Dodaj do ulubionych

Aż chce się mu dać ciumka

07.08.19, 13:11
Prokurator Piotrowicz zeznaje:

Potrzebowałem przewieźć lek dla mojej małżonki. Starałem się bezskutecznie o rejs LOT-em. Dowiedziałem się o możliwości lotu z marszałkiem Kuchcińskim. I z tej możliwości skorzystałem

A więc wychodzi na to, że razem z jedną żoną leciał samolotem, by przywieźć lekarstwa dla drugiej żony. Mam nadzieję, że reszta żon zdrowa.

wiadomosci.wp.pl/marszalek-sejmu-marek-kuchcinski-i-jego-loty-z-rodzina-i-przyjaciolmi-piotrowicz-dla-wp-to-byl-wypadek-losowy-6410936244287105a

--
Strefa wolna od Jarosława Kaczyńskiego w oczywisty sposób nie jest wymierzona przeciwko jego osobie, tylko przeciw promowaniu ideologii niskiego wzrostu.
Edytor zaawansowany
  • snajper55 07.08.19, 13:15
    witek.bis napisał:

> Prokurator Piotrowicz zeznaje:
    >
    > Potrzebowałem przewieźć lek dla mojej małżonki. Starałem się bezskutecznie o
    > rejs LOT-em. Dowiedziałem się o możliwości lotu z marszałkiem Kuchcińskim. I z
    > tej możliwości skorzystałem

>
    > A więc wychodzi na to, że razem z jedną żoną leciał samolotem, by przywieźć lek
    > arstwa dla drugiej żony. Mam nadzieję, że reszta żon zdrowa.

Czekaj, czekaj. Może lekiem była ta żona w stanie głęboko zamrożonym?

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • forumforum101 07.08.19, 13:19
    ha ha ha

"...Tego dnia moja żona była w Instytucie Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie i otrzymała lek, który może być przewożony tylko w stanie silnego zamrożenia.

Poseł dodał, że podróż z Warszawy do jego rodzinnego domu trwa, zależnie od środka transportu, od pięciu do dziewięciu godzin. Dlatego też uznał, że najlepszym rozwiązaniem w sytuacji, kiedy trzeba przewieźć lek, będzie podróż rządowym samolotem:

Ta okoliczność sprawiła, że poszukując możliwości szybkiego dotarcia do domu i dowiezienia leku tak, żeby go można schować do zamrażarki, dowiedziałem się, że marszałek będzie leciał tego dnia do Rzeszowa. Skorzystałem z jego uprzejmości.(...) Traktuję ten lot jako wypadek losowy, żeby nie powiedzieć, że był to stan wyższej konieczności..."
  • witek.bis 07.08.19, 13:20
    ... czuli służba zdrowia w Pislandii:

"Tego dnia Instytut Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie opuściła moja żona. Otrzymała po wyjściu ze szpitala kilkaset ampułek leku, który trzeba przechowywać w stanie zamrożonym - i zrodził się problem, jak dotrzeć z tymi ampułkami jak najszybciej do domu. (…) Dowiedziałem się, że pan marszałek będzie leciał do Rzeszowa i skorzystałem z tej sposobności" - tak poseł PiS Stanisław Piotrowicz wyjaśnia w rozmowie z dziennikarzem RMF FM, w jakich okolicznościach leciał z marszałkiem Sejmu Markiem Kuchcińskim rządowym samolotem z Warszawy do Rzeszowa. Na uwagę Krzysztofa Zasady, że przeciętny obywatel nie miałby takiej możliwości, Piotrowicz odparł: "Jestem przekonany, że gdyby zwrócili się z takim wyjątkowym problemem do pana marszałka, nie odmówiłby".

Czytaj więcej na www.rmf24.pl/fakty/news-piotrowicz-w-wyjatkowej-sytuacji-marszalek-kuchcinski-zadnem,nId,3136028#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

--
    Strefa wolna od Jarosława Kaczyńskiego w oczywisty sposób nie jest wymierzona przeciwko jego osobie, tylko przeciw promowaniu ideologii niskiego wzrostu.
  • wkkr 07.08.19, 13:27
    Standardowy cooboks w wyziębionymi odpowiednio wkładami spokojnie by wystarczył na 5 godzin jazdy samochodem.
    Używam takiego sprzętu do zabezpieczania próbek gruntu.
    Nawet próbki wymrażane z KGHMu udało nam się przewieźć w ten sposob bez problemu.
    Poza tym teraz na stacjach benzynowych można dostać lód (penie na nie wszystkich ale na wielu widziałem)

--
    Ceterum censeo Russia delendam esse
  • ta 07.08.19, 20:47
    To nie jest pierwszy w Polsce pacjent z takim problemem i z całą pewnością Klinika nie wsypała tego preparatu do reklamówki z Biedronki. Są procedury przechowywania i przewożenia mrożonych preparatów krwi, są kasety i pudła izotermiczne przeznaczone do ich transportu. Wciskasz pan kit, panie szczurzy pyszczku, peerelowski prokuratorze Piotrowicz!
  • ta 08.08.19, 09:33
    Który pacjent w Polsce ma tak dobrze, źe po kuracji jest odstawiany do domu wraz z zapasem leków rządowym samolotem w trybie HEAD?
    Taniuszka i inne ruskie tr o lle też tak majom? Albo bendom mieć?
    Szeregowy pacjent czeka do specjalisty kilkanaście miesięcy.
    Na np operację ortopedyczną, często w permanentnym bólu do lat kilku.

Peerelowski szczurek prokurator stanu wojennego zasłania swoją pazerrność chorą małżonką. Do szpiku kości zepsuta dziadyga.
  • eiran 08.08.19, 09:54
    Kompletna nieodpowiedzialność personelu kliniki, która zajmowała się leczeniem pani Piotrowiczowej. Po prostu wydała kilkaset fiolek z lekiem, nie zadbawszy o to, czy pani Piotrowiczowa będzie w stanie zapewnić odpowiednie warunki przewozu. Strach pomyśleć co by się stało, gdyby nie przelatujący przypadkiem w pobliżu swoim Gulfstreamem marszałek Kuchciński - przecież nie było żadnego innego sposobu żeby je przewieźć, bez zagrożenia życia pani Piotrowiczowej.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • witek.bis 07.08.19, 13:31
    Szanowne Państwo Hematolożstwo! Czy my naprawdę jesteśmy już w tak czarnej dupie, że wypisujecie zamiejscowego pacjenta ze szpitala, wciskacie mu na pożegnanie kilkaset zamrożonych ampułek, a jeśli on nie ma żadnego znajomego marszałka sejmu, to wszystkie te ampułki idą PiS-u w dupę?

--
  • wsk175 07.08.19, 15:30
    ściema dla ciemnego luda z tymi tabletkami.
    Chyba, że ''marszałek"" z prokuratorem dorabiają sobie na handlu lekami....
  • witek.bis 07.08.19, 15:43
    A podobno o czasów kradzionych kropli Inoziemcowa i parkopanu pan marszałek był czysty... Jednak czym skorupka za młodu...

--
  • wkkr 07.08.19, 13:23
    Z warszawy do Krosna nie szalejąc specjalnie można przejechać w 5 godzin samochodem osobowym.
    Czy pan Piotrowicz jest idiotą, czy nas uważa za idiotów?
    ====
    Ja woziłem leki mojej babci z Warszawy pod Krosno właśnie i nawet mi do głowy nie przyszło by zwracać się o pomoc do ówczesnego marszałka sejmu....

--
    Ceterum censeo Russia delendam esse
  • eiran 07.08.19, 14:41
    wkkr napisał:

> Czy pan Piotrowicz jest idiotą, czy nas uważa za idiotów?

Myślę że jedno i drugie.

> ====
    > Ja woziłem leki mojej babci z Warszawy pod Krosno właśnie i nawet mi do głowy n
    > ie przyszło by zwracać się o pomoc do ówczesnego marszałka sejmu....

I to był błąd - w takim przypadku zawsze warto zapytać marszałka Sejmu, czy nie mógłby udostępnić miejsca w swoim samolocie. Niewykluczone, że marszałek nawet nadłożyłby drogi i udostępniłby miejsca w samochodzie z Jasionki do Przemyśla tak, żeby pojechać przez Krosno. Pewnie z 50 kilometrów więcej, ale włączyłoby się koguta i dojechało prawie tak samo szybko.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • yoma 07.08.19, 13:32
    Hehe to i oberprokuratora dopadł brak leków? A tak się upierali, że leki sOM 😁

--
    Dedicado a todos los casos de abuse sexual por parte de miembros de la Iglesia Cristiana
  • snajper55 07.08.19, 13:40
    yoma napisała:

> Hehe to i oberprokuratora dopadł brak leków? A tak się upierali, że leki sOM 😁

Pewnie trzymał je w stanie głęboko zamrożonym i przez pomyłkę użył ich do drinków.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • yoma 07.08.19, 15:42
    Terlecki, to całkiem prawdopodobne 😁

--
    Tęp pisiaki: hoduj dziki!
    Chcesz mieć las - posadź Szyszkę.
  • no-popis 07.08.19, 13:40
    Wielka arogancja aby traktować jak idiotów wyborców - obywateli takim idiotycznymi uzasadnieniami.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • nazimno 07.08.19, 13:44
    Nastepny facet wiciowi sie spodobal,
    moze jakis madrygal napisze albo co innego...?
  • no-popis 07.08.19, 13:55
    i tak się tłumaczył nauczycielowi to pedagog winien powiedzieć mu aby nie robił z siiebie idioty i porosiłby rodziców do szkoły.
    Żle jest, że doszliśmy do tego, że tacy idioci stanowią władzę państwową.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • m.c.hrabia 07.08.19, 14:47
    A swoją drogą, to jkim cudem polskie mrożonki docierają do USA , przecież knkordy. już nie latają
  • witek.bis 07.08.19, 15:21
    Po drodze opowiadają im, że lecą do Irkucka, a wtedy występuje dodatkowy efekt mrożący.

--
  • pies.na.czarnych 07.08.19, 14:58
    Karski tez lecial w waznej sprawie :D
    www.tvn24.pl/karol-karski-o-swoim-locie-rzadowym-samolotem-z-markiem-kuchcinskim,959197,s.html

--
    Uwaga szczur!
  • witek.bis 07.08.19, 15:20
    Ot, dosiadł się chłopina do marszałkowskiego samolotu jak do jakiegoś zakładowego wesołego autobusu. Nic tylko na grzyby sobie polecieć ( i nie zapomnieć o tym, żeby ten HEAD nazbierał najwięcej).

- Raz byłem z panem marszałkiem w Rzeszowie. Uczestniczyłem w spotkaniach dotyczących również spraw europejskich. Pierwotnie miałem wracać samolotem LOT, rejsowym - powiedział. Jak dodał, jego lot opóźniał się. - W pewnym momencie była informacja, że może zostać odwołany. Pan marszałek podjął wówczas decyzję, że będziemy wracać razem - stwierdził europoseł. (www.tvn24.pl)

--
  • eiran 07.08.19, 15:31
    Wprawdzie mnie kusiło, żeby odmówić, ale nie odmawia się marszałkowi, dodał.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • witek.bis 07.08.19, 15:39
    On jednak potrafi się znaleźć i raczej nie ulega pokusom.

--
  • witek.bis 07.08.19, 15:34
    A tak przy okazji zwróćmy może uwagę na to, jaki obraz naszego narodowego przewoźnika wyłania się z tych pisowskich ględźb i pogadanek. Prokuratora Piotrowicza i jego chorej żony nie wpuszczają na pokład lotowskiego samolotu, euromelex Karski kwitnie w rzeszowskim porcie lotniczym, długo i bezskutecznie czekając na lotowski samolot...

--
  • yoma 07.08.19, 15:43
    Przecież obiecywali Polskę w ruinie, nie?

--
    Shylmagoghnar
  • witek.bis 07.08.19, 15:45
    Zgadza się... Widać nawet im coś może się udać.

--
  • yoma 07.08.19, 15:50
    I [...] [...] dotrzymali.

--
    Uwaga Miemiec!
  • witek.bis 07.08.19, 16:44
    Rzońca dobrze pamięta jeden kurs. Był już na warszawskim lotnisku i miał bilet na rejs do Rzeszowa. W tym czasie jednak odrzutowcem leciał na Podkarpacie Marek Kuchciński.

- Poprosił mnie, bym mu towarzyszył. Interesował się sprawami podkarpackiej infrastruktury drogowej - mówił poseł Rzońca.

fakty.interia.pl/polska/news-rzonca-o-lotach-z-kuchcinskim-przeciez-siedzenia-nie-ugryzle,nId,3136129
    Ufff.... Tutaj przynajmniej nie ma opowieści o tym, że lotowski samolot się spóźnił, zepsuł, albo generalnie przypominał kupę szmelcu, do której strach było wsiąść.

A swoją drogą ciekawe, gdzie byli i co robili ci agenci ochrony, którzy wbrew wszelkim procedurom i zasadom pozwalali naszemu marszałkowi prowadzić ten podniebny klubik ze skrzydełkami.

Czytaj więcej na fakty.interia.pl/polska/news-rzonca-o-lotach-z-kuchcinskim-przeciez-siedzenia-nie-ugryzle,nId,3136129#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

--
  • eiran 08.08.19, 09:48
    Czyli opłacone przez Kancelarię Sejmu miejsce posła Rzońcy w samolocie LOT było puste, choć jakiś obywatel mógł w tym czasie przewieźć zamrożone leki Polfy Rzeszów, do potrzebującej pacjentki w Warszawie.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • witek.bis 08.08.19, 10:00
    No, to sprawa nam się wyjaśniła :-)

--
  • x2468 08.08.19, 11:19
    Molojcy z ochrony popatrzyli na twarz poltyka pis Rzoncy i uciekli z krzykiem.

--
    Financial Times:
    Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
  • forumforum101 07.08.19, 15:20
    Kupcie dzisiejszy tabloid "Fakt" , że tak powiem odlotowy .
    Po przeczytaniu warto zostawić gdzieś w miejscu publicznym : na ławce , na klatce schodowej , w autobusie , itp .
    Ma rację srebrny deweloper że te tabloidy i inne regionalne piśmidła zrepolonizować cokolwiek to znaczy . Przestaną zaglądać do kabin samolotowych , pod sutanny i habity , czy do umów deweloperskich .
  • aga-kosa 07.08.19, 15:53
    Opowieści dla ciemnego luda. Jak wypuszczają z onkologii dają do garści receptę i nikt się nie martwi gdzie pacjent to kupi.
    W PRL były "zielone recepty", gdzie leczący się onkologicznie mógł pobrać leki z apteki, ale to było w PRL. Potem zaszła zmiana ;(
    Piotrowiczowi należy uświadomić, że MOJA to ŻONA, a PAŃSKA to MAŁŻONKA. Więc w końcu z kim leciał ze swoją żoną, czy małżonką marszałka, wiózł "lekarstwa" swojej żonie czy małżonce marszałka. Coś strasznie kręci ;( aga
  • m.c.hrabia 07.08.19, 16:55
    co jak co , ale nigdy nie myślałem ,że do czasów mojej młodości wrócę (wirtualnie) ,że takie pezetpeerowskie qrwy jeszcze dychają i mają wpływ na nasze życie ,
  • m.c.hrabia 07.08.19, 16:56
    zapomniałem o nie
  • yoma 07.08.19, 20:36
    No ale powiedz mi, Hrabio, nie młodniejesz z każdym dniem? A gu!

--
    Bloodred Hourglass. AOTY contender.
  • witek.bis 07.08.19, 17:05
    Ciekaw jestem, czy Kur..ski kupiłby pomysł na cykl programów "Gdzie byłeś i co robiłeś, gdy marszałek Kuchciński zabrał Cię na pokład swego samolotu?"
    Ileż niepowtarzalnych ludzkich historii - zabawnych, wzruszających, wstrząsających... A w odcinku 7 poseł Pawłowiczówna zgarnięta przez marszałka z lotniskowego baru sałatkowego...

--
  • buldog2 07.08.19, 17:37
    Ta panna Krysia, panna Krysia
    królowała w parlamencie nie od dzisiaj,
    a każdego roku właśnie o tej porze
    patriotycznie robił tutaj loda "Orzeł".
    Posłów PISu rozmarzony wzrok
    śledził wciąż jej każdy gest i krok.

Za oknami noc, w górach śniegu moc na drzewach wisi,
    czort jedyny wie, że sam prezes też się kocha w Krysi...

▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼
    ▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲
    BEZLITOSNE BARDZO OSTRE ZĘBY p. KRYSI!!!!!

--
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
  • yoma 07.08.19, 20:34
    Ómarłam :)

--
    Josh
  • witek.bis 08.08.19, 09:45
    Mam 500 fiolek do przerzucenia. Zbieraj manele, bo dzisiaj lecisz.

--

--
  • ta 08.08.19, 13:58
    Pan Piotrowicz bezwzględnie powinien przyznać jakie to były leki. Jeśli preparaty wykonane z krwi własnej, to bzdurą i nieprawdą jest tłumaczenie, że sam musiał zadbać o jakość transportu.

Jeśli są to inne leki, to pytanie o tak ich wielką ilość wydanych bezpośrednio z Kliniki. To jest zdumiewająca praktyka. W ten sposób wydaje się leki tylko w szczególnych programach obwarowanych ścisłą rekomendacją. Nasuwa się podejrzenie, że pani prokuratorowa otrzymała zapas leku kosztem innych pacjentów...To absolutnie wymaga wyjaśnienia!
  • eiran 08.08.19, 14:12
    Piotrowicz plecie jak Piekarski na mękach. To oczywiste że żona nie woziła, na swoje potrzeby, ogromnych ilości leków, Piotrowicz rzucił swoją historyjkę ot tak, "na rybkę", licząc że ktoś mu w to uwierzy, wyrazi współczucie etc.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • yoma 08.08.19, 14:19
    Ale k.wa żeby w swoje łgarstwa wplątywać chorobę żony? Normalnie bydlę.

Oby mu zła godzina obok przelatywała.

--
    Shylmagoghnar
  • eiran 08.08.19, 14:45
    Cała historyjka wygląda na kompletnie zmyślona od samiusieńkiego początku do najostateczniejszego końca. Nie twierdzę wprawdzie, że Piotrowicz nie ma żony, ale już w jej chorobę hematologiczną wierzę tak średnio, a już wiarę w to, że jakiś nieodpowiedzialny lekarz wysłał ją w podróż z kilkuset ampułkami leku wymagającego zamrożenia (nawet nie przechowywania w stanie schłodzonym tylko zamrożenia), otóż wiarę w to pozostawiam najwierniejszemu elektoratowi PiS i ewentualnie stachanowskim symetrystom.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • yoma 08.08.19, 15:49
    I o tym mówię. Żeby wymyślać żonie chorobę hematologiczną, trzeba być bydlęciem i świnią - a jeśli żona przypadkiem jest faktycznie chora, to jeszcze większym.

W przedszkolu jednak jest łatwiej. Jasiu, stłukłeś szybę? Nie plose pani, to psechodził wielkolud i stłuknoł!

--
    Över. Killer.
  • eiran 08.08.19, 16:06
    Ale przecież nie ma wątpliwości, że prokurator Piotrowicz jest (w sensie przenośnym, rzecz jasna) bydlęciem, świnią, gadem, płazem i pasożytem bezkręgowcem.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • yoma 08.08.19, 16:29
    No i w tym momencie tylko to udowodnił. Kopa w krzyż mu na drogę.

--
    Shylmagoghnar
  • eiran 08.08.19, 16:33
    Nie jestem przemocowcem, ale w tym rzadkim przypadku, zrobiłbym to z niekłamaną przyjemnością.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • yoma 08.08.19, 17:52
    Podpisuję się w całości pod twoją wypowiedzią.

--
    Över. Killer.
  • pies.na.czarnych 08.08.19, 09:47
    Dlatego nie ma lekow w aptekach. 500 ampulek. Podejrzewam, ze przemycal je na Ukraine.
    Na powaznie: Sprawa powinna byc dokladnie sprawdzona. Nie wyobrazam sobie, ze zwykly Kowalski dostaje kilkuletniezaopatrzenie w leki, w dodatku na wynos. Oczywiscie wszyscy wiemy, ze Piotrowicz lze ja ta bura, ale za to jego oswiadczenie mozna mu zrobic kolo dupy.

Dr Paweł Grzesiowski dla Gazeta.pl o tłumaczeniu Piotrowicza: Sprawa jest bardzo wątpliwa
    wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25066824,piotrowicz-tlumaczy-ze-polecial-samolotem-z-kuchcinskim-bo.html#s=BoxOpMT

--
    Uwaga szczur!
  • witek.bis 08.08.19, 09:57
    Sprawa rzeczywiście jest bardzo wątpliwa, bo niektóre preparaty hematologiczne trzeba przechowywać w temp. nawet - 30 st. C. Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić, jak pacjent miałby zapewnić tym środkom taką temperaturę. Nie wyobrażam sobie również tego, że poseł nie załapał się na lot do Rzeszowa, skoro LOT ma chyba obowiązek rezerwowania miejsc dla posłów. Najwyższy czas, żeby Instytut Hematologii i LOT powiedziały coś w tej sprawie.

--
  • witek.bis 08.08.19, 10:06
    I już mamy odpowiedzi.
    Od IH:

1) Nie znamy tej pacjentki.
    2) Nawet tym pacjentkom, które znamy, nie wręczamy takich preparatów, bo rączki by im zgrabiały.

Od LOT-u:

Jak zwykle gówno prawda. A wszystkim posłom robiącym LOT-owi czarny PR, wytoczymy procesy.

--
  • pies.na.czarnych 08.08.19, 10:10
    > wszystkim posłom robiącym LOT-owi czarny PR, wytoczymy procesy.

Czekam :)

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 08.08.19, 11:29
    Kup popcorn, bo zanim się doczekasz... :)

--
    Breaking rocks in the hot sun
    They fought the law and the law won
  • eiran 08.08.19, 10:07
    Tak z mojej wiedzy (ale raczej z weterynarii, a nie medycyny "ludzkiej") wynika, że mogła by to być surowica krwi, ewentualnie jakieś preparaty krwiozastępcze. To oczywisty absurd, że wypuszcza się pacjenta/pacjentkę z kilkuset ampułkami wymagającymi tak specjalnego traktowania; ale większym absurdem jest że poseł na Sejm RP, przewodniczący sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka ma czelność tak okłamywać kogokolwiek, niezależnie, czy są to dziennikarze, czy elektorat własny lub cudzy, czy ktokolwiek inny.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • pies.na.czarnych 08.08.19, 10:09
    Klamali, klamia i beda klamac.

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 08.08.19, 11:13
    I to przy użyciu chorej żony. Łajdak i świnia.

--
    Black Therapy
  • pies.na.czarnych 08.08.19, 10:07
    Zwykla sciema dla ciemnego luda. Wystarczy przyjrzec sie video, na ktorym opowiada te bzdury. Widac, ze jest przestraszony, nawet ten jego przyklejony, przyglupawy usmieszek zniknal.

--
    Uwaga szczur!
  • witek.bis 08.08.19, 10:17
    ... wpiszę to tu, gdzie mam najbliżej, bo wiadomość jest radosna.

Otóż okazuje się, że siostra Kuchcińskiego też fruwała. I teraz radujmy się, że Kuchciński ma z pierwszą żoną rozwód kościelny, bo gdyby nie miał, to i dywizjon lotniczy by nie nastarczył.

--
  • witek.bis 08.08.19, 10:19
    A swoją drogą ciekawe, czy informacja o locie ze szwagroszczakiem ukaże się przed czy po dymisji.

--
  • pies.na.czarnych 08.08.19, 11:24
    Swagier swogra tesz :)
    www.tvn24.pl/loty-marka-kuchcinskiego-siostra-marszalka-beata-kuchcinska-i-kolejni-politycy-pis-w-samolocie,959404,s.html

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 08.08.19, 11:30
    A momenty były? 😀

--
    Dedicado a todos los casos de abuse sexual por parte de miembros de la Iglesia Cristiana
  • witek.bis 08.08.19, 11:32
    Sroczka na płocie aha, aha
    Wyjrzyjże no ociec aha, aha

Co tak pędzi drogą, aż popatrzeć strach?
    Wesoły autobus gna po kocich łbach
    Co tak pędzi drogą, aż popatrzeć strach?

Smutno od rana aha, aha
    Czemu proszę pana aha, aha

Najsmutniejsza rzecz karawaniarz twarz
    Pełna śmiechu beczka to autobus nasz
    Najsmutniejsza rzecz karawaniarz twarz
    Pełna śmiechu beczka to autobus nasz

Wszyscy słuchają aha, aha
    O czym dziś gadają aha, aha

Baw się razem z nami do białego dnia
    Baw się razem z nami do białego dnia

--
  • no-popis 08.08.19, 18:17
    Najwyższy czas, żeby Instytut Hemato
    > logii i LOT powiedziały coś w tej sprawie.
    >
    Po co. Wystarczy zapytać Ewy Kopacz :) to kopalnia wiedzy i w medycynie , i w farmakologii, i paleontologii :)

--
  • ta 08.08.19, 18:37
    Bredzisz ludzików, starasz się być dowcipny i kąśliwy, ale nie masz do tego warsztatu, więc daj sobie spokój.

Trzeba wyjaśnić co to były za leki, dlaczego pani prokuratorowa dostała ich tak wielką ilość, czy nie kosztem innych pacjentów i kto wydał decyzję o tak obfitym zaopatrzeniu pani prokuratorowej w leki w dobie permanentnych braków.
  • kadziteusz 08.08.19, 10:52
    witek.bis napisał:

> Prokurator Piotrowicz zeznaje:
    >
    > Potrzebowałem przewieźć lek dla mojej małżonki. Starałem się bezskutecznie o
    > rejs LOT-em. Dowiedziałem się o możliwości lotu z marszałkiem Kuchcińskim. I z
    > tej możliwości skorzystałem

>
    > A więc wychodzi na to, że razem z jedną żoną leciał samolotem, by przywieźć lek
    > arstwa dla drugiej żony. Mam nadzieję, że reszta żon zdrowa.
    >
    > wiadomosci.wp.pl/marszalek-sejmu-marek-kuchcinski-i-jego-loty-z-rodzina-i-przyjaciolmi-piotrowicz-dla-wp-to-byl-wypadek-losowy-6410936244287105a
    >
    >

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
    ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
  • yoma 08.08.19, 11:31
    Kwa a ten znowu z tą obsesją... 😞

--
    Desolate Tapes
  • witek.bis 08.08.19, 22:43
    ... choć oczywiście nie kończy blagierskiej kariery komunistycznego prokuratora z różańcem.

Jak poinformowały nas władze Instytutu Hematologii i Transfuzjologii: „Instytut nie wydaje leków znajdujących się w stanie głębokiego zamrożenia”.

Przez ostanie 4 godziny trzykrotnie usiłowaliśmy skontaktować się z posłem Piotrowiczem, jednak ani nie odbierał telefonów, ani nie odpowiedział na sms-a.

www.newsweek.pl/polska/polityka/stanislaw-piotrowicz-klamal-w-sprawie-lotu-z-kuchcinskim-lekow-ktorymi-uzasadnial-lot/j54jmp5
    --

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka