Dodaj do ulubionych

Ale mi news, Piotrowicz kłamał

09.08.19, 06:33
Gdyby raz , przez pomyłkę powiedzial prawdę, to byłby news, a nie że skłamał, toto slowa prawdy nie powiedziało, nawet gdy się pomyliło.
Przecież to jasne, że te odpady z Polski zrobiły swój folwark, nazwac ich złodziejami byłoby krzywdzące dla złodzieji, a teraz czas na sprawdzanie lotów Dudy, co tam wyjdzie ciekawego.


--
Niezwłocznie potrzebuję czcionki do sarkazmu.
Edytor zaawansowany
 • aniechto.only 09.08.19, 06:48
  Słyszałam wczoraj w TOK FM komentarz Żakowskiego, Piotrowicz lepszy od Clintona, który jak wiadomo palił ale się nie zaciągał. Działał w aparacie reżimu komunistycznego ale się nie zaciągał. Bronił pedofila ale się nia zaciągał. Latal z Kuchcińskim ale się nie zaciągał.
 • forumforum101 09.08.19, 09:27
  Czy ten koleś też dostanie wyborczą "jedynkę" albo "dwójkę" lub "trójkę" ? Te trzy miejsca są biorące .

  " W 1992 Stanisław Piotrowicz był jednym z założycieli krośnieńskiego koła Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta. Objął funkcję jego prezesa, a później także prezesa podkarpackiego oddziału towarzystwa, zaś w 1998 zasiadł w zarządzie głównym tej organizacji. "
 • eiran 09.08.19, 09:45
  Piotrowicz dostanie "dwójkę", zaraz za Kuchcińskim. A krośnianie będą za nim gremialnie głosować, w końcu żaden inny polityk tak nie rozsławił tego niedużego podkarpackiego miasta.

  --
  Przez 14 lat ayran.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka