Dodaj do ulubionych

Terlecki - kwintesencja PiS

09.08.19, 16:21
Sposób prowadzenia posiedzenia, w którym ppunktem głównym jest wybór nowego marszałka, jest niewiarygodny. To jak ten Belfegor zachowywał się podczas wystąpienia posła Nitrasa prezentującego kandydatkę klubu PO-KO nie mieści się w głowie przeciętnego człowieka. Nitras powinien mu wytoczyć proces o naruszenie dóbr osobistych.
Ta kadencja to śmierć polskiego parlamentaryzmu. Przykre.

Nie czepiam się zwykle wyglądu ludzi, ale w tym wypadku uczynię wyjątek - Terlecki jest równie szpetny w środku, co na zewnątrz.
Edytor zaawansowany
  • eiran 09.08.19, 16:31
    Małgorzata Kidawa-Błońska jest gwarantem, że Jarosław Kaczyński nie będzie urzędował w gabinecie marszałka Sejmu (...) Nie będzie uzależniać pracy Sejmu od godzin wypoczynku prezesa PiS. Nie będzie posiedzeń po 2 w nocy, bo wtedy kończy się rodeo

--
    Przez 14 lat ayran.
  • titerlitury 09.08.19, 16:36
    Tu skomentuję takim rysunkiem mistrza Raczkowskiego:

images.app.goo.gl/ZRfZLxgTB59U4jPNA
  • kadziteusz 10.08.19, 12:24
    eiran napisał:

> Małgorzata Kidawa-Błońska jest gwarantem, że Jarosław Kaczyński nie będzie u
    > rzędował w gabinecie marszałka Sejmu (...) Nie będzie uzależniać pracy Sejmu od
    > godzin wypoczynku prezesa PiS. Nie będzie posiedzeń po 2 w nocy, bo wtedy końc
    > zy się rodeo

>
    >

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
    ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
  • borrka 09.08.19, 16:36
    Panu v-marszałkowi brakuje tej pisiej tępoty, tak znamiennej dla wybrańców sówerena.

--
    Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
  • titerlitury 09.08.19, 16:37
    Mocno nadrabia ten brak niespotykaną u innych bezczelnością - nie wiem co gorsze
  • kolor 09.08.19, 16:40
    Skutki butaprenu
  • eiran 09.08.19, 16:42
    Jest wyjątkowym chamem. Nagrania jego występów, w których demonstruje pogardę wobec opozycji i dziennikarzy,, powinny być elementem kampanii wyborczej opozycji.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • titerlitury 09.08.19, 16:48
    3 z 1000 takich wystąpień powinny go dyskwalifikować. Niestety nadal jest obecny w życiu publicznym
  • buldog2 09.08.19, 19:42
    Pełna zgoda. To i wiele innych rzeczy.
    Zauważmy: PISowi robi się gorąco.

--
    Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
  • borrka 09.08.19, 17:04
    Jednak za dużo IQ.

--
    Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
  • titerlitury 09.08.19, 17:09
    Tym gorzej to o nim świadczy. Czym jest inteligencja bez kultury?
  • borrka 09.08.19, 18:15
    Ale to inna kategoria, niż np. obatel.

--
  • titerlitury 09.08.19, 18:22
    Wiesz co? Z tych dwóch już chyba wolę (sic!) Obatela. Jest po prostu niezbyt mądry, ale ambitny. Terlecki to wyrafinowany, bezwględny i chamski cynik. To, że jest inteligentny, świadczy o nim jak najgorzej: taki Piotrowicz, czy inny Suski biorący udział w tym bagnie mogą sobie nawet nie zdawać z tego sprawy. Jak inteligentny Terlecki może spokojnie godzić się na rządzenie Polską przez takie indywiduum jak poseł Jarosław Kaczyński, i jeszcze z dumą znosić bycie jego podnóżkiem?
  • yoma 09.08.19, 20:21
    Inteligentny?

--
    Josh
  • buldog2 09.08.19, 20:31
    Żaden problem dla PISowca - wystarczy być kanalią, szują, swołoczą. A to stan naturalny, dla funkcyjnych PISowców ze świecznika. Wcześniej PIS pokazał, co zrobić z 300 zł, a ostatnio prezes, jak ukraść 50 tysięcy rodzinie. Rodzinka, prawdziwie i z gruntu PISowska.

--
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
  • no-popis 09.08.19, 17:00
    lodz.wyborcza.pl/lodz/7,35136,24618978,stefan-niesiolowski-wezwany-do-prokuratury-uslyszal-zarzuty.html

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • m.c.hrabia 09.08.19, 17:03
    popisowe bydle zabrało głos w temacie Terleckiego .
  • no-popis 09.08.19, 17:49
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • m.c.hrabia 09.08.19, 17:53
    Totalny Przygłym i schetyn forumowy tego nie zrozumie.

fakt.
  • no-popis 10.08.19, 07:13
    m.c.hrabia napisał:

> Totalny Przygłym i schetyn forumowy tego nie zrozumie.
    >
    > fakt.
    czyli nie zrozumiałeś ?

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • titerlitury 09.08.19, 17:08
    Panie dyskutancie - do rzeczy!
  • buldog2 09.08.19, 20:32
    Za wiele wymagasz.

--
  • kadziteusz 10.08.19, 09:44
    no-popis napisała:

> lodz.wyborcza.pl/lodz/7,35136,24618978,stefan-niesiolowski-wezwany-do-prokuratury-uslyszal-zarzuty.html
    >

PiSowski przygłup jak zwykle pomylił, albo nie zrozumiał watku

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
  • no-popis 10.08.19, 11:28
    kadziteusz napisał:

> no-popis napisała:
    >
    > > lodz.wyborcza.pl/lodz/7,35136,24618978,stefan-niesiolowski-wezwany-do-prokuratury-uslyszal-zarzuty.html
    > >
    >
    > PiSowski przygłup jak zwykle pomylił, albo nie zrozumiał watku
    To ty nie zrozumiales watku a emocje, które wyzwolily chamstwo wskazują'że argument trafiony.

--
  • taniarada 09.08.19, 17:15
    Nitras szperacz w cudzych rzeczach.
  • kolor 09.08.19, 17:22
    Pomyliłeś go z Jojo
  • no-popis 09.08.19, 18:07
    youtu.be/bWPwLTXPaKw
    youtu.be/rEF928IPjww
    youtu.be/j4ev9b0VCsk

--
  • titerlitury 09.08.19, 18:16
    Czy naprawdę nie dostrzegasz różnicy pomiędzy postawą Niesiołowskiego, tym: www.google.com/amp/s/wiadomosci.wp.pl/awantura-w-sejmie-ryszard-terlecki-wdal-sie-w-ostra-wymiane-zdan-ze-slawomirem-nitrasem-6411712548279937a%3famp=1
  • taniarada 09.08.19, 18:33
    titerlitury napisała:

> Czy naprawdę nie dostrzegasz różnicy pomiędzy postawą Niesiołowskiego, tym: www.google.com/amp/s/wiadomosci.wp.pl/awantura-w-sejmie-ryszard-terlecki-wdal-sie-w-ostra-wymiane-zdan-ze-slawomirem-nitrasem-6411712548279937a%3famp=1
    Przestań tego drania bronić.To czołowy kretyn PO.Już dawno na zbity pysk powinien wylecieć.Jak zaczął bucikami rzucać w Kaczyńskiego.Masz jeszcze jakieś wątpliwości ?Czy znowu ci podbić wątek?
  • kolor 09.08.19, 18:35
    Co to narkotyki zrobiły z Terleckiego
  • yoma 10.08.19, 12:45
    ... i z taniyszki.

--
    Grupa G8. Kraje rozwinięte. Trzeci Świat. IV RP.
  • no-popis 09.08.19, 19:10
    Standardy marszałka Niesiołowskiego.
    Przez 10 lat za pieniądze od aresztowanych przedsiębiorców miał korzystać z usług seksualnych kilkudziesięciu kobiet.
    W okresie od 2008 do 2017 roku polityk miał skorzystać z usług kilkudziesięciu prostytutek, za których usługi nie musiał płacić. Wszystko sponsorowali przedsiębiorcy
    Zeznania zgodziło się złożyć osiem kobiet, z których korzystał wówczas poseł Niesiołowski.
    Zatrzymani biznesmeni wynajęli nawet dla Niesiołowskiego pomieszczenie do oddawania się uciechom cielesnym z prostytutkami.
    usługi seksualne prostytutek nie były jedyną formą wdzięczności okazywaną posłowi Niesiołowskiemu przez tych przedsiębiorców.

--
  • kolor 09.08.19, 19:19
    Ciekawe czy Terlecki bywał z Członkiem w Świlczy
  • m.c.hrabia 09.08.19, 19:32
    Klasyka
    Rowy
    Lizanie
  • no-popis 10.08.19, 07:15
    m.c.hrabia napisał:

> Klasyka
    > Rowy
    > Lizanie
    Powyżej wyPOwiedż elektoratu Tuska.

--
  • piq 09.08.19, 19:37
    ...pijak, rozpustnik i chamidło, dupek, który nie poszedł na pogrzeb swojej dawnej dziewczyny jak Jarosław na pogrzeb przybranego ojca, bo zaszkodziłoby mu to w karierze; w peerelu opływający w luksusy prominencki pomiot. Wygląd jest tu drugorzędny, liczy się bogate w PiSie wartości wnętrze.
  • kolor 09.08.19, 19:46
    +
  • yoma 09.08.19, 20:22
    Akurat pogrzeb dziewczyny tobym mu odpuściła...

--
    Shylmagoghnar
  • titerlitury 09.08.19, 21:16
    Ja też :)

Ale, ale! Jedna rzecz mnie w tym galimatsie cieszy: był pewien, jak większość, że to jego udzielny palec wskaże na stolec drugiej osoby w państwie. Jakże się przeliczył! Jakże mi go nie żal! To nawet było widoczne jak wyładowywał swe frustracje, jak się dał prowokować Nitrasowi: " czy pan złyszy co mówię? Czy pan słyszy co marszałek sejmu do pana mówi?" Ha ha ha ha ha. Niedoczekanie, Belfegorze!
  • yoma 09.08.19, 23:13
    >Jakże mi go nie żal!

Yeah Tit! Masz u mnie piwo albo lody, co wolisz 💪

--
    Josh
  • titerlitury 10.08.19, 00:10
    Piwo. Łomża, w małej butelce. Taka jak ostatnio tylko w Lidlu bywa ;)
  • yoma 10.08.19, 00:25
    OK - Lidl nieopodal :)

--
    Freedom of Fear. Dziewczyna na wokalu.
  • taniarada 09.08.19, 21:48
    Cwaniaczku Piq podnieciłeś jedynie Telitury .Boże co za nick.
  • piq 10.08.19, 00:37
    ...enerdowska recepcjonistko.
  • taniarada 09.08.19, 21:42
    Czolowy ,naćpany debil.Co rzuca bucikami w Jarka.Zalazł wam łotry Kuchciński za skórę.Bzdety towarisz Piq z tą ukrainką ,Nie lubię chamstwa .Won mi stąd.
  • piq 10.08.19, 00:34
    ...chciał obdarzyć syna starachowickiej puszczalskiej, w którego obronie wstali ten tchórz Błaszczak i ten ubecki pomiot Terlecki, to Nitras się wycofał. Ja bym pokazał siłę i jednemu, i drugiemu (co by było łatwe, bo to słabizny i tchórze, jak to PiSowcy), a na końcu wsadził buciki wprost w kieszeń enkawudowskiego pomiotu zwanego naczelnikiem.

To był wielki błąd Nitrasa. Jak się już idzie, to się idzie do końca bez względu na konsekwencje. Chamstwu pokazuje się siłę, a nie bezradność, nieuczciwego parobka ćwiczy się kijem, bo inaczej traci szacunek. I tak trzeba postępować z wami, Taniu. Bić w ryj.
  • ktos_z_kosmosu 09.08.19, 23:05
    Ujmę to krótko.
    Jak patrzę na Terleckiego, to w oczach staje mi Charles Manson.
    Tak mam, wg mojego postrzegania, to ten sam typ osobowości. To widać, ten sam hipisowski bunt i wciąż czynna nienawiść przeciw wszystkim i wszystkiemu.
    Straszną grandę zebrał Kaczyński.
  • borrka 09.08.19, 23:18
    Ja podziwiam Jarka, że potrafił zebrać takie pospólstwo - prostackie fizjonomie, brak elementarnej moralności, nieudolność wysławiania sie, tępota umysłowa i pazera na 100 fajerek.
    Naczelnik jest jednak genialny, jak .... Ilicz.

--
  • yoma 09.08.19, 23:28
    Bo to jest to, co zawsze mówię - pisizm to nie przynależność, ale stan umysłu.

--
    Josh
  • ktos_z_kosmosu 10.08.19, 00:27
    borrka napisał:

> Ja podziwiam Jarka, że potrafił zebrać takie pospólstwo -

On nie jest godny podziwu, to naładowany jadem pętak, a nie geniusz.
    To postsolidarnościowcy i KK mu pozwolili rozwinąć skrzydła, bezkarni byli, on i jego brat. Ponadto trzeba podkreślić fakt, że politycy po transformacji ustrojowej państwa, zrezygnowali (za podszeptami KK) z potrzeby spełniania kulturotwórczej, edukacyjnej roli państwa i dziś Polacy nie błyszczą kulturą i umiejętnościami rozdzielania dobra od zła.
    Kunktatorstwo, pewność siebie, brak rozwagi i zwykła tępota, przyczyniły się do zbudowania siły Kaczyńskiego. To nasze dzisiejsze nieszczęście przypomina Europę, która Hitlerowi pozwoliła zbudować potęgę militarną, czym przyczyniła się do wybuchu II WŚ.
    Cóż, historia lubi się powtarzać.
  • no-popis 10.08.19, 07:07
    titerlitury napisała:

> Sposób prowadzenia posiedzenia, w którym ppunktem głównym jest wybór nowego mar
    > szałka, jest niewiarygodny. To jak ten Belfegor zachowywał się podczas wystąpie
    > nia posła Nitrasa prezentującego kandydatkę klubu PO-KO nie mieści się w głowie
    > przeciętnego człowieka. Nitras powinien mu wytoczyć proces o naruszenie dóbr o
    > sobistych.
    > Ta kadencja to śmierć polskiego parlamentaryzmu. Przykre.
    >
    > Nie czepiam się zwykle wyglądu ludzi, ale w tym wypadku uczynię wyjątek - Terle
    > cki jest równie szpetny w środku, co na zewnątrz.
    W końcu to obejrzałem. Terlecki rozjechał tego kibola z PO Nitrasa. Wykazał w sposób żartobliwy komiczność wręcz Nitrasa.

--
  • eiran 10.08.19, 07:13
    Terlecki prezentuje właśnie taki typ humoru, który "symetryczni" wyborcy PiS kochają najbardziej.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • m.c.hrabia 10.08.19, 07:19
    I ten typ urody kochają pisowce
  • matigrypl 10.08.19, 07:27
    Z boku to tak wygladało; albo ten mi tras jest wyjątkowym przygłupem albo naćpany jak stodoła. Kompletnie nie załapał o czym się mówi i jak ten dupek chciał przekazać światu swoje odkrycia gdy tymczasem bełkotał jedynie to co mu przekazano na szkoleniach bunkrowych peło. Pomimo próby przywrócenia i to kilkakrotnej do realu i o czym się mówi trzymał się jak pijany płotu wersji że to co on ma do przekazania jest najważniejsze na całym bożym świecie. W sumie to żałosne a jak dla mnie wyjątkowo rozrywkowe i prawdziwe dla ocipiałych oszołomów pełowskich. Ta jego inteligencja ma wyraz w napisach; wstydzimy się za mi trasa w Szczecinie!
  • titerlitury 10.08.19, 09:39
    Koniecznie musisz nowe okulary obstalować.
  • kadziteusz 10.08.19, 07:22
    titerlitury napisała:

> Sposób prowadzenia posiedzenia, w którym ppunktem głównym jest wybór nowego mar
    > szałka, jest niewiarygodny. To jak ten Belfegor zachowywał się podczas wystąpie
    > nia posła Nitrasa prezentującego kandydatkę klubu PO-KO nie mieści się w głowie
    > przeciętnego człowieka. Nitras powinien mu wytoczyć proces o naruszenie dóbr o
    > sobistych.
    > Ta kadencja to śmierć polskiego parlamentaryzmu. Przykre.
    >
    > Nie czepiam się zwykle wyglądu ludzi, ale w tym wypadku uczynię wyjątek - Terle
    > cki jest równie szpetny w środku, co na zewnątrz.

zrobił marszałkiem

--
  • titerlitury 10.08.19, 09:41
    Myślisz, że to przeważyło? Że Kaczuński, w swej wrodzonej delikatności, nie chciał chamskuego marszałka? Eeee, coś mi się zdaje, że inne były powody
  • kadziteusz 10.08.19, 09:47
    titerlitury napisała:

> Myślisz, że to przeważyło? Że Kaczuński, w swej wrodzonej delikatności, nie chc
    > iał chamskuego marszałka? Eeee, coś mi się zdaje, że inne były powody

Zadecydowały sondaże pokazujące, że zdecydowana większość Polaków chce ustąpienia Kuchcińskiego!
    I wtedy prezes zrozumiał, że Polacy nie chcą chama na tym stanowisku, dlatego wybrał kobietę i nie Pawłowicz!

--
  • pies.na.czarnych 10.08.19, 09:48
    Ludzie tacy jak on i Kuchciński mający przeszłość narkomanów nigdy nie powinni znaleźć się na wysokich stanowiskach panstwowych. Pamiętacie co się działo gdy Clinton przyznał się do palenia trawki w swoich studenckich czasach?

--
    Uwaga szczur!
  • man_sapiens 10.08.19, 12:05
    Członek został zmuszony do dymisji, został Pies.

--
    J.Woleński: w obecnej Polsce ma miejsce daleko idące przenikanie się partii i państwa,[...]jak to było w czasach słusznie minionych, gdy państwo działało wedle zasady: partia kieruje, rząd rządzi. Dawniej działo się to w imieniu ludu pracującego miast i wsi – obecnie rolę tę przejął suweren

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka