Dodaj do ulubionych

A w ministerstwie Propagandy PiS apel o poparcie

07.08.19, 07:39
katolskiego siewcy nienawiści, który z ambony nawoływał do walki z "tęczową zarazą".
www.tvp.info/43828853/demonstracja-w-obronie-abpa-jedraszewskiego-okazmy-nasze-poparcie
Niestety o najważniejszym newsie dnia, czyli oszustwie "ukochanego" i "kryształowo uczciwego " marszałka ani mru mru!
Widać sam prezes wszystkich prezesów jeszcze sam nie podjął decyzji co z tym zgniłym jajem zrobić.
Pewnie pójdą drogą koperty z 50 000zł łapówki dla prezesa, znaczy będzie to wyciszone tak jak tamta afera o której już nikt nie pamięta.

--
Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
Edytor zaawansowany
  • kadziteusz 08.08.19, 08:02
    krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,25067585,pis-na-odsiecz-metropolicie-wiec-poparcia-dla-abpa-jedraszewskiego.html

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
    ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka