Dodaj do ulubionych

Podać PISowcowi rękę

06.08.19, 21:24
Słuchałem fragmentu Wywiadu Politycznego w TOK FM P. Karoliny Lewickiej. Zdziwiło mnie, że prowadzący w zastępstwie Roch Kowalski pożegnał się z PISowcem tak, jakby miał do czynienia z człowiekiem przyzwoitym, nie świnią, a przynajmniej takim, któremu można podać rękę.
Człowiek przyzwoity, choćby w miarę przyzwoity, w kontakcie z PISowcem czuje odrazę.

--
Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
Edytor zaawansowany
  • lech1966 06.08.19, 21:57
    A nieprzyzwoity, lub niewychowany jak ma się zachować??? Ma podać nogę? 😂😂😂

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
  • ceppisowski 06.08.19, 22:01
    Przyzwoity i grzeczny czlowiek w kontakcie z pisowcem powinien powiedziec dowidzenia i nie podawac reki
    Niegrzeczny czlowiek zas powinien sprobowac wejsc na poziom rynsztoku by pisowskie bydle go zrozumialo i powinien rzec
    "pisowski bydlaku, reki ci nie podam bo jestes faszystą i ludzkim goownem"
  • pies.na.czarnych 07.08.19, 00:00
    lech1966 napisał:

> A nieprzyzwoity, lub niewychowany jak ma się zachować??? Ma podać nogę? 😂😂😂
    >

Ma ciebie zdegenerowany moralnie pisowcu napluć nawet nie warto.

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 07.08.19, 00:27
    Hah ale się wszyscy nauczyli używać emotek 😉

--
    Freedom of Fear. Dziewczyna na wokalu.
  • lech1966 07.08.19, 10:45
    pies.na.czarnych napisała:

> lech1966 napisał:
    >
    > > A nieprzyzwoity, lub niewychowany jak ma się zachować??? Ma podać nogę? ?
    > ?😂😂
    > >
    >
    >
    > Ma ciebie zdegenerowany moralnie pisowcu napluć nawet nie warto.

A na ciebie zmanipulowany lemingu nie warto nawet się wypróżnić. Jesteś dno i trzy metry mułu.

--
    Autor KZP
  • szwampuch58 06.08.19, 22:00
    glupiejecie w zastraszajacym tempie styropianowy dziadku

--
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
  • buldog2 09.08.19, 21:10
    Aha.

Istotnie, dzisiaj środa.

--
    Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
  • szwampuch58 09.08.19, 21:23
    zrob se puding

--
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
  • borrka 06.08.19, 22:03
    Często czuję litość i współczucie.

--
    Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
  • yoma 06.08.19, 22:06
    Jeszcze cztery takie lata i ci przejdzie.

--
    Shylmagoghnar
  • borrka 06.08.19, 22:15
    A mam paru znajomych pisowych i są traktowani w towarzystwie, jak chorzy na rzeżączkę na Katolickim Portalu Randkowym - naprawdę jest taki!

--
    Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
  • nazimno 06.08.19, 22:22
    Cos na temat obywatelskiej, pospolitej kily?
  • kolor 06.08.19, 23:15
    To ma każdy PiSowiec
    Pomogłem?
  • lech1966 06.08.19, 22:33
    borrka napisał:

> A mam paru znajomych pisowych i są traktowani w towarzystwie, jak chorzy na rze
    > żączkę na Katolickim Portalu Randkowym - naprawdę jest taki!

I nadal są twoimi znajomymi? Jakaś niekonsekwencja. A moze tylko znanymi z widzenia a nie znajomymi???.
    Ja do swoich znajomych nie zaliczam lemingow których znam zawodowo. Mam za to przyjaciol z poglądami takimi jak ceppisowski czy wsk175. I nie znaczy to że miałbym jakieś obiekcje w podaniu im ręki czy wypiciu kieliszeczka koniaku lub szklaneczki whisky Nie zauważyłem też aby oni mieli z tym jakikolwiek problem. Często rozmawiamy na różne tematy i nie zdążylo się abyśmy się przekonywali nawzajem. Ten brak dystansu do siebie i do swoich poglądów widać tu na FK jak na widelcu. Nie wiem do kogo ma trafić wasz przekaz. Bo do moich znajomych i przyjaciół nie trafia.

--
    Autor KZP
  • kolor 06.08.19, 23:17
    A teraz komuszy smrodku spacy
  • pies.na.czarnych 07.08.19, 00:03
    Z kartofli ten koniak pędzisz?

--
    Uwaga szczur!
  • lech1966 07.08.19, 11:40

> Z kartofli ten koniak pędzisz?

Sól drogowa jako spożywczą to wynalazek lemingów Tuska. Do dziś nie wiadomo który oligarcha PO czy PSL był w to umaczany. Ty zapewne jesz te drogowa bo Tusk zapewniał że jest lepsza jak spożywcza. 😂😁🤣

--
    Autor KZP
  • yoma 06.08.19, 23:27
    No masz. Czyż katolik nie powinien chorym współczuć? :) Aaa, już rozumiem :)

Sama nie znam, ale wiem z opowieści, że taki pisowy w towarzystwie to zaraza. Ani z takim porozmawiać, co się na świecie dzieje, ani o dupie maryni, bo zaraz bierze do siebie...

--
    Breaking rocks in the hot sun
    They fought the law and the law won
  • horpyna4 07.08.19, 11:31
    Buldog, poza odrazą jest jeszcze aspekt, hmmm... praktyczny. Na ręce bywa złota obrączka, panie miewają też pierścionki... potem trzeba szybko i dyskretnie sprawdzić, czy nic nie znikło, skoro podało się rękę osobnikowi łasemu na nienależne zyski.
  • snajper55 07.08.19, 11:48
    horpyna4 napisała:

> Buldog, poza odrazą jest jeszcze aspekt, hmmm... praktyczny. Na ręce bywa złota
    > obrączka, panie miewają też pierścionki... potem trzeba szybko i dyskretnie sp
    > rawdzić, czy nic nie znikło, skoro podało się rękę osobnikowi łasemu na nienale
    > żne zyski.

No i palce dwa razy policzyć.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • lech1966 07.08.19, 11:53
    No i pisior musi koniecznie sprawdzić stan konta.😁

--
    Autor KZP
  • pies.na.czarnych 07.08.19, 11:55
    Musi sprawdzic czy ukradzione wplacil na wlasciwe konto.

--
    Uwaga szczur!
  • lech1966 07.08.19, 12:09

> Musi sprawdzic czy ukradzione wplacil na wlasciwe konto.

Pisior musi sprawdzić czy mu leming nie wyczyścił konta zbliżeniowo🤣🤣🤣

--
    Autor KZP
  • snajper55 07.08.19, 13:05
    Specjalistami od zbliżeń to w Polsce są księża.

"Sąd Okręgowy w Rzeszowie skazał w czwartek na 1,5 roku więzienia księdza Pawła T. za przestępstwa seksualne wobec dzieci, które były pod jego opieką w trakcie rekolekcji. Duchowny dostał też 15-letni zakaz pracy z dziećmi i przebywania w miejscach do tego przeznaczonych. Wyrok jest prawomocny."

www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/ksiadz-pawel-t-skazany-za-przestepstwa-seksualne-wobec-dzieci,942413.html

S.
    --
  • lech1966 07.08.19, 13:12
    snajper55 napisał:

> Specjalistami od zbliżeń to w Polsce są księża.
    >
    > "Sąd Okręgowy w Rzeszowie skazał w czwartek na 1,5 roku więzienia księdza Pawła
    > T. za przestępstwa seksualne wobec dzieci, które były pod jego opieką w trakci
    > e rekolekcji. Duchowny dostał też 15-letni zakaz pracy z dziećmi i przebywania
    > w miejscach do tego przeznaczonych. Wyrok jest prawomocny."
    >
    > www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/ksiadz-pawel-t-skazany-za-przestepstwa-seksualne-wobec-dzieci,942413.html
    Wielki mi news. Coś na podobieństwo moderatora FK. Masz tu coś podobnego.

gs24.pl/policja-stargard-dzieki-wzorowej-wspolpracy-bylo-mozliwe-zatrzymanie-pedofila/ar/c1-14143953
    Lub tu snajperku.

www.google.com/search?q=pedofil+zatrzymany&oq=pedofil+zatrzymany&aqs=chrome..69i57.5551j0j7&client=ms-android-xiaomi-rev1&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8
    Zaznaczam że nie wybielam żadnej sprawy pedofilii. Każda POwinna mieć swój finał w sądzie.

--
    Autor KZP
  • buldog2 07.08.19, 16:48
    Nie, lesiu, kłamiesz. PISowiec sprawdza, czy na koncie jest nagroda, która mu się należała, i pokazuje pazurki. Później sprawdza, czy przypadkiem nie przelał pieniędzy na konto Ojca Dyrektora czy na Caritas. Ja was znam...

--
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
  • snajper55 07.08.19, 12:01
    lech1966 napisał:

> No i pisior musi koniecznie sprawdzić stan konta.😁

Pisior, wzorem Prezesa, nie ma konta. Pieniądze trzyma w slomianym materacu, a złoto zakopuje w ogródku.

S.
    --
  • lech1966 07.08.19, 12:10
    Dobre snajper. 👍

--
    Autor KZP
  • yoma 07.08.19, 13:03
    Do samego barku.

--
    Ethereal Darkness
  • lech1966 07.08.19, 19:15
    P. Pawłowicz nie jest moja, nie mogę brać jej zachowania na własną klatę ( jak brał Tusk, a teraz ucieka przed komisją). Tobie tez przypinają łatę PiSowca choć ja wiem że nim nie jesteś. Za grzechy Tuska niech odpowie Tusk, za grzechy Pawłowicz niech odpowie Pawłowicz za twoje musisz odpowiedzieć sam, a i ja sam odpowiem za swoje. Tak być powinno. Odpowiedzialność zbiorowa jest tylko w umysłach lemingow którzy czerpią przykłady a to z Rosji a to z faszystowskich Niemiec.

--
    Autor KZP
  • taniarada 09.08.19, 21:30
    Ja napiszę tak .Pisowcowi trzeba podać nogię.Zgadnij kto to powiedział ?
  • no-popis 10.08.19, 07:30
    taniarada napisał(a):

> Ja napiszę tak .Pisowcowi trzeba podać nogię.Zgadnij kto to powiedział ?
    To powiedziłą człowiek o zasadach moralnych zbliżonych do zasad bulgoga.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • kadziteusz 10.08.19, 07:51
    siekierkę by ci odrąbać.
    KAżdy PiSowiec, który się zetknął z prezesem jest zarażony wścieklizną.

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
    ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka