Dodaj do ulubionych

A może by tak ustawę o tym, że nie wolno kraść?

09.08.19, 09:10
W której by czarno na białym było wytłumaczone co jest kradzieżą, a co nie jest.
Dla PiSowców można by dodatkowo podeprzeć to konkretnymi przykładami z ilustracjami jak w elementarzu.

Tak sobie myślę, bo po co ustawa do tego co marszałek powinien sam wiedzieć, wystarczyłoby
żeby ktoś go zaznajomi i mu wytłumaczył ustawę HEAD, oraz żeby przestrzegał przykazań bożych.

--
Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
Edytor zaawansowany
  • wsk175 09.08.19, 11:35
    Kościół kat i pis natychmiast by uległy samorozwiązaniu.
  • no-popis 11.08.19, 18:24
    wsk175 napisał:

> Kościół kat i pis natychmiast by uległy samorozwiązaniu.
    KLD i PO by nie powstały wogóle ! S ojusz L ewizny D emokratycznej rozwiązałby się po I kadencji.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • kadziteusz 17.08.19, 19:21
    wsk175 napisał:

> Kościół kat i pis natychmiast by uległy samorozwiązaniu.

A to dlaczego , taca i dojenie to nie kradzież

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
  • yoma 09.08.19, 11:59
    No żartujesz sobie chyba, w tej kadencji? 😂😂😂

--
    Shylmagoghnar
  • kadziteusz 11.08.19, 16:40
    www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/zmiana-marszalka-sejmu-i-zapowiedzi-zmian-w-przepisach-procedury-head-lawa-politykow,960240.html#autoplay

--
  • inocom 09.08.19, 12:56
    Tak jak z mieniem bez-spadkowym.

--
    Jako społeczeństwo bardzo potrzebujemy platformy, która nie decyduje się banować ludzi odbiegających od mentalności tłumu - Mikhaila Peterson.
  • wsk175 09.08.19, 13:01
    Przedtem pisi wszystko rozkradną, nie podniecaj się .
  • lech1966 11.08.19, 19:45
    wsk175 napisał:

> Przedtem pisi wszystko rozkradną, nie podniecaj się .

Wszystko to co nie udało się sprzedać Tuskowi. Czy dobrze myślę?

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
  • no-popis 12.08.19, 07:32
    ...., że ta ustawa samolotowa, która zawiera w projekcie zakaz przewożenia członków rodziny nie uzwględnia osób, które nie są członkami rodziny np narzeczonego córki VIPa. Narzeczeni mogą ! Co prawda narzeczonego Kasi Tusk to już nie czeka bo jest mężem ale i Tusk nie ma szans nalatanie polskim samolotem dla VIP. Jak nie wierzy to niech wystartuje w wyborach prezydenckich ale ....to niemożliwe bo to tchórz.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • kadziteusz 12.08.19, 16:11
    no-popis napisała:

> ...., że ta ustawa samolotowa, która zawiera w projekcie zakaz przewożenia czło
    > nków rodziny nie uzwględnia osób, które nie są członkami rodziny np narzeczoneg
    > o córki VIPa. Narzeczeni mogą ! Co prawda narzeczonego Kasi Tusk to już nie cze
    > ka bo jest mężem ale i Tusk nie ma szans nalatanie polskim samolotem dla VIP. J
    > ak nie wierzy to niech wystartuje w wyborach prezydenckich ale ....to niemożliw
    > e bo to tchórz.

Najbardziej zabawnym jest, że PiSiory jednak dla swoich przygłupów uchwala specjalną uchwałę jak czytać instrukcję HEAT. Gdyby nie ich pazerny i zachłanny marszałek to nie byłoby wcale takiej potrzeby.
    A jescze zabawniejsze jest to, ze jak znam życie to uchwalOM to na wczoraj i jak zwykle spie r..lom, a potem będą to kilka razy poprawiali.
    Jak zwykle zresztOM.

--
  • no-popis 12.08.19, 16:15
    kadziteusz napisał:

> no-popis napisała:
    >
    > > ...., że ta ustawa samolotowa, która zawiera w projekcie zakaz przewożeni
    > a czło
    > > nków rodziny nie uzwględnia osób, które nie są członkami rodziny np narze
    > czoneg
    > > o córki VIPa. Narzeczeni mogą ! Co prawda narzeczonego Kasi Tusk to już n
    > ie cze
    > > ka bo jest mężem ale i Tusk nie ma szans nalatanie polskim samolotem dla
    > VIP. J
    > > ak nie wierzy to niech wystartuje w wyborach prezydenckich ale ....to nie
    > możliw
    > > e bo to tchórz.
    >
    > Najbardziej zabawnym jest, że PiSiory jednak dla swoich przygłupów uchwala spec
    > jalną uchwałę jak czytać instrukcję HEAT. Gdyby nie ich pazerny i zachłanny mar
    > szałek to nie byłoby wcale takiej potrzeby.
    > A jescze zabawniejsze jest to, ze jak znam życie to uchwalOM to na wczoraj i ja
    > k zwykle spie r..lom, a potem będą to kilka razy poprawiali.
    > Jak zwykle zresztOM.
    TAk!!! Niczego innego niż PO nie robią.

--
  • adria231 17.08.19, 18:51
    Nie potrzeba nowych ustaw: ani o lotach VIP ów, ani o tym, że nie należy kraść. O lotach samolotami jest ustawa( czy inna regulacja), trzeba tylko umieć czytać to ze zrozumieniem. Natomiast kradzieże i inne defekty rządzących zawarte są w
    DEKALOGU. Powinny wywiesić to na Nowogrodzkiej i we wszystkich biurach poselskich PiS.
    Może przypomnę to i owo :
    "Nie bedziesz miał innych bogów..."- Bogiem pisiarni jest j.k.
    "Nie zabijaj" jak to władza usuwa niewygodnych świadków?, a w miastach truje ludzi spalanym węglem, zamykaniem oddziałów szpitalnych itp.
    "Nie cudzołóż" ...burdele i inne przygody tych" katolików" przy władzy...
    Przeczytajcie dekalog ze zrozumieniem , uderzcie się w piersi, przeproście pokrzywdzonych i naprawcie szkody.
    Samo modlenie się nie pomoże, jeżeli plujecie jadem i siejecie nienawiść do bliźnich.
    "Fałszywe świadectwa" pisiarna z fałszywych świadectw zrobiła sobie sposób na życie...
  • nazimno 17.08.19, 18:56
    HEAD, ryju - HEAD
  • aga-kosa 17.08.19, 19:49
    Mój ojciec, kiedy zobaczył, że ściągałam pracę domową od koleżanki powiedział mi,że TO JEST KRADZIEŻ.Kazał się w szkole przyznać, że to zrobiłam, albo zmienić nazwisko.
    Kiedy słyszę w publikatorach ludzi, którzy się chwalą o ściąganiu na maturze - tracę do nich szacunek. aga
  • yoma 17.08.19, 20:08
    HEAT znaczy ruja... 😁

--
    Rossmann ma więcej wiernych klientów niż PiS wyborców.
  • karbat 17.08.19, 20:19
    kadziteusz napisał:
    > wsk175 napisał:
    > > Kościół kat i pis natychmiast by uległy samorozwiązaniu.

> A to dlaczego , taca i dojenie to nie kradzież

?
    zapoznaj sie z tematem , - dotacje panstwa dla kosciola kat. z budzetu , np.
    oplacanie katechetow w szkolach , instyt. panstwowych z budzetu panstwa

to okradanie ludzi , ktorzy placa podatki , a nie identyfikuja sie z firma z krzyzem na dachu

jesli to nie jesz zlodziestwo , to co nim dla ciebie jest …

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka