespół wykrył coś, co umknęło 30 tysiącom moderatorów Facebooka: olbrzymią pajęczynę fałszu złożoną z sieci, które nieustannie rozprowadzały po całej Europie toksyczne kłamstwa. Przesłaliśmy Facebookowi ponad 700 stron szczegółowych informacji. Pokazaliśmy czarno na białym, jak funkcjonują te sieci, jak koordynują działania, jak używają fałszywych kont i wprowadzają w błąd odbiorców.

  Nie tylko wykryliśmy te sieci: doprowadziliśmy do ich zamknięcia! W Polsce, Hiszpanii, Włoszech, Portugalii, Holandii, Wielkiej Brytanii i w Niemczech. Nasz plan zadziałał. Łącznie sieci zamknięte przez Facebooka miały, jak się ocenia, 3 MILIARDY wyświetleń w ciągu roku! To dość, by dotrzeć dwadzieścia razy do każdego wyborcy.

  „Nie widziałem jeszcze organizacji monitorującej media, która działałaby tak skutecznie.” – pracownik Facebooka

  Pod koniec kampanii wysocy rangą politycy UE, dziennikarze i eksperci od bezpieczeństwa codziennie odwiedzali nasze centrum, by zapoznać się z naszymi sprawozdaniami, a Facebook podziękował nam publicznie. Avaaz stał się globalnym centrum zwalczania dezinformacji. O naszej pracy pisały media całego świata – od artykułów na pierwszych stronach Guardiana i New York Timesa po Le Monde, Der Spiegel, El Mundo, Gazetę Wyborczą i oko.press. Ostrzegały miliony Europejczyków przed zagrożeniem, jakie dla wyborów niesie dezinformacja.

  --
  Bloodred Hourglass. AOTY contender.
 • yoma 06.08.19, 12:52
  Dobra, całości już nie przeklejam. Jeszcze to:

  🇵🇱 Polska: Nasz zespół wykrył dobrze skoordynowane sieci, które rozpowszechniały fałszywe, krzywdzące informacje na temat Unii Europejskiej i imigrantów, a także inne wiadomości wprowadzające w błąd. Facebook zamknął strony, które miały łącznie 1,9 miliona obserwujących i 200 milionów wyświetleń rocznie.

  --
  Uwaga Miemiec!
 • yoma 06.08.19, 12:54
  I to

  secure.avaaz.org/campaign/en/disinfo_network_report/

  źródło wszystkiego: avaaz.org

  --
  Grupa G8. Kraje rozwinięte. Trzeci Świat. IV RP.
 • no-popis 07.08.19, 06:24
  yoma napisała:

  > Wspaniali Przyjaciele i Przyjaciółki z Avaaz!
  >
  > Jesteśmy dumni z naszego ruchu jak nigdy dotąd.
  ...czyli jest to walka ideologiczna. To walka świata wolnego oraz świata neokomunizmu.Wynika z tego, że ty "proletariusz" dziękujesz za dobrą robotę dla tej ideologii toaaszyszom "proletariuszom" z USA.
  Tak widzisz Wolność Słowa jak związek radziecki tzn wolno pisać wszystko za wyjątkiem krytyki lub innych poglądów niż to są w stanie zaakceptować toaaszysze.....
  --
  Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
 • jabbaryt 06.08.19, 13:50
  jakoś Lex i jego woluntariusze za wiele nie mi pomogli Hilary. I co mi taki woluntariusz może mądrego powiedzieć? Chętnie bym z takim pogadał i zaprosił na herbatę. Tylko wątpie aby mnie przekonał.
 • eiran 06.08.19, 13:53
  jabbaryt napisał:

  > jakoś Lex i jego woluntariusze za wiele nie mi pomogli Hilary.

  A po polsku - jak by to szło, Abdul?


  --
  Przez 14 lat ayran.
 • yoma 06.08.19, 14:03
  A jak do ciebie dojedzie - autostradą? 😅

  --
  Freedom of Fear. Dziewczyna na wokalu.
 • stasi1 06.08.19, 14:45
  W końcu po coś to robią. Chodzi o przekonanie tych 5 % którzy mogą zagłosować tak albo tak. I to 5 % da zwycięstwo
 • borrka 06.08.19, 22:19
  Że masz rację.
  Ale ja nie znam takich chwiejących się.


  --
  Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
 • yoma 06.08.19, 22:26
  Imho chodzi o tych, którzy się chwieją: iść do urny albo mi się nie chce. Bo tak naprawdę to od nich wszystko zależy.

  --
  Josh
 • lech1966 08.08.19, 10:33
  yoma napisała:

  > Imho chodzi o tych, którzy się chwieją: iść do urny albo mi się nie chce. Bo ta
  > k naprawdę to od nich wszystko zależy.

  A może znów POsluchaja rady Tuska aby jednak zostać w domu???  --
  Nic nam teraz nie wychodzi
  PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
  Autor KZP
  Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
 • stasi1 08.08.19, 09:27
  Jesteś pewny że nie znasz? U mnie w pracy na 20 osób jest dwóch zadeklarowanych pisowców(kierownik mówi że jeśli jeszcze jednego takiego Kuchcińskiego znajdą przestanie ich popierać. Jest może nasz 3 przeciwnych. jeden podobno głosuje na PSL ale taki jak dla mnie pisowiec. I zostaje około 10 osób o których nie wiem jakie mają poglądy. Oni mogą na każdego zagłosować
 • borrka 08.08.19, 09:35
  Pracuję w branży, gdzie raczej unika sie dyskusji politycznych.
  Chcialem tylko powiedzieć, że raczej znam hardcore po obu stronach barykady, niż niezdecydowanych.
  Sam jestem takim hardcorem antypisowskim:)


  --
  Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
 • stasi1 10.08.19, 08:41
  U mnie też prawie że się teraz unika. Kiedyś byłem na dziale gdzie tylko jeden pisowiec wchodził i już nawijał. Teraz jestem na nowym tutaj chyba mniej się dyskutuje w ogóle.
  Za to ja sam nie unikam dyskusji. Byłem ostatnio na badaniach okresowych i wyszło że lekarz to raczej pisowiec, co mnie zdziwiło. Za to wcześniej jak byłem w siedzibie firmy (po odbiór zaświadczenia na badanie) spotkałem naszego dyrektora. I w zasadzie on o mnie mógł powiedzieć że jestem pisowcem
 • lech1966 10.08.19, 21:19
  A mnie się udało przekonać kilku. Nie bylo to trudne, ludzie widzą i czują co jest dobre dla nich, tylko czasem zbyt ufają niemieckim ( o polskolezycnym slownictwie) mediom.

  --
  Nic nam teraz nie wychodzi
  PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
  Autor KZP
  Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
 • stasi1 12.08.19, 08:26
  Ale ostatnio Niemcy są cacy. Nawet głosowaliśmy na Niemkę przeciw katolikowi. Nie na bierząco jesteś
 • no-popis 06.08.19, 14:59
  borrka napisał:

  > Ostatni często słyszymy, iż PiS korzysta z nowoczesnych technik badania opinii
  > publicznej i tym, którzy jak ja, uważają pisich za wzorzec agresywnej ciemnoty,
  > trudno w to uwierzyć.

  Moim zdaniem PiS wygrał poprzednie wybory właśnie z sieci, którą to bitwę z leniwymi i pewnymi siebie lemingami jak wiadomo wygrał.
  Teraz PiS też wygrywa nawet na tutejszym forym kraj. Stosuje jednak bardziej finezyjne metody. Między innymi kreuje postaci, które pozornie są zajadłymi przeciwnikami PiSu ale są krańcowo agresywne, wulgarne, homofobiczne, prostackie i mające problemy z prostą ortografią języka polskiego próbując wmówić pasywnym czy naiwnym obserwatorom informacji i dyskusji w sieci, wtym na tym forum, że przeciwnik PiS to przeważnie cham, prostak, prymityw i niedokształt a tak przecież nie jest.

  --
  Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
 • forumforum101 06.08.19, 15:10
  no-popis , jeżeli masz na myśli "taniąkiełbase" to są poszlaki że na fk podesłał tego osobnika Jurek Urban , tak dla jaj gdyż on lubi robić takie przewrotne zmyłki , $tać jego na to aby wynająć takiego osobnika .
 • yoma 06.08.19, 15:19
  Co ty, Urban to oszołka.

  --
  Dedicado a todos los casos de abuse sexual por parte de miembros de la Iglesia Cristiana
 • no-popis 06.08.19, 15:30
  forumforum101 napisał(a):

  > no-popis , jeżeli masz na myśli "taniąkiełbase" to są poszlaki że na fk podesła
  > ł tego osobnika Jurek Urban , tak dla jaj gdyż on lubi robić takie przewrotne z
  > myłki , $tać jego na to aby wynająć takiego osobnika .
  Nie jest krańcowa jeżeli masz na myśli Tanię. Nie podobają ci się jej poglądy a to nie ten przypadek. Nie jest wulgarna, prostacka itp.  --
  Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
 • jabbaryt 06.08.19, 16:27
  Ja ostatnio przekonałem żonę aby głosowała na PIS. Żona polityką się nie interesuje więc postawiła ciężki warunek, że kupujemy nowe meble takie jakie ona zechce. Parę tysi mam w plecy. Prezes nawet się nie dowie ile kosztują głosy oddane na jego partię.
 • eiran 06.08.19, 16:34
  Pewnie, Abdul, kupicie sobie Okrągły Stół.

  --
  Przez 14 lat ayran.
 • lech1966 06.08.19, 20:09
  eiran napisał:

  > Pewnie, Abdul, kupicie sobie Okrągły Stół.

  A co ayranku, Wałęsa sprzedaje? A może zagramy o niego w lotto?  --
  Nic nam teraz nie wychodzi
  PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
  Autor KZP
  Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
 • buldog2 10.08.19, 11:03
  Znaczy, korupcja jest zasadą działania waszej PISowskiej podstawowej komórki społecznej. Nie ma jak utrwalanie jej w najbardziej intymnych płatnych relacjach, za przykładem marszałka Członka, Abdul.

  --
  Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
  Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
  Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
  Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
 • pies.na.czarnych 06.08.19, 17:07
  > Między innymi kreuje postaci, które pozornie są zajadłymi przeciwnikami PiSu ale

  Ludzik jak zwykle o sobie.

  --
  Uwaga szczur!
 • m.c.hrabia 06.08.19, 16:29
  trwa ,a popisowy kretyn na pierwszej linii frontu.
 • no-popis 06.08.19, 16:43
  m.c.hrabia napisał:

  > trwa ,a popisowy kretyn na pierwszej linii frontu.
  Aby jeden popisowy kretyn:) ty popisowy kretynie i wielu innych w tym oszoło.z.radia.maryja i ty czyli popisowi kretyni.
  co nie wychylicz "głuwkę z twoim kuskiem" to obrywasz. Lubisz to ? Masochosta jesteś ? Czy płacą ci na Nowogrodzkiej za ośmieszanie oPOzycji.  --
  Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
 • pies.na.czarnych 06.08.19, 17:10
  Cały ludzik cały on,

  postaci, które pozornie są zajadłymi przeciwnikami PiSu ale są krańcowo agresywne, wulgarne, homofobiczne, prostackie i mające problemy z prostą ortografią języka polskiego próbując wmówić pasywnym czy naiwnym obserwatorom informacji i dyskusji w sieci, wtym na tym forum, że przeciwnik PiS to przeważnie cham, prostak, prymityw i niedokształt a tak przecież nie jest.

  --
  Uwaga szczur!
 • m.c.hrabia 06.08.19, 17:30
  dlatego, każda armia świata, do okopów na pierwszej linii, wysyła prymitywnych debili, pis nic nowego nie wymyślił trzyma się odwiecznych standardów.
 • no-popis 06.08.19, 19:12
  m.c.hrabia napisał:

  > dlatego, każda armia świata, do okopów na pierwszej linii, wysyła prymitywnych
  > debili,
  --
  Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
 • lech1966 06.08.19, 20:11
  m.c.hrabia napisał:

  > dlatego, każda armia świata, do okopów na pierwszej linii, wysyła prymitywnych
  > debili, pis nic nowego nie wymyślił trzyma się odwiecznych standardów.

  Brawo "hrabio". Nie musiałeś, a jednak postanowiłeś POkozac kim jesteś na codzien.


  --
  Nic nam teraz nie wychodzi
  PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
  Autor KZP
  Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
 • borrka 06.08.19, 17:27
  Okopane na pozycjach lemingi versus trolle pisowskie, no uogólniając.
  Szczerze mówiąc, wątpię, czym kogoś nawrócił, chyba, że istnieje cała masa cichych czytaczy.
  No, może jestem niedelikatny, bo piszę otwarcie, że pie..olę sojalną funkcję 500-flaszkowego.

  Tak by mnie interesowało, dlaczego wspieracie jarkowych?
  Zarobkowo, za kasą?
  To rozumiem i nie mam pytań.
  Upatrujecie w tym bajzlu swój interes?
  A jaki, spytam?
  Bo rozumiem interes Beci, czy nawet pionków pisowskich trzeciego miotu, ale co ma z tego normalny człowiek, zdolny zarobić na siebie, bez jałmużny?


  --
  Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
 • lech1966 06.08.19, 20:43
  borrka napisał:

  > No, może jestem niedelikatny, bo piszę otwarcie, że pie..olę sojalną funkcję 50
  > 0-flaszkowego.
  >
  > Tak by mnie interesowało, dlaczego wspieracie jarkowych?
  > Zarobkowo, za kasą?
  > To rozumiem i nie mam pytań.
  > Upatrujecie w tym bajzlu swój interes?
  > A jaki, spytam?
  > Bo rozumiem interes Beci, czy nawet pionków pisowskich trzeciego miotu, ale co
  > ma z tego normalny człowiek, zdolny zarobić na siebie, bez jałmużny?

  Ty nadal nie wiesz dlaczego PO z PSL przegrało wybory. Gdybyś to wiedział to nie zadawał byś takich lamerskich pytań. Ja uważam że PO 89 roku nie było gorszego rządu od rządu Tuska. I Choć rząd Kopacz był jeszcze gorszy nie traktuje go osobno bo to te same lemingi. Zmienił się tylko POganiacz resztą została taka sama ( za wyjątkiem ministrantek tego i owego). Rząd PiS ( choć nie jest idealny) nie wykorzystał u mnie wszystkich szans na POmylki, wpadki, źle decyzje, czy inne przypadki dla których bym oddał głos na kogoś innego. Z socjalu PIS nie korzystam ani ja ani moje dzieci. Wykształciły się i zarabiają więcej odemnie. I jeśli tu coś pisze, pisze za darmo bo czuję potrzebę aby ostrzec tych którzy zaPOmnieli czym były rzady lemingów Tuska. Ten wasz atak na LEGALNIE i DEMOKRATYCZNIE wybraną władze świadczy o jednym. Czegoś się strasznie obawiacie a ja chcę się dowiedzieć czego, dlatego znów prawdopodobnie zagłosuje nie za PiS em, ale przeciw PO i wszystkim hybrydom tej partii. Dziękuję za przeczytanie tego tekstu, ale na zrozumienie nie liczę bo skoro nie zrozumiales tego przez cztery lata to i ta moja próba wyjaśnienia ci tego skazana jest na porażkę.
  --
  Nic nam teraz nie wychodzi
  PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
  Autor KZP
  Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
 • snajper55 10.08.19, 11:13
  lech1966 napisał:

  > Ten wasz atak na LEGALNIE i DEMOKRATY
  > CZNIE wybraną władze świadczy o jednym. Czegoś się strasznie obawiacie a ja chc
  > ę się dowiedzieć czego, dlatego znów prawdopodobnie zagłosuje nie za PiS em, al
  > e przeciw PO i wszystkim hybrydom tej partii.

  Ależ ja ci mogę napisać czego się obawiam. Obawiam się kolejnych czterech lat rządów nazistów niszczących Polskę. Co z tego, że zostali legalnie i demokratycznie wybrani, skoro po tym wyborze zaczęli łamać prawo i zniszczyli w Polsce praworządność?

  Zresztą ty dobrze to wszystko wiesz, tylko udajesz idiotę.

  S.
  --
  Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
 • jureek 12.08.19, 11:32
  borrka napisał:

  > Bo rozumiem interes Beci, czy nawet pionków pisowskich trzeciego miotu, ale co
  > ma z tego normalny człowiek, zdolny zarobić na siebie, bez jałmużny?

  Jesteś finansowo ustawiony, dorobiony, więc pewnie trudno Ci zrozumieć ludzi, którzy za rządów PO pierwszą umowę o pracę dostawali po trzydziestce, a wcześniej tylko śmieciówki, staże czy inne "nowatorskie" formy zatrudnienia. Pewnie nie wiedziałeś, że w firmach ochroniarskich płacono na śmieciówkach 3 złote na godzinę i żeby wyżyć, trzeba było zasuwać po 16 godzin na dobę w piątek i świątek? Jednocześnie ludzie widzieli, jak właściciel tej firmy ochroniarskiej dzięki znajomościom z politykami dostaje publiczne zlecenia, co rok zmienia samochód i żyje sobie jak pączek w maśle. W telewizji oglądali propagandę sukcesu, o pendolino, który wjechał na tę czy inną stację, a jednocześnie likwidowano lokalne połączenia i trzeba było szukać jakiegoś niemieckiego szrota, żeby móc dojechać do pracy i w ogóle jakoś funkcjonować. Dla zrozumienia, skąd wziął się sukces wyborczy PiS polecam książkę "Obywatel na zielonej wyspie".
 • borrka 12.08.19, 11:50
  Zmiany ekonomiczne są powolne i dziś mamy do czynienia z sytuacją wykreowana w latach minionych, a wiec brak sily roboczej ze względów demograficznych i poprzez emigrację.
  I to jest główna przyczyna poprawy na rynku pracy + koniunktura.

  Natomiast rozdawanie kasy "jak leci", to czysta komuna.


  --
  Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
 • jureek 12.08.19, 12:30
  borrka napisał:

  > Zmiany ekonomiczne są powolne i dziś mamy do czynienia z sytuacją wykreowana w
  > latach minionych, a wiec brak sily roboczej ze względów demograficznych i poprz
  > ez emigrację.
  > I to jest główna przyczyna poprawy na rynku pracy + koniunktura.

  A także zmiany w prawie. Chociażby ustalenie minimalnej stawki godzinowej dla umów-zleceń. Za rządów PO-PSL cały ciężar wychodzenia z kryzysu nałożono na barki pracujących.

  > Natomiast rozdawanie kasy "jak leci", to czysta komuna.

  No fakt, za poprzednich rządów nie rozdawano jak leci. Z rozdawnictwa korzystali nie wszyscy, lecz tylko wybrani przedsiębiorcy. Stąd te setki kilometrów niepotrzebnych (czasem wręcz szkodliwych) barierek przy drogach rowerowych, stąd te wybetonowane patelnie w centrach miast i miasteczek, stąd te dziesiątki firemek uczących, jak napisać cv itd. itp.
 • pies.na.czarnych 06.08.19, 18:33
  Oczywiście, że walka toczy się głównie w internecie. Nie jest nawet ważne czy masz internet w domu. Wystarczy zmanipulować odpowiednia ilość ludzi, którzy maja połączenie i oni będą roznosili dalej metoda pantoflową fake newsy i propagandę partyjna. Przykładem może być pierdniecie Maciora o chemtrails i wieść została przekazana nawet do najbardziej zabitej dechami wioch w tempie błyskawicznym. Nie zapominajmy również, że każda plebania jest pośrednim ogniwem między internetem i stadem.

  --
  Uwaga szczur!
 • forumforum101 06.08.19, 21:14
  10/10
 • buldog2 06.08.19, 19:59
  Walka o wyborców toczy się w necie, ale bezpośrednio na fb oraz lokalnie na innych popularnych portalach, Avaaz robi bardzo dobrą robotę. Trochę inaczej wygląda to na Twitterze, a w Polsce na forum Kraj, tutaj przekonać można rzadko kogo, to jest forum opiniotwórcze oraz testowe dla polityków, dziennikarzy i podobnych.

  --
  Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
  Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
  Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
 • borrka 06.08.19, 20:05
  Czy możesz jakoś uzasadnić swą myśl?
  O opiniotwórczym charakterze forum Świat.


  --
  Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
 • buldog2 06.08.19, 23:48
  Nie pisałem o forum Świat, tylko Kraj. O Świat tylko słyszałem, że pisze niewiele osób, ale czyta bardzo wiele.

  --
  Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
  Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
  Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
 • borrka 07.08.19, 00:38
  Mialem na myśli Kraj.


  --
  Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
 • borrka 10.08.19, 09:03
  wyborcza.pl/magazyn/7,124059,25053343,pouczysz-schetyne-na-fejsie-odlajkujesz-biedronia-i-idziesz.html
  Autor artykułu zdecydowanie krytykuje postawę aktywności internetowej:
  Pouczysz Schetynę na Fejsie, odlajkujesz Biedronia i idziesz pobiegać? Robisz to, czego chce Kaczyński. Lepiej wstąp do partii.

  Mam silne przekonanie, że ta rebelia plebsu szkodzi mojemu Krajowi.
  I obawę, że internetowe połajanki z trollami sprawy nie załatwią.
  Dodam, że chodze na wazniejsze demonstracje.
  Что делать? jak pytał Ilicz.


  --
  Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
 • yoma 10.08.19, 10:39
  Akcja Demokracja szuka wolontariuszy do szybkiego reagowania. Chcesz link?

  --
  Uwaga Miemiec!
 • borrka 10.08.19, 12:19  --
  Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
 • yoma 10.08.19, 12:41
  dzialaj.akcjademokracja.pl/surveys/ankieta-rekrutacyjna-wolontariat-w-akcji-demokracji?utm_source=akcja&utm_medium=email&utm_campaign=blast2019-08-09
  --
  Ethereal Darkness
 • yoma 10.08.19, 12:42
  i tu

  dzialaj.akcjademokracja.pl/surveys/ankieta-rekrutacyjna-grupa-szybkiego-reagowania?utm_source=akcja&utm_medium=email&utm_campaign=blast2019-08-09

  --
  Shylmagoghnar
 • borrka 10.08.19, 12:45
  Dzięki.

  --
  Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
 • yoma 10.08.19, 12:57
  👍

  --
  Freedom of Fear. Dziewczyna na wokalu.
 • yoma 10.08.19, 14:18
  >Pouczysz Schetynę na Fejsie, odlajkujesz Biedronia i idziesz pobiegać? Robisz to, czego chce Kaczyński.

  Z pewną taką nieśmiałością, autor jest gupi. Od biegania wydzielają się endorfiny, człowiek naćpany endorfinami jest pewny siebie i gotów do działania.

  Pouczanie na fejsie jest dobre i bieganie (czy cokolwiek tam kto robi) też. I do zobaczenia przy urnie.

  --
  Ethereal Darkness
 • yoma 11.08.19, 01:11
  O, Borrka, przypomniało mi się

  możesz na przykład zorganizować paru silnych kumpli, żeby stali na stendbaju, gdyby nagle lokal wyborczy okazał się niedostępny dla niepełnosprawnych. U mnie w europejskich tak było. Lokal, który od 30 lat był na parterze, nagle znalazł się na piętrze.  --
  Ethereal Darkness

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka