Dodaj do ulubionych

Zaprawdę dziwny obrazek

10.08.19, 08:42
Do nowo wybranej marszałek Witek pochodzi dawno wybrany prezes Jarek z bukietem kwiatów i gratulacjami. Niby wszystko idzie jak zwykle - dochodzi do krótkiego i stanowczego wyrwania rączki ze stawu barkowego i trzykrotnego zderzenia policzkowego - jednak przez cały czas mina marszałkini jest smutna, a nawet ponura i bardziej pasuje do kondolencji niż gratulacji. Przy trzecim zderzeniu policzkowym można nawet odnieść wrażenie, że pani Witek usiłuje ucałować ten fragment powietrza, który znajduje się najdalej od policzka prezesa. A kiedy prezes odwraca się i odchodzi, twarz pani marszałek natychmiast rozpromienia się na widok zbliżających się rywalek z wrogich partii.

Panie prezesie kochany! Jeśli nie za bardzo chciała, to nie trzeba było zmuszać, bo jeszcze wspólnie i w porozumieniu z innymi babami jakieś "me too" panu urządzi.

--
Strefa wolna od Jarosława Kaczyńskiego w oczywisty sposób nie jest wymierzona przeciwko jego osobie, tylko przeciw promowaniu ideologii niskiego wzrostu.
Edytor zaawansowany
  • pies.na.czarnych 10.08.19, 08:58
    Moim zdaniem to była już dawno przez Kulawego zaplanowana gra. Witek była tylko eksperymentem na stanowisku ministra. Kulawy przed wyborami miał ja wymienić i na jej miejsce wstawić Ułaskawionego. Kuchciński przyspieszył tylko sprawy.

--
    Uwaga szczur!
  • witek.bis 10.08.19, 09:16
    Ja myślę, że posłanka Witek padła ofiarą swojej fizyczności i dlatego prezes postanowił zatykać nią wszystkie dziury. Taka Rafalska na przykład jest za cienka i niczego szczelnie nie zatka. Z kolei Szydło w żadnej dziurze się nie zmieści. Zapewne dlatego obie panie, jako bezużyteczne w roli zatyczek, pędzą sobie szczęśliwy i dostatni żywot w Brukseli, podczas gdy posłanka Witek pasuje do każdej krajowej szczeliny, a na dodatek ładnie i sympatycznie w niej wygląda.

Miało być chyba trochę inaczej, ale coś poszło nie tak...

"Czy dolnośląska posłanka i była szefowa gabinetu politycznego premiera w rządzie Beaty Szydło wystartuje w wyborach do Parlamentu Europejskiego, a jeśi tak - czy będzie "jedynką" w okręgu dolnośląsko-opolskim. W siedzibie Prawa i Sprawiedliwości przy Nowogrodzkiej w Warszawie trwa właśnie spotkanie najwyższych władz partii, które mają zatwierdzić listy kandydatów PiS w wyborach do Europarlamentu.
    [...]
    Elżbieta Witek jest jedną z faworytek do startu w wyborach do PE z listy dolnośląsko-opolskiej. Otwarte pozostaje pytanie, które miejsce na liście otrzyma posłanka z Jawora. Być może pociągnie listę PiS z pierwszego miejsca".

miedziowe.pl/content/view/90830/149/

--
    Strefa wolna od Jarosława Kaczyńskiego w oczywisty sposób nie jest wymierzona przeciwko jego osobie, tylko przeciw promowaniu ideologii niskiego wzrostu.
  • pies.na.czarnych 10.08.19, 09:31
    Zatyczka, eksperyment na to samo wychodzi. Miała na chwile trzymać miejsce dla Ułaskawionego aby przed wyborami zjednoczyć milicje z pisGESTAPO. Teraz bezbolesnie Kulawy wcisnął ja na fotel marszałka, ale to jest przecież tylko na kilka miesięcy. Kulawy jednocześnie może powiedzieć Sewerynowi, a widzisz u nas kobiety zajmują najwyższe stanowiska w państwie.

--
    Uwaga szczur!
  • borrka 10.08.19, 09:40
    Źli ludzie mówią, że Jarek jest niedomyty, a stan jamy ustnej ma specyficzny:)

--
    Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
  • yoma 10.08.19, 10:47
    I tę wersję bym obstawiała :)

--
    Bloodred Hourglass. AOTY contender.
  • nazimno 10.08.19, 11:30
    ...lubisz takich brutali...
  • x2468 10.08.19, 15:17
    Zazdrosc przez ciebie przemawia.

--
    Financial Times:
    Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
  • kadziteusz 10.08.19, 09:52
    Tej pani ten wredny typ też rano wręczał kwiaty i ją obśliniał:
    wiadomosci.dziennik.pl/polityka/zdjecia/564255,1,rekonstrukcja-rzadu-wedlug-jaroslawa-kaczynskiego.html
    A wieczorem dał jej potężnego kopa w zwieracze.

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
    ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
  • wsk175 10.08.19, 11:20
    murzyn zrobił swoje, murzyn może odejść....
    Tępaków w pisie nie brakuje, jest w czym wybierać.
  • nazimno 10.08.19, 11:31
    i jeszcze na dodatek rasista
    sugeruje, jaki jest murzyn
  • wsk175 10.08.19, 12:37
    Jaki jest murzynem?
    Myślałem, że Cyganem......
  • forumforum101 10.08.19, 12:40
    Mowa ciała tej kobitki od przedwojennego Katynia jest dziwna :
    natemat.pl/281293,dlaczego-witek-zostala-marszalkiem-nie-dogadywala-sie-w-mswia-z-zielinskim
  • wsk175 10.08.19, 12:44
    Właśnie się zorientowała, że została wypchnięta na barykadę, i będzie musiała się publicznie szmacić.
  • yoma 10.08.19, 12:57
    A w czym ma problem? Robi to od czterech lat, już wcześniej nie liczę.

--
    Uwaga Miemiec!
  • wsk175 10.08.19, 14:09
    Ale nie aż tak.
  • yoma 10.08.19, 14:21
    Że będzie sterczała na górze, a nie w ławie, też mi różnica.

Kochany, pisi są wybetonowane na okoliczność szmacenia się. Oni nie znają czegoś takiego jak wstyd czy zażenowanie.

--
    Freedom of Fear. Dziewczyna na wokalu.
  • snajper55 10.08.19, 16:10
    yoma napisała:

> Że będzie sterczała na górze, a nie w ławie, też mi różnica.
    >
    > Kochany, pisi są wybetonowane na okoliczność szmacenia się.

Czy szmata może się zeszmacić?

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • lech1966 10.08.19, 21:11
    snajper55 napisał:

> yoma napisała:
    >
    > > Że będzie sterczała na górze, a nie w ławie, też mi różnica.
    > >
    > > Kochany, pisi są wybetonowane na okoliczność szmacenia się.
    >
    > Czy szmata może się zeszmacić?

Zerknij przy okazji na swoją facjatę?

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
  • yoma 10.08.19, 21:12
    O tym mówię.

--
    Över. Killer.
  • buldog2 10.08.19, 15:00
    Nie "me too", prędzej "mi też". Ale jest bez szans, dlatego smutna. Panna Staniszkis i panna Krysia też.

--
    Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
  • lech1966 10.08.19, 21:11
    witek.bis napisał:

> Do nowo wybranej marszałek Witek pochodzi dawno wybrany prezes Jarek z bukietem
    > kwiatów i gratulacjami. Niby wszystko idzie jak zwykle - dochodzi do krótkiego
    > i stanowczego wyrwania rączki ze stawu barkowego i trzykrotnego zderzenia poli
    > czkowego - jednak przez cały czas mina marszałkini jest smutna, a nawet ponura
    > i bardziej pasuje do kondolencji niż gratulacji. Przy trzecim zderzeniu policzk
    > owym można nawet odnieść wrażenie, że pani Witek usiłuje ucałować ten fragment
    > powietrza, który znajduje się najdalej od policzka prezesa. A kiedy prezes odwr
    > aca się i odchodzi, twarz pani marszałek natychmiast rozpromienia się na widok
    > zbliżających się rywalek z wrogich partii.
    >
    > Panie prezesie kochany! Jeśli nie za bardzo chciała, to nie trzeba było zmuszać
    > , bo jeszcze wspólnie i w porozumieniu z innymi babami jakieś "me too" panu urz
    > ądzi.

Ale masz marzenia. Trochę szkoda że zbieżność nazwisk i nicka jest na pewno przypadkowa.

Nie poddawaj się jednak i czekaj na swoją szansę.

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka