Dodaj do ulubionych

Oczywista wina Tuska

08.08.19, 12:44
Oczywista wina Tuska
www.tvn24.pl/marek-kuchcinski-rezygnuje-z-funkcji-marszalka-sejmu,959397,s.html
Prawa nie zlamano, ale my wam teraz pokazemy.

Kulson jego... Pisowskie bydlaki maja wszystkich za durni.

--
Uwaga szczur!
Edytor zaawansowany
  • szwampuch58 08.08.19, 12:49
    bo pan Marszałek nie złamał prawa ani istniejących w tej dziedzinie obyczajów - podkreślił prezes PiS.
    Skoro Państwo mają inne zdanie, mogę powiedzieć, że decyzja Pana Marszałka jest dowodem postawy związanej z naszym hasłem " Suuuuuuuuuuchać Polaków" .... a teraz mordy zdradzieckie w kubel
    buhahahahahaha

--
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
  • pies.na.czarnych 08.08.19, 12:51
    Suchac Polakow, suchac opinii publicznej:) Tusk winien i basta;

--
    Uwaga szczur!
  • manhu 08.08.19, 13:53
    Pewnie, że słuchać.

Skoro złodziej i zbrodniarz Kuchciński ukradł, aż 0 złotych i należy się kara (wg ciemnego ludu) to należy aresztować: Kuchcińskiego, Tuska i Borusewicza i poczekać aż PO ich zacznie bronić i wybroni. Wystarczyłoby typowe 48h aresztu.

Wtedy by się okazało, że takie loty to żadna afera (a szczególnie darmowe za 0 zł zabieranie gości). A teraz PIS ma aferę, że złodziej Kuchciński ukradł aż 0 zł. 0 to mało, ale wystarczy, że ciemny lud to kupił (jednocześnie nie widząc lotów Tuska za miliony, gdy się wsadzi Tuska do aresztu to ciemny lud zauważy, że miliony złotych to sporo).

A że tak nie będzie to PIS odrobinę straci w sondażach, a ciemny lud nadal będzie uważał, że zero to więcej niż milion. Mnie interesują te miliony, Kuchciński latał służbowo choć po różne głupoty jak wręczenie medalu, Tusk na prywatne wycieczki do domu.
  • sverir 08.08.19, 14:01
    "Skoro złodziej i zbrodniarz Kuchciński ukradł, aż 0 złotych"

Nie chodzi o koszty, tylko o nadużywanie pozycji uprzywilejowanej, w tym o loty ze statusem HEAD w sytuacji, w której leciał zapalić symbolicznie świecę. Ja wiem, tobie to nie przeszkadza, bo lubujesz się w bizantyjskim, prlowskim wręcz sprawowaniu władzy, ale wielu to przeszkadza.

"Wtedy by się okazało, że takie loty to żadna afera (a szczególnie darmowe za 0 zł zabieranie gości)"

Czyli mogę jechać pociągiem na gapę, bo na mnie przewoźnik nic nie traci - pociąg pojedzie tak samo, niezależnie od tego, czy ja do niego wsiądę?

Niezła macie filozofię na prawicy. Ale nic dziwnego - lwia część polskiej prawicy to sieroty po PRL.

--
    - Które państwo ma najtańsze połączenia lotnicze?
    - Państwo Kuchcińscy.
  • lech1966 08.08.19, 15:01
    Na lewicy Sverir są same sieroty PO PRL.

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
  • sverir 08.08.19, 16:20
    Wychodzi na to, że niekoniecznie

--
    - Państwo Kuchcińscy.
  • yoma 08.08.19, 19:19
    Marszałek Sejmu okrada państwo na ciężkie miliony. Nie no, nic się nie stało.

--
    Demon Duck of Doom™
  • lech1966 08.08.19, 19:22
    yoma napisała:

> Marszałek Sejmu okrada państwo na ciężkie miliony. Nie no, nic się nie stało.

No tak. Tylko Tuskowi było wolno. Dlaczego mnie to nie dziwi???

--
    Autor KZP
  • snajper55 08.08.19, 19:34
    lech1966 napisał:

> No tak. Tylko Tuskowi było wolno. Dlaczego mnie to nie dziwi???

Loty Tuska:

Waw Wilno Waw
    Waw Bruksela Waw
    Waw Rzym Gdańsk Waw
    Waw Gdańsk Ostrawa Waw
    Waw Lizbona Waw
    Waw Bruksela Waw
    Waw Gdańsk Katowice Waw
    Gdańsk Waw Gdańsk
    Waw Berlin Waw
    Waw Paryż Waw
    Waw Paryż Lizbona Bruksela Gdańsk Waw
    Waw Wrocław
    Waw Praga Waw
    Waw Bratysława Waw
    Waw Szczecin Waw
    Waw Moskwa Gdańsk Waw

Loty Kuchcińskiego:

Waw Rzeszów Waw
    Waw Rzeszów Waw
    Waw Rzeszów Waw
    Waw Rzeszów Waw
    Waw Rzeszów Waw
    Waw Rzeszów Waw
    Waw Rzeszów Waw
    Waw Rzeszów Waw
    Waw Rzeszów Waw
    Waw Rzeszów Waw
    Waw Rzeszów Waw
    Waw Rzeszów Waw

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • lech1966 08.08.19, 19:50
    Ban snajperku
  • lech1966 08.08.19, 19:52
    Masz Lime na liście?
  • lech1966 08.08.19, 19:52
    Znajdź mi wizytę premiera Limy w Polsce.

--
    Autor KZP
  • snajper55 09.08.19, 00:32
    lech1966 napisał:

> Znajdź mi wizytę premiera Limy w Polsce.

Lima ma premiera??? Lesiu, a twój Pacanów ma? :D

S.
    --
  • lech1966 09.08.19, 08:54
    Zapetlilem się. Racja Peru ma stolicę Lime. Co nie zmienia faktu że nie było rewizyty nikogo z Peru a był tam i Tusk i Sikorski.

--
    Autor KZP
  • sverir 09.08.19, 10:02
    "Co nie zmienia faktu że nie było rewizyty nikogo z Peru a był tam i Tusk i Sikorski"

A do prezydenta Dudy masz pretensje, że latał do Francji, choć ani Hollande, ani Macron nie byli u nas ani razu? A może chcesz wypomnieć panu prezydentowi, że latał do USA dziewięć razy, w zamian za co amerykańskie władze odwdzięczyły się jedną wizytą prezydenta i jedną wizytą sekretarza stanu?

--
    - Państwo Kuchcińscy.
  • pies.na.czarnych 09.08.19, 10:08
    Lesiu zapętla się coraz bardziej. Jak to lesiu:)

--
    Uwaga szczur!
  • x2468 08.08.19, 18:18
    Suchac Kaczynskiemu i suzyc jemu.

--
    Financial Times:
    Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
  • taniarada 08.08.19, 19:02
    x2468 napisał:

> Suchac Kaczynskiemu i suzyc jemu.
    >
    ryży matoł robił trochę inaczej ,bo to leń . Wylatywał do do danzing w czwartek bo w środę miał posiedzenie rady nierobów i musiał wypocząć ,a wracał samolotem służbowym we wtorek bo w środę było posiedzenie ww rady .Jarzysz to?
  • pies.na.czarnych 08.08.19, 12:56
    Fogiel - Dlugi, dlugi dokument :). Panie F to co pan ma jest rowne jedynie pierwszemu akapitowi afery AirKuch.

--
    Uwaga szczur!
  • sverir 08.08.19, 13:22
    " Kulson jego... Pisowskie bydlaki maja wszystkich za durni"

Wszystkich to nie - wystarczy, że za takich mają swój elektorat.

--
    - Państwo Kuchcińscy.
  • aniechto.only 08.08.19, 13:29
    "...wystarczy, że za takich mają swój elektorat. "
    Trzeba przyznać że ten elektorat daje ku temu powody
  • m.c.hrabia 08.08.19, 13:38
    Od tygodnia to było wiadome i co?

i Schetyna wniebowzięty , powiem tak PiS ebał opozycję
  • lumpior 08.08.19, 13:43
    To kpina ze społeczeństwa,to wredność i zakłamanie. A co z innymi którzy latali razem z Kuchcińskim? A może pomniki czas stawiać?

--
    www.youtube.com/watch?v=EdmZYu9Lths
  • sverir 08.08.19, 13:43
    "Trzeba przyznać że ten elektorat daje ku temu powody"

Trudno się dziwić - PiS pracował nad tym od początku.

--
    - Państwo Kuchcińscy.
  • yoma 08.08.19, 13:46
    Pis pracował nad tymi, nad którymi się dało pracować. Inteligentnych nie zmienił.

--
    Freedom of Fear. Dziewczyna na wokalu.
  • snajper55 08.08.19, 13:46
    sverir napisał:

> "Trzeba przyznać że ten elektorat daje ku temu powody"
    >
    > Trudno się dziwić - PiS pracował nad tym od początku.

Jak każdy okupant. Zasiłki na tanią wódę i niszczenie szkolnictwa.

S.
    --
  • sverir 08.08.19, 13:52
    "Jak każdy okupant. Zasiłki na tanią wódę i niszczenie szkolnictwa"

Sięgam głębiej - od początku swojego istnienia PiS pracował nad ogłupionym żelaznym elektoratem, któremu niestraszne wszelkie nadużycia władzy przez działaczy partyjnych. Odnalazł sieroty po PRL i wychował je na swój obraz i podobieństwo. Intelektualne chłopstwo, który cieszy się z pańszczyzny, bo władca rzuca ochłapy z pańskiego stołu.

--
    - Państwo Kuchcińscy.
  • aniechto.only 08.08.19, 13:58
    "Odnalazł sieroty po PRL i wychował je na swój obraz i podobieństwo. Intelektualne chłopstwo, który cieszy się z pańszczyzny, bo władca rzuca ochłapy z pańskiego stołu. "

W punkt.
  • m.c.hrabia 08.08.19, 14:02
    I do kogo pretensje?
    wychował bo takie mirnoty " jak Tusk "pozwoliły
  • sverir 08.08.19, 14:39
    " wychował bo takie mirnoty " jak Tusk "pozwoliły"

Na nic nie pozwoliły. Poważnym błędem jest zakładanie, że te sieroty po PRL mogłyby kiedykolwiek zagłosować na PO i podobne miernoty. One potrzebują pierwszego sekretarza, wodza, męża stanu, generalissimusa, a nie po prostu polityka.

--
    - Państwo Kuchcińscy.
  • m.c.hrabia 08.08.19, 15:38
    One potrzebują pierwszego sekretarza, wodza, męża stanu, generalissimusa, a nie po prostu polityka.

dokładnie tak , i polityk który aspiruje do przewodzenia państwem powinien
    1 przewiedzieć
    2 zareagować (znaleźć odpowiedź)
  • yoma 08.08.19, 19:22
    Bo każdy kwa polityk chciałby być tym generalissimusem.

Pewne zabezpieczenia były inteligentnie wbudowane w Konstytucję, ale czegoś takiego jej twórcy nie przewidzieli.

--
    Breaking rocks in the hot sun
    They fought the law and the law won
  • yoma 08.08.19, 13:44
    Z powodów zdrowotnych czyżby?

--
    Shylmagoghnar
  • aniechto.only 08.08.19, 13:53
    Swoją drogą, prezes cienko przędzie, skoro nic poza winąTuska i wolą sondaży nie zdołał wymyśleć.
  • margit49 08.08.19, 14:10
    "Jest Tusk! Bez niego nie mieliby żadnego alibi. Po 4 latach rządów. Żałosne" - zauważył były europoseł PiS Marek Migalski.

Wygląda na to, że Marek Kuchciński wziął na siebie grzechy Donalda Tuska oraz Ewy Kopacz i odszedł ze stanowiska. Niebywałe poświęcenie!" - zakpił Michał Szułdrzyński z "Rzeczpospolitej".

wiadomosci.wp.pl/marek-kuchcinski-rezygnuje-z-funkcji-marszalka-sejmu-zalosne-6411304862504577a

• pies.na.czarnych 08.08.19, 14:12
    Jedyne co sie stalo to to, ze sie wydalo.

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 08.08.19, 14:15
    Smutne, lecz prawdziwe.

--
    Ethereal Darkness
  • pies.na.czarnych 08.08.19, 14:16
    Teraz beda szukac tego kto zakapowal :)

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 08.08.19, 14:22
    Przekupiony przez Tuska i wiadome siły 😀

--
    Desolate Tapes
  • wsk175 08.08.19, 14:52
    Tusk winien, że pis kradnie na potęgę?
    Śmiała teza.
    Ciemny lud pisi musi byś bardzo ciemny skoro łyka takie bzdury.
    Ja na miejscu pisego ludu bym się na prezesa obraził za takie lekceważenie.
  • erte2 08.08.19, 15:08
    wsk175 napisał:
    Ciemny lud pisi musi byś bardzo ciemny skoro łyka takie bzdury. Ja na miejscu pisego ludu bym się na prezesa obraził za takie lekceważenie.

Problem w tym że pisi lud jest oszczędnie wyposażony w mózg. On nie analizuje, nie szuka zale\żności, nie obchodzą go tzw. imponderabilia takie jak praworządność, demokracja czy przyzwoitość. Pisi lud dostał swoje pińcet + (przy czym owo "pińcet" oznacza również "pińcet tysiąców" w spółkach skarbu państwa). Pisi lud żyje tu i teraz, i to co zgarnie to mu wystarczy.
  • lech1966 08.08.19, 15:15
    Piwo lud tak samo oczekuje szacunku i normalnych zasad współżycia. Nie wiem czy jest sens tłumaczyć bo wy i tak tego nie zrozumiecie

--
    Autor KZP
  • pies.na.czarnych 08.08.19, 15:19
    Pisz za siebie. Nie jestes ludem lesiu jedynie jego drobna szasteczka.
    BTW
    Skad ci sie to piwo wzielo. Nie mow, ze z ziemianki bo i tak nie uwierza:D

--
    Uwaga szczur!
  • lech1966 08.08.19, 15:43
    Widzisz kundelku. Niby uważasz się za mądrzejszego ale jednak się nie domyśliłes co mi zmienił słownik. Ja na takie błędy nie zwracam już uwagi. Ale też ci zwrócę uwagę jak ty walniesz literówkę kartofli.

--
    Autor KZP
  • pies.na.czarnych 08.08.19, 17:58
    lech1966 napisał:

> Widzisz kundelku. Niby uważasz się za mądrzejszego ale jednak się nie domyśliłe
    > s co mi zmienił słownik. Ja na takie błędy nie zwracam już uwagi. Ale też ci zw
    > rócę uwagę jak ty walniesz literówkę kartofli.
    >

Wy pisi zawsze potraficie zwalic wine na kogos/cos innego.

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 08.08.19, 15:46
    Lesiu, gdzie tak pędzisz? W ziemiance! 😂

--
    Över. Killer.
  • taziuta 08.08.19, 16:16
    lech1966 napisał:

> Piwo lud tak samo oczekuje szacunku i normalnych zasad współżycia. Nie wiem czy
    > jest sens tłumaczyć bo wy i tak tego nie zrozumiecie

Ja Cię rozumiem. Obecne tu lemingi nie rozumieją, że obrażając wyborców PiS tylko temu PiS-owi pomagają.
  • m.c.hrabia 08.08.19, 16:41
    Obecne tu lemingi nie rozumieją, że obrażając wyborców PiS tylko temu PiS-owi pomagają.

co fakt to fakt, całowanie wyborców pisu w zadek przez "lemingi", to podkładanie nogi pisowi,
    i prosta, wolna droga do zwycięstwa.
  • taziuta 08.08.19, 17:08
    m.c.hrabia napisał:

> Obecne tu lemingi nie rozumieją, że obrażając wyborców PiS tylko temu PiS-ow
    > i pomagają.

>
    > co fakt to fakt, całowanie wyborców pisu w zadek przez "lemingi", to podkładanie nogi
    > pisowi, i prosta, wolna droga do zwycięstwa.

O sancta simplicitas.
  • taniarada 08.08.19, 17:11
    taziuta napisał:

> m.c.hrabia napisał:
    >
    > > Obecne tu lemingi nie rozumieją, że obrażając wyborców PiS tylko temu
    > PiS-ow
    > > i pomagają.

> >
    > > co fakt to fakt, całowanie wyborców pisu w zadek przez "lemingi", to podk
    > ładanie nogi
    > > pisowi, i prosta, wolna droga do zwycięstwa.
    >
    > O sancta simplicitas.
    No to stare przyslowie (czy raczej slowa Starego Testamentu ) beda owocowac - kto mieczem wojuje od miecza ginie - zapomnieli o lotach Herr Tusska, Borsuka, Kopaczki !!! Teraz dostana z nawiazka . Brawo Panie Kaczynski !!! Tak trzymac - pelny ogien na ten "grill.
  • pies.na.czarnych 08.08.19, 18:02
    Juz cos sfabrykowaliscie czy to jest tylko takie bla, bla, bla dla ciemnoty pisowskiej?

--
    Uwaga szczur!
  • pies.na.czarnych 08.08.19, 18:01
    > obrażając wyborców PiS tylko temu...

Ciemnota pisowska jest za glupia aby zrozumie czy ktos ich obraza.

--
    Uwaga szczur!
  • sverir 08.08.19, 18:03
    " Ja Cię rozumiem. Obecne tu lemingi nie rozumieją, że obrażając wyborców PiS tylko temu PiS-owi pomagają"

Ty czegoś nie rozumiesz - pelikany głosują na PiS niezależnie od tego czy ktoś ich obraża, czy nie.

--
    - Państwo Kuchcińscy.
  • lech1966 08.08.19, 18:06
    sverir napisał:

> " Ja Cię rozumiem. Obecne tu lemingi nie rozumieją, że obrażając wyborców PiS t
    > ylko temu PiS-owi pomagają"
    >
    > Ty czegoś nie rozumiesz - pelikany głosują na PiS niezależnie od tego czy ktoś
    > ich obraża, czy nie.

A według ciebie lemingi robią inaczej?

--
    Autor KZP
  • sverir 09.08.19, 10:18
    "A według ciebie lemingi robią inaczej?"

Tak.

--
    - Państwo Kuchcińscy.
  • taziuta 08.08.19, 18:20
    sverir napisał:

> " Ja Cię rozumiem. Obecne tu lemingi nie rozumieją, że obrażając wyborców PiS tylko temu
    > PiS-owi pomagają"

> Ty czegoś nie rozumiesz - pelikany głosują na PiS niezależnie od tego czy ktoś
    > ich obraża, czy nie.

Przeczytaj jeszcze raz moje zdanie, ze szczególnym uwzględnieniem jego szyku, i wówczas możemy porozmawiać o tym, kto czego nie rozumie.

A swoją drogą, czyż nie trzeba wyjątkowych chamideł by obrażać non stop ludzi, tylko dlatego że są (być może) mniej inteligentni, lub myślą inaczej niż my?
  • sverir 09.08.19, 10:20
    "Przeczytaj jeszcze raz moje zdanie, ze szczególnym uwzględnieniem jego szyku, i wówczas możemy porozmawiać o tym, kto czego nie rozumie"

Przeczytaj jeszcze raz moją wypowiedź i zastanów się nad tym, dlaczego napisałem to, co napisałem. Swoją możesz też przy okazji przeczytać.

"A swoją drogą, czyż nie trzeba wyjątkowych chamideł by obrażać non stop ludzi, tylko dlatego że są (być może) mniej inteligentni, lub myślą inaczej niż my?"

Daj dobry przykład i nie obrażaj ludzi tylko dlatego,że są (być może) mniej inteligentni lub myślący inaczej niż Ty.

--
    - Państwo Kuchcińscy.
  • yoma 08.08.19, 15:45
    A ty myślisz, że pisi lud obchodzi, co prezes zakwakał? Wbrew pozorom kwakanie prezesa obchodzi niepisi lud.

--
    Black Therapy
  • lech1966 08.08.19, 15:47
    Wy lubicie słuchać pierdow lemingów. Lub wycia tych samych po przegranych wyborach.😂

--
    Autor KZP
  • taniarada 08.08.19, 16:48
    Pieprzenie o Szopenie .Trzeba było Tuska pociągnąć do odpowiedzialności.Kukciński wiedział ,że jest najbardziej znienawidzonym przez PO.Trzeba się było pilnować.W tym przypadku Kaczor miał rację .PIS u władzy trzyma tylko kasa .Którą dali ludziom.Bo PO kradła tylko dla swoich.Następca to Terlecki.I tyle w pacierzu.Amen.
  • pies.na.czarnych 08.08.19, 18:06
    Slabo kradli skoro pisi maja miliardy do rozdania.
    Niemieckie banki przestana pozyczac, zabraknie kielbasy, lud pisowski sie wkurwi i utnie sie babci sranie. Amen!

--
    Uwaga szczur!
  • taniarada 08.08.19, 18:13
    pies.na.czarnych napisała:

> Slabo kradli skoro pisi maja miliardy do rozdania.
    > Niemieckie banki przestana pozyczac, zabraknie kielbasy, lud pisowski sie wkurw
    > i i utnie sie babci sranie. Amen!
    >
    Mają kasę przez VAT kundel.Twoje chamstwo o bydlakach przekracza dobre obyczaje.A teraz precz.
  • pies.na.czarnych 08.08.19, 18:17
    Vat uzyskuje sie z tego co kupuje severyn. Jak niemieckie banki przestana pozyczac, zabraknie kielbasy, lud pisowski sie wkurwi to utnie sie babci sranie. Amen!

--
    Uwaga szczur!
  • lech1966 09.08.19, 19:38

> Vat uzyskuje sie z tego co kupuje severyn. Jak niemieckie banki przestana pozyc
    > zac, zabraknie kielbasy, lud pisowski sie wkurwi to utnie sie babci sranie. Ame
    > n!

Ty kundelku masz jednak tupet. Gospodarka ma się coraz lepiej. Polska idzie do przodu jak nigdy wcześniej a ty myślisz że ktoś uwierzy jakiemuś lemingowi zamiast analitykom MFW.

www.money.pl/gospodarka/prognoza-gospodarcza-dla-polski-za-piec-lat-bedziemy-przed-tajwanem-i-na-rowni-ze-szwajcaria-6411290114741889a.html
    Ale rozumiem że mówiąc o tych niemieckich pożyczkach masz na myśli pieniądze które otrzymał Tusk na rozkręcenie agentury pod szyldem PO w Polsce. Tu się zgodzę, jak przegracie to niemieckie banki cofną wam linie kredytową * na bank*..

--
    Autor KZP
  • lech1966 08.08.19, 18:18

> Slabo kradli skoro pisi maja miliardy do rozdania.
    > Niemieckie banki przestana pozyczac, zabraknie kielbasy, lud pisowski sie wkurw
    > i i utnie sie babci sranie. Amen!

OPOdatkuje się tych co mieszkają w Belgii a nadal mają obywatelstwo polskie 😁

--
    Autor KZP
  • pies.na.czarnych 08.08.19, 18:30
    Az tak jest kiepsko ze sciagalnoscia Vat, ze Belgow chcesz opodatkowac? Wlasciwie sie nie dziwie skoro premier zamiast pracowac siedzi godzinami na parkingu przed KC PiS.

--
    Uwaga szczur!
  • lech1966 08.08.19, 18:35

> Az tak jest kiepsko ze sciagalnoscia Vat, ze Belgow chcesz opodatkowac? Wlasciw
    > ie sie nie dziwie skoro premier zamiast pracowac siedzi godzinami na parkingu p
    > rzed KC PiS.

Już lepiej że spędził ten czas nad rozmyślaniem o finansach państwa niż na harataniu w galę.

--
    Autor KZP
  • pies.na.czarnych 08.08.19, 18:41
    Oj, glupis ty. Modlil sie zeby Kulawy przy okazji jego nie wywalil, ale jeszcze nic nie stracone. Przyjedzie Trump, kaze im zwrocic zydowskie mienie, ktore podobno Morawiecki juz oddal i bedzie po Morawieckim :D

--
    Uwaga szczur!
  • lech1966 08.08.19, 18:51

> Oj, glupis ty. Modlil sie zeby Kulawy przy okazji jego nie wywalil, ale jeszcze
    > nic nie stracone. Przyjedzie Trump, kaze im zwrocic zydowskie mienie, ktore po
    > dobno Morawiecki juz oddal i bedzie po Morawieckim :D

A skąd ty to wiesz? Ja tez mogę typować że Tusk się nie odzywa żeby nie drażnic. Pisu bo kiedyś będzie musiał wrócić i PiS nie odpuści mu jego brania na klatę i ta klata mu się wreszcie zapadnie.
    A ja doskonale pamiętam jak wszystko chętnie brał na własną klatę.

--
    Autor KZP
  • pies.na.czarnych 08.08.19, 18:55
    A skąd ty to wiesz, ze myslal o finansach panstwa?:D Jezeli juz to myslal co tu wykombinowac, zeby Kulawy nie wypieprzyl go za dzialki, ktore mial odsprzedac po cenie kupna:)

--
    Uwaga szczur!
  • lech1966 08.08.19, 19:16

> A skąd ty to wiesz, ze myslal o finansach panstwa?:D Jezeli juz to myslal co tu
    > wykombinowac, zeby Kulawy nie wypieprzyl go za dzialki, ktore mial odsprzedac
    > po cenie kupna:)

Bo to nie Tusk który cały czas spędzał na myśleniu o harataniu w gałę. To zupełnie inna kategoria, nieosiągalna dla leminga.

--
    Autor KZP
  • pies.na.czarnych 08.08.19, 20:21
    Musli co tu jeszcze ukraść zanim go wywalą.

--
    Uwaga szczur!
  • lech1966 08.08.19, 20:26

> Musli co tu jeszcze ukraść zanim go wywalą.

Myślisz że on jest jak Komorowski. Który w ostatniej minucie przyznawał ordery ale nie zdążył ich wręczyć. Jak żonie erte.🤣🤣🤣🤣🤣

--
    Autor KZP
  • yoma 08.08.19, 23:22
    10/10

--
    Desolate Tapes
  • szwampuch58 08.08.19, 18:56
    ....sraczki,to pewne

--
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
  • pies.na.czarnych 08.08.19, 19:02
    Obiecali mu podwyzke, to jest pewne.

--
    Uwaga szczur!
  • taniarada 08.08.19, 19:04
    szwampuch58 napisał:

> ....sraczki,to pewne
    >
    >
    >Uważaj kartofel bo to zaraźliwe.
  • adalberto3 08.08.19, 22:51
    www.rp.pl/Polityka/190809454-Ile-wylatal-premier-Donald-Tusk.html
    Do samego Gdańska 281 razy.
  • snajper55 09.08.19, 00:30
    adalberto3 napisał:

> www.rp.pl/Polityka/190809454-Ile-wylatal-premier-Donald-Tusk.html
    > Do samego Gdańska 281 razy.

Bo tak Prezes powiedział? No weź nie żartuj. Chyba tylko Morawiecki jest mniej wiarygodnym źródłem.

S.
    --

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka