Dodaj do ulubionych

Witek to ta ktora chciała od koleji

10.08.19, 05:47
osobnych przedziałów dla wybrańców?
To ta ktora o Katyniu cztala w czasopismach i książkach miedzywojennych?
Jak tak to spoko, pis nadal na dnie intelektualnym, mogli zrobić Suskiego, różnicy by nikt nie zauważył.

--
Niezwłocznie potrzebuję czcionki do sarkazmu.
Edytor zaawansowany
  • eiran 10.08.19, 06:15
    Dobrze, że to przypomniałeś:

www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/poslanka-elzbieta-witek-w-pociagu-poslanka-chce-przedzialu-dla-siebie-poslanka-w/0c7qvgh#slajd-3
    „– Jak ja wypisuje tutaj zlecenie to Kancelaria Sejmu płaci za jednego posła całym przedziałem. Państwo nic nie tracicie. Ja tylko mówiłam, że jak nie było dla posłów całych przedziałów to myśmy byli z panią poseł Zalewską w jednym przedziale – trudno. Komfort trochę gorszy, bo jedna śpi, druga nie i wzajemnie sobie przeszkadzamy. Ale jak jedzie poseł i posłanka to do jednego przedziału już nie wejdą. Bo jeżeli chodzi za zapłacenie to Kancelaria Sejmu płaci PKP jak za cały przedział. Więc nie można nas tutaj upychać –”

--
    Przez 14 lat ayran.
  • witek.bis 10.08.19, 06:42
    – Bo w tym wieku to już muszę nogi wyłożyć – usłyszeliśmy od Witek.

Szczerze mówiąc, pierwszy raz spotykam się z tym "wykładaniem nóg" i nie bardzo wiem, o co chodzi. Czy to jest bliższe rozkładaniu czy wyciąganiu?

--
    Strefa wolna od Jarosława Kaczyńskiego w oczywisty sposób nie jest wymierzona przeciwko jego osobie, tylko przeciw promowaniu ideologii niskiego wzrostu.
  • eiran 10.08.19, 06:58
    "Wyłożyć nogi" to chyba nie to samo, co "wyciągnąć nogi", choć na pierwszy rzut oka, czy też ucha, brzmi podobnie. Ale jeśli już siedem lat temu posłanka Witek musiała nogi wykładać, to strach, że niedługo będzie musiała wyciągnąć.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • lech1966 10.08.19, 21:43
    witek.bis napisał:

> Szczerze mówiąc, pierwszy raz spotykam się z tym "wykładaniem nóg" i nie bardzo
    > wiem, o co chodzi. Czy to jest bliższe rozkładaniu czy wyciąganiu?

A ty masz nogi???

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
  • kolor 10.08.19, 06:43
    A to nie ona była od burgerów z McDonald's?
  • witek.bis 10.08.19, 06:52
    To chyba Rafalska. Księżna jaworska z dynastii Zbanuchów nie zniżyłaby się do takiej plebejskiej strawy.

--
    Strefa wolna od Jarosława Kaczyńskiego w oczywisty sposób nie jest wymierzona przeciwko jego osobie, tylko przeciw promowaniu ideologii niskiego wzrostu.
  • stasi1 10.08.19, 09:11
    Znaczy Zalewska i Witek jak śpią to chrapią, bo w jaki inny sposób można przeszkadzać jak się śpi?
  • x2468 10.08.19, 10:00
    Piekna wolszczyzna.

--
    Financial Times:
    Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
  • witek.bis 10.08.19, 07:00
    Pracują "ileś tam czasu" i potrafią "coś tam, coś tam". Gdyby nie szczerość i otwartość posłanek PiS-u, to o ich pracy i kwalifikacjach gówno byśmy wiedzieli.

--
  • horpyna4 10.08.19, 07:40
    Nie tylko o ich pracy, o pracy kolegów pisiorów również. To przecież szczerość i otwartość jednej z posłanek najbardziej zaszkodziła Kuchcińskiemu, bo baba musiała pochwalić się na fejsie, jaki ją zaszczyt kopnął. Wprawdzie dziennikarze już od pewnego czasu drążyli temat, ale takiego potwierdzenia przypieczętowanego zdjęciem chyba się nie spodziewali.
  • kadziteusz 10.08.19, 07:44

szybko się uczy jak powiedziała

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
    ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
  • witek.bis 10.08.19, 07:59
    "Najsamprzód" nauczyła się, że podróżowanie z Zalewską to żadna przyjemność, bo jak tamta wyłoży nogi, to umarł w butach. Zresztą kto to słyszał, żeby wybranki narodu były stłoczone w jednym przedziale jak jakiś podwójny rocznik w jednym oddziale? Nie po to "coś tam, coś tam" potrafią, by znosić takie upodlenie.

--
  • yoma 10.08.19, 10:45
    Hm. A co by było, jakby im kancelaria kupiła miejscówki bezprzedziałowe?

--
    Desolate Tapes
  • horpyna4 10.08.19, 12:17
    Byłaby jedna pisia sztuka na cały wagon, reszta foteli pusta. Im się przecież należy...
  • yoma 10.08.19, 12:37
    Pociągi pod specjalnym nadzorem kuwa :) I jaką ja mam emotkę wstawić, smutną, uchachaną czy taką 😨?

--
    Tęp pisiaki: hoduj dziki!
    Chcesz mieć las - posadź Szyszkę.
  • yoma 10.08.19, 12:38
    PKP uprasza członków rządu o niewykładanie nóg, bo potem słomę z wykładziny cholernie trudno się sprząta...

--
    Shylmagoghnar
  • lech1966 10.08.19, 21:48
    yoma napisała:

> PKP uprasza członków rządu o niewykładanie nóg, bo potem słomę z wykładziny cho
    > lernie trudno się sprząta...

Zwłaszcza po kongresie PO jest nadmiar. Normalnie producenci biomasy wymiekaja po każdym kongresie PO.😁😁😁

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
  • nennane 10.08.19, 23:33
    czandra1 napisał:

> osobnych przedziałów dla wybrańców?
    > To ta ktora o Katyniu cztala w czasopismach i książkach miedzywojennych?
    > Jak tak to spoko, pis nadal na dnie intelektualnym, mogli zrobić Suskiego, różn
    > icy by nikt nie zauważył.

Tak, to ta.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka