Dodaj do ulubionych

Zwykły poseł wyrzucił na zbity pysk Marszałka

08.08.19, 17:01
wiadomosc nieoficjalna - Kartofel wyrzucil za zbitą morde Marszalka ktoremu sie wydaje ze wstapienie do PIS i do kosciola pisowsko-katolickiego gwarantuje prawosc i sprawiedliwosc.
Kartofel go wyrzucil bo jest "za 2 miesiace wybory"
Gdyby bylo "tydzien po wyborach" Kuchcinski nadal propagowalby swoja prawosci i sprawiedliwosc

wiadomosc oficjalna dla ciemnoty pisowskiej - Nastapil PUCZ totalnej opozycji na Marszalka, prawego i sprawiedliwego wiernego kosciola pisowsko-katolickiego a ten swiadomy swojej uczciwosci, jako czlowiek honoru podal sie do dymisji bo nie mogl zniesc tego oczerniania.

Wiadomosc z ostatniej chwili
Kuchcinski podobno wycofal przelew do Caritasu - bo to oszustwo nie pomoglo w zachowaniu stanowiska
Edytor zaawansowany
  • taniarada 08.08.19, 17:10
    Kaczor nie jest zwykłym posłem. Wbij sobie do tego łba .To naczelnik. Kuchciński teraz będzie zwykłym posłem.Więc tak już nie szlochaj .Amen.
  • kolor 08.08.19, 17:11
    Naczelnik? Chyba w piaskownicy
  • kadziteusz 08.08.19, 17:20
    taniarada napisał(a):

> Kaczor nie jest zwykłym posłem. Wbij sobie do tego łba .To naczelnik. Kuchcińsk
    > i teraz będzie zwykłym posłem.Więc tak już nie szlochaj .Amen.

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
    ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
  • m.c.hrabia 08.08.19, 17:27
    Wbij sobie do tego łba .To naczelnik.

tak toczna, mein Führer

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka