Dodaj do ulubionych

A.Bobko pod nieobecność P. Dominiki Wielowieyskiej

10.08.19, 10:48
W dzisiejszych Wyborach w Toku pod nieobecność Pani Dominiki Wielowieyskiej, prof. Aleksandr Bobko grasuje. Sobie radzi.

Delegitymizacja reżymu dokonała się dawno, w Sejmie 2016 i później, dziś to podróbka legalnej władzy.
Dla Bobko nie ma to jak mianowanie przez prezesa nielegalnie ułaskawionego przestępcę Mariusza K. Nie ma to jak służby w jednym ręku, za prezesa tak jak za generalissimusa, prawda? Prawda. I cicho, bez gęganija dissidentow i tzw. opozycji.

Dla Bobko natchnieniem i wzorem kłamstwa do naśladowania jest gen. generał Filip Bobkow. Przed przypadkowym społeczeństwem, z którym były generał od V Zarządu (od inteligencji itp.) i obecny senator profesor pracują, trzeba popisać się erudycją. Przed światem też, podobnie jak Wyszyński, równie erudycyjnie, ale czekista-erudyta pasuje do Bobko bardziej i nawet zbieżność nazwisk nie wydaje się przypadkowa. Ustanowiona przez Opatrzność.

Z uwagi na powyższe przedstawimy prawdziwą relację z rozmowy, tej, jaka mogłaby się odbyć, gdyby w studio była prawdziwa dziennikarka, nie ciepłe kluchy z Biedronki, 2 zł za opakowanie. I nie w tym wpisie, albowiem wielkość Bobkowa i jego współczesnego przedłużenia w wymaga skupienia większego, niż przy zakupie rosyjskiego węgla czy w kontaktach z D'Amato i mafią sołncewską.


Jak się człowiek śpieszy to się leszab cieszy.


--
Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka