Dodaj do ulubionych

Czy wszystko OK z kartami służb. kochany panie Mar

08.08.19, 20:50
znając pana krystaliczną uczciwość panie Mareczku kochany pewnie wszystko jest OK ze służbowymi kartami płatniczymi , nieprawdaż ?

www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/slawomir-nitras-cieszy-sie-z-dymisji-kuchcinskiego/tp5e7zd#slajd-4
Edytor zaawansowany
  • lech1966 08.08.19, 20:57
    Zapewne tak. Choć o o kartach było już głośno.
    Sowa i przyjaciele mogą coś na ten temat POwiedziec. Ambasada w NY kupiona przez Radka Sikorskiego. Wydatki na ciuszki kto itd.

Pitera jest w tym bezbłędna. Może ona zrobi audyt karty marszałka???

www.tokfm.pl/Tokfm/1,103087,7485931,Raport_Pitery__jak_ministrowie_korzystaja_ze_sluzbowych.html

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
  • snajper55 08.08.19, 21:09
    forumforum101 napisał(a):

> znając pana krystaliczną uczciwość panie Mareczku kochany pewnie wszystko jest
    > OK ze służbowymi kartami płatniczymi , nieprawdaż ?
    >
    > www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/slawomir-nitras-cieszy-sie-z-dymisji-kuchcinskiego/tp5e7zd#slajd-4

Trzeba będzie sprawdzić wydatki pana marszałka kochanego oraz żony pana marszałka kochanego. Pislamiści na forum dostają amoku, zostali popędzeni do roboty. Ciekawe tylko czy kijem, czy kiełbasą. :)

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • lech1966 08.08.19, 21:21
    A ciebie kto pogonił do kasowania postów? Sam dostajesz sraczki przedwyborczej bo na obronę faktów was zwyczajnie nie stac

--
    Autor KZP
  • sverir 09.08.19, 10:22
    " A ciebie kto pogonił do kasowania postów? Sam dostajesz sraczki przedwyborczej bo na obronę faktów was zwyczajnie nie stac"

Was stać tylko na argument, że coś robiło PO. Ustalmy coś - PO kradło. Czy to znaczy,że PiS też kradnie?

--
    - Które państwo ma najtańsze połączenia lotnicze?
    - Państwo Kuchcińscy.
  • pies.na.czarnych 09.08.19, 10:27
    PiS w kazdej dziedzinie chce byc lepsza od PO. Dlatego kradna jeszcze wiecej:) Szkoda, ze PO tak duzo zostawila im w kasie panstwowej, czytaj tak malo ukradli. Inaczej pisi nie mieliby skad krasc.

--
    Uwaga szczur!
  • pies.na.czarnych 08.08.19, 21:15
    Powiedzą, że żoneczka przez pomyłkę używała jego karty. Kulawy wszystko poświadczy i po sprawie.

--
    Uwaga szczur!
  • snajper55 08.08.19, 21:21
    pies.na.czarnych napisała:

> Powiedzą, że żoneczka przez pomyłkę używała jego karty. Kulawy wszystko poświad
    > czy i po sprawie.

A podpaski to był prezent dla delegacji zagranicznej.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • lech1966 08.08.19, 21:26
    snajper55 napisał:

> pies.na.czarnych napisała:
    >
    > > Powiedzą, że żoneczka przez pomyłkę używała jego karty. Kulawy wszystko p
    > oświad
    > > czy i po sprawie.
    >
    > A podpaski to był prezent dla delegacji zagranicznej.
    Na pewno z Limy.😁

--
    Autor KZP
  • pies.na.czarnych 09.08.19, 10:16
    Tak. Premier Limy byl zadowolony.

--
    Uwaga szczur!
  • sverir 09.08.19, 10:23
    Tak jak burmistrz Peru.

--
    - Które państwo ma najtańsze połączenia lotnicze?
    - Państwo Kuchcińscy.
  • pies.na.czarnych 09.08.19, 10:24
    :)

--
    Uwaga szczur!
  • x2468 09.08.19, 11:12
    Dla prezesa, aby powstrzymac wypadanie kartofli.

--
    Financial Times:
    Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
  • forumforum101 09.08.19, 10:07
    Najwyższa pora zlikwidować te służbowe karty płatnicze . Ustawowo .
    Jeżeli jest coś do służbowego placenie to sa faktury i tradycyjne przelewy bankowe .
  • inocom 09.08.19, 10:16

> Najwyższa pora zlikwidować te służbowe karty płatnicze . Ustawowo .
    > Jeżeli jest coś do służbowego placenie to sa faktury i tradycyjne przelewy bank
    > owe .

Karta daje ci prawo dochodzenia swego choćby z tytułu chargeback.
    Normalnie jednak polega o na tym, że delikwent kasuje należność własną, prywatną kartą, a jeśli księgowa uzna wydatek za wskazany uzyskuje zwrot.

Każdy człowiek uzyskuje pensję. Z tej pensji powinien opłacać swoje utrzymanie.

--
    Jako społeczeństwo bardzo potrzebujemy platformy, która nie decyduje się banować ludzi odbiegających od mentalności tłumu - Mikhaila Peterson.
  • pies.na.czarnych 09.08.19, 10:23
    Każdy uczciwy człowiek wie kiedy może użyć kartę służbową. Nie każdy ma pisią mentalność. Pisi probują na wydrę, a nuż księgowa nie zauważy, albo będzie się bala zauważyć.

--
    Uwaga szczur!
  • inocom 09.08.19, 11:00
    pies.na.czarnych napisała:

> Każdy uczciwy człowiek wie kiedy może użyć kartę służbową. Nie każdy ma pisią m
    > entalność. Pisi probują na wydrę, a nuż księgowa nie zauważy, albo będzie się b
    > ala zauważyć.

Wtedy to już problem księgowej.
    Co do wydry

wydrzę wydrze wydrze wydrze wydrze wydrzę.

--
    V politice začíná Evropská Unie připomínat doktora z Haškova příběhu "Osudy dobrého vojáka Švejka", který předepisoval na všechny zdravotní potíže pouze jediný lék - klystýr.
  • x2468 09.08.19, 11:16
    Susznie. Do czego karta jak sie ma caly bank? Taki Kaczynski, karty nie ma a 1,5 milina Zlotych na ochrone placi. I nikt nigdy nie skontroluje jego karty.

--
    Financial Times:
    Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
  • kadziteusz 09.08.19, 10:30
    pewnie doił na wszystkich frontach.
    Niestety będzie to trudno udowodnić , bo Kancelaria Sejmu pewnie już dowody zniszczyła.

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
    ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
  • pies.na.czarnych 09.08.19, 10:48
    Nie po to zabiera sie zony do Paryza aby ze swoich placily
    wiadomosci.wp.pl/nowy-wykaz-lotow-marszalka-stanislawa-karczewskiego-sa-zmiany-6411073812534913a

--
    Uwaga szczur!
  • forumforum101 09.08.19, 10:54
    Czy za nasze do damskiego paryskiego fryzjera ?
  • lech1966 09.08.19, 11:16

> Czy za nasze do damskiego paryskiego fryzjera ?

Ja nie robię afery z tego.

wpolityce.pl/m/polityka/160247-fakt-sukienki-premierowej-za-budzetowe-pieniedze-tusk-o-ultimatum-zony-jesli-mam-reprezentowac-od-czasu-do-czasu-panstwo-polskie-musze-wygladac

--
    Autor KZP
  • kadziteusz 09.08.19, 11:24
    lech1966 napisał:

> forumforum101 napisał(a):
    >
    > > Czy za nasze do damskiego paryskiego fryzjera ?
    >
    > Ja nie robię afery z tego.
    >
    > wpolityce.pl/m/polityka/160247-fakt-sukienki-premierowej-za-budzetowe-pieniedze-tusk-o-ultimatum-zony-jesli-mam-reprezentowac-od-czasu-do-czasu-panstwo-polskie-musze-wygladac
    >

tak jak kiecki Tuskowej z pieniędzy PO, czy z budrzetu państwa, czyli za nasze?

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
    ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
  • lech1966 09.08.19, 11:29
    kadziteusz napisał:

> lech1966 napisał:
    >
    > > forumforum101 napisał(a):
    > >
    > > > Czy za nasze do damskiego paryskiego fryzjera ?
    > >
    > > Ja nie robię afery z tego.
    > >
    > > wpolityce.pl/m/polityka/160247-fakt-sukienki-premierowej-za-budzetowe-pieniedze-tusk-o-ultimatum-zony-jesli-mam-reprezentowac-od-czasu-do-czasu-panstwo-polskie-musze-wygladac
    > >
    >
    >
    > tak jak kiecki Tuskowej z pieniędzy PO, czy z budrzetu państwa, czyli za nasze?

A PO skąd ma pieniądze? Sami na siebie zarabiają czy mają że subwencji,,, czyli tak samo z naszych budżetowych.

--
    Autor KZP

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka